Opinie o Irotech Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Irotech Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Irotech Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irotech Sp. z o.o. w Wrocław

Jak wygląda sprawa grafiku w Irotech Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jurek Nowy wpis

Tak. Ustalona praca mieści się w przedziale 8-9 godzin. Prawie zawsze można zacząć pracę później i skończyć stosunkowo później. Należy jednak uzgodnić to z osobą odpowiedzialna za dany projekt.

Staszek Nowy wpis

Polecam! mimo różnych opinii zostałem pozytywnie zaskoczony współpracą. Nie miałem wiedzy co do opinii jakie krążą. Zdecydowanie będę świadczył dla Irotech usługi. na chwile obecną bez zastrzeżeń.

Piotrek Nowy wpis

Współpraca z Irotech bez żadnych zastrzeżeń.

(usunięte przez administratora) Mateuszek prezes zarządu, zmienił nazwę firmy z IROTECH na NANOTERM oddział firmy NANOTEL SA na mydlanej 3

Ewelina
@Andrzej

I co teraz tak właściwie? To tylko inna nazwa, więcej niczego to nie zmienia?

@Ewelina

Sp z oo nie da się ruszyć jeśli zmienią nazwę lub członka zarządu. Mamy w rodzinie prokuratura i dowiemy się co i jak. Nie odpuścimy gnojom 10.000

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Irotech Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Od jakiego czasu trwają takie problemy z wypłacalnością? I czy mimo wszystko po jakimś czasie należności są regulowane, czy dług cały czas tylko narasta?

Jakub

Nie płacą, telefonu nie odbierają. nie polecam. Unikać

Maciej
@Jakub

Długo czekasz na wypłatę? Ile ci wiszą, jakąś część czy całość?

WR
@Maciej

Ile panu wiszą? Faktura? Może zrobimy sąd zbiorowy i zgłoszenie do prokuratury za regularnie prowadzoną działalność związaną z (usunięte przez administratora)?

Danuta
@WR

Ou, no taka opinia to już niepokoi. A czy te zaległości to oni mają w innych firmach czy oni pracownikom nie płacą?

Czy w firmie Irotech Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

tudu-dudu

na bieżąco

Danuta
@tudu-dudu

O, fajnie. Zdradzisz jakiego typu tu szkolenia i czy mają miejsce w firmie czy gdzieś trzeba na nie dojechać?

WR

Nie płacą za faktury usługowe. Sprawa w sądzie.

Krzysztof

Firma (usunięte przez administratora) Telefonu nie odbieraja. Nie placa za prace. Sprawa trafila do sądu. Unikajcie ich.

9913andrzej

Firma inko nie płaci A noclegi pracowników nie odbiera albo kłamie ze pieniądze już wyszły

Jak bardzo zalegają z wypłatami?

omijać

Radzę omijać z daleka. Zalegają z wypłatami dla pracowników. Wszystko co na gębę - można zapomnieć, nie mówiąc o zatrudnianiu bez umowy.

@omijać

byl w tym okresie poślizg. Nie dostaliśmy wyplaty 10, ale 13 z bonusem. 10 byla zaliczka. Nie byl to powod do robienia problem. Dondzisiaj pracuje- wyplata jest terminowo.

Czy można liczyć w Irotech Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Rrr

Nie miałem nigdy problemu z opieka medyczna. Jedyny minus to wyplata 10

warsztat

firma bankrut naprawia samochód i nie płaci za faktury sprawa w sądzie !!!

firma
@warsztat

Jaka naprawa nie jest uregulowana...

Gosia

Tutaj obowiązuje jakiś okres próbny czy od razu start?

Viacheslav Andriievsky

Zostaliśmy (usunięte przez administratora) na pieniądze i dokumenty. Nigdy z nimi nie pracuj.

Witam. Proszę uważać na tą firmę.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Irotech Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Irotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Irotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Irotech Sp. z o.o.?

Irotech Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Mydlana 3
    51-502 Wrocław
  • NIP: 8952053611 REGON: 362583308 KRS: 0000577374

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042