Opinie o Dobrygowski Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dobrygowski Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dobrygowski Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dobrygowski Sp. z o.o. w Lubin

Było słabo

Wciąż krąży legenda o tym że Dobrygowski to jeden z najlepszych pracodawców w Lubinie. Faktycznie starzy pracownicy pozytywnie wspominają czasy gdy firmę prowadził senior Dobrygowski. Teraz to już inna bajka. Warunki pracy słabe a kierownictwo surowe. Podczas mojego pobytu była fala zwolnień niezależnie od stażu. Panująca amosfera była i jest fatalna zgodnie z opinią osób które wciąż tam pracują i z którymi mam kontakt - mimo sporej rotacji zarząd nic sobię z tego nie robi. Szkoda nerwów. Radzę omijać z daleka. Można spróbować no i życzę szczęścia ale mam nadzieję że nie wspomnisz mojej opini już po kilku tygodniach. Szczerze nie polecam.

@Nik

Ale jeśli już to sprawa dotyczy tylko angielskiego? Czy zdarza się, że trzeba znać jeszcze jakiś język? Macie taki ranking między sobą, pracownikami, na który salon lepiej nie trafić? Ogólnie można wnioskować o przeniesienie z jednego salonu na inny?

@kandydat

Hej, proszę o podpowiedź jaka panuje atmosfera w firmie i jakie są na prawde warunki ?

Ayo
@@kandydat

O, super info, dzięki. Ja też celuję w pracę na recepcji i to ważne, że firma załatwia odzież firmową. A czy na rozmowie rekrutacyjnej na recepcję jest poruszana kwestia wyników badań? Czy chcą wykonania jakiś badań, może badanie wzroku czy kręgosłupa.

@kandydat

@kandydat Nowy wpis

Czy mogę prosić o rozwinięcie myśli ?? Chciałabym się podjąć tam pracy ale mam uraze po poprzednim miejscu pracy i bardziej weryfikuje następnego pracodawcę aby nie mieć powtórki z rozrywki.

@@kandydat

Bardzo rozsądne podejście. Sama bym chciała tu się zaczepić, bo znalazłam ofertę dla pracownika recepcji. Wymagania to między innymi miły głos, ale wydaje mi się to dosyć niesprawiedliwe, bo głosu się nie wybiera... Ze względu na ciągłą pracę z klientem wymagałoby się dobrze prezentować. Dajcie znać jaki ubiór wymagany jest dla pracownika recepcji.

@kandydat Nowy wpis

Jak byłam na rozmowie to dostałam informacje o koszuli, marynarce i spodniach eleganckich i oni zamawiają dla pracownika.

Ayo Nowy wpis

Było słabo

@Było słabo

Bo tak było w latach 1998 do około 2015 puźniej się pogorszyło jak pan Krzysztof oddał władze synom.

Magdalena

No to słabo jeśli tak to się potoczyło. :/ Czyli na poprawę nie widzicie perspektyw?

@Było słabo

Jest dokładnie tak jak napisałeś. A nadgodziny, większość pracujących sobót jest standardem.

@Magdalena

Witam Czy perspektywy widzę? Oferta pracy na stanowisko obsługa klienta Słabo Cały zarząd i właściciele powinni się wstydzić Kierowniczki obsługi klienta która wybrali na te stanowisko Jak można tak ludzi traktować !!!!! Umawianie na rozmowę rekrutacyjna i odwoływanie tej rozmowy ! Bo poczuła zagrożenie o swoje stanowisko ?! Bo ma kompleksy!? Jak tak można i jeszcze wysyła SMS Ze spotkanie się nie odbędzie .Tłumacząc ze cos jej wypadło!!!!! Żenujące zachowanie Co to za zachowanie !?????? I to jest profesjonalizm skoro takie rozmowy rekrutacyjne przeprowadzać ma kierowniczka z obsługi klienta I nie chodzi tu o zemstę tylko brak zachowania i wysokiej kultury osobistej!

Wiktoria
@Kandydat

Czyli rozumiem, że spotkanie się nie odbyło. A wiesz z ilu etapów w ogóle składa się taka rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko? Wymagana jest znajomość angielskiego?

Nik
@Wiktoria

Zależy Niektóre salony samochodowe wymagają znajomość języka a inne nie Wiec zależy od salonu tak naprawdę

@Nik

Które salony konkretnie wymagają język? Dwa takie same stanowiska, a dwa różne salony i zupełnie inne wymagania? Nie ma żadnych standardów narzuconych od góry tylko bierze się pod pieczę dany salon?

kandydat

Co sądzicie o pracy jako asystent działu sprzedaży samochodów używanych? Jak atmosfera w firmie, warto próbować? Zaznaczę, że nie mam doświadczenia.

Ana

Serwisowanie auta - 3 letniej Rav-4 z przebiegiem jedynie 30000 km; czyli auto prawie nowe; co robi serwis ??!! wymienia TARCZE , bo się starły.. Jesli tarcze ścierają się po 30tyś. km to jaki bubel produkuje obecnie Toyota??!! albo zwykłe naciąganie klienta - bo koszt 1500 pln - opłaca się; wszystko oczywiście bez pytania klienta, czy mogą.. kolejna rzecz - już pytają czy wymienić wycieraczki - mówię NIE, po czym mam kolejne 300 za gumki w wycieraczkach.. ich nadgorliwość jest co najmniej nie na miejscu, do tego nie słuchają klienta, za przegląd 3 letniej Rav- 4 koszt 2500.. jestem naprawdę zniesmaczona, nic się nie zgadza z ustaleniami na miejscu w serwisie DUŻY MINUS - NIE POLECAM!!!

Halina

a coś wiecej ? jak cię niby oszukali i jak przy tym kręcili ? konkrety !

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dobrygowski Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Bardzo dobra obsługa, rzeczowa. Spotkałam się tu z dużą pomocą w rozwiązaniu problemu. Szczególnie dziękuję Panu Łukaszowi Hawryluk za jego kompetencję, uprzejmość i uczciwość w stosunku do klienta i swojego pracodawcy. Jest miejsce godne polecenia. Wnioskuje o premię jeśli jest to możliwe. Coraz mniej jest tak przyjaznych miejsc dla osób , które są klientami nie mający pojęcia co się psuje w aucie. ;) Pozdrawiam Cały zespół.

Jaka atmosfera jest między działami w Dobrygowski Sp. z o.o.?

Zależy z którymi działami

Iza

Mam pytanie do pracowników Dobrygowski. W jakim systemie jest praca? Często są nadgodziny?

Rambo
@Iza

Zalezy na jakim stanowisku. Kontakt z Klientem nadgodziny owszem. Soboty niektore pracujace. Ludzie czesto robia nadgodziny aby osiagnac wynik. Duza roznica w pensji pomiedzy zrobieniem planu a nie.....no i trzeba zasuwać aby sie utrzymac „na pokladzie” Godziny pracy - sa zmiany.

Czy Dobrygowski Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Za opłatą

Olek

Mam pytanie odnośnie zarobków na dziale sprzedaży samochodów nowych i używanych? Jaka powiedzmy jest średnia z premia i prowizja?

Mariusz
@Olek

Interesuje Cię stanowisko na dziale sprzedaży samochodów nowych i używanych. Mógłbyś napisać, czy kiedykolwiek pracowałeś w salonie samochodowym?

Olek
@Mariusz

Nie, nie mam doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Zazwyczaj niestety rekruterzy chcą kogoś, kto już je ma i koło się zamyka...

Bartek

Dobry pracownik i fachowiec zawsze będzie zadowolony w przeciwieństwie do narzekających!

Nadal Pracuje

Ludzie, co wy za głupoty wypisujecie ... ! zasady pracy i system motywacyjny przejrzysty. Nigdy nie zdarzyło się aby nie były wypłacone premie. Oczywiście zdarzają się zwolnienia pracowników, ale to po naprawdę kilku szansach i rozmowach. Zapraszam do innych, niż Toyota Dobrygowski dealerów w Lubinie do pracy - co chcesz to ci obiecają ;-)))

Nie Polecam Naciągacze i sami nie znaja własnych warunków najmu. Maja stawki wieksze niż autoryzowany serwis (usunięte przez administratora) Nie Polecam!!!!!

Mariusz
@Paweł

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że piszesz jako klient firmy Dobrygowski. Oczywiście masz prawo być niezadowolony z usług, ale przypominam, że jest to forum pracownicze, a nie konsumenckie. Od kilku miesięcy nie wypowiadali się tu pracownicy firmy, a zależałoby mi na ich opiniach, żeby poznać aktualną kondycję firmy, warunki zatrudnienia i czy potrzebują nowych pracowników. Zachęcam Was do większej aktywności i wypowiedzi.

radek

Słabo bardzo słabo nie polecam

Igor

Firma mająca świetna pozycję w branży, mająca opinię bardzo dobrego pracodawcy musi bardzo niepokoić konkurencję!!

Bartek

Dzien dobry , na wstepie zacze od pracy nie polecam zdecydowanie .Na wszystich dzialach ludzie sie zwalniaja albo chca sie zwolnic.Nie szanuja praciwnikow .Dla nich pracownik jest jak papier dzis jest jutro go nie ma. Szkoda ludzi bo sa naprawde wartosciowi .Jak myslisz o pracy u nich lepiej odpusc zero stabilizacji brak poszanowania .

Filip

Dobrygowski ma opinię super pracodawcy. Może trzeba zmienić nastawienie do pracy??

Pomyłka

Nie polecam. Szkoda czasu na punktowane. Atmosfery brak. Państwo w państwie. Pozory pozory pozory. Król Maciuś jeszcze czaruje w tej firmie.

Heva

Jedyną stałą rzeczą jest zmiana Heraklit ;)

Zuzia

Porządna firma wypłaci wynagrodzenie za wypracowany urlop ( powiedzmy jakąś tam średnia) w Dobrygowski można liczyć na konieczne minimum czyli jakieś 45PLN za dzień. Jakiekolwiek dodatki tj;bony świąteczne, kredkowe, dofinansowanie kolonii dla dzieci, multisport, etc... niestety nie tu. Niby firma rodzinna ale znamiona korporacyjne jak najbardziej.Na podwyzkę czekamy 9 lat i się nie zanosi na zmianę. Oczekiwane, w myśl jasnych zasad, pełne oddanie. Możesz być mistrzem w swoim fachu ale nikt tego nie doceni i Wielu dobrych ludzi odeszło z tego powodu.Prezes i zarząd, to bardzo fajni ludzie, właściwie tylko prezes, natomiast sposób zarządzania niekoniecznie pro-pracowniczy i niestety kadra zarządzająca średniego szczebla, przynajmniej większość, mało obiektywnie zdaje relacje z tego co się dzieje w sercu firmy. Niby ładnie, fajnie ale kwaśne miny co krok. Szczerze, to mi się juz więcej pisać nie chce...

Bary

Nie polecam pracowałem to wiem. Smutny temat szkoda zdrowia.

Zostaw merytoryczną opinię o Dobrygowski Sp. z o.o. - Lubin

• Jak się pracuje w Dobrygowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dobrygowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Dobrygowski Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Przemysłowa 1 E
    59-300 Lubin