Renault Polska

Opinie o Renault Polska

Edyta
użytkownik zarejestrowany

@Majka widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy sama próbowałaś się dowiedzieć czegoś na ten temat? Jeżeli tak to podzieliłabyś się tą informacją z innymi użytkownikami?

Majka

Czy ktoś wie jak teraz wyglądają zarobki w BOK Renault Retial w Warszawie?

Wicek
użytkownik zarejestrowany

Widze takie ogłoszenie na stanowisko Program Manager Products East i zastanawiam się czy tam zakwaterowanie jest?

Krakus

Witam. Mam pytanie odnośnie stanowiska sprzedaży części samochodowych w salonach. Jak wygląda ta praca jakie sa obowiazki możliwość awansu i specyfikacja pracy? Czy jest możliwość zmiany stanowiska na sprzedawcę pojazdów nowych lub flotowych? Pytanie związane jest ze zbliżającą sie rwkrutacja.

Dawid

Rzeczywiście niech każdy kto chce kupić "nowe" auto marki Renault niech podjedzie najpierw na Kowalczyka 12 i sprawdzi czy go tam nie lakierują? Tylko amatorzy tam kupują.

kleszczów

Moja rada dla kupujących nowe autka, śmiało targujcie się o upust 40%. Jak by co to że wszystko wiecie, że te auta u nas chłopaki lakierują. pozdrawiam asia

R19

Do tego serwisu dostarczane sa tylko nowe auta renault ktore sa najbardziej uszkodzone w transporcie- kierowniczka transportu w CAT wam to potwierdzi. Pewnie pozniej daja duze upusty nieswiadomemu klientowi i tak sie interes kreci

Lublin

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko: doradca handlowy ds. czesci zamiennych. Podobno spotkanie trwa caly dzien? Czy jest to assesment center (prezentacje, zadania w grupie, testy), czy po prostu rozmowy z managerami ? Na jakie wynagrodzeni mozna liczyc na tym stanowisku?

janek

Musisz iść zostawić swoje CV w recepcji i czekać. Ale z doświadczenia powiem że jeżeli samochody to Twoja pasja to poszukaj pracy w warsztacie u mietka a nie w ASO. Tu możesz nauczyc sie wmieniac olej klocki, tarcze i takie inne duperele żadnych konkretów.

jano
użytkownik zarejestrowany

hejo hej, posiadacie może informacje jakie warunki musze spełnić jeśli chce sie zatrudnic w salonie renaulta? bo może coś wiecie, bo mi zależy na tej pracy, bo samochody to moja pasja i znam się na tym trochę i chciałbym w końcu robić to co lubie a nie co musz.e wiec idąc na rozmowę nie chcę się wygłupić no nie

sandro
użytkownik zarejestrowany

@piotrek, przeglądaj serwisy pracy albo uderz do zakładu/salonu Renault, może tam beda cokolwiek wiedzieć.

alek

A pojawila sie jakas oferta? na jakie stanowisko?

rekrut

Mi akurat nie poszło, odpadłem w 1 turze na DHCz, trudno świat się nie kończy na marce Renault, ale ciekaw jestem klucza, wedle którego przebiega ocena. Jednak dzisiaj to pracodawca decyduje jak rekrutuje a kandydat może tylko postępować wedle jego woli. Sądzę, że jeśli wpisuje się w ogłoszeniu jako dodatkowy atut znajomość języka, to też należy to wcześniej zweryfikować lub wogóle nie podawać takiej inf. skoro chodzi tylko o osobowość handlowca. Co do pensji typowałem ok 4,5kpl brutto.

POlak

ubiegam sie na stanowisko doradca ds. sprzedazy czesci zamiennych w renault. Na jakie pieniadze moge liczyc?

NIe polecam.

Niestety, jak grasz z Panem Prezesem Grzesiem w squasha to będziesz długo na stanowisku... Takie układy. Kolesiostwo, znajomości, siedzenie na stanowisku . Firma jest wirtualnie handlowa - naliczanie wyników od ceny detalicznej?!

Real

Potwierdzam , towarzystwo wzajemnej adoracji , wiecznie zmieniające stołki w tej samej klice. Kolesiostwo , układziki i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ..włazy . A poza tym kryzys w branży więc będą zwalniać , a nie zatrudniać.

to tylko ja

anonim - 2011-04-30 12:00:15 Musisz miec wujka albo ciocie, ktorzy dobrze znaja kolbe albo zalewa i wtedy ci zalatwia jakis stolec wczesniej posuwajac kogos aby zwolnilo sie miejsce - jak lubisz takie klimaty to ok pracuj na czyjejs krzywdzie.... Nie zgodze sie z kolega - ja trafilem do RPL z ogloszenia 7 lat temu bez zadnych znajonosci, bylem zwyklym pracownikiem serwisu Renault i tyle. Fakt, ze czesc ekipy pochodzila z ukladow, ale tak jest w kazdej firmie, nie tylko w korporacji. Teraz w RPL jest krucho, bo kryzys i sprzedaz daja znac o sobie, ale ci ktorzy tam pracowali lub pracuja nie powinni narzekac. Jak ktos nie potrafi wspolpracowac z ludzmi to zawsze bedzie mu zle i bedzie narzekal na wszytsko do okola. Ja nie narzekalem, wrecz przeciwnie - takich warunkow finansowych i socjalu jak w RPL trudno znalesc na rynku.

Qlk

System rekrutacyjny jest najstarszy i najprostszy na świecie.Pan X mówi panu Y przyjacielu chciałbym żebyś zatrudnił mojego syna na takie i takie stanowisko(usunięte przez administratora)

A co chcesz się zatrudnić ? :

miko

Jak wygląda system rekrutacyjny w Renualt Polska i gdzie są umieszczane ogłoszenia, na jakich portalach. Pozdrawiam.

brt

tak jak wszędzie banda nie umiejących nawet zmienić koła w samochodzie kutasów w garniturach biorących duże pieniądze za grzanie stołków przyspawanymi do nich wielkimi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kiedy to się zmieni kto wreszcie przejrzy na oczy jakie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] darmozjady czy te głupie kody mają na celu zrobienie z piszącego opinie idioty

Obserwator

Banda karierowiczow na poziomie dyrektorow - szczegolnie wredny i obrzydliwie niekompetentny jest typ w obsludze posprzedazowej :(

Zostaw opinię o Renault Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renault Polska