Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. w Lubin

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.
3 40 124 5 1
o. Nowy wpis

Czy ktoś z państwa orientuje się może czy są przyjęcia do biura lub kadr?

Sylwia Nowy wpis
@o.

Aktualne oferty pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. możesz znaleźć na ich stronie interentowej: http://pebeka.com.pl/praca-i-kariera/oferty-pracy Niestety, aktualnie dostępna jest jedynie oferta dotycząca rekrutacji na stanowisko Monter instalacji sanitarnej na powierzchni. Dlaczego zainteresowała Cię praca akurat w tej firmie? Słyszałeś dobre opinie?

on33
Nazwa działu: Finanse

dlaczego nie walczycie o kredkowe ludzie macie tez dzieci!!!!!dramat. kghm tyle kasy dostaje a wy??????

górnik Nowy wpis
@on33

Swoje zarabiamy kolego, a kghm to też my nie zapominaj o tym....

on33 Nowy wpis
@on33

no ok taka sama praca marna placa chyba nie masz dzieci kolego I w tym rzecz tez kghm I zero socjalu gól ci nie skacze ze zapieprzasz oni maja ty nie tak samo?

Zainteresowany

Witam. Ile zarobi się na komorze w pebece... Mając kwity na lkp ale nie mając jeszcze pełnego roku stazu na dole..??

@Zainteresowany

Zależy od tego jaki masz ogólnie staż pracy, co potrafisz. Przyjecia sa na 9 grupie, no a na pensje jest kilka czynników składowych wiec jeden zarobi 3500 a 4000 bez weekendów

Andrzej
@On

Możesz napisać, czy praca w weekendy jest dobrowolna? Ciekawi mnie, czy osoba, która chciałaby zwiększyć swoje wynagrodzenie, może zgłosić się do pracodawcy i zadeklarować chęć pracy w weekendy.

Olek
 Rekomendacja

Kiedy będzie wypłacane wakacyjne?

@Olek

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Fredi

Skoro nie potraficie docenić pracy w dobrej firmie to może trzeba odejść a przyjdą nowi?

@Fredi

Zawsze najwięcej płaczą Ci co nie chcą robić..tylko przebimbać jakoś szychte..

Erni

Witam, ile zarobie na dole na LK? Bez doswiadczenia Pozdro chłopaki

PBK
Nazwa działu: Produkcja

Dobra Państwowa firma oczko w głowie kghm druga po ZG i robić będą zawsze póki będzie istnieć kopalnia budowa szybow i wszystkie rozcinki chodników Nie mówiąc Juz o innych robotach na powierzchni jak student miałem praktyki i jeszcze rok i może też będe pracował w PeBeKa jako geolog

Tak3Nie
Rafał
Nazwa działu: Finanse

Witam, wiadomo kiedy bedą jakieś przyjecia na górnika pod ziemia ?

Adaś
@Rafał

Składać można cały czas w siedzibie. Jak będą potrzebowali to się odezwa

Szycha

Witam ile może zarobić operator maszyn przodkowych/poza przodkowych/pomocniczych/swt w firmie? Ile realnie można negocjować? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Jasiek

Witam. Jak wygląda praca w Pebeka KRM i jak wyglądają zarobki tam?

Kolo
@Jasiek

KRM to ogólnie roboty budowlane kasa trochę mniejsza jak na oddziałach górniczych ale wszystkie inne dodatki takie same dla wszystkich

zwr123
@Kolo

Jest szansa z krm przenieść się na maszynę na oddział mając uprawnień ia na Łk i wiercąco kotwiace, mowa o szybie Sg?

Ja
@zwr123

Jasne brakują operatorów

Dgl
@Kolo

I tutaj się z tobą nie zgodzę odnośnie dodatków,mianowicie krm ma Barbórkę oraz 14 a krb nie, i gdzie tu dodatki takie same dla wszystkich

Nick
@Dgl

A co to jest krb?

bartek
@Jasiek

kolego KRM odradzam. ostatnio paru chłopaków się zwolniło tak tam dobrze.. kasa mniejsza niż na innych oddziałach a nazapieprzasz się przy betoniarce aż miło. no i nie ma opcji żebyś się wydostał z tego oddziału bez dobrych znajomości.

Dgl
@Nick

Kierownictwo robót budowlanych

Kuba
Nazwa działu: Handlowy
@Kolo

A wiesz może jak mają spawacza pod ziemią i jakie dodatkowe pensje macie w ciągu roku kredkowe ,14, wczasowe, barborki???? Będę wdzięczny za info

Kuba
Nazwa działu: Produkcja

Jakie zarobki mają spawacze pod ziemią. I jakie dodatkowe pensje w roku dostają pracownicy??? Z góry dzięki za odpowiedz

titi

Dlaczego (usunięte przez administratora)pracuje w Kauflandzie, a inni jego współpracownicy i współpracowniczki nie?...

xyz

Większego dałna na magazynie centralnym niż Marcin nie było.

Tak5Nie3
Gruby
@xyz

Racja

TakNie1
JJJ
@Gruby

TY TEŻ JESTEŚ TAK PROSTACKĄ OSOBĄ, ŻE JAK CHCESZ PODJĄĆ JAKĄKOLWIEK ROZMOWĘ Z (usunięte przez administratora), TO NAJPIERW UKOŃCZ STUDIA WYŻSZE (usunięte przez administratora)!!!

Donpedro

Jesteś jesteś

Tak1Nie1
Donpedro

Marcin gdyby miał wyższe wykształcenie to nie pracowałby w Kauflandzie.

Mat

Pracuje 9 miesięcy na Rudnej w firmie Pebeka Lubin jak najbardziej polecam.

Tak2Nie
natek

marcin jako jedyny pracownik magazynu centralnego w polkowicach naruszył artykuł 52 kodeksu pracy? hahahahahahahahahah - smiech na sali!! raczej jako jedyna osoba z magazynu centralnego to właąnie marcin tego nigdy nie zrobił!!! ciekawe dlaczego tylko on zostal zwolniony - klika, klika i jeszcze raz klika

Janusz z Lomzy
@natek

Daj już spokój .....nie znam Twojej sprawy ale pisząc sam o sobie, na pewno nie pchasz tego do przodu. Tyle w miarę grzecznie....

seba
@Janusz z Lomzy

odwal sie od naszego kolegi marcina, bo zaraz sie dowiesz co robili inni pracownicy magazynu centralnego w kwesti łamania art. 52 kodeksu pracy

Janusz z Łomży
@seba

Nie odwale się. Dawaj, zmarnuj mi kolejne 2 minuty życia na czytanie tego shitu....piaskownica nie moze sie doczekać by poczytać lamenty, sprawdzilbym ip kompa, pewnie ten sam....

kenek
@Janusz z Łomży

BRAWO CHLOPAKI!!! A TY janek, jak nie znasz sprawy marcina to oznacza, że nigdy nie byłeś pracownikiem pebeki, bo tą sprawę zna już praktycznie każdy pracownik tej firmy... więc powiem ci jedno - spadaj z tej strony - najlepiej na drzewo banany prostowac! MARCIN DEMORALIZOWAŁ PRACOWNIKOW MAGAZYNU centralnego w polkowicach - HAHAHA

Janusz z Lomzy
@kenek

Brawo za co, na sztuczne nagłośnienie pracy jakiegoś magazyniera z wyższym wykształceniem? Takich maja na pęczki, studiami wrażenie robiło się w latach 60- tych....widać był kolejnym wizjonerem, czubem, który nie potrafił się zintegrować, nie pozdrawiam. Zamykam temat.

@Janusz z Lomzy

Idź sobie walnij kielicha na magazyn centralny w Polkowicach, bo najwyraźniej żyjesz jeszcze w latach KOMUNY prymitywie!!! W czasach komuny można było sobie swobodnie chlać alkohol w pracy i tobie to najwyraźniej odpowiada... Ale teraz trochę nauki historii dla ciebie - CZASY KOMUNY SKOŃCZYŁY SIĘ W 1989 ROKU JAKBYŚ NIE WIEDZIAŁ PAJACU...

@Janusz z Lomzy

(usunięte przez administratora) Dlaczego Marcin - PRACOWNIK BEZ JAKICHKOLWIEK NAŁOGÓW - został wyrzucony za bramę firmy PEBEKA pod zarzutem demoralizowania innych swoich współpracowników, podczas gdy PRZEZ WSZYSTKIE LATA JEGO PRACY W TEJ FIRMIE i oczywiście nawet w okresie jego 3-miesięcznego wypowiedzenia, nadal było pełne przyzwolenie na swobodne i notoryczne(usunięte przez administratora)KTO TU KOGO W TEJ FIRMIE DEMORALIZOWAŁ?

Alojzy Bąbel

Hej STEW, przestań już tu płakać. Za niewinność nikt jeszcze nikogo nie wyrzucił. Jeśli ten twój Marcin taki święty, to ma od tego sąd pracy. Niech się uda do niego i walczy o swoje. Był w sądzie? Niech idzie i udowodni, ze PeBeKa wywaliła świętego. Przestań ludziom już truć dupencję tym tematem !

@natek

ZWOLNIENIE (usunięte przez administratora), A PEŁNE PRZYZWOLENIE NA SWOBODNE CHLANIE ALKOHOLU NA MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, RÓWNIEŻ PODCZAS JEGO 3-MIESIĘCZNEGO WYPOWIEDZENIA... SPRAWA (usunięte przez administratora)ZAMKNIĘTA... SPRAWA MARCINA BĘDZIE ZAMKNIĘTA KIEDY JA O TYM ZDECYDUJĘ, A NA RAZIE TO SOBIE MOŻECIE ZAMKNĄĆ ALE CO NAJWYŻEJ DESKĘ KLOZETOWĄ W SWOJEJ ŁAZIENCE!!! WIĘC POWRACAMY DO SPRAWY PONOWNIE: (usunięte przez administratora)NADAL NIE DOSTAŁ KONKRETNEJ PROPOZYCJI PRACY W FIRMIE KGHM, ALE W FIRMIE KAUFLAND JEST UZNAWANY ZA ŚWIETNIE INTEGRUJĄCEGO SIĘ PRACOWNIKA ZE SWOIMI NAJBLIŻSZYMI WSPÓŁPRACOWNIKAMI... WIĘC PONAWIAM PYTANIE: (usunięte przez administratora)I POD WŁAŚNIE TAKIMI ZARZUTAMI ZOSTAŁ WYRZUCONY ZA BRUK FIRMY PEBEKA, A MIMO TO ZARÓWNO PRZEZ WSZYSTKIE LATA JEGO PRACY W TEJ FIRMIE JAK I OCZYWIŚCIE TAKŻE PODCZAS JUŻ JEGO 3-MIESIĘCZNEGO WYPOWIEDZENIA, BYŁO PEŁNE PRZYZWOLENIE PANA KIEROWNIKA I JEGO ZASTĘPCY NA SWOBODNE CHLANIE ALKOHOLU NA MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, M.IN. PRZEZ TYCH WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW, KTÓRYCH MARCIN TAK RZEKOMO DEMORALIZOWAŁ?... MIMO TO (usunięte przez administratora)- PRACOWNIKOWI BEZ JAKICHKOLWIEK NAŁOGÓW - ZUPEŁNIE NIE PRZESZKADZAŁO SWOBODNE PRZECHYLANIE KIELISZKÓW PRZEZ JEGO WSPÓŁPRACOWNIKÓW I BARDZO CHCIAŁ ZOSTAĆ W FIRMIE PEBEKA... MARCIN SIĘ NIE INTEGROWAŁ Z INNYMI SWOIMI WSPÓŁPRACOWNIKAMI - KOGOŚ TU NIEŹLE(usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora)SPÓŁCE SKARBU PAŃSTWA W DZISIEJSZYCH CZASACH... I TO W OKRESIE RZĄDZENIA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI, KTÓRE TAK BARDZO WSZYSTKIM OBIECUJE POLSKĘ SPRAWIEDLIWĄ...

Tak2Nie

@Alojzy Bąbel

Alojzy - powiem ci tak: (usunięte przez administratora) Po prostu komuś chyba najwyraźniej przeszkadzało to, że jest osobą bez jakichkolwiek nałogów skoro inni pracownicy swobodnie chlejący alkohol w jego miejscu pracy byli nie do ruszenia!!! i nadal sobie pracują... Alojzy, A OD KIEDY TO SĄD PRACY DECYDUJE O PRZESTRZEGANIU ARTYKUŁU 52 KODEKSU PRZEZ DANEGO PRACODAWCĘ?... TO CHYBA PRACODAWCA MA OBOWIĄZEK WALCZYĆ Z PROCEDEREM SPOŻYWANIA ALKOHOLU W PRACY, A NIE DAWAĆ PEŁNE PRZYZWOLENIE NA JEGO SPOŻYWANIE NA OCZACH PRACOWNIKA BEZ JAKICHKOLWIEK NAŁOGÓW... DO TEMATU BĘDZIEMY WRACAĆ DOPÓKI (usunięte przez administratora)NIE DOSTANIE KONKRETNEJ PROPOZYCJI PRACY W FIRMIE KGHM. CZEŚĆ

@natek

(usunięte przez administratora)A PEŁNE PRZYZWOLENIE NA SWOBODNE CHLANIE ALKOHOLU NA MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, RÓWNIEŻ PODCZAS JEGO 3-MIESIĘCZNEGO WYPOWIEDZENIA... SPRAWA MARCINA ZAMKNIĘTA... SPRAWA MARCINA BĘDZIE ZAMKNIĘTA KIEDY JA O TYM ZDECYDUJĘ, A NA RAZIE TO SOBIE MOŻECIE ZAMKNĄĆ ALE CO NAJWYŻEJ DESKĘ KLOZETOWĄ W SWOJEJ ŁAZIENCE!!! WIĘC POWRACAMY DO SPRAWY PONOWNIE: MARCIN NADAL NIE DOSTAŁ KONKRETNEJ PROPOZYCJI PRACY W FIRMIE KGHM, ALE W FIRMIE KAUFLAND JEST UZNAWANY ZA ŚWIETNIE INTEGRUJĄCEGO SIĘ PRACOWNIKA ZE SWOIMI NAJBLIŻSZYMI WSPÓŁPRACOWNIKAMI... WIĘC PONAWIAM PYTANIE: DLACZEGO MARCIN ZOSTAŁ OSKARŻONY O DEMORALIZOWANIE INNYCH SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW I NIEINTEGROWANIE SIĘ Z NIMI I POD WŁAŚNIE TAKIMI ZARZUTAMI ZOSTAŁ WYRZUCONY ZA BRUK FIRMY PEBEKA, A MIMO TO ZARÓWNO PRZEZ WSZYSTKIE LATA JEGO PRACY W TEJ FIRMIE JAK I OCZYWIŚCIE TAKŻE PODCZAS JUŻ JEGO 3-MIESIĘCZNEGO WYPOWIEDZENIA, BYŁO PEŁNE PRZYZWOLENIE PANA KIEROWNIKA I JEGO ZASTĘPCY NA SWOBODNE CHLANIE ALKOHOLU NA MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, M.IN. PRZEZ TYCH WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW, KTÓRYCH MARCIN TAK RZEKOMO DEMORALIZOWAŁ?... MIMO TO MARCINOWI - PRACOWNIKOWI BEZ JAKICHKOLWIEK NAŁOGÓW - ZUPEŁNIE NIE PRZESZKADZAŁO SWOBODNE PRZECHYLANIE KIELISZKÓW PRZEZ JEGO WSPÓŁPRACOWNIKÓW I BARDZO CHCIAŁ ZOSTAĆ W FIRMIE PEBEKA... MARCIN SIĘ NIE INTEGROWAŁ Z INNYMI SWOIMI WSPÓŁPRACOWNIKAMI - KOGOŚ TU NIEŹLE(usunięte przez administratora)! CO TO(usunięte przez administratora)A MA BYĆ?!!! - SWOBODNE CHLANIE ALKOHOLU W SPÓŁCE SKARBU PAŃSTWA W DZISIEJSZYCH CZASACH... I TO W OKRESIE RZĄDZENIA PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI, KTÓRE TAK BARDZO WSZYSTKIM OBIECUJE POLSKĘ SPRAWIEDLIWĄ...

kolo

ta premia za absencje chorobowa to jest jakis smiech na sali, fajnie ze wpadlo ale troche to podejrzane

Kaka
@kolo

Możesz rozwinąć swoją opinię kolo?

Pedro
@kolo

To oddaj na schronisko ????

P

Ja ja kasa i naJ baj

@Kaka

ZWOLNIENIE (usunięte przez administratora), A SWOBODNE CHLANIE ALKOHOLU NA MAGAZYNIE CENTRALNYM... Dlaczego (usunięte przez administratora)- PRACOWNIK BEZ JAKICHKOLWIEK NAŁOGÓW - został wyrzucony za bramę firmy PEBEKA pod zarzutem demoralizowania innych swoich współpracowników, podczas gdy PRZEZ WSZYSTKIE LATA JEGO PRACY W TEJ FIRMIE i oczywiście nawet w okresie jego 3-miesięcznego wypowiedzenia, nadal było pełne przyzwolenie na swobodne i notoryczne CHLANIE ALKOHOLU w MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH?... KTO TU KOGO W TEJ FIRMIE DEMORALIZOWAŁ?

Ciekawski

Kiedy płacą zyski, ktoś wie?

Kghm
@Ciekawski

Pewnie w czerwcu.

jas

wiadomo co z podwyzkami wynagrodzen w pbk?

kghm
@jas

Wiadomo podwyżki już zaklepane od 1 marca.

Xxxx

Mam szansę dostać się jako operator wozów dostawczych do pebeki jakie są zarobki bo mam dylemat bo też ofertę mam do zg na oddział klimatyczny co lepiej wybrać ?

Górnik
@Xxxx

Idź do Pebeki na wozie masz dobrą kasę bo masz 14 grupy płacone i jesteś na górniczym czyli dniowki przodkowe, a na klimatycznym w ZG zarobisz słabo a Będziesz wszystkie weekendy pracował...

bozo

marcin - jedyny bezkonfliktowy magazynier z magazynu centralnego w polkowicach demoralizował innych pracowników?... hahahahahahahahahahahhhhhaaaaa - chyba tylko tym, że nie spożywał alkoholu!!!

edo
@bozo

kto wyprowadził z firmy PeBeKa do firmy KGHM bezczelną informację o (usunięte przez administratora), który nie może teraz znaleźć pracy w firmie KGHM, że to o(usunięte przez administratora) podczas gdy przez wszystkie lata jego pracy na magazynie centralnym w Polkowicach było pełne przyzwolenie na swobodne i notoryczne spożywanie alkoholu przez innych pracowników...

lolek

ile idzie zarobić na maszynie na górniczym w pebece będzie z 4.5k bez sobót?

Górnik
@lolek

5200 z dwoma sobotami na G 5

edo
@Górnik

ok

LLL

gdzie się pochowali ci wszyscy pracownicy magazynu centralnego w polkowicach, którym przeszkadzal pracownik porządny i bez jakichkolwiek nałogów, jakim był Marcin?... dlaczego nadal nie może znależć pracy w firmie KGHM? - marcin was demoralizował ?hahahahahahahahhaha

LLL

DLACZEGO NA MAG. CENTRALNYM W POLKOWICACH PRZY ULICY A. MICKIEWICZA 3 NOTORYCZNIE ŁAMANO ARTYKUŁ 52 KODEKSU PRACY, ALE MIMO TO, TO WŁAŚNIE MARCIN - PRACOWNIK BEZ JAKICHKOLWIEK NAŁOGÓW - ZOSTAŁ WYRZUCONY Z TEJ FIRMY POD ZARZUTEM DEMORALIZOWANIA INNYCH SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW I TERAZ NIE MOŻE ZNALEŹĆ PRACY W FIRMIE KGHM

af

Dlaczego (usunięte przez administratora), który przez wszystkie lata swojej pracy na magazynie centralnym w Polkowicach musiał bronić pozytywnego wizerunku swojego (usunięte przez administratora), jego zastępcy i swoich współpracowników (i wywiązywał się z tego doskonale), teraz nie może znaleźć pracy w firmie KGHM?... Kto z Firmy PeBeKa wyprowadził do Firmy KGHM bezczelną opinię o (usunięte przez administratora), że to on naruszył Artykuł 52 Kodeksu Pracy?

kk

kto z firmy pebeka wyprowadził do firmy kghm bezczelną opinię o Marcinie z magazynu centralnego, że naruszył artykul 52 kodeksu pracy i teraz nie może znaleźc pracy w firmie kghm?... jest tu jakis cwaniak co odważy sie powiedzieć chociaż jedno złe słowo o Marcinie?...

pkt

gdzie są ci wszyscy pracownicy magazynu centralnego, których marcin tak bardzo demoralizował, że teraz to on musi szukać pracy w firmie kghm?... marcin i łamanie artykuł 52 kodeksu pracy - ktoś tu w tej firmie pomylił adresata takiego oskarżenia!!!

pedro

Marcin z magazynu centr. w Polkowicach demoralizował innych pracowników? też potwierdzę to takim komentarzem: hahahahahahahahah - WSTYD I KOMPROMITACJA!!! Najporządniejszy magazynier w historii Pebeki, który teraz nie może znaleźć pracy w Firmie KGHM... no gdzie są ci pracownicy magazynu centralnego, których Marcin tak rzekomo demoralizował... cwaniaki siedzą cicho i udają wariata, że nic się nie stało!!!

stary

POTWIERDZAM!! Marcin - to najporządniejszy magazynier w historii PeBeKi ale on nadaje się na stanowisko kierownicze lub dyrektorskie, a nie do pracy na magazynie wielki fachowiec i specjalista ds. Logistyki On - bez jakichkolwiek nałogów - demoralizował pracowników magazynu centralnego w Polkowicach - bo pęknę ze śmiechu hahahahahahah

Jas

Pytanie. Bo wiem ze u was placa zyski, barborke, wczasowe. Ale macie jeszcze jakies inne "lewe" pieniadze? jak tak to jakie?

Maciek
@Jas

Barborka, 14-stka, zyski, wczasowe 3,2 brutto, absencja chorobowa 3 brutto i socjal swiateczny, jubileusze. Domowi maja premie kwartalne

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. - Lubin

Chcę opublikować:

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.