Opinie o Auto-Handel Mariusz Cytryński w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Auto-Handel Mariusz Cytryński, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Auto-Handel Mariusz Cytryński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Mariusz Cytryński w Lubin

Hyundai i40 Nowy wpis
Klient

Nie polecam tej firmy. Kupiłem auto za 35 tys i mina. Auto ma klejone lampy gdzie miała być tylko zmieniona maska bo podobno coś na nią spadło. Kombinatorzy omijać szerokim łukiem. Oby nie sprzedali więcej aut. Dla nie poznaki kochająca się rodzinka sprzedaż auta pod domem.????????????????????

DICK Nowy wpis

Wstawiłem czerwoną Mazde 6 GJ kombi od handlarza AUTO-CYTRYNA (Lubin Małomice) na przegląd przed zakupowy dzięki czemu nie straciłem kasy, czerwona Mazda 6 GJ kombi okazała się miną, tzn przesunięte sanki, walnięte podłużnice, wymieniony jeden amortyzator, kokpit wyciągamy i połamane zaczepy.

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nadal nie widać zbyt wielu wieści o przedsiębiorstwie Auto-Handel Mariusz Cytryński w mieście Lubin. Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Mariusz Cytryński - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto-Handel Mariusz Cytryński
0/5 Na podstawie 0 ocen.