Opinie o PHU Joanna Pietrzak-Kałuża w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PHU Joanna Pietrzak-Kałuża. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PHU Joanna Pietrzak-Kałuża o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Joanna Pietrzak-Kałuża w Lubin

MiszaMasza628 Nowy wpis

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Kacper Nowy wpis

@jolka a co jest nie tak z właścicielem?

Edyta Nowy wpis

Trochę mało tutaj wpisów o pracy w PHU Joanna Pietrzak. Czy zatrudniają aktualnie sprzedawców, wiecie coś na ten temat? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, dzięki.

Olga

Czy działacie normalnie? Jest tak dobrze czy tak źle i nie piszecie już od wielu miesięcy?

Jolka Nowy wpis
@Olga

Pytaniem zasadniczym powinno być bardziej , czy ta działalność kiedykolwiek była normalna tym bardziej przy takim właścicielu

Brałeś udział w rekrutacji do PHU Joanna Pietrzak-Kałuża. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
pokn

abok, taka jest prawda ale nie wiem czy teraz będą potrzebowali jakiś ludzi. Słyszałem, że średnie zarobki to 2-2,5 tysiąca na rękę. Ale pracowników tam mają mało.

xyz

Właścicielka TEŻ ...

Ciacho

Na jakiś czas zawiesiła działalność na początku stycznia 2015. Z centralnej ewidencji działalności gospodarczej na jej wniosek definitywnie została wykreślona i przeniesiona do archiwum 29.05.2015. Dzisiaj aby ją zlokalizować trzeba zaznaczyć opcję szukania również w archiwalnych wpisach ( wykreślonych) A jaki jest adres tej strony?

Ciacho

Ciekawa jest ostatnia opinia. Według CEIDG ta Pani wykreśliła działalność 29.05.2015r. W związku z powyższym wnioskować należy , że ta Pani prowadzi nielegalną działalność dodatkowo zatrudniając pracowników. I CO URZĄD SKARBOWY NA TO ? Inną możliwością jest to , że prowadzi działalność nie wymagającą rejestracji ;) Tylko jak i po co zatrudnia wówczas pracownika? Napisz coś więcej Harnasiu. Ciekawie się zapowiada....................;)

Jolka

Nie trzeba inspekcji. Już padła biznesłuuumen.Nie ma firmy . Nikt więcej nie będzie musiał prosić o wolne lub pieniądze....

Zyta

To podaj ją do Państwowej Inspekcji Pracy. Zaraz będzie wolne i wypłaty ;)

Victorrr32

Totalna porażka! Nie polecam tam pracowac...chyba ze ktoś chce prosic o wolne i swoja wypłatę....

Aśka
@Victorrr32

A coś więcej napisz. Chciałam tam iść

jola

Porażka

Zosia

Chciałam złożyć aplikację lecz to nie sklep tylko mieszkanie - porażka!

Krystyna

Jak się pracuje w tej firmie ? Jaka jest specyfika pracy? Jakie są zarobki? Czy są na czas ? Jak traktują pracowników? Chciałam złożyć aplikację , aczkolwiek nie znam miejsca gdzie trzeba ją dostarczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Joanna Pietrzak-Kałuża - Lubin

• Jak się pracuje w PHU Joanna Pietrzak-Kałuża?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Joanna Pietrzak-Kałuża tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU Joanna Pietrzak-Kałuża?

PHU Joanna Pietrzak-Kałuża

PHU Joanna Pietrzak-Kałuża