KGHM CUPRUM sp. z o.o. Centrum Badawczo Rozwojowe

Wrocław

Opinie o KGHM CUPRUM sp. z o.o. Centrum Badawczo Rozwojowe

ona

słyszalam @Student ze warto. Najlepiej aplikuj i sie przekonasz. mój znajomy tam miał staż byl naporawde całkiem zadowolony. Natomiast mi się niestety nie udało dostać do nich (tez zreszta na staż).

Student

Warto starać się o praktyki albo staż w tej firmie?

Alamakota

Firma z ogromnym potencjałem, niestety beznadziejnie zarządzana. Szczególnie tragiczne były ostatnie lata realizacji pewnych absurdalnych wizji. Zarządy przyniesione w teczkach nie mają pojęcia, co jest w tej firmie cennego i unikalnego, i jak to wykorzystać. Z wierzchu odpicowane, a w środku (stan na dziś) feudalizm i zamordyzm w czystej postaci, korporacjonizm, arogancja władzy, kumoterstwo... Szkoda ! Jeśli szukasz nowoczesnej firmy, racjonalnie zarządzanej, uczciwej wobec pracowników, przyjaznej dla nich i wspierającej ich rozwój, chcesz pracować w zgranym zespole wspierających się ludzi, to... zdecydowanie nie tam.

dzik
@Alamakota 25.02.2016 10:11

Zgadzam się w pełni.....jestem rozczarowana ta firmą

Kto Twoim zdaniem może zostać pracownikiem w firmie KGHM CUPRUM sp. z o.o. Centrum Badawczo Rozwojowe? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o KGHM CUPRUM sp. z o.o. Centrum Badawczo Rozwojowe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KGHM CUPRUM sp. z o.o. Centrum Badawczo Rozwojowe