Opinie o Biurex Duś Renata w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Biurex Duś Renata, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Biurex Duś Renata o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biurex Duś Renata w Lubin

Pytanie Nowy wpis

Co jaki czas w Biurex Duś Renata można ubiegać się o podwyżkę?

były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Co miesiąc :) Po każdej wypłacie przychodzi taka myśl

Byłybpracownik

Witam Jestem bardzo dawnym pracownikiem tej hurtowni,chyba znam ja od podszewki;),był pierw sklepik z drukami różnego rodzaju,potem(usunięte przez administratora) utworzył obok hurtownię,a w tamto miejsce otworzył sklepik z różnymi akcesoriami papierniczymi,więc prawdę mówiąc jedynym pokoleniem jest (usunięte przez administratora),a teściową zatrudnił jako sprzedawca w sklepiku ,trzecie pokolenie jak czytam to córka ,ale to normalne...całą energię,poświęcenie to pan Duś i kropka,nie ma pokolenia... Byłem,na stażu,robiłem wszystko,od wydawania na magazynie,do fakturowania,pilnowania spłat rachunków,sprzedawca i ktoś kto byłemu,a może obecnemu , panu (usunięte przez administratora) robił dobrze i chyba wszyscy wiedzieli o tym,ale to mnie zwolniono jako stażystę,któremu umowę przeciągano w nieskończoność,(usunięte przez administratora) Tak stare czasy...,ale jak dają w kość pamięci..., bliska osoba/wiemy,my stare wyjadacze;), o kogo chodzi/fajnie rozmawiała o pracownikach z "szefostwem" i pani starsza ze sklepiku, potem niby nic zatrudnili wymieniając na inną ze znajomych osobę bo była w potrzebie...hmmm.... może i tak trzeba było robić żeby wspiąc się na wyżyny... Ale wkład energii i zaciętość w prowadzeniu hurtowni to tylko i wyłącznie(usunięte przez administratora)

@Byłybpracownik

Oj a o Renatce zapomniałeś ? Ona też jest przecież zacięta i to baaaaardzo...

pracownik Nowy wpis
@Byłybpracownik

Do Pana Dusia to bardziej pasuje CHCIWOŚĆ niż zaciętość

pracownik były Nowy wpis
@pracownik

A ja Pana Dusia znam z zaciętości, chciwości i NARCYZMU. Ogólnie nie polecam tam pracy

Olka

Jakie wymagania mają wobec kandydatów?

Mieczysław

@Adam mógłbyś nam przybliżyć w kilku zdaniach, na czym polegał proces rekrutacji i od jakiego stanowiska aplikowałeś w Biurex Duś Renata? Może wiesz, czy w tej chwili również szukają ludzi na jakieś stanowiska? Jeśli masz jakieś nowe myśli na ich temat, to podziel się nimi, każda informacja się przyda.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w BIUREX Renata Duś? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ERNI

Ogólnie firma jest okey, ludzie w porządku i na pieniądze nie ma co nazekac. tylko mogli by wypłacać wypłaty na czas...

Adam

Pracuje już dłuższy czas. Jak dla mnie zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. Atmosfera jak dla mnie bardzo dobra, nie ma mobbingu ani nic z tych rzeczy, jeśli jest się uczciwym wobec firmy to firma jest uczciwa wobec pracownika. Polecam w porównaniu do innych prac jest to moja najlepsza praca, bo zależało mi na atmosferze bez mobbingu. Jest możliwość awansu.

Bartek

Ekipa była spoko, teraz kilka osób sie zmieniło. Pieniądze ok, polecam.

Anonim

Ja pracowałem w Biurexie i byłem zadowolony. W porownaniu z innymi firmami w Lubinie, to na prawde nie jest zle. Niektorzy pracuja tam juz 20 lat. Nawet pamiętam płacili mi za inwentaryzacje i to większą stawkę, poza tym dają posiłek, więc nie zgodze sie z opinią o niskiej wypłacie. Poza tym da się dogadać z szefem.

Gość

Szkoda Czasu PIENIĘDZY TU NIE ZAROBICIE. ZA 1500 NIE DA SIE ŻYĆ. Omijajcie szerokim łukiem!

powiem krotko i zwieźle i na temat, firma rodzinna wiec wszystko mowi za siebie, (usunięte przez moderatora), wykorzystywanie bez zachamowan. Dno i tyle! Nie polecam tego prywaciarza, wolalbym nie pracowac niz tam byc!

Pracowałem w tej firmie. Praca do(usunięte przez moderatora).. szczególnie na magazynie, trzeba sie urzerac z córeczką włascicieli. nie zna sie na robocie chodzi i sprzedaje z ucha rodzicom. Premia uznaniowa nieproporcjonalna do wykonywanej pracy. Człowiek sie zajerzdza zeby u klientow towar był na czas a pozniej dostajesz 50 zł premi ( dotyczy kierowców), albo wcale!!!!! ten kto włazi w (usunięte przez moderatora) "pani kierownik"tzn. (usunięte przez moderatora) ten dostaje najwyzsza premie mimo tego ze najmniej zrobił!!!!!!! oraz zawsze niezadowolone szefostwo, ze mogło by byc lepiej. Ten kto tam pracował wie o czym pisze. pozdrawiam wszystkich którzy juz tam nie pracują. Mógłbym wiele jeszcze napisać ale szkoda na nich słow

Zostaw merytoryczną opinię o Biurex Duś Renata - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biurex Duś Renata
2.4/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kolejowa 9A