Opinie o Firma Leonardo Ireneusz Stasik w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Leonardo Ireneusz Stasik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Leonardo Ireneusz Stasik o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Leonardo Ireneusz Stasik w Lubin

To jakie auta służbowe są tu oddawane do dyspozycji na dojazdy do innych zakładów? Ja jakoś jak kiedyś widziałam ofertę na administrację to nie wypatrzyłam w niej by wymagano prawa jazdy, ale to może nie na każdym stanowisku jednak? Ta opinia o pracy w soboty dotyczy też biura czy nie?

H.K. Nowy wpis

Pracują we wszystkie soboty, nie ma realnego zastepstwa w razie gdy pracownik zachoruje. Uzyskana odpowiedź na to - my nie chorujemy i nie chodzimy na L4. I urlopy planujemy z dużym wyprzedzeniem .Nie ma u nich czegoś takiego jak urlop na żądanie . Myślę, że prawo pracy tam jest bardzo naginane. Dojeżdża się w razie zastępstwa do innego zakładu stąd wymagane prawo jazdy . O zarobkach nie chcieli mówić zbyt wiele, jedynie to , że to nie najniższa krajowa, na te proponowane warunki szybko nie znajdą pracownika.

Czyli w jaki sposób może wyglądać praca na takim okresie próbnym? I przede wszystkim która ze stron jednak częściej po nim rezygnuje? Ktoś teraz zasugerował, że od paru kwartałów ponawiana jest oferta. wcześniej jej nie śledziłam, czy jest dużo pracy? opiszecie przykładowy dzień lub jakiś zakres obowiązków z praktyki?

KK Nowy wpis

Okres próbny 3miesiace gdzie pierwszy msc jest bezpłatny(bo się uczysz)- kpina Idź na rozmowę a dowiesz się więcej, szefowa wszystko Ci powie Ktoś niżej napisał, robią przekręty z urzędem- też tak myślę

@KK

Na podstawie konkretnie czego wyciągasz taki właśnie wniosek, że z urzędem jest cos nie tak? mnie i tak na ofertę jak widać się spóźniło. I wracając jeszcze do tego okresu próbnego… to czy faktycznie mimo wszystko można wiele się nauczyć? I jaka możesz mieć pewność, że na kolejne dwa miesiące jeszcze pozostaniesz?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Firma Leonardo Ireneusz Stasik rekrutuje na stanowisko Pracownik Administracyjny. Może ktoś planuje aplikować?

Ktoś

Z tego co widzę to szukają co trzy miesiące (okres próbny) na dział administracyjny... Od kwietnia 2023

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Leonardo Ireneusz Stasik na stanowisko KIEROWCA - UCZESTNIK CEREMONII POGRZEBOWEJ? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Ja to chyba oferty stażowej nie widziałam. Ktoś inny wie o który dział może chodzić? Teraz wisi tylko oferta na administrację, ale jest napisane, że to umowa o prace na czas nieokreślony. Widełki mnie ciekawiły, bo pokazują w nich rozbieżność na poziomie 400 zł. z czego taka właśnie wynika? czy to premia?

Tomi

Zatrudniają ludzi na staż robią wałki z urzędem a od pracownika wymagają pracy także we wszystkie soboty krzyki i wyzwiska nie polecam

Ilona

No hej, jak oceniacie tegoroczne warunki w biurze? wcześniej już padła wzmianka o słabszej atmosferze na administracji a właśnie w kwietniu kogoś do tego działu szukali. Była podana przy tym kwota liczona od 4,2 tys w górę, dlatego się zainteresowałam. Pytanie tylko jakie są relacje w zespole i ogólnie wzajemne traktowanie?

Pis

Praca jak praca . Wiecznym problem z urlopem.Dziewczyny na biurach mają brak wolnego w innym terminie niż wyznaczonym przez pseudo szefową z Legnicy.Praca w każdą sobotę ,brak badań lekarskich , znajomy lekarz to załatwia . Lista obecności pisana na kolanie. Codziennym mobink przez szlachciankę Klałdie. Szef sknera i (usunięte przez administratora) ,jego żona wiecznie naćpana.Istny (usunięte przez administratora) NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Leonardo Ireneusz Stasik - Lubin

• Jak się pracuje w Firma Leonardo Ireneusz Stasik?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Leonardo Ireneusz Stasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Leonardo Ireneusz Stasik?

Firma Leonardo Ireneusz Stasik
  • Wójta Henryka 45