Lubinpex

Lubin

Opinie o Lubinpex

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Ostatnie oferty pracy w Lubinpexie są ze stycznia, więc jeżeli komuś zależy na pracy tam to najlepiej jakby się skontaktował bezpośrednio z pracodawcą. Może akurat zwolni się miejscu lub na sezon będą potrzebować dodatkowych rąk do pracy. Warto spróbować.

kasia
użytkownik zarejestrowany

Wczesniej mieli ogłsozenie na stanwosiko kucharza wiec ktoś zapytał czy nadal poszukują jeszcze kogoś :)

Kozak

Co ma kucharz do grafiku. Tylko jeden na placowce. Wiec chyba nie ma wyboru.

ktoś

jakoś jest

kama

Masz racje co do grafikow,masakra nigdy nie wiadomo jak bedziesz pracowal bo grafik na nastepny tydzien scisle tajny.Jesli chodzi o kadre to najgorsze sa kierowniczki co nie ktore panie zachowoja sie jakby byly wlascicielkami panstwo w panstwie czasami rzygac sie chce tak lamia prawo pracy

wycisk

chodze tam jesc,bo mi smakuje, mowie o hucie legnica,a jak mi nie pasuje to kupuje w bufecie,i tez nie wyjde glodny

balon

To prawda rotacje takich tępaków awansują że aż można się uśmiać po pachy ,a grunt sypie im się przegrywają przetargi bo to co dają do żarcia to ś.....nie by nie jadły;zbierają resztki np w hucie nigdy nie jest profilaktyka ta co jest zaplanowana w jadłospisie,dają co im z terminów wychodzi

z huty
@balon 07.05.2015, 22:58

o jakiej hucie mówisz? głogów czy legnica

wycisk

zauwazylem ze powstaly zmiany i rotacje,zal troche patrzec jak szastaja ludzmi na lewo i prawo,szkoda,bo zamiast utrzymac pracownika stalego,to nie zalezy im i szukaja nowych,a ci jednak nie chca pracowac w tej firmie i bardzo dobrze,moze sie prezesi czegos naucza,byle szybko,bo firma ulegnie rozpadowii

////////

Czy ktoś w kadrach/płacach sprawdza jak są tworzone grafiki przez brygadzistki i kierowników w tej firmie? Chyba raczej nie. Po przeszło 100godz. nocek w miesiącu, to normalne? Widać, że nad majdanem w tej firmie nikt nie panuje.

Uwaga, uwaga, uwaga

Pani brygadzistka, pracująca na terenie jednej z kopalni, która nie wydaje bonów części pracownikom pracujących przy wydawaniu wody,proszona jest o zaprzestanie swojego procederu. W przeciwnym wypadku zostaną o tym fakcie powiadomione stosowne organy.

.,.,.,.,.,

Dlaczego Panie płacowe od jakiegoś czasu nie podpisują i nie przybijają pieczątek na fiszkach płacowo-zusowskich? Lenistwo czy zmęczenie? A może coś jeszcze?

balon

Barbórki ,a to co z Pańskiego stołu zostaje idzie dalej na wydawalnie.he he

st

czas barborek combrow i karczm najlepesze golonki na wspanialej kapuscie tylko ZG pozdrawiam brac gornicza

sara

mialam okazje pracowac w lubinpexie, nie bylo tak zle tyle ze brakuje rak do pracy,a wladza nie chce zatrudniac.dziewczyny fajne i pracowite szef tez w porzadku,ja nie dalam rady,ale ktos kto ma sile do zmudnej i ciezkiej pracy to napewno tam bedzie pracowal.powinni szanowac stalych pracownikow bo te dziewczyny naprawde duzo z siebie daja,zostaja po godzinach myslac o domu,sa dokladne i staraja sie robic wszystko w nalezytym pozadku. nie trzeba dlugo tu pracowac aby ujrzec ze te kobiety ciezko pracuja,wspominam prace dobrze ale jak wspomnialam:nie dalam rady, pozdrawiam

ktoś

Chciałbym podzielić się opinią na temat tej "wspaniałej" firmy i jej jeszcze lepszych managerów. Firma jak firma, można powiedzieć,że cały czas jakoś się rozwija ale zarządzający nią zatrzymali się na etapie GS-u.Myślą,że łatwo jest wydawać pieniądze na lewo i prawo ale oczywiście nie swoje.W każdej innej sytuacji gdyby pracowali na swoim już dawno byliby bankrutami.Mam nadzieję, że nadchodzące wybory zmienią władzę w tej firmie. Nie wiem czy to będzie lepiej ale to powinna być dla nich nauczka. Znowu zaczną się wymyślone choroby na różnym tle ,żeby tylko nie spaść ze stołka, oraz rozpaczliwe szukanie kolegów. Tak zachowywali się już wcześniej i teraz zanosi się na to samo. Mistrzem takiego zachowania, niekompetencji i włażenia w tyłek każdemu kto jest u władzy jest pewien Pan Dyrektor który w swojej karierze w tej Firmie został "awansowany" przez poprzednią władzę na fotografa.Brak słów na to co tam się dzieje i jak docenia się tam pracowników.Mimo to życzę tej firmie jak najlepiej ale pod rządami prywatnego Właściciela.

hutnik z l-cy

ja lubie nalesniki na hutniku i obsluge

komisarz

jedzenie pierwsza klasa oberze karmia dobrze ale stolowki jeszcze lepiej zwlaszcza LUBIN GLOWNY zgadzam sie z biedronka juz nie dlugo beds czestym gosciem w barze SMAKOSZ na ZG --pozdrawiam cala zaloge a szczegolnie jedna panią R.....

balon

A po co ty marko siedzisz przy tym komputerze i czytasz te opinie jak cie wkurzają to ich nie czytaj i też zabieraj się za robotę , a u ciebie jacek to mają żołądki z kamienia jaki dobry gulasz ha ha .

jacek

Dziwne ze ja i moj cały wydział jadł tez gulasz i się nie zatruł wiec daj sobie na luz balon.

marco

To jeżeli wydają nie świeże jedzonko to po co Chodzisz. Panie balon PAN to chyba ma nieszczęśliwe życie tylko siedzi przy tym komputerze i głupoty wypisuje. Weź się PAN do roboty to glupoty panu przejdą.

Hutnik
@marco 04.10.2014, 12:17

No racja, słyszałem że co najmniej 5 osób zmarło na EBOLE ( wszystko ukryte) Tak potrafią manipulować. A ludzie umierają. Dziwne dla mnie jest to że Panie zarabiające najniższą krajową, obsługujące Panów Hutników popełniają takie fopa. Masakra, to może trzeba zmienić stołówkę? Jakoś nie słyszałem żeby w innych firmach było darmowe żarcie. Ponoć w Lubinpexie płacą. To nie ma się co zastanawiać, koledzy przyjdźcie do roboty.

balon

PONOĆ NA ST W HUCIE I BYŁO ZATRUCIE GULASZEM I PRAWDOPODOBNIE PONAD 10 OSÓB MIAŁO ROZWOLNIENIE I CO CISZA ZWALILI NA GRYPĘ JELITOWĄ.BO JAK SIĘ MA CHODY W DYREKCJI TO WSZYSTKO UJDZIE.I MOJA OPINIA SIĘ SPRAWDZIŁA ŻE WYDAJĄ NIE ŚWIEŻE JEDZONKO!!!!

hutnik z legnicy

Ja wyraze opinie na temat legnicy. jedzenie nie zawsze mi odpowiada, ale nie wszystkim dogodzimy. obsluga nie najgorsza, panie raczej usmiechniete, sprytne nie wszystkie,ale procentowo jest dosyć wysoko. jak dla mnie nota za jedzenie 8/10, obsluga 9/10 i niektore panie nawet 10/10. weglug mnie jest nieco lepiej niz jakis czas temu,nie wiem z czym to ma zwiazek, moze kto inny jest szefem,bo cos slyszalem,ze jest nowe kierownictwo. ci co marudza,niech sobie marudza,ja jestem zwyczajnym czlowiekiem i jestem za.

sssss

zgadzam sie na LUBINIE GLOWNYM karmia zajebiscie&&&&&&&&&&&

Biedronka

wszystkie stolowki sa zajebiste a najlepsza na ZG LUBIN jedzenie zajebiste zaloga zarąbista i co wy na to ????????

balon

panie pankracy a może Twoja żona tam pracuje że tak obstajesz za tą stołówką i jesteś tak dobrze zorientowany ile osób pracuje na każdej zmianie.Nie powiem że wszystkie panie są niezadowolone a wystarcz że jest taka jedna Pani H.Która ciągle jest niezadowolona ha ha ha

irena17

ja jezdze na Hutnik,mi tam smakuje,zawsze cos wybiore. reszty stolowek nie znam,wiem ze sa jeszcze oberze ale to sa juz restauracje.i jezdze tu z konca miasta a wiem ze maja stalych konsumentow i dobrze, to jest taka normalna stolowka a nie jakies fastfoody.mogliby troche zmienic wystroj naprzyklad firanki albo kwiaty bo troche ponuro.ale jest ok

pompejek

a o jakich placowkach tu mowicie, bo jak widze zdania sa podzielone, stolowka stolowce nie rowna. ja wiem,wszystkim nie dogodza,ale napewno sa jakies plusy

marco

Ja chodzę jeść na hutę I i jestem bardzo zadowolony miła obsługa z uśmiechem witają nas Panie. A jedzenie bardzo się poprawiło w ostatnim czasie a jak komuś nie smakuje to nie jedz . Co niektórzy to tylko potrafią narzekać.

pankracy

panie Balon. Czy pan przypadkiem nie przesadza? Często jestem na tej stołówce i jakoś nie zauważyłem, żeby pracowały za karę. Jest ich trzy na rano i bardzo im współczuję. Nie chciałbym żeby moja żona tak pracowała.Koszmar. Na nockach widzę tylko jedną osobę.Czy one tak chcą? Tak pracują dla nas,ale jak my się zachwujemy? Co do mleka skoro uważa pan,że dolewana jest woda to warto poprosić panią,żeby nalała mleka do kubka prosto z worka i porównać.Może to oszczerstwo? No bo po co miały by to robić?

Obiektywny
@pankracy 24.09.2014, 14:09

Chłopie puknij się w łeb. Też się tam stołuję i jest spoko. Stołuj się w domu jak Ci tak źle.

balon

Zgadzam się z opinią smakosza dostajemy takie śmieci ,ja stołuję się na hucie II masakra w piątek kiełbasa z rusztu dziś poniedziałek ten sam zestaw kiełbasa z rusztu na drugie jakieś ziemniaki sama mamałyga masakra ,a podane tak nie estetycznie że jeść się całkiem odechciewa na stołówce brud i smród jak się wchodzi,garmażerka sprzedawana jest z trzech dni stare sałaki śledzie itp.Ciągle brakuje mleka jak nie gorące to zimne albo czuć że jest dolewana woda dzisiaj o 10 nie było gorącego mleka.Zgadzam się trzeba coś z tym robić górnicy ciągle szumią i ich jakość obsługi i profilaktyki jest na poziomie o niebo lepsza.Tam panie które przychodzą do pracy za kare to nie pracują a my mamy takie panie ,które uważają że pracują za kare w końcu one pracują dla nas

smakosz

Ostatnio w hutniczych stołówkach jesteśmy zmuszani do jedzenia jakiś pseudo zup.Rozumiem że jakaś pani ma bujna wyobrażnię kulinarną i robi z tego co zostało z wczoraj jakieś polewki na wegecie i kapuście, ale litości, tego nie da rady jesć.Postanowiłem napisać o tym bo dzisiaj nastąpiło przegięcie, 17 września podano nam zupę Rosyjską o konsystencji pawia i takim samym smaku. Ludzie zróbcie coś z tym bo zaczniemy rzucać talerzami.

kula

popracujesz 5 minut i sie zwolnisz,myslisz ze tu jest latwo? i pieniadze mizerne,chyba ze zalezy ci na byle jakiej robocie ale i tak tu dlugo nikt nie pracuje. kazdy nowy odchodzi,tu pracuja same stare pracownice i tylko kilka pan jest ok a reszta wredna

misza

prawda jest taka ze strasznie sie tu dzieje, inspekcja pracy powinna sie tu wybrac predko, sprawdzic w jaki sposob pracuja ludzie zrobic wywiad,pracownik jest tu nikim,pracy duzo,a wyplata mala chcemy wyzsza pensje,to slyszymy,ze nie tera a przeciez firma obrotna,tyle ludzi pracuje, mogliby nas za ta prace wynagrodzic uczciwie. czt pracownik po 15 latach nie moze zarobic normalnie.

.......................

Mobbing poziomy i pionowy to norma.

pompejek

praca ponad norme czasowa i nie placa za godziny dodatkowe.

big fat

przestrzegaja kodeksu pracy,hehehe,dobre,mozna sie dopatrzec nieprzestrzegania,ale mam nadzieje ze kiedys wszystko wyjdzie na jaw,

karolina

minimalna płaca 1700 brutto,

irena17

pomimo ze malo placa,to nie wynosza jedzenia,mam tam kolezanke,nigdy nie widzialam jej z siatka jedzenia,czesto robimy razem zakupy wiec wiem co ona kupuje,gdyby miala mozliwosc wynoszenia, to nie kupywalaby tego co kupuje na codzien.

Jan

A ja pracowałem w kilku firmach i powiem, że w Lubinpexie nie jest najgorzej. Jestem w sumie zadowolony, jakoś nie zauważyłem, aby mnie ktoś wykorzystywał, wręcz przeciwnie...

miszka
@Jan 29.05.2014, 11:32

sorry, ta odpowiedź miała być do tego pana wyżej...niejakiego wzburzonego

wzburzony
@miszka 11.06.2014, 22:07
sorry, ta odpowiedź miała być do tego pana wyżej...niejakiego wzburzonego

wiem co mówie. fartuch fartuchem. a w fartuchu. kiedys wypadł fartuch takiej pani bo była dziurawa reklamówka to wiem co widziałem., a zreszta kazdy ma swoje poglady i oceny. a pan niejest od oceniania ludzi kto jest normalny czy nie. bo do tego trzeba było by skonczyc jakąs szkołe. bynajmiej nie podstawową.

wzburzony

witam. od paru lat obserwuje kobiety ze stołówki naszej huty i jestem głęboko wzburzony tym co widzę.czy oni naprawde tak mało zarabiają by okradać nas hutników.? dostajemy w kotletach mnóstwo bułki i cos tam mięsa. dlatego tylko ze jest procedura wynoszenia produktów przez pracownice stołówki. i nie mylę się wystarczy ze zaobserwójecie państwo co sie dzieje z paniami wchodzacymi do autobusu. torebki wrzucone na ramie są tak pełne ze sie uginają.procedura trwa już bardzo długo. i wynoszą najczęsciej wychodząc z drugich zmian lub nocki. panowie przyjrzyjcie sie temu to sie zdziwicie.

sledzacy

cos tu cicho,czyzby sie poprawilo w tej firmie???

ZFŚS

Wątpliwości budzi też podział środków z ZFŚS między pracownikami.

Głogów

Dziś wysłałam tam CV mam nadzieję że się tam dostanę.Tylko że chciałabym pracować tylko pierwsze zmiany,bo mam dziecko.

gazela

cos malo tu opinii na temat przelozonych, wiec chyba nie sa tacy zli, wiec o co wam chodzi?

Pomyśl
@gazela 12.03.2014, 21:25

Jeżeli pracownicy pracują do 20 godzin, nie mają płacone uczciwie za nadgodziny, wynagrodzenie u niektórych poniżej minimalnej, to czyja to niby zasługa? Pracownika?Czy przełożonych?

Kpina jakaś

Więźniowie po przepracowaniu pełnego miesiąca i bez jednej godziny w porze nocnej, bez dopłat mają zapewnione wynagrodzenie na poziomie minimalnym. Pytanie, więc JAK SĄ TRAKTOWANI PRACOWNICY W TEJ FIRMIE?

magda

Szczerze nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)

była pracownica

dopiszę jeszcze jedno. w stołówce była afera porostawiali nas po innych stołówkach lub zwolnili a najlepszych kąbinatorów zostawili i awansowali. to jest cios po nizej pasa. pozdrawiam

była pracownica

tak ma. hehehe jak widac im więcej wynosisz ze stołówki tym lepiej cie traktują. i z kucharza zostaje sie wyżej. nie moge zbyt dużo pisac ale jest jak pisze.

Dies irae

Pytanie, czym zajmują się Związki Zawodowe w tej firmie i czyje interesy reprezentują?

Sprawiedliwość

Godziwe wynagrodzenie. Tak, ale dla Prezesów i dyrektorów, inni niech tyrają za marne grosze. Wielu Pracowników z bardzo długoletnim stażem pracy ma ustalone wynagrodzenie zasadnicze na poziomie (Uwaga!) PONIŻEJ MINIMALNEGO, a dopełnieniem do minimalnego stanowi dodatek do pracy w nocy. Oczywiście jest to zgodne z prawem, ale ... przez wielu fachowców prawa pracy dodatek ten jest traktowany jest jako rekompensata za pracę w bardziej uciążliwych warunkach , a w związku z tym nie powinien być brany pod uwagę przy dopełnieniu do stawki minimalnej. Odpoczynek dobowy i tygodniowy? Tak, ale przede wszystkim dla szefów firmy....Normalnie ŻENADA!!!

Zostaw opinię o Lubinpex - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubinpex