Opinie o Opencar24 Sp. z o.o. w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Opencar24 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Opencar24 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opencar24 Sp. z o.o. w Lubin

Tonik Nowy wpis

A ja myślę, że ktoś myli wymagania pracodawcy wobec pracowników z brakiem szacunku!

Tonic Nowy wpis
@Tonik

Wymagania wobec pracowników. A brak szacunku, to dwie zupełnie inne kwestie. Jeżeli pracownik musi się prosić 3 tygodnie o umowę o pracę, dostaje zaniżoną i spóźnioną wypłatę, podczas gdy szefostwo jest na 2 tygodniowych urlopie w Chinach, to jest brak szacunku. Ordynarnym wyrażaniu i niewybrednym słownictwie nie wspomnę. Pracodawca ma również swoje obowiązki, ale rodzina W. o tym nie wie.

KaJa Nowy wpis

Ta rodzina (ptaków) słynie ze złego traktowania pracowników. Mają jeszcze salon BMW ale to też już pada.

Obserwator

Ajj.. a kto to usuwa opinie o firmie ?? Takie piękne i obiektywne opinie się pojawiały a tu nagle pustka. Nieładnie Panie Marcinie G....

@Obserwator

W przypadku tego Pana to normalne, każdego potraktował tak samo. Dla własnego interesu jest w stanie zrobić wszystko co najgorsze. Szkoda, na początku było fajnie.

Obserwatorka
@Obserwator

@Obserwator Kamila B. co uważasz za piękne opinie? Aż dziwne, że tacy zakłamani pracownicy jak tu na forum, szukają szczerości w opiniach.

@Piotr

Jak każdego traktowali tak samo to chyba dobrze? Jak długo pracowałeś w tej firmie? Są może przyjęcia?

Leszek Nowy wpis
@Piotr

Co to znaczy "wszystko co najgorsze"? (usunięte przez administratora)

Janusz

Nie polecam, pracowałem od kwietnia, przed świętami ułsyszałem, że albo wybieram umowe zlecenie (wcześniej b2b) albo się żegnamy. Zamykali w drugiej połowie roku wszystkie oddziały, chyba działają już lokalnie. Osoby Pana Dyrektora Zarządzającego - nie polecam także.

@Janusz

Mam przez to rozumieć, że aktualnie możliwe jest tylko i wyłącznie zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie? Mam nadzieję, że z upływem czasu jest szansa na to, aby otrzymać umowę o pracę. Jest to dla mnie ważne.

@Janusz

A co Tobie zrobił Pan Dyrektor? Wszyscy są fajni jak się ich (usunięte przez administratora) Jak się zorientują i nie chcą dalej być wykorzystywani to robią się źli?

Święty Gral
@Janusz

@Janusz jak markowałeś pracę to co się dziwisz? słyszałam że wmiesiącu pracowałeś po 50 godzin i chciałeś zarobić 5 tyś?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Opencar24 Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Gienek

Pracował tu ktoś?? jak jest?

Jacek
@Gienek

Wszystko w porządku. Fajna atmosfera i dobre zarobki. Pracuję i mogę polecić z czystym sumieniem.

Julia
@Jacek

@Jacek Dzięki za informację. A na jaką umowę zatrudnia Opencar24? Umowa o pracę, czy zlecenie?

Jacek
@Julia

Wszystko zależy od stanowiska :)

@Jacek

Żaden Jacek w OpenCar24 nie pracował. Ogólnie nie polecam. Umowa śmieciowa. Wyzysk. Firma szybko odeszła od Umów o pracę. Obecnie znikają z rynku, zamykają kolejno oddziały.(usunięte przez administratora)Każdego potraktował tak samo czyli poniżej poziomu. Wypłata nigdy na czas, ogólnie same problemy.

@Jacek

Szkoda Twojego czasu, jeżeli interesuje Cię praca w wypożyczalni aut to wybieraj te, z ugruntowaną pozycją na rynku. Jest ich sporo, odsyłam do Internetu.

@Jacek

Żaden Jacek tu nie pracował. Fajna atmosfera była przez chwilę na początku, później już równia pochyła. Była jedna kontrola z PiPu, wyszły niedociągnięcia. Będą następne ponieważ nie wypłacają wynagrodzeń i nadgodzin. Na dniach zrobili czystki. Zgłosiłem sprawę ponieważ nie mam dalej kasy jak i koledzy z innych miast.

@Jacek

Były UOP dla centrali i Koordynatorów. Kierowcy UZ, jeden kolega miał B2B na własnej działalności. UOP zaczęły się nie opłacać bo trzeba było płacić nadgodziny, które jak wiadomo dla Dyrektora były nieakceptowalne. Zasada jest jedna, masz pracować 24h i nie upominać się o kasę.

Krasna
@Piotr

Tam wogole jeszcze ktoś pracuje? Czy już wszyscy odeszli

S
@Krasna

Nie znam :P z przodu jak takie zamówienia są :)

Krasna
@S

Jakie zamówienia

Mbm

Kto nie doswiadczy ten się nie przekona

@Piotr

Kiedy tam pracowałeś? Jak jest teraz?

Krzysztof
@Piotr

Ty w Wigilię, tuż przed północą naprawdę nie masz ciekawszych zajęć niż wylewanie tu HEJTU?

Janek
@Piotr

To dyrektor rządzi czy ci u góry z famili W.?

Maciej

Poszukują obecnie do pracy?

Jarek
@Maciej

Tak

Arci

Czy ktoś się orientuje czy są przyjęcia w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Opencar24 Sp. z o.o. - Lubin

Opencar24 Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zielonogórska 6
    69-300 Lubin