counter
2 28 75 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PUH Kinga Serwis KInga Tkacz. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Alina Nowy wpis

Czy w pracy wymagają doświadczenia czy mogą przyuczyc na miejscu?

Gutek Nowy wpis

Trochę to dziwne, że nikt nie zagląda na forum. Mam nadzieję, że będzie dobrze się tu pracowało.

Ciekawa Nowy wpis

Witam. Czy polecacie firmę Kinga Serwis? Ale tak serio rzetelną opinię poproszę..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do PUH Kinga Serwis KInga Tkacz. Czy ktoś posiada jakieś cenne rady?

Jeremi

Czy coś dzieje się w firmie? Jaki jest powód tej ciszy na wątku?

comso

No praca fizyczna to ma do siebie, że nie jest lekka, ale nie wymaga się kwalifikacji jakichś specjalnych @ytr.

ha ha

Arogancki ...... ham poprostu i to wielki wynagrodzenie marne

Pracuje w owej firmie od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolony z ludzi z którymi pracuje jak i z mojego wynagrodzenia jedyne do czego można się przyczepic to niestety arogancki szef ale co z chyba taki typ czlowieka.

Kinia ci da za serwis

Przemysław Głąb

Sebciu synku kochany nie otworzysz już Hermesa bo ogłosiłem upadłość po tym jak zadłużyłem cię na setki tysięcy zł, hehe. Syneczku teraz musisz robić w naszym All Glassie, a może do 60-tki częściowo wyjdziesz z długów. Teraz kolej nabić Pawłowi fajny, ale to naprawdę fajny licznik (dług) hehe, on też musi mieć coś do oddania.Na koniec planuje założyć firmę PHU Osk-Bud na Oskara ;-) nie może mieć chłopak za dobrze

Sebastian Głąb

witam wszystkich, postanowiłem otworzyć z powrotem HERMESa. Beda fajne pieniadze, ciuchy robocze, obiady. Zapraszam do siebie do firmy wszystkich zainteresowanych.Niedawno odeszłem z firmy mojego brata PHU All Glass(ojciec na niego założył) i teraz chce reaktywowac swoja firme. super kasa bedzie, zapraszam!!!!!!!

Pozdrawiam Głąba..........

rob.

Tylko nie takie ochłapy jak w zeszłym miesiącu . Ogarnij się chłopie bo będzie zle z tobą zostaniesz z obszczymurami takimi jak szrek..............

k-s

Pada powoli pada

przemo

Jak tam serwis kingi

ob

Waldek trzymaj tak dalej jak sie daje to go skup pozdro dla chlopakow

robert

Z tego co wiem Pani Madzia pracuje w urzędzie skarbowym a tam raczej na czarno się nie pracuje . A co do bankruta to się doczigrał tylko kto będzie chciał taki dom ta nieruchomość to wielki KICZ

Duda

Czepili się Pani Magdy przecież ona wszędzie robi na czarno bo ma komornika na karku.Marek S.zwykły bankrut bankowy. Za dwa miesiące zapraszam na licytację domu.

raf.

Ty co to za wypłata pierdylisz na innych a sam robisz gorzej niź oni rób tak dalej to zobaczysz, niknici nie mówi bo ty tępy jesteś

Zostaw merytoryczną opinię o PUH Kinga Serwis KInga Tkacz - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PUH Kinga Serwis KInga Tkacz
2/5 Na podstawie 28 ocen.