Transkop Bis sp. z o.o.

Lubin

Opinie o Transkop Bis sp. z o.o.

A ja jestem zadowolony z pracy. Atmosfera fajna ,wynagrodzenie zawsze zgodne do adekwatnej pracy. I najważniejsze żadnych opóźnień przy wypłatach. Polecam pracę w tej firmie.

Inwestor.

Dziwią mnie komentarze poprzednie firma jak najbardziej wporzadku. Solidna firma ,wykonują dobrze powierzone zadania, wszystko w terminie. Polecam jak najbardziej tą firme

Lubin

Totalne dno, nie polecam pracy w tej firmie

Szukasz pracy?

malokto

uwaga oszust!!!

Zwykły Czerep

Nie polecam żadnych kontaktów z ta firmą, cuchnie oszustwem na kilometr. Telefon odbiera pani która na początku jest bardzo miła, do czasu gdy zaczynamy się pytać o szczegóły, wtedy rozmowa staje się nieprzyjemna a kobieta zaczyna powtarzać jedno zdanie "jak się pan sprawdzi to...". Nie ma mowy o żadnej rozmowie z kierownikiem, pierwszego dnia mamy jechać na budowę w Żelaznym moście i tam mamy się "sprawdzać", po godzinie pan kierownik da nam odpowiedź czy się nadajemy...jeśli nie to pewnie każe nam opuścić teren budowy i wracać do domu na piechotę. Praca oczywiście na czarno. W firmie pracują jełopy ponieważ nawet ogłoszenia nie potrafią napisać. Zamiast pracowników budowlanych lub pracowników fizycznych, poszukują osób fizycznych!!! Czyli każdego człowieka który żyje na tej planecie, bo wszyscy jesteśmy prawnie osobami fizycznymi. Oto treść ogłoszenia: "Poszukuję do pracy osoby fizyczne. Więcej informacji pod nr tel" http://www.lubin.pl/ogloszenie,579192,Osoby_fizyczne.html

antyidol 2

to jest DZIADBUD a nie firma oszukali tyle ludzi że aż dziw że jeszcze prosperują

antyidol

Pracowałem w tej "firemce" wystarczająco długo, żeby się odechciało. Nie polecam nikomu, oni sa nieuczciwi i pracownika mają za nic. Firma typowo "rodzinna" więc, na układy nie ma rady :P Szkoda czasu na taka ściemę, nie dajcie się ludzie oszukiwać!

Zostaw opinię o Transkop Bis sp. z o.o. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transkop Bis sp. z o.o.