BIUREX Renata Duś

Lubin

Opinie o BIUREX Renata Duś

Adam

Pracuje już dłuższy czas. Jak dla mnie zarobki adekwatne do wykonywanej pracy. Atmosfera jak dla mnie bardzo dobra, nie ma mobbingu ani nic z tych rzeczy, jeśli jest się uczciwym wobec firmy to firma jest uczciwa wobec pracownika. Polecam w porównaniu do innych prac jest to moja najlepsza praca, bo zależało mi na atmosferze bez mobbingu. Jest możliwość awansu.

Bartek

Ekipa była spoko, teraz kilka osób sie zmieniło. Pieniądze ok, polecam.

Anonim

Ja pracowałem w Biurexie i byłem zadowolony. W porownaniu z innymi firmami w Lubinie, to na prawde nie jest zle. Niektorzy pracuja tam juz 20 lat. Nawet pamiętam płacili mi za inwentaryzacje i to większą stawkę, poza tym dają posiłek, więc nie zgodze sie z opinią o niskiej wypłacie. Poza tym da się dogadać z szefem.

Gość

Szkoda Czasu PIENIĘDZY TU NIE ZAROBICIE. ZA 1500 NIE DA SIE ŻYĆ. Omijajcie szerokim łukiem!

powiem krotko i zwieźle i na temat, firma rodzinna wiec wszystko mowi za siebie, (usunięte przez moderatora), wykorzystywanie bez zachamowan. Dno i tyle! Nie polecam tego prywaciarza, wolalbym nie pracowac niz tam byc!

Pracowałem w tej firmie. Praca do(usunięte przez moderatora).. szczególnie na magazynie, trzeba sie urzerac z córeczką włascicieli. nie zna sie na robocie chodzi i sprzedaje z ucha rodzicom. Premia uznaniowa nieproporcjonalna do wykonywanej pracy. Człowiek sie zajerzdza zeby u klientow towar był na czas a pozniej dostajesz 50 zł premi ( dotyczy kierowców), albo wcale!!!!! ten kto włazi w (usunięte przez moderatora) "pani kierownik"tzn. (usunięte przez moderatora) ten dostaje najwyzsza premie mimo tego ze najmniej zrobił!!!!!!! oraz zawsze niezadowolone szefostwo, ze mogło by byc lepiej. Ten kto tam pracował wie o czym pisze. pozdrawiam wszystkich którzy juz tam nie pracują. Mógłbym wiele jeszcze napisać ale szkoda na nich słow

Zostaw opinię o BIUREX Renata Duś - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIUREX Renata Duś