Opinie o Lubinpex w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lubinpex. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lubinpex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubinpex w Lubin

Darek

Lipa ! Jedzenie (usunięte przez administratora) , ceny z kosmosu ,

Dagi

Nie Polecam , przenoszą z szybu na szyb , nie patrzą czy stać cię na dojazd i ile zajmie ci dojazd do pracy , masz iść bo komuś się tak chce , albo komis się z wyglądu nie podobasz , marne zarobki , brak szacunku , !!

Bronka

Dziadostwo pod każdym względem.

Bartek

Firma ma dobre opinie w internecie oraz jako dobry pracodawca więc chyba ktoś chce firme zdyskredytować!

isa
@Bartek

Wyrażanie własnej opinii to nie jest dyskredytacja..myślisz,że ktoś zadowolony brużdzi swoje gniazdo? Robiąc to samo od dłuższego czasu-można pracować bez stresu,ale co może osoba nowoprzyjęta?Oczekuje się od niej znajomości zasad panujących na placówce,a to przecież kwestia czasu...W ofercie pracy pisze,że wszystkiego nauczymy,ale to nonsens..stare pracownice uczą,ale z wielką łaską,oczekują,że w mig się człowiek nauczy..Obgadywanie,skarżenie,donoszenie..wszystko za prawie najniższą krajową..no i ta dyspozycyjnośc...masz być pod telefonem,bo może ktoś zadzwonić w sprawie zmiany grafiku..wielka afera,gdy telefonu się nie odbiera..a gdzie prywatność?

Aplikowałeś do Lubinpex na stanowisko KELNER/KA - BARMAN/KA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Ona 2

Najgorsza firma w jakiej można pracować. Rotacja na kuchni jest niesamowita. Pracownicy, którzy chcą się podlizać, udają że są wspaniali i poniżają innych pracowników przy tak zwanym " szefostwie" Kierowniczka oraz szef nigdy nie idą na rękę, tak aby było dobrze dla dwóch stron. Zawsze muszą dobić człowieka. Może mają takie ciche hobby. Jedzenie jest nie dobre, wielu Hutników narzeka. Wcale się im nie dziwię. Sama nigdy tam nic nie chciałam jeść. Gdyby nie KGHM ta firma by nie istniała. Nie miała by żadnych szans. Jeśli chodzi o wynagrodzenie za pracę, jest to najniższa krajowa. Pomoc kuchenna dostaje taką samą wypłatę jak kucharz. ???? Więc coś tu jest nie tak moim zdaniem. Nie polecam ani tej firmy ani jedzenia. Współczuję tylko niektórym dobrym pracownikom że, muszą pracować w takiej a nie innej firmie. Właściwie jest to również ich wybór. Atmosfera jest tragiczna, przynajmniej w Legnicy. Z góry pisze nie polecam ani Firmy ani jedzenia.

Kunegunda

Ta firma to jakaś porażka .. nie bede sie rozpisywać bo by mi cały wieczór zleciał , ale osobiście ludzie mowię wam .. jak chcecie być zdrowi to trzymajcie sie od niej z daleka ..

asta
@Kunegunda

Prawda..pieniądze marne,grafik zmieniany z dnia na dzień..masz jutro wolne za sobotę w pracy-zaplanujesz sprawy prywatne,ale w przeddzień wolnego okazuje się,że wolnego nie masz..za to masz rodzinę,terminy..tego nikt nie respektuje.Zadnej konkretnej przerwy-wszystko w biegu-wydawalnie to porażka.

paba

Lubinpex istnieje tylko dzięki kghm bo jakość potraw serwowanych w bufetach jest conajmniej marna kanapki po 5 i 4 zł żenada pseudo hod dog czyli parówka jako taka 5 zl wielkość maleńka no i gwóźdź programu posiłki profilaktyczne żenada wędliny to żenada marne owszem lubinpex nie produkuje kiełbas ale je zamawia i jest to najgorszy chłam sprawdzone ta sama nazwa ten sam producent i od producenta kiełbaska super ale to co lubinpexie to juz lipa straszna kasa jest brana od kghm pewnie spora na posiłki ale to co dostają pracownicy to najniższa półka była też tzw afera masłowa czyli nie wydawanie masła tylko margaryny bo masło drogie od prawda o lubinpexie a pracownicy to szczerze szkoda mi ich na tych bufetach naprawdę

Mick
@paba

Mi też szkoda tych Pan masakra narobia się A nie zrobią A na hucie to przede wszystkim praca do lekkich nie należy

pracownica
@Mick

To niech idą na logistykę. Panowie dostarczają nam soki na placówkę i widzę że są w podwójnej obsadzie. Pytam do czego ten drugi pracownik. Chyba że radia nie ma w samochodzie. My tu na placówce zapieprzamy a na dostawach towaru luzik.

ika
@Mick

Praca i marne zarobki na bufetach to jedno,ale atmosfera...wredoty,które gnoją nowoprzyjęte osoby,chociaż same kiedyś zaczynały pracę..z resztą.. nic innego w życiu nie robiły..tylko kotlety i surówki..to ich duma i osiągnięcia.

Marco

Niech firma zacznie doceniać ludzi bo najlepsi odchodzą. A przedewszystkim sprawiedliwie bez znajomości a nie że mamusia pracuje to wszystko może.

makumba
@Marco

I tutaj czysta prawda, dużo wartościowych ludzi odeszło.

Ona

Najgorsze kur.... To kierowniczka Ruda i szef kuchni.Rotacja niesamowita .Niech zaczną doceniać ludzi,ktorzy chcą tam pracować,a nie z góry wyrzucają na bruk jak już są niepotrzebni.Dzieki takim patosom jak oni nikt nie będzie chciał na dłuższą metę tam robić.Moze pora zacząć od zwolnienia właśnie tych ,którzy mają pracowitych ludzi za nic traktują jak zwykłych szmaciarzy.Nie polecam.

Byla pracownica

Pracowalam tu kilkanascie lat. Odeszlam 4 lata temu. Poznalam wielu fantastycznych ludzi i dużo zwiedzilam. Zniechecil mnie chaos i nieuczciwosc pracodawcy. Nie moznabylo nic zaplanowac, grafiki nie zawsze zgodne z kodeksem pracy, praca 8h, a po pracy niby umowa zlecenie, nie oddawano mi nadgodzin. Duzo imprez cateringowych, duzo wyjazdow. Ktos powie, ze w koncu to gastronomia. Dobrze, ale to raczej praca dla ludzi bez rodzin. I wiekszosc tam tacy pracuja, a ci co maja rodziny, to malo je widuja. Po prostu duzo, bardzo duzo pracy, a ludzi garstka. Wesela, stypy, dodatkowe imprezy z dnia na dzien...no samo się nie zrobi. Wymogi duze, rak do pracy juz mniej. Nie bede sie wypowiadac juz na temat jakosci potraw...mnie sumienie czesto gryzlo. Duzo fajnych ludzi z tamtad odeszlo, ktorzy tez pracowali po kilkanaście lat. Na nasze miejsce przyszli inni. Ale czy na dlugo? Oby tak bylo. Zycze firmie powodzenia.

Fifo
@Byla pracownica

To jest konstruktywna opinia :) baaardzo trafna :)

BGŻ
@Byla pracownica

Szkoda że odchodzisz

Bilbo
@BGŻ

Popieram

Natalia
@Bilbo

Wiecie może, czy są możliwości, aby pracować w firmie Lubinpex dorywczo? Są szanse, aby otrzymać zatrudnienie np. tylko na same weekendy? Pracodawca zatrudnia osoby w taki sposób, czy raczej preferuje zatrudnienie tylko i wyłącznie na pełen etat? Ktoś z Was może przedstawić, jak to wygląda? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Dorota

Firma, która ma fajnego prezesa, polecam zatrudnienie choćby po to aby go poznać. A jakie on ma grono swoich ulubionych pracowników cud!!! Super pełnomocnik od smaku i drugi od jakości, super dyrektor jeden od handlu drugi od gastronomii!!! Ale dopiero ten od ZARZĄDU to dopiero specjalista!!! Mówię Wam warto stracić odrobinę czasu i zatrudnić się ( gwarantuję, że nie jest to problemem bo biorą wszystkich jak leci) i pooglądać to ZOO!!!

@Dorota

Dorota a Twoja specjalność to narzekanie. Nie jest winą Lubinpexu że w zyciu Tobie nic nie wychodzi. Jak jesteś odważna to powiedz to w oczy ludziom o których piszesz że są tacy a nie inni, a jak sie uważasz za wybitnego specjalistę którego Lubinpex nie zauważył to nic straconego, ruszaj do Kadr i bedzie ok.

@Marek Koziara

Marku wiem, że ty myślisz,że musisz tak pisać. Ale myślę, że Marek nie czyta tego próżny twój wysiłek. Idź lepiej pokłoń się 5 razy oczywiście ze swoim kolegą Łukaszkiem:)))

@Dorota

Sam(a) sobie strzelasz w kolano.

@Marek Koziara

Marku , takich jak ty ..... mało..... Prezes jest jest zachwycony twoja postawą:)

@Wacek

Moja postawa jest normalna, nie potrzebuję zachwytu od innych osób, tylko nie obrażaj moich znajomych, a obrażasz prawie wszystkich pracowników Lubinpex. Dalej nie kumasz co to znaczy strzelić sobie w kolano?.

@Marek Koziara

Ja wraz ze wszystkimi pracownikami lumpexu jesteśmy pełni zachwytu nad twoja postawą Marku.

@Dorota

Wiem Dorotko że u obecnego pracodawcy nie wybijasz się na lidera , ale pozwól pracować innym

Tok
@Paweł

Marku pracuj!

@Dorota

Na szczęście to już historia ...

Niunia
@Marek Koziara

Jeszcze tylko powiedzcie, że przyjmujecie po znajomości... Bo jak się do Was cv wysyła to nie odpowiadacie...więc rączka rączkę myje.

Lokomotywa

Na bufetach i wydawalniach jest dużo pracy, zarobki nieduże. Pomimo tego praca stała i stabilna. Premia jakaś (nieduża) co miesiąc zawsze jest. Dla wytrwałych zawsze istnieje szansa awansu lub przejścia do biura jeżeli ma predyspozycje ale po jakimś czasie. Multisport i prywatna opieka medyczna. Co by wszystkie marudy narzekały jest generalnie ok. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma...

Robert

@Robert

Firma potrzebuje pracowników ale ze wzgledu na bardzo dobre warunki finansowe i socjalne cięzko sie dostać.

Fifo
@pracownik

Niezla ironia. Dobre zarobki? Tylko w biurze. Dobry socjal? To ten który rok po roku jest delikatnie mówiąc uszczuplany? Zart.

BRAZZERS

Dostajemy karty na posiłki profilaktyczne jako pracownicy KGHM-u Kolega wziął kiełbasę i postanowił rzucić na grila kiełbasa doszła na ogniu i co? Wiadomo piwerko otworzył kielbaske na talerz do tego musztarda i ketchup zabiera się do konsumpcji a w kielbasie 5 centymetrowe druty stalowe 5 sztuk wydobył z opakowania .Dobre prawda? Dalej wy skomentujcie.

lolo
@BRAZZERS

Ale lubinpex kiełbasy nie produkuje nie wiem do czego miał być ten komentarz. Widzę że mało inteligentni ludzie tu piszą

Lo
@lolo

Mało inteligentny to jesteś TY, zastanów się może po trzech dniach coś wyjdzie ci z mózgu ( chyba brak)!!!

@lolo

Lolo Wow! Jesteś bystry jak woda w kiblu brawo ty!!!Masz racje nie produkuje.Ale ma na co kupuje od kogo ??? Chyba na tez wpływu nie ?! Chyba zezarles coś swiezego i mózg Ci uszkodzilo bo nie myslisz

paweł
@BRAZZERS

A może obudziłeś się w kitwiarce

@paweł

Pawel wyjaśnij wszystkim obecnym co to jest kitwiarka?

tre
@BRAZZERS

chodziło mu chyba o "kotwiarkę"

A racuchy były słone a nie słodkie. Czy ktoś to próbuje przed wydaniem

bo to były racuchy na słono a nie na słodko. Przed zakupem trzeba zasięgnąć informacji na temat smaku. A może ktoś był zakochany i przesolił? . Bądz wyrozumiały, zresztą cukier jest na stole to mogłeś sobie posypac i byś miał słodko-kwaśne.

nick

Właśnie wróciliśmy z festynu kghm zanam impreza super szkoda tylko że trzy godziny przed końcem festynu nie było już babeczek i lizaków dla dzieci . Przecież my za to placilismy.

Cola

Jako pracownik uważam że firma Lubinpex nie jest najgorsza jak część z Państwa uważa ponieważ : po okresie próbnym można dostać umowę , wypłata zawsze wpływa na konto w terminie , na święta zawsze są bony , są płacone wczasy pod gruszą , pracuje się w systemie 8 h nadgodziny sa płatne w terminie , jest możliwość rozwoju , angażując się w pracy można dostać podwyżkę , na premię również nie narzekam ;)) może dla niektórych z Państwa jest to za mało dla mnie jest dużo ;)) Osobiście polecam tą firmę ;))

B

A ja nie polecam, z uwagi na haos organizacyjny, nędzne zarobki, brak grafiku, koszmarna kadra kierownicza bez żadnego doświadczenia, liczą się tylko ludzie z układu (wiadomego)

aaaaa
@B

@B o wypraszam sobie. Jestem kierowniczką i mam zarówno wykształcenie jak i doświadczenie. Grafik u mnie jest zawsze a pracownicy są bardzo szanowani, pracuje się miło i bardzo dobrej atmosferze. Proszę nie ubliżać kadrze kierowniczej, nikt bez doświadczenia nie zostaje powołany na to stanowisko. Może nie wszystko jest w firmie idealne ale gdzie jest? Jednakże to nie upoważnia kogoś do ubliżania osobom, których się nie zna. Ja polecam pracę w Lubinpexie bo sama tu pracuje i jestem zadowolona i nie mam żadnych układów. Ważne aby wykonywać swoje obowiązki i angażować się pracę - wtedy zamiast siedzieć i ubliżać innym na forum można zauważyć plusy pracy w tej firmie i cieszyć się zarówno uznaniem kadry kierowniczej jak i miłą atmosferą na pojedynczych placówkach. Lepiej skupić się na tym. Nie nam oceniać kwalifikacje zawodowe prezesów czy dyrektorów. Robić swoje i cieszyć się ze stałego zatrudnienia a nie umową śmieciową.

C
@aaaaa

Śmieszna jesteś, próbowałaś pracy w kabarecie???

aaaaa
@C

Skoro ja jestem śmieszna, prezesi są be, dyrektorzy są be, kadra zarządzająca jest be i wszyscy są be - to był konkurs na prezesa, trzeba było złożyć podanie i wykazać się swoim doświadczeniem i wiedzą - i tyle tej "konstruktywnej" rozmowy na ten temat.

Brajan
@aaaaa

A czego się spodziewałaś??? Z drugiej strony siedzi jakiś/jakaś pokrzywdzona przeze los, męża, żonę, siebie, kochanka, kochankę, szefa, itd osoba i wyżywa się anonimowo na firmie i ludziach. Olej to bo to ktoś niewarty jakiejkolwiek uwagi.

dystrybutor
@B

a ja polecam Lubinpex

Jasiek

Czy warto starać się o pracę w firmie?

Stella

Słyszałam sporo dobrego o firmie, warto szukać pracy?

@Stella

Od kogo to słyszałaś? Zapewniam, że to bzdury.

@Jak

A może ktoś mieć inną opinię od twojej? Kim jesteś żeby być jedynym słusznym autorytetem?

@Nimb

Czytaj tekst ze zrozumieniem...

@Jak

A Ty pisz za siebie. Twoje opinie powinny zaczynać się od słów: „moim zdaniem...”

@Nimb

Czytaj tekst ze zrozumieniem... Chyba, że przekracza to twoje zdolności umysłowe...

@Jak

Jedyne co potrafisz i prezentujesz na tym forum to (usunięte przez administratora) i obrażanie innych ludzi. Nie pozwolisz mieć innego zdania od twojego. Ale musisz przyjąć do wiadomości, że nie wszyscy się z tobą zgadzają. Kończę dyskusje z tobą kimkolwiek jesteś, mimo wielu nicków, których używasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Lubinpex - Lubin

• Jak się pracuje w Lubinpex?

Zobacz opinie na temat firmy Lubinpex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lubinpex?

Lubinpex