Green Service Sp.zo.o

Wrocław

Opinie o Green Service Sp.zo.o

Marek

Ale to ja nie do końca rozumiem, o co chodzi dokładnie z tym, że Green Service nie zajmuje się tym że zatrudnia pracowników? To ja nie rozumiem w ogóle skąd takie opcje i dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej, proszę o odpowiedź w miarę szybko jakoś

Green Service

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy poinformować, że od lutego 2015 firma Green Service Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu nie zajmuje się usługami pracowniczymi i nie zatrudnia żadnych pracowników. Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na temat której firmy "Green Service" piszecie Państwo aktualne opinie, ponieważ istnieją przynajmniej dwie o takiej samej nazwie. Naszym byłym pracownikom jeszcze raz dziękujemy za współpracę i pozdrawiamy. Z poważaniem Zespół GREEN SERVICE (Wrocław)

arczi

Dobra firma pracowałem u nich kasa jest zawsze i na czas

Krisss288

Witam wypłata była zawsze 10 lub przed 10 praca w zasadzie zależna od zleceniodawcy.jak nie grasz w kulki to można się spokojnie dogadac. Mozna dzwonić

bijdd

Biorąc pod uwagę wszystkie wpisy mam mętlik w głowie i nie wiem jak jest w Green Service juz kompletnie :-( Proszę więc o jasną wiadomość na temat rekrutacji oraz zarobków jakie są w tej firmie i jeszcze jak wyglada proces od zapisu w pośrednictwie do podjęcia zatrudnienia, czy na takich warunkach opłaca się pracować?

papa smerf

płacą tak sobie szefuncio to taki trochę cwaniaczek no zgłoś nażycie bo jest to prawdą nie zawsze ale potraficie wstrzymać wypłatę o 2 tygodnie przypomnijcie sobie lata 2012-2013 jak się zbuntowaliśmy że nie pójdziemy do pracy to od razu pieniądze się znalazły dojazdy do pracy i zjazd do domu na własny koszt inne firmy zapewniają dojazdy. Arti łysa pało

byłypracownik

Na temat green serwis można dużo powiedzieć umowa zlecenie przedłużana co miesiąc a na temat wynagrodzenia to nigdy na czas zawsze jakaś wymówka albo prezes gdzieś na wyjeżdzie albo sprawy rodzinne nigdy nie miał czasu aby listę płac podpisać.

Green Service
@byłypracownik 04.10.2014 05:21

Szanowny byłypracownik-u, Proszę o kontakt z nami lub informację kiedy nie otrzymałeś wypłaty na czas. Wszystkie wynagrodzenia są wypłacane terminowo i to co piszesz jest nieprawdą. Proszę więc o konkrety z Twojej strony, na które czekamy do 31.10.2014. W innym przypadku zgłosimy nadużycie i żądanie o usunięcie Twojego nieprawdziwego wpisu. Z poważaniem Zespół Green Service

donek

umowy o pracę tymczasową, oskładkowane, na okres 1-3 miesięcy. zdarzyło się opóźnienie z wypłatą o 1-2 dni, ale to był jakiś wypadek przy pracy

jo

absolutnie nie polecam. (usunięte przez administratora) klamcy. obiecuja duzo a tak naprawde ledwo starcza na zycie !!! praca nie pewna, raz jest raz jej niema !!! odradzam kontakt z ta firma !!!

guma

powiem tak - przepracowałem u nich prawie rok na zleceniu, praca niepewna - trzeba mieć szczęście - przedłużają z miesiąca na miesiac. Ale zarobki b. konkretne.( usunięte przez administratora )

a są jakieś pozytywne opinie? chciałbym tam popracować , podpowiedzcie coś , czy warto , czy może dać sobie spokój z tą firmą?........chodzi mi o pracę w volvo.

Hej. I jak z tą wypłatą? ( usunięte przez administratora )

odpowiedź

Powiem krótko , dzwoń !!!

Zostaw opinię o Green Service Sp.zo.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Service Sp.zo.o