Opinie o Kaizen Fleet Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kaizen Fleet Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kaizen Fleet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaizen Fleet Sp. z o.o. w Lubin

MR Nowy wpis

Nie polecam tracić czasu na rozmowy rekrutacyjne w tej firmie.po pierwsze oferują śmieszne pieniądze. Ogłosili rekrutacje na stanowisko zaprosili mnie na rozmowę po której wyrazili chęć przyjęcia mnie na stanowisko na które aplikowalam. Na następny dzień zadzwonili ze sprawa się skomplikowała bo jednak ktoś wraca z macierzyńskiego i już nikogo jednak nie potrzebują. Szkoda czasu i nerwow na tak nierzetelnego pracodawcę.

Katerina Nowy wpis
@MR

Byłam na rozmowie jakiś miesiąc temu. Oceniam ją na plus, bo rekruterzy sympatyczni i odpowiadali na wszystkie moje pytania. Odezwali się następnego dnia z propozycją pracy. Finansowo jest okej, ale najważniejsze że z perspektywą podwyżki. Różne sytuacje się zdarzają i moim zdaniem nie ma co skreślać firmy przez taką losową sytuację. W każdym razie ja jestem zadowolona, jak na razie pracuje mi się tutaj spokojnie :)

marek

jestem zadowolony z usług tej firmy

max

ja również!

mirka

to tak jak ja :D

Daro43 Nowy wpis
@marek

Wpadłem, żeby napisać to samo :P Autka klasunia, formalności ogarnięte szybciochem no i pracownicy w porządku do klienta się zachowują.

denis

Kaizen to dobry i sprawdzony adres. Samochodów do wyboru do koloru i co dla mnie najważniejsze- łatwo i przyjemnie załatwia się z nimi papierkową robotę. Nie szukają dziury w całym.

Maks
@denis

Moje wrażenie pokrywają się z tym, co napisałeś. Bez przeciągania sprawy, ogarnięci pracownicy.

Finn Nowy wpis
@denis

Zgadzam się z Tobą Denis. Auta są dostępne, wypożyczenie bez zbędnej straty czasu. Sprawdzają najważniejsze dokumenty i jazda!

Milka

Praca ciekawa i pełna wyzwań ;) Atmosfera przyjazna, sporo młodych ludzi. Mi pracuje się bardzo dobrze.

kacha
@Milka

A na jakim stanowisku pracujesz? Chciałabym aplikować, ale jeszcze zbieram opinie ;)

Ruda
@kacha

Ja też bym chciała. Milka albo ktoś napisz pls coś na temat bycia kierowcą. Podobno pracuje się fajnie tak słyszałam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kaizen Fleet Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Piter

Dobra firma godna polecenia!

Ola
@Piter

zdecydowanie tak! super flota i fajna obsługa :D

larry
@Piter

Oj tak. Korzystam z ich usług od początku roku i polecam komu tylko mogę. Dobrzy są po prostu.

Renata
@larry

Super, że jesteś zadowolony, a może powiesz coś więcej, co podoba Ci się najbardziej. Fajnie byłoby znać jakieś szczegóły, pochwały to trochę za mało ;)

Klarens
@Renata

Nie wiem jak larry, ale oni u mnie wygrywają ofertą i konkurencyjnymi cenami. Do tego samochody są utrzymane w świetnej formie a obsługa nie sprawia wrażenia, jakby pracowała "za karę", co często mi się zdarzało z firmach tego typu.

Sandra
@Klarens

To pracowanie za karę widać teraz wszędzie. Też zwróciłam uwagę na to, że w Kaizen podchodzi się do klienta przede wszystkim z szacunkiem. Normalną rozmową da się załatwić wszystko i dobrze, że oni o tym wiedzą!

xenia
@Sandra

Dobrze napisane! Z nimi da się dogadać. Nie miałam kontaktu z nieuprzejmym czy nieprofesjonalnym zachowaniem z och strony.

Kirk

Wypożyczyłem samochód na weekend. Mają dobrą ofertę, autko sprawne i zadbane. Będę wracał.

Simon
@Kirk

Ja też weekendowo skorzystałem kilka razy i za każdym z nich byłem zadowolony z auta. Kontakt z biurem też okej.

Oreo
@Kirk

Auto pierwsza klasa. Czyściutkie, pachnące, przyjemnie było nim jechać. Obsługa też spoczko. Ogólnie mega polecam!

rina
@Kirk

mam takie same doświadczenia. spoko auto i okej obsługa.

loniek
@Kirk

U mnie też weekendy wychodzą fajnie. Cena jak za ten standard uważam sprawiedliwa.

Renia

Firma godna zaufania. Wynajem załatwia się bezproblemowo i w przyjemnej atmosferze. Ceny też w porządku.

@Renia

Co do ceny to mogłaś jakoś negocjować lub jakos obniżyć proponowaną cenę? Np przez zgodę marketingową czy coś?

Leonia
@Renia

Popieram. Formalności trwają chwilę a warunki czytelne. Ja też trafiłam na fajną obsługę :)

Ora
@Renia

Mam takie same doświadczenia. Bez problemów, szybko i w okej cenie. Samochody też na poziome.

Teodor

W tym roku już kilkanaście razy miałem do czynienia z tą firmą i zawsze traktowano mnie profesjonalnie. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, oferta również zadowalająca.

deqo
@Teodor

a jak oceniasz stosunek jakość-cena? mi się wydaje korzystny

alex
@deqo

Dla mnie też jest rozsądny. Konkurencyjne ceny po prostu, ale autka fajniejsze jak dla mnie.

Karol22
@Teodor

ja osobiście byłem zaskoczony na plus obsługą klienta właśnie. zwykle szału nie ma, ale tutaj szefostwu zależy, żeby klient był zaopiekowany. pracownicy znają się na swojej pracy.

Aleks
@Karol22

Dokładnie... obsługa nie jest tak z przypadku i przyklada się do swoich zadań. Zarówno przez telefon jak i osobiście traktują klienta z szacunkiem. Dlatego do nich wracam.

Bartosz

Stosunkowo młoda firma na rynku ale zdobywają coraz lepsze opinie, polecam.

Arletta
@Bartosz

Zdobywają dobre opinie bo im zależy. Pracuję u nich od początku. Jedna z niewielu firm, która dba o pracowników.

@Arletta

Jedna z nie wielu mówisz? ;) A w jaki konkretnie sposób tak o nich dbają?

lidka
@Bartosz

wcale mnie to nie dziwi. obsługa klienta i standard aut jest super.

Natalia
@Arletta

Od początku to ile to już jest lat w takim razie? ;) I po jakim czasie otrzymałaś umowę na czas określony, bo rozumiem, że na takiej pracujesz? ;)

ilona
@lidka

No dokładnie. Jeżeli flotę mają na poziomie i potrafią rozmawiać z klientem to nie może być inaczej ;)

Zbychu

Dobra firma, oferta i obsługa.

Kacperx
@Zbychu

Potwierdzam. Kilka razy korzystałem z wynajmu i nie za każdym razem było na medal.

Tymon
@Zbychu

Tak. Korzystałem już z wielu firm tego typu na przestrzeni lat. Kaizen plasuje się w pierwszej trójce.

Irka

Konkurencyjna oferta i sympatyczna, pomocna obsługa.

julita
@Irka

Również mam z tą firmą takie doświadczenia. Obsługująca mnie Pani wszystko wyjaśniła i odpowiadała z uśmiechem na moje pytanie. A to takie częste nie jest.

Renti
@julita

Jeśli chodzi o kontakt z biurem obsługi klienta to też nie mogę narzekać. Pan szybko rozwiał moje wątpliwości i rzeczowo odpowiadał na pytania. Ogólnie firma też supcio :)

Lukas1221

Firma bardzo szybko się rozwijająca. Non stop rekrutująca ludzi ale ze względu na wzrost niż ogolnie panującą rotacje. Kolega pracuje u nich w jednym z oddziałów i bardzo sobie chwali. Ja probowałem się dostać ale fatalnie poszły mi rozmowy i ... sami wiecie, nie zakwalifokowałem sie. Jak zobacze gdzieś ich ogloszenie to na pewno jeszcze raz sprobuje.

gina
@Lukas1221

i słusznie! ja pracuję od pół roku i stwierdzam, że lepszej pracy nie miałem

@gina

A mogłabym spytać co według Ciebie tutaj jest takiego super? ;)

gina
@Gabriela

Przede wszystkim atmosfera sprzyja pracowaniu :) Ludzie życzliwi, pomocni. Jest o czym porozmawiać w przerwie. Stawki też są w porządku no i szefostwo normalne, potrafi docenić pracownika. Mi więcej nie trzeba :)

@gina

No to fajnie. ;) A na temat stawek można się dowiedzieć czegoś więcej czy raczej w firmie głośno się o tym nie mówi?

Zostaw merytoryczną opinię o Kaizen Fleet Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w Kaizen Fleet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kaizen Fleet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaizen Fleet Sp. z o.o.?

Kaizen Fleet Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 1E