SF-FILTER Sp. z o.o.

Wielkopolska

Opinie o SF-FILTER Sp. z o.o.

Zuzanna

Jesteś pracownikiem SF-FILTER? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy. Jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Jakie jej działania warto chwalić i ocenić na plus, a co warto by w niej zmienić? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając opinii na temat SF-FILTER jako potencjalnego miejsca pracy.

wiola

coś sporo w tym roku szukacie specjalistów do spraw sprzedaży jak widzę - skąd taka rotacja nagle się pojawiła?

Zostaw opinię o SF-FILTER Sp. z o.o. - Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SF-FILTER Sp. z o.o.