Opinie o Lubinpex w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lubinpex. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lubinpex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubinpex w Lubin

Pik

Firma jest spoko

Marian

Marek, nie dawaj się tym wszystkim tchórzliwym ananimowym hejterom.

@Marian

tchórzliwy to oni są i to bardzo ale nie są anonimowi.

Natalia

Osoby udzielające się w wątku o firmie Lubinpex proszę uprzejmie o trzymanie się tematyki forum. Forum GoWork.pl jest miejscem, w którym rozmawiamy o rynku pracy i warunkach pracy panujących w danej firmie. Zapoznajcie się proszę z regulaminem forum. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w tej firmie i jest zadowolony ze swoje decyzji?

Natalia

@Pilok, proszę zapoznaj się z regulaminem forum GoWork.pl Podawanie danych osobowych pracowników firmy jest niezgodne z regulaminem. @Perełka, Ciebie również odsyłam do regulaminu forum. Proszę o nie atakowanie innych użytkowników forum. To forum odwiedzają potencjalni kandydaci do pracy w Lubinpex. Zależy im na merytorycznych opiniach. Może chciałbyś napisać, jak Ci się pracuje w tej firmie?

Pilok
@Natalia

Droga Natalio, nie uzywam zadnych danych osobowych pracownikow firmy sa ta tylko i wylacznie nicki ludzi wypowiadajacych sie na forum. Marku, to byla tylko moja subiektywna ocena, nic osobistego.

Aplikowałeś do Lubinpex na stanowisko KELNER/KA - BARMAN/KA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Natalia

@Dorota, Twoja opinia jest bardzo ogólna i w zasadzie oparta na hasłach. Czy chciałaś napisać, że pracownicy są słabo wykwalifikowani? Czy na pewno to miałaś na myśli pisząc o firmie Lubinpex? Jak myślisz, z czego to wynika? Czy przychodziłaś do tej firmy już jako osoba z doświadczeniem? Co zadecydowało, że podjęłaś decyzję o współpracy?

Dorota
@Natalia

A ty automat jesteś, bo twoje pytania przypominają pytania zadawane przez automat, tak dokładnie to miałam na myśli i nie udawaj ze jest inaczej, może i szkołę oni mają ale umiejętności i doświadczenia za grosz, uwierz mi, ze wiem co mówię i ty to wiesz też:)))

997klopoty

(usunięte przez administratora) 2/19

Marek Koziara

Dzień dobry Perełko, masz złe informacje na mój temat. Po pierwsze jakbym miał ciepłą posadę w Lubinpexie to bym nadal był pracownikiem tej firmy. Po drugie nie dostałem żadnego przykazu czy rozkazu od Prezesa na temat opinii (bardzo korzystnej) o tej firmie. Wstrętny człowieku czy Ty nie możesz zrozumieć że pracowało mi sie w Lubinpexie bardzo dobrze, pomimo że nie zarabiałem kokosów ( piszecie że się zarabia 5500 - 8000 w biurze) a pracy było bardzo dużo. A wiesz dlaczego?. Bo w tej firmie są ludzie z którymi wspólna praca dawała satysfakcję i chciało się przychodzić do niej, czyli była fajna atmosfera. Jeżeli chodzi o Twoją osobę to praca z Tobą zapewne do przyjemności nie należy, bo tylko narzekasz i płaczesz jak to jest zle i niedobrze. Dam Tobie dobrą radę: ogarnij się a ode mnie (usunięte przez administratora) się.

CKM

Brawo Panie Marku!!!

Perełka
@Marek Koziara

Jak mi przykro , może jeszcze poliżesz bo aż kapie... proszę

Natalia

@A, nawet jeżeli Twój komentarz o firmie Lubinpex jest pozytywny, to warto go uzasadnić. Potencjalni kandydaci na pewno są ciekawi, jakie aspekty w firmie najbardziej Ci się podobają. Czy możesz napisać coś na temat atmosfery między pracownikami? Jak oceniasz poziom organizacyjny firmy? Czy pozytywnie oceniasz współpracę pomiędzy poszczególnymi działami?

A

a ja polecam tą firmę.

Natalia

@Ten, Czy znasz jakieś argumenty, które mogą potwierdzić Twoją negatywną opinię o tej firmie? Twój wpis jest bardzo krótki i dla potencjalnych kandydatów, może być oceniony jako niewiarygodny. Jakiego aspektu dotyczy Twoja negatywna opinia o firmie Lubinpex? Czy masz na myśli atmosferę? Może udało Ci się znaleźć w tej firmie jakieś plusy?

Ten

Nie polecam tej firmy.

Natalia

@Marek Koziara, Twoja opinia o firmie Lubinpex jest bardzo krótka i brakuje jej uzasadnienia. Inni użytkownicy na pewno chcieliby poznać przyczynę Twojej negatywnej opinii. Może udało Ci się dostrzec w tej pracy jakieś pozytywne strony? Czy chciałbyś się z nami podzielić opinią na temat tej firmy?

Marek Koziara

Nienawidzę tej firmy ale każą mi tak pisać

Abc

Za darmo uczą języki? To chciałabym wiedzieć kiedy i gdzie. @Dystrybutor, trochę szacunku jeżeli ktoś się pyta, gdzie i kiedy by mógł się go nauczyć. I proszę głupio nie odpowiadasz "W szkole się nie chciało uczyć?" Odpowiadasz pytaniem na pytanie a to jest nie ładne. Jestem po szkole już dawno. Jednakże chciałabym rozwijać swoje umiejętności językowe. Na nowo sobie przypomnieć i utrwalić. Także liczę na konkretną odpowiedź, czyli kiedy i gdzie. Wiem że na pewno są za darmo. Pozdrawiam.

@Abc

Nie rób scen na forum tylko idz proszę do kadr ( do tych "wrednych" lub "niemiłych " Pań) i wszystko będziesz wiedziała. Otrzymasz pełną informację co do nauki języka angielskiego. Spróbuj bo fajna atmosfera jest i rzadko kiedy pracodawca daje takie warunki do nauki języków obcych. P.S. pozdrawiam Panie z Kadr i Działu Płac.

@Marek Koziara

Idź lizać więcej zyskasz, bo prezes tego nie czyta.

Acocieto

Wyzysk pracowników ! Jeśli myślisz, że dobrze zarobisz albo chociaż adekwatnie do pracy- NIE TA FIRMA ! Robią z pracownika co chcą , nie masz za dużo do powiedzenia , własne zdanie ? Ha ha ha ! Licz się z najniższymi zarobkami , 1500zl + marne premie w wysokości 100zl i raz w roku wielka WYPŁATA w grudniu (czyt.400zl PREMIA CAŁOROCZNA) Hahahaha. Jeszcze kilka lat temu firma oferowała bony do Tesco (teraz tylko dla najuboższych ) bo rzekomo nie mają pieniędzy , ale zapraszam pod budynek Lubinpexu, co chwile remonty , juz wiecie gdzie te pieniądze. Idziesz na daną stołówkę ? Bedziesz rzucany jak worek śmieci na każda inną , jak tylko bedą chcieli w której akurat brakuje pracownika , nie liczą się z Twoim dojazdem tylko z dnia na dzień wyrzucają Cie na inna placówkę. 8 godzin pracy ? Ok co do minuty , ale jak chcesz być jeszcze bardziej wykorzystywany bedziesz chodził czy Ci sie to podoba czy nie , na mecze na stadiony/ hale i rożnego rodzaju festyny , lał colę jak ta ostatnia pomyja, na ktora plują kibice za marne 35zl za 6h stania w zimnie. Tego nikt nie brał pod uwagę ? Firmie polecam zatrudnić osobnych ludzi na takie ”zabawy” bo kiedyś ktoś was zgłosi do inspekcji pracy. Panie w biurze miłe tylko jak masz sie zatrudnić, z czasem najlepiej jakbyś się tam nie pokazywał bo zjedzą wzrokiem. Kolejna kwestia wypadków w pracy. Nawet nie masz co soe kłócić, że to wypadek TWOJA WINA I KONIEC KROPKA , Pan który naucza BHP juz dawno powienien przejść na emeryturę. Zresztą , ludzie na tych stołkach są niekompetentni , skoro firma taka biedna to mowi samo za siebie. Podsumowując - chcecie być jak te osły, które tracą zdrowie (bo praca ciężka , czas goni , trzeba dźwigać) droga wolna. Moim zdaniem za te pieniądze lepiej pójść do żabki.

Katarzyna
@Acocieto

Zgadzam sie z tą wypowiedzią. Pracy coraz więcej a premie coraz mniejsze.każą zostawać dłużej (w sumie prawie caly czas bo ludzi do pracy brakuje)ale jeżeli poprosisz o wczesniejsze wyjscie np. do lekarza to wielkie pretensje. Nabiorą imprez i nie ma możliwości odmowienia udziału. Taka bogata firma a na święta nawet 10zł nie dostaniesz! Premie ucinają z miesiąca na miesiąc. Czyli mozna powiedzieć ze pracy coraz wiecej a zarobki coraz niższe. To dzięki tym ludzia którzy ciężko pracują ta firma tak dobrze prosperuje a traktują ich jak tanią siłę roboczą. Już sie zaczynaja masowo zwalniac.niech prezes stanie na kuchni przez te ,,8"godzin i zobaczy jak to jest jak czlowiek nie wie za co ma sie łapać bo tyle pracy za te ich ,,100zł"premi

Niecierpliwa
@Katarzyna

A za premie dyrektor potrafi napisać w emailu cutat sorry to ja tez sorry na festyn niech sam idzie

Łukasz M.
@Niecierpliwa

Święta prawda, w radio reklama GRILLPARTY FESTYN DLA PRACOWNIKÓW i ich rodzin, pytam się kto obsługuje na tym festynie??!! W rzeczywistości pracownicy idą do roboty na kilkanaście godzin a mężowie z dziećmi mogą mamy zobaczyć z odległości i co najwyżej pomachać, wstyd żeby prezes, który organizuje festyny dla tylu obcych firm nie zafundował festynu dla PRACOWNIKÓW i ich rodzin ale za to trzeba zapłacić.... WSTYD

Witold
@Łukasz M.

To jest otwarty festyn dla mieszkańców Lubina i okolic...

@Acocieto

Witaj strudzona kobieto ( mężczyzno), mam tylko trzy pytania do Ciebie a mianowicie: 1. Gdzie (w jakim zakładzie lub firmie) płacą za 8 godzin a pracuję się mniej . 2. Kto nie dostał bonów do TESCO na święta wielkanocne. Z tego co mi wiadomo wszyscy pracownicy otrzymali. 3. Domyśl się jakie pytanie chcę zadać. P.S. pamiętaj że w internecie nie jesteś anonimowa.

@Marek Koziara

Idź lizać to nie jest forum dla ciebie.

Justyna

Uciekaj jak najdalej od tej firmy!!!!

@Justyna

Witaj a gdzie jest lepiej?. Szukam pracy i proszę o poradę.

Niecierpliwa

Czy kuzwa w tej firmie moga byc grafiki na caly miesiac a nie na tydzien!!!!!!! Brak zycia rodzinnego i osobistego. Zgloszone do PIP. Brak grafikow na cały miesiac szczegolnie na wydawalniach. Moze ktos ruszy (usunięte przez administratora) i sie tym zainteresuje

Beata

Gratuluję prezesom tak wspaniałej kadry kierowniczej, super warta jest Was!!!

Mirk
@Beata

Warta byla ciebie jak pracowalas haha

Nie polecam!!!

Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lubinpex - Lubin

• Jak się pracuje w Lubinpex?

Zobacz opinie na temat firmy Lubinpex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lubinpex?

Lubinpex