Opinie o PUH Kinga Serwis KInga Tkacz w Głogów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PUH Kinga Serwis KInga Tkacz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PUH Kinga Serwis KInga Tkacz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUH Kinga Serwis KInga Tkacz w Głogów

pawlo

Przesłuchują pracowników chyba coś się dzieje ? o co pytają dajcie znać ? Zdzwońmy się pozdro.

podwykonawca

Witam wszystkich do skarbówki mat nietylko ty podałeś bo ja teź no to mysle źe będzie sie cośdziało w naszej sprawie piszcie jak coś będzie wiadomo pozdro dla chłopaķow którzy muszą na niego robić . Wielkie pozdrowienia dla Pani Magdy.

mat

Nakaz zapłaty to ja też mam podałem do skarbówki robiłem u tego BURAKA i mi nie zapłacił a w biurze teraz niema z kim gadać , kisdyś była babka która wszystko wiedziała a ta niedośc ze mruk to jeszcze nić nie kumata albo nić niewie albo taka głupia albo on jej karze holera wie o co tam chodzi

jo

Ha ha ha ha ha ha jo jo jo też .......... ha ha ha a ta córka sprzątaczki jeszcze jest ? ? ? ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PUH Kinga Serwis KInga Tkacz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
robol

U tego u tego Pani Madzi też juz nie ma teraz jest Joanna Jo też ona nawet zaświdczenia nie umie wypisać nazwiska pracowników myli daj se spokój jeden wielki cyrk gorzej jak u Głąba kase ludziom wisi samochody kupuje wozi sie po jakiś hotelach itp........ a kkrytykował Głąba i sie z niego nabijał identiko to samo ................Pozdrawiam całą ekipe od Głąba

robert

Ha ha ha ha ha ha ludzie sie juz na nim poznali ...................

robol

Zapomnij niema już nikogo Mariusz coś tam jeszcze chyba robi ale.......... nie będe zdradzał planów robią u Alberta P. W Elblągu i nic więcej nie mają piane tlucze pseudo szef a kinga robi serwis i jakoś na kredytach jadą kase ludziom wisi

młody 74
@robol

U Alberta z Kielc?. A Pani Magda w biurze jeszcze robi? To z ekipy od Głąba już nikt nie został?

młody 74

Jak tam w firmie Mariusz T. i Maciej S. pracują ci wspaniali brygadziści jeszcze? Gdzie ma budowy Kinga Serwis może ktoś napisać, mam nakaz zapłaty.

mgc

Pieniędzy napewno nie dostaniesz bo wydał na panienki w gołębiewskim . To trzeba być PAJACEM ale takich doropkiewiczów to rajcuje .

raf.

Czemu znikaja wpisy które mówią prawdę

buhuś

Szacunku do innych nie ma, bo się za szefa uważa, a pieniądze każdemu wisi buhaha... Komornika też pewnie ma na głowie, ale... wciąż ''biznesmen'' hahahaha

raf.

To prawda wszyscy wszystko załatwiają za niego tylko nie on " niech pan zadzwoni , albo niech pani zadzwoni " ha ha śmiechu warte ale biznesmen ..........

on nigdy nikomu w oczy nic nie powie to wielki tchórz ludzi zwalniał zawsze przez babkę z biura i odwracał się plecami majstrowi na budowie karze za niego załatwiać wszystkie sprawy bo pseudo szef nawet po ludzku nie potrafi burak jeden porozmawiać kiedyś była fajna kobietka w biurze wszystko za niego załatwiała nawet kazał jej roboty budowlane szukać a teraz Boże broń co za dziewucha nawet nazwiska pracowników myli zaświadczenia nie umie wypisać bez komentarza zwalnia ludzi którzy prawdę mówią

Mrówa

''należy zgłosić przełozonemu a nie wypisywać za jego plecami.'' - tak samo, jak on chcial mnie zwolnic od dluzszego czasu za moimi plecami... bo o niczym nie wiedzialem.. haha

WAT?

''przy dwóch sobotach zarobisz 2,5 tys na rękę lub więcej'' - buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaaaaa!!!!

ciekawy

Czy ktoś mi powie co to za firma co to za serwis Kinga robi a szef pienądze ludziom wisi ładny burdel może to urząd skarbowy powinien się tym zająć . Albo inne instytucje ?

pracownicy

Co ty chłopie wypisujesz to jedna wielka ściema nic niewiesz co sie u ciebie dzieje nie udawaj szefa bo i tak ci brakuje narrrra .

kolego

Mi też wisi kase mysle że nietylko nam to dziad jakich mało

yes

To prawda on tylko dużo gada ........ oczywiście jak sie nie zatnie......

robol

Kinga odda ci w serwisie .......bo na " szefa" nie masz co liczyc już masz po kasie on nigdy nie dotrzynuje slowa obieca złote góry a jak przyjdzie co do czego to wielkie Nic

Zostaw merytoryczną opinię o PUH Kinga Serwis KInga Tkacz - Głogów

PUH Kinga Serwis KInga Tkacz
1.8/5 Na podstawie 28 ocen.

PUH Kinga Serwis KInga Tkacz