Opinie o Zanam Legmet w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zanam Legmet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zanam Legmet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zanam Legmet w Legnica

Były Pracownik

Zakład z typową komuną gdzie podejście jest takie jak było "100 lat temu" bród smród ubóstwo. Zarobki miesięczne na rękę takie jak i wszędzie w około w biedronkach magazynach i innych różnościach . Plusem są Dodatki świąteczne, wakacyjne + 13 pensja Tyle, że nie ma wielkich kokosów. Szanse na awans mają osoby które nic nie potrafią. Ten kto potrafi to dalej nie pojdzie bo nie bedzie komu robić na darmozjadow u góry. Warto popracowac chwile dla zdobycia doswiadczenia, a pozniej uciekac jak najdalej.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Zanam Legmet?

Mietek

Mieć problemy z logicznym myśleniem!

julo

przeczytaj opinie o zanamie i daj sobie spokoj z zanamem

kaśka
@Mietek

to jest priorytet to tego rżnięcie gupa na kazdym kroku i krętacwo kadrowe tak funkcjonuje załoga zanamu

nie do TM

ostrzegam nowych nie pchajcie się do bagna TM zarobki cienkie jeszcze wielkie halo ze zwolnieniem,skubią na premiach ,zero podwyżek tylko dla donosicieli sztygar porażka gorzej niz w kopalni

Kamila
@nie do TM

Widać, że jesteś niezadowolony z pracy w Zanam Legmet. Rozumiem, że ciężko tam dostać jakąkolwiek premię? A na jakiej zasadzie je przyznają?

były z tm
@Kamila

o premię spytaj w kadrach może ujawnią jakieś tajemnice wynagradzania w 208

marus
@były z tm

w 209 raczej

Koniec

Mało tego chcesz odejść z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia to Cię jeszcze zablokują np.do Pebeki A z przyjęciem do ZG możesz zapomnieć bo podan od ludzi z Zanamu chodź byś spełnił wszystkie kryteria nie wezma pod uwage firma tylko dla znajomkow którzy co umowę dostają 300

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zanam Legmet? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Patryk

Witam, ile zarobie na stanowisku slusarz mechanik? Można przyjść w sobotę dodatkowo platną do pracy?

jerzy
@Patryk

omijaj zanam Nowy wpis 11.01.2020 06:29 @Kogut idz lepiej do pebeki zg,huty itp.przeczytaj 2 fora opinie o zanamie i zanam legmet legnica i masz jasne jakie tu kumoterstwo,złe traktowanie ludzi.

Kamil 20.10.2019 16:06

Nazwa działu: Produkcja Odradzam pracy w tym zakładzie ze wszystkich względów sam zwoliniłem się pół roku temu i bardzo dobrze zrobiłem w zanamie zarabiałem średio co miesiąc około 2350-2500 teraz w nowej pracy z dwoma sobotami mam 4500-5000-tyś więc róznica jest ogromna i jest porządek wszystko jasno poukładane brak paniki i ciągłego zamieszania jakie było w tej firmie.Tak więc odradzam pracy w tej firmie bo tylko sobie zdrowie zepsujecie za marne pieniądze.

Kogut

Witam jakie są zarobki na dziale odlewni??

gonzo

2600 ... BRUTTO

@Kogut

Pracuje w legnickim oddziale prawie 30 lat. Zawsze bylo tak ze "reka reke myje" . Teraz chyba jest jeszcze gorzej. Zwiazki prawie nie istnieja bo nie maja nic do gadania. Darek chociaz cos z ludzmi troche rozmawia i cos powie, innych nie widac. Chyba mysla ze ze paczka wszystko zalatwia. Ludzie odchodza na ich miejsce sie nie przyjmuje innych a w zwiazku z malymi placami nowi sie nie pojawiaja. Duzo jest ludzi ktorzy nie maja pojecia co robia (brak wiedzy) ale dobrze donosza i sa ok. Nawet jak naraza zaklad na straty to sie ich przenosi na inne stonowisko np. specjalista narzedzi albo optymalizator. Szacunek dla Blazeja ktory chcial cos dobrego zrobic ale klody mu rzucali pod nogi wiec honorowo sie wycofal. Troche szkoda takiego zakladu bo jednak swoja historie ma i jak sie gospodarz nie zmieni to moze wiatr po hali liscie zamiatac. Oby tak nie bylo

rzadzą związki z kierownikami swoimi wybranymi i dlatego jest żle tak jak piszesz w lgnicy.polkowicach ,głogowie nie rządzi prezes tylko związki zawodowe nie dbają o ludzie bo odchodzą na potęge dysproporcje w zarobkach jeden ma 3 drugi za taka samą prace 5,związki niech sprawdzą lepiej umowy ludzi ktorzy po kikka razy w roku dostają po 2-3 podwyżki za donoszenie itd.związki niech przejrzą angaże nie kierowników a premie biorą jako kierownik jeden bałagan ,

tylko kręgle

związki tylko bawią mecze i kręgle tam się dowartościują i śmieją jak idioci ,jeden turniej drugi i tak zleci kolejny rok bajerantów robienia z załogi wała ,załogo zanamu zwalniajcie się z zanamu bo żal tyrającej zalogi tylko kablarze mają teraz kasę reszta niech odchodzi z tego bagna

kadry

albo komisja etyki ponoć jest cos takiego w zanamie tylko z nazwy jak kadry kiedyś nie ale teraz tylko z nazwy bo kochają nieetycznych ponoć "kierowników" niech prezes poczyta fora o swojej firmie to może zatrzyma wyjazd doświadczonych pracowników bo inaczej puste hale zostaną.

Kogut

Na dniach mam rozmowę w sprawie pracy na dziale odlewni. Ktos wie jakie sa zarobki?? Bo nie wiem czy wogole jest sens abym tam jechał. Z góry dzięki

@Kogut

szukaj innej firmy ,czytaj opinie ,nie polecaj nikomu zanamu!!!!!!

nie jedz
@Kogut

omijaj zanam czytaj też drugie forum opinie o zanam tam piszą prawdę o zanamie

Elektryk
@Kogut

Omijaj odlewnie to co tu się wyrabia szkoda słów co do pieniędzy nie licz na wysoko. Obecnie na zmianie pracuję z 4 osoby czy to na odlewni czy oczyszczalni.

sprzedawca
@Kogut

Nie wiem ile płaca na odlewni ale u nas w biedronce mamy 3850 zł i to na spokojnie. TRzeba wystawić towar, ułożyć i posiedzieć na kasie ale to pewnie nie jest tak trudne jak robota na odlewni. Ile mozna tam wytrzymać? Czy praca jest szkodliwa dla zdrowia ...jesli tak to zarządaj 8 tys zł.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Zanam Legmet?

Elektryk

Tak ale szkoda czasu i nerwów na ten zakład

Kamil

Rozbawiony

Serdecznie nie pozdrawiam wielmożnego pana O. który jest zwykłym łgarzem i robi d*** z gęby, zachowując się jak małe dziecko a nie jak na jego pozycje w firmie przystało. Po wszystkich informacjach i opiniach otrzymanych bezpośrednio od osób pracujących z w/w panem stwierdzam, że jest on najzwyczajniej niepoważny, nie godny zaufania i kłamliwy. Sytuacja w firmie wygląda tak, że z powodu zwalniania się ludzi z doświadczeniem, zatrudniani na ich miejsce są ludzie z Ukrainy, którzy nie są zbyt doświadczeni a ponad to, nie wykazują zaangażowania do pracy. Jednak nie jest to najwidoczniej problemem dla wspomnianego pana O, gdyż nie ma potrzeby przyjmować kogoś z kilkuletnim doświadczeniem.

Benio

Idealnie to nigdzie nie jest ale nie przesadzajcie z narzekaniem!!

wypisywać się zw związkow

Jopek

Jaką umowę proponują i jakie są zmiany?

@Jopek

omijaj zanam ,szukaj innej pracy bo będziesz żałował!!!!!!!

Aga

Jedna już zwolnili bo zgłosiła wypadek w pracy Pozdrawiam koleżanki i kolegów

patologia
@Aga

dobrze wiesz że wypadków nie ujawnia się w zanamie bo dostaniesz za to upomnienia nagany od kier,dyr.bo atmosfera jest od po-kom.beznadziejna dlatego jest exodus setek ludzi z zanamu,gdzie prezes ,pip,bhp ???

nie przychodz do zanamu

udybąk 15.11.2014 15:22 Już niedługo KGHM i może dobrze. Legnica powinna wrócić do nazwy Legmet. Bo w tym momencie traktowana jest jak getto. Serdecznie nie polecam pracy w legnickich oddziałach spółki gdzie główną zasadą rządzących jest szukanie oszczędności nie w produkcji a w ludziach. No chyba że jesteś protegowany i masz duże znajomości.

Nieslubny syn Staszka

Panie i panowie, Wydział TP jest zerem dla decydentów . Prędzej czy później przewidziany do likwidacji więc po co sie tam zatrudniać?

Patryk

Witam ile zarobie na stanowisku slusarza?

Zniewolony
@Patryk

Dostaniesz pierwszą umowę. Po trzech miesiącach drugą i 600 zł podwyżki, w tym momencie będziesz zarabiał więcej niż starzy pracownicy. Ale tym się nie przejmuj się, nie musisz nic umieć. Doswiadczeni pracownicy z uprawnieniami dozorowymi zrobią wszystko za Ciebie. Ważne abyś miał szybkie kciuki do przeglądania swojego ajfona. Po kolejnych paru miesiącach znowu umowa i podwyżka( Taka jest strategia firmy, zatrzymać młodych). Jeżeli masz mniej niż 26 lat to nie będziesz musiał płacić 18% podatku, bo jeszcze nie masz dzieci i wydatków więc będzie na życie towarzyskie. Tak jest w Hucie na H5, przychodzą ludzie z ulicy bez doświadczenia, uprawnień, umiejętności. Nie muszą świecić oczami przed UDT, podpisywać swoim nazwiskiem setek dokumentów, nie potrafią spawać, palić palnikiem, obsługiwać maszyny itd. Po 28 latach pracy będę musiał złożyć wypowiedzenie i szukać nowej pracy bo po podwyżkach zarabiam mniej niż przed a prezes inwestuje w młodych i doprowadził do tego że płacą mi mniej niż łepkom z ulicy. Pozdrawiam

zanam

@Pracownik załam I nie będzie lepiej , bo jak moga pomóc związkii zawodowe jak np. Te solidarność jak tam tylko rządzą al.......ki. Pierwszy lepszy z brzegu taki stary gruby Nadolny o Boże tragedia i to ma pomóc pracownikom. On tylko patrzy jak zrobić żeby wykopac Dynaka. I zobaczycie to po trupach ale do celu. I dlatego jak najszybciej wypisuje się z tych związków bo jak ma taki zadzic to nic dobrego nie wróżę temu zwiaczkowi. Powodzenia Panie Dynak juz lepszego członka nie mógł Pan wybrać do zarządu. Porażka znam tego chłopa i wiem czym się trudnil kiedyś i co prezentuje teraz. Napewno nie będę doradzał wpisywania się do Pana związków chociaż do tych czas to robiłem. Są jeszcze 2 inne związki gdzie nie ma takiego kumoterstwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Zanam Legmet - Legnica

• Jak się pracuje w Zanam Legmet?

Zobacz opinie na temat firmy Zanam Legmet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zanam Legmet?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zanam Legmet