Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. w Lubin

counter
3 40 164 5 1
Elektryk Nowy wpis
Klient

Cześć, wiecie ile moze dostać elektryk pod ziemią w PeBeCe. Na jakie wynagrodzenie mogę realnie liczyć

Marek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Kandydat

A czy orientuje się ktoś jak są opłacani sztygarzy elektryczni w PeBeKa S.A. w przypadku osoby posiadającej odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje?

Tak2Nie
Arek Nowy wpis

Orientuje się ktoś jak opłacani są sztygarzy górniczy?

Górnik Nowy wpis
@Arek

Akurat od 3 miesięcy pracuje jako Sztygar na oddziale wydobywczym w PeBeKa i jest dobrze zupełnie inny świat niz w firmach a przepracowalem 8 lat w różnych firemkach i nigdzie tyle nie zarobiłem, Jak kopalnia to tylko ZG lub Pebeka(usunięte przez administratora)

Tak3Nie
Adaś

Wiertacz pod ziemią? Czy warto składać podanie czy lepiej isc na górnika?

Tak2Nie
Kghm
@Adaś

Warto bo też są dobrze płatni w sumie tak samo jak górnicy bo też pracują na przodkach. Z czego wiem to chłopaki ponad 5 na rękę maja

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

xyz

Większego dałna na magazynie centralnym niż Marcin nie było.

Tak10Nie9
Gruby

Racja

TakNie2
JJJ
@Gruby

TY TEŻ JESTEŚ TAK PROSTACKĄ OSOBĄ, ŻE JAK CHCESZ PODJĄĆ JAKĄKOLWIEK ROZMOWĘ Z (usunięte przez administratora), TO NAJPIERW UKOŃCZ STUDIA WYŻSZE (usunięte przez administratora)!!!

Donpedro

Jesteś jesteś

pat
@xyz

Ty dałnie - poziomem swojej inteligencji to możesz Marcinowi co najwyżej buty szorować!

Tak3Nie
JJJ
@xyz

Dziwne to co tu piszesz o Marcinie, ty fałszywcu... Przez wszystkie lata pracy Marcina na magazynie centralnym tak mówiłeś o jego współpracownikach, a nie o nim... Ty pebekowski (usunięte przez administratora)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Julek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 120 dni.

Czy ktoś wie kiedy będą płacić za brak L4?

dominus

odpowiadam: jest

Tak1Nie1
dominus

jest

KOKO
@dominus

No i ok - każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Ale Marcin Miszkiewicz nadal nie dostał konkretnej propozycji pracy w Firmie KGHM. No to powracamy do sprawy: CO TO ZA CHLANIE ALKOHOLU W CZASACH PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI W SPÓŁCE SKARBU PAŃSTWA I WYZYWANIE MARCINA MISZKIEWICZA od "SZMACIARZY" przez pracowniczkę też swobodnie chlejącą sobie alkohol w pracy?...

TakNie2
INFO
@dominus

dominus, Jak według ciebie Marcin jest szmacia...em - to ty jesteś szmacia..em DO KWADRATU!!!

Mchal

Czy do pebeki składa się cv na ich formularzach które są na stronie firmy? Czy wysłanie własnego wystarczy ?

Mchal

Witam, oferta tokarza podziemnego warta uwagi ? Jakie zarobki plus minus ? Czy warto?

górnik

Czy wiadomo coś kiedy jakieś negocjacje płacowe?

Dariusz
@górnik

Dobrze, że o tym napisałeś. Czy mógłbyś wytłumaczyć o jakie negocjacje chodzi? Czy pracodawca zapowiedział podwyżki i sprawa dotyczy ich wysokości. Liczę, że dodasz takie informacje.

Amb

Jest możliwość dostania się bez stażu dolowego ? Z średnim wykształceniem ?

Kghm
@Amb

Do podfirmy tak ale do Pebeki lub ZG raczej po szkole górniczej lub ze stażem dolowym w podfirmie i kursami wtedy jakieś szanse są.

Markqo

Jak wygląda praca przy głebieniu GG-1? Pieniądze adekwatne do wykonywanej pracy?

Pebekol
@Markqo

Kasa całkiem dobra tylko praca w systemie czyli sobota niedziela jak wypadnie ale masz za to płacone

Kazimierz
@Pebekol

Mógłbyś krótko przedstawić jak wygląda czas pracy w tym przedsiębiorstwie? W jakim systemie pracujecie i ile jest zmian? Weekendy dodatkowo płatne?

Elwis
@Markqo

Górnicy zarobki 5-6 tys . Ale praca w systemie cały czas sobota niedziela wolne w tygodniu.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 204 dni.

Czy pracownicy Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Mateusz

Ile zarabia spawacz w Tej firmie tak plus minus ?

Zen

Witajcie. Dostałem ofertę pracy w Pebeka na oddziale krm. Aktualnie pracuję w innej firmie na rudnej jako mechanik. Pracuje ktoś z was na tym odziale albo wie ktoś coś na temat pracy, na jakim szybie mają komorę jakie maszyny naprawiają? Jak zarobki? Pani przez telefon nic nie chciała powiedzieć mówiła że dopiero na rozmowie a ja mieszkam daleko od Lubina i nie wiem czy jest sens wogóle jechać te 50 kilometrów.

Chungun
@Zen

Myślę, że jeśli 3000tys netto Ci styknie, to aplikuj. KRM nie cieszy się dobrą opinią. Technologicznie są to czasy PRL. Logistycznie... Epoka kamienia łupanego. Lecz jeśli lubisz nic nie robić w pracy lub udawać, że pracujesz to polecam. Pracuje tu 4 rok jako spawacz....spawarki w rękach nie miałem że dwa lata...za to miotłę,wiertarkę, pędzel i młotek...codziennie !

Zen
@Chungun

Już pracuję w innej firmie. Słyszałem że nic tam bym nie robił przy maszynach to odpuściłem. 3000tys netto to tak sobie..

maw2210

Pracowałem z Marcinem, co się wydarzyło na MC Polkowice? Owszem, Marcin jest osobą z pewną nadrażliwością, ale nigdy, powtarzam nigdy nie spożywał alkoholu w pracy. Jeżli jest tak , jak piszecie ze demoralizował załogę, to pytam w jaki sposób?

JUŻ CI ODPOWIADAM...
@maw2210

Znam Marcina od lat. Nasyłanie POLICJI na MARCINA MISZKIEWICZA (pracownika bez jakichkolwiek nałogów) przez Firmę PEBEKA i Centralę KGHM po tym jak przez wszystkie lata jego pracy w Firmie PEBEKA inni wydawcy magazynowi, kalifaktorzy z różnych Oddziałów Firmy PEBEKA, a także inni pracownicy MAGAZYNU CENTRALNEGO W POLKOWICACH swobodnie chlali sobie alkohol NA TYM MAGAZYNIE, w tym również i na 3-miesięcznym wypowiedzeniu (usunięte przez administratora)- to NAJWIĘKSZE(usunięte przez administratora) jakie można sobie wyobrazić!!! A jak MARCIN bronił chlejących kolegów z pracy przed opiniami osób z zewnątrz, pytającymi się dlaczego ten, czy tamten pracownik są pod wpływem alkoholu, to też był SZMACIARZEM?... Marcin nadwrażliwy - a jaki on ma być? Zresztą co oni (usunięte przez administratora) mogą wiedzieć np. o dzieciństwie Marcina... ALKOHOL i CIĄGŁE AWANTURY W DOMU!!! WIĘC I JA DOŁĄCZAM SIĘ DO PYTANIA: CO TO ZA POSTKOMUNISTYCZNE CHLANIE ALKOHOLU W SPÓŁCE SKARBU PAŃSTWA I POSTKOMUNISTYCZNE NASYŁANIE POLICJI NA PORZĄDNEGO OBYWATELA JAKIM JEST MARCIN?...

PEDRO
Użytkownicy czekają na odpowiedź 263 dni.

Witam państwo mam pytanie czy PEBEKA ma przyjęcia teraz?

PYTANIE
Użytkownicy czekają na odpowiedź 274 dni.

CO TO ZA WYZYWANIE MARCINA MISZKIEWICZA OD SZMACIARZY W FIRMIE PEBEKA I CHLANIE ALKOHOLU NA MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH? (usunięte przez administratora) JAK BRONIŁ PIJANYCH KOLEGÓW PRZED OSOBAMI Z ZEWNĄTRZ, TO TEŻ BYŁ SZMACIARZEM?...

BLACK JACK
Użytkownicy czekają na odpowiedź 281 dni.

Koledzy Górnicy, napiszcie proszę jakie zarobki są w miernictwie w PeBeKa? wisi ogłoszenie że szukają osoby do działu. Warto?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.
3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • M. Skłodowskiej-Curie 76