Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. w Lubin

MATI

Gdzie jest Marcin logistyk z Kauflandu i specjalista od wykładania jogurtów? Baran który kopiuje swoje gorzkie żale, na tym forum, oczernia cały KGHM za swoje ułomności i problemy psychiczne, pod.... ala byłych współpracownikow i jeszcze dziwi się że nie chcą go ponownie zatrudnić. Może w końcu jest w odpowiednim szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych? Martwię się, bo brakuje mi jego marnych infantylnych i chorych wypocin na tym forum. Ktoś coś wie? Życzę powrotu do zdrowia, jeśli kiedykolwiek je miał.

VVV
@MATI

Odp......l się od Marcina ty pijacka zdzi.o! idź sobie walnij kielicha na magazyn centralny w Polkowicach to poczujesz się lepiej ty życiowa sieroto. Co zazdrościsz, że Marcin jest na tyle mocny, że nie potrzebuje co chwilę zaglądać do kieliszka z alkoholem jak ty?... (usunięte przez administratora)

kkk
@MATI

Jak tam telefoniki pomiędzy Firmą KGHM, a Firmą PEBEKA odnośnie Marcina?... Chyba nadal gorące:) Hm, Inżyniera bez jakichkolwiek nałogów do pracy pod ziemią... HAHAHA - niedoczekanie...

ooo
@MATI

Co nie za bardzo udało się rozprowadzić po grupie kapitałowej KGHM bezczelnej i skrajnie fałszywej informacji, że to Marcin (inżynier ds. logistyki, specjalista ds. optymalizacji gospodarki magazynowej i OSOBA BEZ JAKICHKOLWIEK NAŁOGÓW) spożywał alkohol w Firmie PEBEKA...

ooo

Małpa

Czy pebeka jest informowana przez zg gdy idzie się do nich na rozmowę o pracę?

chętny

Witam drogich opiniodawców, mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda zatrudnienie po szkole górniczej z kwalifikacjami i zaliczonymi praktykami. Jest szansa na przyjęcie „na własną rękę” czy bez znajomosci szanse są znacznie małe na ślusarz mechanika oczywiście bez stażu? oraz w jakich granicach mogą oscylować zarobki patrząc ze do 26 roku podatku nie należy oddawać???? z góry dziękuje za odpowiedz.

Emilia

Czy możecie mi coś napisać o pracy w Pebeka jako inżynier budowy specjalności elektrycznej na powierzchni? Jak oceniacie zatrudnienie na takim stanowisku? Jak wygląda oferowany przez firmę bogaty pakiet świadczeń socjalnych? Co wchodzi w jego skład?

Alfred
@Emilia

Jeśli to budowlanka, to pakiet socjalny to: multisport, zyski, gruszka, premia za absencję chorobową. Co do pracy w KRB? Nie jest najgorzej, ale są też lepsze prace.

photon
@Emilia

Inżynier Budowy - zarobki ok 3 netto.....o karcie multisport zapomnij, bo kolejki są jak.... nie masz barbórki etc....tylko zyski w czerwcu i to pod warunkiem, że zarząd uchwali. Zarobki maksymalnie stawka brt 2850, do tego 40% premii i ok 10 procent stażowego....netto można policzyć. Do większości świadczeń socjalnych musisz albo przepracować rok albo być zatrudnionym przed jakąś datą, co oznacza w praktyce, że niektóre świadczenia otrzyma się dopiero w drugim roku kalendarzowym pracy. Jako inżynier budowy pracujesz jako kierownik robót (nie podpisujesz papierów, bo nie masz uprawnień), ale jeździsz na budowę, rozwiązujesz problemy etc, w biurze piszesz mnóstwo papierów, bo firma ma ogromną ilość procedur, przez które wywala się o własne nogi i pracujesz też jako montażysta. Generalnie brak narzędzi, materiałów, dużo rzeczy jest organizowane półśrodkami, fatalne warunki higieniczno-sanitarne - obskurny barak, w którym biegają myszy, jest zimno i śmierdzi z kanalizy. Jeżeli ktoś jest bez doświadczenia to niestety nic się tu nie nauczy. Struktura inwestycji jest taka, że wszystko wykonują firmy podwykonawcze. Nie polecam. z plusów to dodatkowe jedzenie zimą.

@Alfred

Nie ma już premii za brak absencji chorobowych. Świadczenie zmieniło nazwę.

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Majkel

Ile podstawy dostanie nowo przyjęty kotwiarz z 15 letnim stażem na maszynie.

Dozór

Orientuje się ktoś może jak z zarobkami dozuru mechanicznego?

Mlody

Cześć, ciężko jest się dostać? Jestem świeżo po szkole bez doświadczenia pod ziemią, kierunek elektromechanik, zlozylem papiery na mechanika.. i jestem bez polecenia

Aaadd
@Mlody

Raczej takie firmy wolą, kogoś kto przepracował chociaż 3-6 miesięcy i wie już jak maszyny wyglądają, jak funkcjonuje kopalnia. Ja polecam wystartować np. w „Wigropol”, sam tam zaczynałem, kokosów nie dostaniesz, ale czegoś się możesz nauczyć, później przejdziesz do Pebeka lub ZG. Odradzam Zanam, raczej ludzie narzekają, a zablokują Cię, że nie przejdziesz do innych firm ze spółki KGHM. Spróbować oczywiście możesz, ale bez znajomości maszyn może być ciężko na rozmowie.

Mlody
@Aaadd

Dzięki za odpowiedź i radę

Dawi

Na co co najlepiej zrobić sobie papiery chcą przenieść się na operatora na przodku ? LKP, WO, SWW/SWK ?

Rysio

Witam! Ile około netto zarabia pracownik na powierzchni w Pebeka?

@Rysio

Ale pytanie :-) Zależy, czy jest pracownikiem technicznym, kierownikiem, dyrektorem czy prezesem. Czy jest górnikiem, sztygarem, czy nadsztygarem. Ale odpowiem - zarabia około i to w PLN.

Arek.
@Adam

Ile na początek może zarobić pracownik na KRM PRZY BUDOWIE SZYBOW

januszek
@Arek.

około 6000 tys chyba że juzkowi sie spodobasz to i wiecej.

Nito
@Arek.

Jakie ty szyby chcesz budowac w krm he

Na początek dostaniesz koło 2800 po dwóch latach 3200

Tym
@Rysio

Witam, aplikuję do PeBeKa na oddział KRG Rudna MC-2, obsługa przenośników taśmowych i urządzeń do rozbijania brył, mógłby ktoś naświetlić jak wyglądają warunki pracy na tym oddziele i jakie mniej więcej pieniądzę dla górnika z kilkuletnim doświadczeniem ?

Majkel

Ile zarabia operator SWK?

Witam mam pytanie jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na spawacza na powierzchni czy ktoś może się wypowiedzieć jakie są warunki jakie zarobki itp. dzięki za informacje

Xyz

Witam mam nie typowe pytanie jak się dostać do pebeki gdzie można składać podania. Bo przez stronę firmy to jeszcze ani razu nie odpisali ani nic może ktoś coś poradzi

Aaaaa
@Xyz

Spróbuj przez wysłanie maila na rekrutacja@pebeka.com.pl z CV i listem motywacyjnym. Mnie np. „System-rekrutacja” ten ze strony KGHM zawsze odrzucał.

@Aaaaa

Mi normalnie przychodzi że przyjęto ale już zwrotnej informacji jak czas rekrutacji się skończy to nic nie przychodzi i dlatego pytam gdzie się najlepiej udać żeby coś się ruszyło. Może jakieś związki albo coś

Aaaa
@Xyz

A na co aplikujesz? Mi maile o zakończeniu rekrutacji przychodziły dużo później niż termin zakończenia. Jeśli chodzi o związki to wiem, że „pomagają”, ale w ZG, w Pebece przyjmują normalnie „z ulicy” jeśli kandydat im odpowiada

@Aaaa

Aplikuje na co wyskoczy bo pracy się nie boję . No to nie wiem będę próbował

Majkel

Czy operator SWK z dużym doświadczeniem który kiedyś stracił pracę w sierpolu za picie bo go capneli na bramie ale już nie pije i pracuje w firmie teraz może być przyjęty jako operator i od jakich zarobków miesięcznie by zaczynał

Chętny

Jak długo się czeka na odpowiedź w sprawie przyjęcia do pracy?

Aadriann
@Chętny

Mi na rozmowie powiedział, że mnie przyjmuje od razu, kadrowa powiedziała, że to jeszcze zależy od decyzji zarządu, telefon o oficjalnym przyjęciu i warunkach przyjęcia dostałem ok 4dni później, kolejny telefon dostałem po około 2tygodniach (podpisanie umowy, skierowanie na badania).

Qba

Witam, orientuje się ile na start w pebeka dostanie spawacz na powierzchni? Metody 135, 111, 311

Byl ktos moze ostatnio na rozmowie? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko ślusarz-mechanik? Jakich pytań można sie spodziewac?

Jjjj
@Kandydat

Najszybsza rekrutacja jaka przeszedłem, trzeba zrobić dobre wrażenie. Wchodzisz, na rozmowie będzie pani z administracji i pewnie nadsztygar. Zadają trzy pytania na temat Twojego zawodu i wychodzisz. Jak się uda to oddzwaniają. Ja spośród chyba 7 chłopa nie byłem z „polecenia” i się dostałem przez własne doświadczenie, z zerowym doświadczeniem pracy na dole. Jako młody pracownik jestem bardzo zadowolony z Pebeki. Trzeba tez dodać ze niestety możesz być tam tylko jako sztuczny tłum i już na wstępie z góry nie będziesz przyjęty, bo koledzy którzy będą przed toba lub po tobie są z polecenia i ich przyjmą. Czysta polityka, zapraszamy na rozmowę 20 osób a przykładowo 10 jest z polecenia i ich biorą

Maja
@Jjjj

To w sumie dobrze brzmi, czyli ta rekrutacja składa się z jednego etapu? A w sumie to już nie rozumiem, raz piszesz że bez polecenia nie dostaniesz, a potem, że ty się dostałeś. To jak w końcu?

Jjj
@Maja

Tak jeden etap, napisałem ci jak wyglada sytuacja, ja akurat miałem to szczęście ze na moje stanowisko nie było nikogo z polecenia, ale większość przyjęć jest przez kogoś z polecenia. Kwestia szczęścia. Ale co do samej pebeki i kasy jakie oferują to jest spoko

Aadrian
@Kandydat

Ja byłem dwa razy, pierwszy raz 3lata temu, miałem wtedy tylko dwa miesiące doświadczenia, rozmowa tak jak ktoś napisał, Pani z kadr i Nadsztygar mechaniczny. Rozmowa przebiegła całkiem dobrze, losowałem pytania, chyba 5 z listy 40, niestety brakło mi wtedy trochę doświadczenia i w pewnych kwestiach trochę się pogubiłem, pracy nie otrzymałem, ale nie nie oceniam źle rozmowy. Druga moja rozmowa odbyła się jakoś w maju. Tym razem Pani z kadr plus trzech Nadsztygarów, każdy z innego rejonu. Pytania „z (usunięte przez administratora) pierwsze „jakim pan jeździ samochodem” i później caly czas na podstawie mojego auta, budowa zawieszenia, hamulców itp. Może i byłoby to dla mnie fajne, gdybym szukał pracy przed stycznościa z maszynami ciężkimi. Łapali za słówka, ciągłe podśmiechujki między sobą. Irytowały mnie te pytania, bo cały czas próbowałem jakoś przejść na rozmowę na temat maszyn, a nie aut, które w pracy mnie średnio interesują. Jeden spytał o układ hamulcowy, odpowiedziałem, później jak się odpowietrza hamulce, byłem już wtedy tak znudzony rozmowa, że stwierdziłem skoro pytają o „moje auto” to odpowiedziałem, że podłączam komputer, włączam procedurę odpowietrzania, luzuje odpowietrzniki i samo idzie. Kopary poopadały nie wiedzieli co powiedzieć, ale był to jakiś przełom, jeden Nadsztygar później już ciągnął rozmowę na temat elektryki, elektroniki, zadał ostatnie pytanie, po czym jak usłyszał odpowiedz, powiedział że mnie bierze. Niestety wiedziałem o co w tym wszystkim chodzi, Pebeka zakończyła umowę z Zanamem na transport ludzi i szukali kierowcę, a ja mam papiery na Land Rovera. Ja otwarcie na rozmowie mówiłem, że nie takie są moje oczekiwania i chce być mechanikiem, nie kierowca. Strasznie przy tym kręcili i ostatecznie jak dostałem telefon podziękowałem za ofertę. Mam satysfakcję, bo dużo stracili, mogli pytać o maszyny, aktualnie uważam, że jestem dobrym mechanikiem, w mojej nowej pracy sztygar i kierownicy za mną chodzą, jestem i silnikowcem, elektrykiem, hydraulikiem, co mi nie dadzą do roboty, ide i wiem co mam robić, szybko diagnozuje usterki. A to wszystko mogli mieć za najniższą grupę, gdyby tylko zachowywali się inaczej na rozmowie ;)

Maja
@Aadrian

Serio zadawali ci pytania o Twój samochód!? To co to było za stanowisko pracy?

Aadrian
@Maja

„Ślusarz-mechanik”. Chodziło o to, że mam kurs na Land Rovera kopalnianego i na wstępie Pani Kadrowa mi powiedziała, ze nie ukrywa, że im na tym zależy. Ze swojego źródła wiem, że skończyła się im umowa z Zanamem na transport ludzi, dlatego mają ciśnienie na operatorów aut. Mi na tym nie zależało, ja chciałem być głównie mechanikiem maszyn ciężkich.

Młody99

Pracuje ktoś na GG1 Kwielice jak tam jest?

PRL-owska POLSKA

Inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, bo w obecnej Polsce - identycznie jak w Polsce PRL-owskiej nadal obowiązuje pogląd, że jak jesteś PRZECIWNIKIEM SPOŻYWANIA ALKOHOLU W FIRMACH PAŃSTWOWYCH / SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA, CZY FIRMACH IM PODLEGŁYCH - to jesteś WROGIEM PUBLICZNYM NUMER 1!!! Pracowity Inżynier ds. Logistyki i Gospodarki Materiałowej bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, bo nie umiał integrować się ze swoimi PEBEKOWSKIMI współpracownikami, którzy swobodnie spożywali sobie alkohol w pracy kiedy tylko chcieli, spali sobie po 3-4 godziny w pracy, grali sobie po kilka godzin dziennie w dziecięce gierki komputerowe, drukowali sobie co chwilę przepisy kulinarne, wyzywali tego inżyniera od (usunięte przez administratora)lub całymi dniami serfowali sobie po Internecie, tak jak robił to ZASTĘPCA PANA KIEROWNIKA, który najpierw dawał pełne przyzwolenie na swobodne spożywanie alkoholu na MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, potem jako jedyny donosił o tym fakcie temu samemu kierownikowi, a na końcu bezczelnie (wraz z tym kierownikiem) to właśnie on oskarżył tego inżyniera o PSUCIE ATMOSFERY WŚRÓD PRACOWNIKÓW NA MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH!!!Teraz inżynier ten musi wykładać jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, bo jakiś TOTALNY AMATOR w Firmie PEBEKA dokonał takiego podziału pracy na MAGAZYNIE CENTRALNYM W POLKOWICACH, że inżynier ten prawie cały czas miał coś do roboty, a inni pracownicy nie wiedzieli co zrobić z wolnym czasem…No to inżynier ten poinformował pracowników CENTRALI FIRMY KGHM o wyżej opisanym fakcie spożywania alkoholu w Firmie PEBEKA, ale też i o niezaprzeczalnym fakcie bezczelnego przyjmowania kandydatów do pracy w Firmie KGHM PO ZNAJOMOŚCI I PO MOCNYM WSPARCIU KREWNYCH… I co zrobiła PISOWSKA ADMINISTRACJA FIRMY KGHM? Ano nasłała na tego inżyniera LUBIŃSKĄ POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, żeby tylko nie narażać się swoim PEBEKOWSKIM KOLEGOM, żeby jak najszybciej zamieść sprawę pod dywan i zamknąć buzię temu inżynierowi, ale też żeby czasem inżynier ten nie zajął stanowiska, na którym śmiało może przecież pracować ŻONA, MĄŻ, CÓRKA, SYN, CIOCIA, WUJEK, WNUCZKA, WNUK, KUZYNKA, KUZYN, SZWAGIERKA, SZWAGIER, KREWNA, KREWNY, ZNAJOMA lub ZNAJOMY kogoś już zatrudnionego w Firmie KGHM, byłego pracownika Firmy KGHM, kogoś powiązanego z (usunięte przez administratora) i SPRAWIEDLIWOŚCI, kogoś powiązanego z jednym ze ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH funkcjonujących przy Grupie Kapitałowej KGHM lub kogoś pracującego w jednej ze SPÓŁEK-CÓREK FIRMY KGHM… Oto WALKA Z NEPOTYZMEM W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA i SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY, którymi tak pięknie w TELEWIZJI PUBLICZNEJ chwali się (usunięte przez administratora) Inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów nie będzie pracował w Firmie KGHM, bo nie będzie uczęszczał na wszelkie integracje i to nie będzie podobać się wielu osobom… Ciekawe, czy wszystkie osoby notorycznie blokujące zatrudnienie tego inżyniera w Firmie KGHM, które wychowały córki, taką samą niechęć i odrazę jak do tego inżyniera okazywałyby również w stosunku do kandydatów na przyszłych mężów tych córek, gdyby również i oni byli osobami bez jakichkolwiek nałogów, porządnymi i pracowitymi?... Inżynier bez jakichkolwiek nałogów nie może pracować w Firmie KGHM, bo nie podobało mu się spożywanie alkoholu w Firmie PEBEKA, w której od swojego kierownika dostał następujące ULTIMATUM: „ALBO DOSTOSUJESZ SIĘ DO PANUJĄCYCH WARUNKÓW W TEJ FIRMIE, ALBO ZOSTANIESZ ZWOLNIONY” i w Firmie, w której też często słyszał i takie stwierdzenia: „JAK TY NIE PIJESZ ALKOHOLU, TO TY TU DŁUGO NIE POPRACUJESZ…” A ustawę o ZWALCZANIU NEPOTYZMU W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA (CZYLI RÓWNIEŻ W FIRMIE KGHM), przedstawiciele PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI to mogą co najwyżej czytać swoim wnukom i wnuczkom na dobranoc, ponieważ jest ona zwykłą BAJKĄ…Tak bardzo chwalą się w telewizji publicznej, że „OBECNIE W POLSCE MAM SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY”… Chwalą się i chwalą, a NEPOTYZM W FIRMIE KGHM dalej trwa, bo przecież nie można pozwolić, żeby jakiś inżynier ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów zajął stanowisko, na którym przecież śmiało może pracować jakiś krewny lub dobry znajomy… Bronią dostępu do Firmy KGHM nasyłając na tego inżyniera LUBIŃSKI SĄD REJONOWY… Pozamykali się szczelnie w Firmie KGHM, ponastawiali wszędzie ochroniarzy i szlabany ochronne i robią sobie z Firmy KGHM FIRMĘ RODZINNĄ I FIRMĘ PRYWATNĄ… Oto WALKA Z NEPOTYZMEM(usunięte przez administratora)

Jak wygląda stawka dla elektryka pod ziemią

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. - Lubin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.
3.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • M. Skłodowskiej-Curie 76
    59-301 Lubin
  • NIP: 6920000154 REGON: 390058997 KRS: 0000110826

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Pebeka S.A.