Opinie o SF-FILTER Sp. z o.o. w Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SF-FILTER Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SF-FILTER Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SF-FILTER Sp. z o.o. w Wielkopolska

baner wywiady
K.s.A

Duże zmiany w Firmie, które wychodzą na korzyść!

Iwona Nowy wpis

A jak wygląda stanowisko Asystent/ka Zarządu / Pracownik Obsługi Sekretariatu?? Widziałam, że w tym aktualnym ogłoszeniu napisali, że jest takie coś jak formowy program emerytalny. Co to jest? Na czym polega ten program? Jak on działa, to jakieś dodatek emerytalny od firmy do składek??

K.s.A Nowy wpis

Duże zmiany w Firmie, które wychodzą na korzyść!

M.

Jestem pracownikiem SF-Filter od kilku lat i podoba mi się praca. Bardzo polecam osobom, które są pracowite :)

Jarek.S
@M.

Jak tak Ci się podoba! To podpisz się z imienia i nazwiska. Napewno Pan Tadeusz Cię doceni. Żenada!!!

nikt Nowy wpis
@M.

Osoby pracowite nie są doceniane , doceniane są tylko wewnętrzne układy

Polak Nowy wpis

Całe szczęście krzykacza Pana J. już nie ma u nas w firmie , zajmij się sobą i swoim interesikiem Pozdrawiamy cię dżosef

Rozmowa kwalifikacyjna
SF-FILTER Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Główna/y Księgowa/y. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Darek

Jest jeszcze taki mały szczegół który został pominięto, jeśli ktoś jedzie na szkolenie z SF filter to musi pamiętać o najważniejszej rzeczy jaką będzie na tym szkoleniu miał do zapamiętania żeby zabrać ze sobą Kanapki albo jakieś konserwy bo na pewno jedzenia nie dostanie na koszt firmy.

@Darek

Mało wiesz w takim razie o podatkach, kosztach podróży służbowych, wypłacanych dietach etc. A jak jest na szkoleniach to wiedzą uczestnicy. Rozumiem, że firma powinna zorganizować jeszcze termosy z kawką i herbatką plus kanapeczki na drogę w obie strony oraz ciepłe ubranko zimą. Nie mówiąc już o specjalnym zaproszeniu i ustaleniu, czy termin jest właściwy dla szanownego Pana Darka. Jeśli masz pytania, a jesteś ciągle pracownikiem Spółki zapraszam do siebie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Tadeusz Wajcowicz PS. Jeśli piszecie proponuję napisać dokładnie tak jak jest i pod własnym nazwiskiem.

Przemysław
@TW

Masz rację, szkolenie jest po to, żeby się czegoś nauczyć. Oczywiście jeżeli pracodawca sponsoruje dodatkowo posiłek jest to bardzo miłe, ale nie zawsze tak się dzieje. Skoro jesteś doświadczonym pracownikiem napisz jakie są według Ciebie warunki zatrudnienia i wynagrodzenia i czy jesteś z nich zadowolony. Napisz jakie widzisz pozytywne aspekty zatrudnienia, a co byś zmienił lub poprawił? Zachęcam Cię do dyskusji.

QT
@TW

I już ten wpis powinien zakończyć dyskusję o firemce SF Filter, która zresztą wg doniesień z rynku ma się coraz gorzej. Nic dziwnego, wszystko składa się w jedną całość. Skoro w takim tonie wypowiada się sam prezes, to nic więcej nie trzeba dodawać. Mądrzy nie skorzystają z "super oferty pracy", a pozostali...no cóż przekonają się sami. A kanapki czy konserwy trzeba zawsze brać i tylko oczekiwać że miejsce spotkania nie zostanie pomylone - oczywiście przez "managerów". Tak jest i nawet tak sarkastyczna wypowiedź prezesa tego nie zmieni.

Przemysław
@QT

Doniesienia z rynku nie zawsze się sprawdzają. Najlepiej o kondycji firmy wiedzą zatrudnieniu pracownicy. Piszcie jakie widzicie pozytywne strony w firmie, a co wymaga zmiany lub poprawy? Każda sugestia będzie ważna, więc zachęcam Was do dyskusji.

@QT

Drogi QT. Sarkastycznie podpisz się z imienia i nazwiska! A określenie firemka kwalifikuje się do obrazy dobrego imienia firmy. Dobrze, że nie będziesz już musiał zabierać kanapek i konserw, bo jako były pracownik, w nowej lepszej firmie, będziesz goszczony na szkoleniach ugiętymi stołami od jadła i nie tylko... A później napiszesz o niej firemka... Nie zazdroszczę tej nowej firmie. I dobrze,że opuściłeś nasz zespół.Nie pasowałeś tu. Życzę powodzenia Tadeusz Wajcowicz

QT
@TW

Panie Tadeuszu! Portal jest stworzony aby było się można wypowiadać anonimowo. Jestem obecnym pracownikiem. I to mnie martwi.

@QT

Proponuję zmień firmę, albo jej nie obrażaj. A jak piszesz anonimowo to pisz o faktach. Tadeusz Wajcowicz

Marek
@TW

Panie Tadeuszu. Nie jest tak kolorowo jak Pan myśli. Rozumiem Pana, że jako sternik tej firmy będzie Pan jej bronił - to normalne i rozumiem to. Chodzi o to, że konkurencja odjeżdża Wam jak szybki samochód rajdowy, a Wy nie macie pomysłu jak go dogonić .(czy w tym przypadku jest to problem terenowych? Nie sądze.) Tutaj leży problem. Inaczej napisze, ludzie Wam podpowiadają co zrobić aby ten samochód dogonić tylko Wy ich nie słuchacie. Pozdrawiam

ajwajwaj
@TW

Jak tam TW, nosił wilk razy kilka i ponieśli i wilka? :D Z perspektywy czasu czytanie tych komentarzy daje dobrą zabawę i spory ubaw :)

praownik 001
Inne
 Problem
@TW

Panie Tadeuszu, diety wypłacane - jeżeli są, to raczej pracownicy nie narzekają. A jest to psi obowiązek zapewniać godne warunki zatrudnienia, a nie żadna łaska. Pozdrawiam

Problem
@praownik 001

Tylko, że p. Tadeusza nie ma już od ponad pół roku w firmie... Tyle w temacie wiarygodności wypowiedzi.

Tadeusz

Brawo dla kolegi za podsumowanie. Szkoda tylko zwolnionych chłopaków. Łukaszu pamiętamy!!!

Care

(usunięte przez administratora)skupcie się na ratowaniu tej firmy i brać się do roboty. Bo to co pokazujecie, Wasza polityka, Wasze "pomysły", podejście do tematu zakrawa na żart. Przeżucanie własnych win na zwykłych handlowców, macie wypracowane do perfekcji. Ratowanie swojego krzesła kosztem zwykłego handlowca macie wypracowane do perfekcji. Budzimy się, wstawać, mamy 2020 rok a nie rok 2000.

MW
@Care

Ratowaniu firmy? A co się dzieje takiego? Całkiem nieźle sobie radziła...

Robert

Straszne jest to że trzy dni przed wypłatą, dowiadujemy się że mamy ucięte pensje. Tylko handlowcy! Oczywiście w biurze sobie krzywdy nie zrobią. (usunięte przez administratora) Nikt tu nie przyjdzie robić.

Anonymus

Pracuję już parę lat. Jestem zadowolony. Nikt nie jest alfą i omegą, wszystko ma swoje prawidłowości. Pozdrawiam!

Obecny
@Anonymus

Zapewne jesteś z Lubuskiego! I na wszystkich DONOSISZ.

Ex pracownik

Zwolnili ich? Poważnie ?

TOMEK

Browo za reakcję Szwajcarów. Szkoda że tak późno, ale jest jeszcze sprawiedliwość na tym świecie.

Wiesiek

Yaris Auris Corolla czy Avensis? Znam firmy gdzie ludzie pracują w BMW X1 lub serii 3. Klasa auta handlowca mówi wiele o klasie firmy.

Archanioł

Jakimi autami pracują terenowi?? To wiele powie o firmie.

Krzysztof
@Archanioł

Toyota z gpsem i zakazem użytkowania do celów prywatnych.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w SF-FILTER Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ŁUKASZ
@Pytanie

Jeden. Na odpowiedź czekasz tydzień. Ale odpuść sobie! Nie warto, jest masa lepszej pracy.

@ŁUKASZ

To w takim razie proces rekrutacji w SF-FILTER jest naprawdę bardzo krótki, co jest oczywiście plusem. Dlaczego jednak odradzałbyś aplikowanie do tej firmy? Czy ma to związek bezpośrednio z zarobkami czy to coś innego? Napisz coś więcej.

Ex Pracownik

Jeśli tzw. zarząd przeznaczy tyle samo energii i czasu na marketing wsparcie sprzedaży czy szkolenia zamiast zbierać haki na pracowników z życia prywatnego to nie zmieniali by się co 3 miesiące . A szkolenie nowego pracownika to dopieo żenada . Wystąpi pan Łukasz dyrektor i atmosferze kpin pokażę kilka tkanin filtracyjnych przecięty filtr puszkowy i powodzenia . Potem jeszcze opowie o swoich sukcesach pomijając porażki i w drogę Handlowcu . Tu jest mapa powodzenie . Radź sobie będziemy cię wspierać Duchowo . To wycinek z życia SF - Filter

Daria

Rodzinna firemka, każdy jest od kogoś, nie liczą się kompetencje. Młode dziewczyny zatrudniają się tylko po to aby mieć zatrudnienie i zaraz uciekają na macierzyńskie. Kadra kierownicza na to przystaje bo to krewni. A później pretensje, że nie ma kto robić i zakaz zatrudniania pracowników. W terenie na kilka województw nie ma handlowców. Bo... Jakoś to będzie, byle do końca roku! Właściciele jak by widzieli co tu się dzieje to by was na zbity pysk wywali. I do marketu (nie obrażając ludzi z marketu) a Pan Tomasz to nie ma nawet odwagi ludzią w oczy spojrzeć i porozmawiać!

Iza

@JD O jakich niedomówieniach podczas rozmowy rekrutacyjnej w SF-FILTER piszesz? Rzeczy ustalone podczas niej mijały się w Twoim przypadku z rzeczywistością?

JD
@Iza

... potwierdzasz Iza poziom sf... postaraj się czytać ze zrozumieniem

Baton

Jak tam Dyr. Tech? Który za swoje błędy obarcza innych. Przez takie osoby jak on jest taka beznadziejna atmosfera i te negatywne opinie. Jest garstka tylko wporządku ludzi! Nie ma czegoś takiego jak pomoc ze strony dyrekcji! Ściągnie osób na szkolenie do Tucholi z całego kraju. Po czym okazuje się, że szkolenia nie ma i trzeba sobie obiad w kantynie samemu kupić! I nikt tu nie mówi o syto zasawionych stołach od Jadła! No to jest naprawdę żenujące.

@Baton

Z jakiego konkretnie powodu negatywnie oceniasz atmosferę w firmie? Odpowiadają za nią głównie sami pracownicy. Oczywiście pomoc przełożonych jest bardzo istotna i jej brak może wpłynąć negatywnie na ocenę pracodawcy, ale może zauważasz też jakieś plusy? Twój kolejny wpis może pomóc osobom, które wahają się nad przesłaniem CV.

ZENEK

Jan Janusz CHYBA CI SIĘ FIRMY POMYLIŁY!!!

Jan Janusz

SF-Filter - RZETELNA Firma w płatnościach (zawsze na czas)

Jan Janusz

SF-Filter - POLECAM

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o SF-FILTER Sp. z o.o. - Wielkopolska

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SF-FILTER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SF-FILTER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SF-FILTER Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SF-FILTER Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Towarowa 10
    59-300 Wielkopolska
  • NIP: 6922418716 KRS: 0000264351

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574