Opinie o Zanam Legmet w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zanam Legmet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zanam Legmet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zanam Legmet w Legnica

Prezesik

Ta firemka to pewny kandydat do upadłości. Daje trupowi 2 lata,brawa dla zarządu,polityki i układów!!!!! Udało się Wam!

@
@Prezesik

za długo dwanaście mies

Bedzie gorzej

To jest już katastrofa Legnica oddział odlewnia warunki że brak słów a pieniadzę to siadaj i płacz jeszcze troche i KGHM ZAŁAM sprzedadzą i bedzie to prywatna firma bo widać że chcą tak zrobić. Odradzam tej firmy szkoda zdrowia i nerwów omijać szerokim łukiem

firmula1
@Bedzie gorzej

Jaka będzie przyszłość tego oddziału to wystarczy wyjsc na hale zobaczyć kto jeszcze został. Kierownik powinien być zadowolony, po tych swoich naradach z pracownikami porwał tłumy do składania wypowiedzeń.

niech Pani zamknie to forum ,bajki brednie rzeczy niestworzone piszą ci którym jest dobrze

Magazynier

Szkoda czasu na to coś....

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zanam Legmet? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Ostro krytykujecie firmę a ja miałem zamiar aplikować. Teraz mam o czym mysleć.

Wiciumen
@Piotr

Pomyśl że ta firma nie ma nic wspólnego z prawdziwym KGHM.

@Piotr

nie przychodz tu

omijajcie zanam ,nie zatrudniajcie się ,nowi czytajcie forum

Sosa

Dno i metr mułu!!!

Omijajcie Zanam nowi ,czytajcie poniższe forum

Pracownik załam

Wyrazam swoją opinię. Pracuję w kghm zanam nie otrzymałem zysków, bhp. Brak dodatku szkodliwego a jest za co, bo praca na poziomie prl, pył nieziemski. Wszystko sie zatrzymało w czasie. W tej chwili to żona zarabia wiecej, a praca w sklepie. Wstydzę się przyznać.Kusili dodatkami zyskami na rozmowie a teraz nie ma to przełożenia, a praca ciężka i warunki. Firma nie powinna nazywać się kghm zanam tylko kghm załam. Zastanawiam się nad zwolnieniem bo taką wypłatę to dostawalem 10 lat temu.

adfg
@Pracownik załam

o jakim dziale piszesz w legnicy ile proponują,,,

Błażej
@Pracownik załam

I nie będzie lepiej , bo jak moga pomóc związkii zawodowe jak np. Te solidarność jak tam tylko rządzą al.......ki. Pierwszy lepszy z brzegu taki stary gruby Nadolny o Boże tragedia i to ma pomóc pracownikom. On tylko patrzy jak zrobić żeby wykopac Dynaka. I zobaczycie to po trupach ale do celu. I dlatego jak najszybciej wypisuje się z tych związków bo jak ma taki zadzic to nic dobrego nie wróżę temu zwiaczkowi. Powodzenia Panie Dynak juz lepszego członka nie mógł Pan wybrać do zarządu. Porażka znam tego chłopa i wiem czym się trudnil kiedyś i co prezentuje teraz. Napewno nie będę doradzał wpisywania się do Pana związków chociaż do tych czas to robiłem. Są jeszcze 2 inne związki gdzie nie ma takiego kumoterstwa.

@Błażej

wszystkie trzy są takie same,ułożeni z dyrektora.,toksyczny zanam lubią

łukasz

BHP ? taki sam jak te związki zaw.kto miał wypadki w pracy w różnych działach wie czego doświadczył i dlaczego potem się zwalniał z pracy

załam
@Błażej

Znają prawie wszyscy Nado ,wypisywać się z tych związków z innych też

@jan

na Akademii ci sami sobie dali nagrody to jest ściema

załam

Nie przychodzcie do Zanamu nowi ,szukajcie innych firm chyba że już nie macie innej firmy

Quake

Czy macie jakies info na temat oddzialu tasmowego?poprzerzucali chlopakow na inne dzialy beda zwolnienia?

@Quake

przesuwali teraz uciekają stąd

łukasz
@Quake

tacy bylejacy zarządzajacy a ludzie ofiary ich od trzech lat zwalniają się teraz

KTO ODPOWIADA ZA ROZWALENIE ZANAMU,KARDELA

jan

czy Prezes czyta opinie o zanamie również?

jan

nie idżcie do zanamu szukajcie innych firm szkoda czasu

Ta firma to dno!!!!

OPINIA- OMIJAJCIE ZANAM ,NOWI CZYTAJCIE FORUM OPINIE O ZANAM RÓWNIEŻ I WSZYSTKO TU JEST JASNO NAPISANE.

Janusz

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie? Czyżby wakacje odciągnęły od forum?

Karol

Zamiast narzekać trzeba wyjaśnić i tyle w temacie!!

Felix

Ja moge sie podzielic opinia nie placa za nadgodziny dzisiaj dostalem wyplate ale nadgodzin brak...!!!!! Ot to ci firma

Ile zarabia mechanik spawacz pod ziemią ? Czy wszystkie kopalnie mają tak samo płacone? Np Polkowice Sieroszewice lub szyb sg1?

Pracownik Z

Jako nowy pracownik możesz liczyć na pensje(stawke)2300brutto,co w rzeczywistości da Tobie 1700 zł. na ręke i to sie tyczy wszystkich fizycznych stanowisk pracy oferowanych przez tzw. ,,KGHM" Zanam. Niestety polityka firmy tak wyglą: dać jak najmniej,a wykorzystać pracownika jak najwiecej!

@Pracownik Z

Bla haha w Lidlu masz umowę na stałe lub rok cały social jak w KGHM ZANAM a zarobki w lidlu 3 na łapę na dzień dobry tragedia,mocno ich porabalo jeśli ktoś za 2 tysiące pod ziemię idzie

Bolo

Ile zarobisz6na rudnej, to Ci powiem jak będziesz (usunięte przez administratora) wielkiego kierowniczka Rudej i słuchał co on Ci nakazuje tzn.ważne dla niego to związki do których się zapiszesz bo jak do dolowych to będzie Cię gnoic tym właśnie się trudni ten czlowieczyna. Daj sobie spokój z tym serwisem a szczególnie rudna. Wiele by musial mówić o tym co się dzieje na tej kopalni. Układziki i jeszcze raz układziki.

Zostaw merytoryczną opinię o Zanam Legmet - Legnica

• Jak się pracuje w Zanam Legmet?

Zobacz opinie na temat firmy Zanam Legmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zanam Legmet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zanam Legmet