Opinie o Kaizen Fleet Sp. z o.o. sp.k. w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Kaizen Fleet Sp. z o.o. sp.k., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaizen Fleet Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaizen Fleet Sp. z o.o. sp.k. w Lubin

Klientka

Tez jako klientka nie polecam firmy, lub ewentualnie wszędzie oczy i uszy szeroko otwarte. Z początku bardzo sobie chwaliłam, ale zakończenie współpracy woła o pomstę swojej (usunięte przez administratora) i zapewne celowego wprowadzania w błąd klienta, całe to zamieszanie, wydzwanianie to z nowym terminem, że klient w końcu nie wiem tak na prawdę na ile ma podpisaną umowę. Kaizen ustala z Wami 1 warunki, umowę podpisuje na 2 warunki (nie ustalone) ale traktuje Was cały czas zgodnie z warunkami 1 tj. tak jak się umawialiście. Finalnie rozlicza Was zgodnie z umową. Zostaliśmy załatwieni na niecałe 3 000 zł dopłaty, a teraz jeszcze słynną firmę windykacyjną wysyłają. NIE POLECAM!

Wacek

Akurat teraz przed świętami chciałem rozpocząć z nimi współpracę w Krakowie ale chyba zrobię to dopiero od stycznia. Obserwowałem wszystkie wpisy i zapytałem podczas rekrutacji czemu większość dotyczy Szczecina i Poznania. Dostałem odpowiedź że było tam sporo oszustw jakich dopuścili się kierowcy, wyciągnięto konsekwencje i teraz wylewają frustracje. Ja spróbuje popracować z nimi od stycznia, na własnej skórze się przekonam jak jest. Jeśli będzie źle, to nie omieszkam o tym tu napisać

Małgorzata

Witam, na stronie internetowej firmy wyczytałam, że oferowana jest możliwość awansu. Chciałabym więc się dowiedzieć, jak często takie awanse w Kaizen Fleet się zdarzają i w jaki sposób należy się wykazać aby móc na nie liczyć? :)

Wojciech Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.
Klient

Ta firma to jakaś kompletna porażka. Już podczas rozmów telefonicznych wyszły pierwsze niekompetencje. Ostatecznie ustaliliśmy podstawienie auta z OC sprawcy na godzinę 18/30. Po otrzymaniu smsa od kaizen rent mam podgląd lokalizacji samochodu. Żałuję tylko, że wcześniej nie zrobiłem zrzutu. Auto jeździ po całej Warszawie. Ursynów, Mokotów, centrum, teraz Praga i znów Mokotowie. I tak ponad 2 godziny. Jest prawie godzina 21 a kontaktu od kierowcy brak. Jutro dzwonię do Warty o zmianę firmy. A sądząc z poniższych komentarzy, nic innego nie pozostaje jak domyślać się, że faktycznie szukają ludzi do wyłudzenia pieniędzy. Kto o 21 znajdzie wszystkie ryski i mikro uszkodzenia?! Nie polecam. Szkoda czasu.

ExKaizen

Jako były pracownik stwierdzam, że pomimo błyskawicznego i spektakularnego rozwoju spółki (który wygląda wspaniale pod kątem biznesowo-marketingowym), firma zupełnie zapomniała o pracownikach którzy pracują na wspomniane wyniki. Wraz z rozwojem Kaizena, wzorem 'dużych graczy' skupiono się jedynie na osiąganych parametrach (które i tak leżą i kwiczą). Stawki kierowców stoją w miejscu od początku istnienia biznesu, z kolei Asystent w biurze (będący de facto Koordynatorem) pracujący niejednokrotnie 10h dziennie + weekendy (chyba że wyłączy telefon, może wówczas wyrobi 9h i będzie miał wolny weekend, choć wówczas nie wiadomo co zastanie w poniedziałek rano...) może zarobić mniej niż kierowca. Atmosfera w Kaizenie jest napięta jak plany sprzedażowe Toyoty. Oddział odpowiada za wszystko, BOK zawsze ma usprawiedliwienie na swoją niekompetencję, z kolei zarząd pochłonięty analizą kolejnych tabel i parametrów zupełnie zapomniał o ogniwach które 'dowożą' wspomniane wyniki. Podsumowując - pracodawca bardzo rozwojowy, ale ostatnimi czasy ma poważne problemy wewnętrzne (zwolnienia, plany naprawcze, brak określonej ścieżki rozwoju, stagnacja w zakresie wynagrodzeń najniższych stanowisk), najwięcej tracą Ci, którzy poświęcają zbyt wiele (czasu, zaangażowania - you name it). Z doświadczenia - nie polecam.

Dalej w kaizen
@ExKaizen

Tu muszę się zgodzić z twoją wypowiedzią. Zmiany są z dnia na dzień, nie wiesz czy jutro dalej będziesz pracować bo możesz się stać dla kogoś wyżej "nie wygodny". Najgorzej patrzy się jak widzisz że firma się naprawdę prężnie i sprawnie rozwija, zarabia i ty się do tego przyczyniasz, ale na konto wpływaja śmieszne pieniądze. ... Problemy wewnętrzne - to mało powiedziane. Na łeb leci każdy dział, masa nie przemyślanych decyzji...

RAMBOBAMBO
@Dalej w kaizen

Ja również nie polecam stanowczo. Zastanawiam się czy warunki pracy ustawia dyrektor czy prezes. Wyjazd o 24 na wioseczkę i martw się Panie jak wrócisz :) Żenujące. Tutaj powinna inspekcja pracy wjechać za to traktowanie ludzi. W branży już się mówi personalnie na temat niektórych z Was. Asystenci zarabiający mniej niż kierowcy. Kierowcy wiecznie orani, ucinana pensja co miesiąc ( nie wiedzieć za co ). Nie dbacie o swoje dobre imię? Nagroda w konkursie niczego nie zmieni bo jako pracodawca jesteście mocno do tyłu i w tej konkurencji na pewno bez nagrody....

Kaaaajzen
@RAMBOBAMBO

Praca, na infolini to tragedia. Jest jeden lider, ciągłe zamieszanie, rozmowy na osobności - Brak podstawowych szkoleń, a jak "coś" jest to nie można tego nazwać szkoleniem bo niby "wiedze" przekazuje Ci osoba która pracuje miesiąc dłużej od cciebie i sama nie ma tej wiedzy

. Nowy wpis
@ExKaizen

Nowy pracownik W BOK jest praktycznie bez szkoleń i uczy sie na własnych błędach. Atmosfera jest słaba dobre miny do złej gry a za plecami obgadywanie. Najgorsze jest ze ani jedna ani druga strona (mam na myśli BOK i pracowników oddziałów) nie współpracują ze sobą tylko robia sobie nawzajem pod górkę. To nie ma prawa funkcjonować

Pracuś
@Małgorzata

Tak, w Kaizenie obecnie działa jeden system premiowania kierowcy za tak zwane "zrealizowane kursy". Czyli zrobiłaś 50 zleceń (wydanie/odbiór/serwis) - przysługuje Ci premia 100 zł, ale uwaga(!). Jeżeli sama nie wpiszesz sobie swojej premii, to nikt Ci tego nie dopisze. Więc naprawdę trzeba wszystkiego pilnować, żeby nie zostać oszukanym przez zleceniodawcę ;)

Życzliwy
@Małgorzata

Nie mam pojęcia jak szybko się tam awansuje, ponieważ zostałem zwolniony w trybie natychmiastowym bez podania powodu. Z tego co się dowiedziałem to przez klienta, który zrezygnował z samochodu, ponieważ ja nie miałem już jak wrócić z Krakowa do Rzeszowa. Wypowiedzenie dostałem mailem w dzień wolny. Aktualnie ilość wynajmowanych samochodów jest znikoma i nie da się już zarobić tyle co kiedyś. W zamian za to z akcji wracasz na swoją rękę i zwracają Ci tylko za bilet, a nie czas poświęcony na powrót 2-3h. Przez 5 miesięcy nie udało mi się nawet zarysować samochodu, pracownik za mnie dokonał tego w 2 dni, także karma bardzo szybko wróciła. Jeśli macie odrobinę godności to omijajcie tą pseudo firme szerokim łukiem. Pozdrawiam Pana Cloud i życzę powodzenia.

Hail
@Życzliwy

Może to nie była praca dla osoby z Twoim wykształceniem?

@Pracuś

Hej Pracuś, dziękuję za opisanie systemu premiowego w firmie ale ja pytałam o awans :) Czy na jego temat masz wiedzę? Skoro jesteś pracownikiem firmy to podejrzewam, że tak :D Możesz więc opisać mi jak ta kwestia wygląda w Kaizen Fleet?

LO
@Małgorzata

Rzadkość, chyba że ktoś cie bardzo " lubi " lub masz znajomości

Awans
@Małgorzata

Awanse są tylko na ogłoszeniach o pracę

@Awans

Czyli nie zdarza się by ktoś awansował? Czy po prostu ciężko o niego bo są wysokie wymagania? Wiecie może jakie trzeba spełnić warunki? Można w ogóle wyjść z taką propozycją do pracodawcy w Kaizen Fleet?

Awans Nowy wpis
@Małgorzata

Awansują osoby ktore maja znajomosci, najczęściej ci którzy nie nadają się na wyższe stanowiska po awansie wyzywają się na nowych pracownikach zamiast im pomoc. Nie znając nikogo w firmie wykonując wiecej ponad swoje obowiązki i mając odpowiedni staż pracy awansu nie dostaniesz

lolo
Klient

Co za firma auto odebrano, 3 tyg.póżniej przysyłają maila z fakturą na szkodę z robocizną na 1230 zł.W dniu oddania auta[miałem je 3 dni] nie było żadnej szkody na pożyczonym aucie,coś tu jest nie tak.Czy ktoś też miał taką sytuację.Straszą windykacją długu.

Nieazdowolona
@lolo

Assistance zabrał mój samochód, a firma Kaizen dostarczyła mi samochód zastępczy. W dniu podstawienia pojazd był brudny, było ciemno ( listopad godz. 18), padał deszcz. Kierowca poinformował mnie, że pojazd ma zadrapania, rysy i wgniecenie. Powiedział, że dokumntacja zostanie wysłana na maila, a ja żebym podpisała tylko potwierdzenie swoich danych. Ja samochód zdałam czysty i nie spowodowałam żadnych nowych udzkodzeń, a oni po 3 miesiącach informują mnie, iż nie uregulowałam kwoty na 1230 zł, za uszkodzenie pojazdu i zgłosili sprawę do windykacji. Nie polecam tej firmy, to (usunięte przez administratora) Ja nawet nie szukałam u nich pojazdu, wszystko było przez Assistance załatwiane. A teraz chcą ode mnie wyłudzić bezpodstawnie pieniądze.

Babcia
@Nieazdowolona

Mnie spotkało to samo. Odebrałam od nich samochód w dobrym stanie i w takim samym stanie oddałam. Udokumentowałam to zdjęciami. Mimo wszystko domagają się ode mnie 1 tyś. złotych za zadrapanie lakieru. Zdjęcia robiłam przy oddaniu samochodu. godzinę pózniej na ich zdjęciach już był uszkodzny.

Ro
@Nieazdowolona

Niestety, norma musi zostać wyrobiona. Na uszkodzeniach się zarabia ????

pawelserafin2@wp.pl
@Nieazdowolona

cześć miałem podobny przypadek z tą firmą, jak u Ciebie sprawa sie załatwiła?

ktos Nowy wpis
@lolo

proszę o kontakt media.kultura@op.pl

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Regionalny w firmie Kaizen Fleet Sp. z o.o. sp.k.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klientka

A
@Klientka

Nie czytalas co podpisujesz ?

HAHA
@Klientka

czytaj ze zrozumieniem. wszyscy tak maja

ktos

proszę o kontakt media.kultura@op.pl

Alibienko

Firma krzak. Zięć za miesiąc pracy i to nawet w niedziele dostał 1100zl na rękę!!!! To jest skandal!!!!!

kokaina
@Alibienko

Mój szwagier i cioteczny stryjek konkubiny, w sumie nie pracowali w tej firmie ale pewnie też mogliby się wypowiedzieć a czemu nie! hihi

Nowicjusz

Łooo Pany. Idzie nowe. Podwyższają pensje dla kierowców. Podobno o Ok 15-20% i cześć osób będzie miała jakaś podstawę. Wreszcie!

Jak wygląda ścieżka kariery w Kaizen Fleet Sp. z o.o. sp.k.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Luki

Odradzam te firmę

Korkas

Ludziory, ALE TU HEJTU WYLANE. PO CZESCI SIE ZGADZAM, BO PRACUJE TUTAJ ALE KAZDA PRACA MA PLUSY I MINUSY. JAK LUBISZ NIEZNANE I NIE BOISZ SIE WYZWAN TO SIE ODNAJDZIESZ A JAK WOLISZ KOMFORT TO BEDZIESZ ZAWIEDZIONY. KASA... HMM MOCNO SREDNIA. TERAZ JESZCZE Z KOWIDEM TO RAZ BYLO DUZO ZLECEN A INNYM RAZEM MALO. ALE W KWIETNU ZAROBILEM PRAWIE 5KAFLI WIĘC NIE MA CO NARZEKAC. WCZESNIEJ BYLO SLABIEH ALE JAK NA RAZIE TO SIE TRZYMAM ROBOTY. DUZO MAJA ZMIAN KADROWYCH ALE CZASAMI TO SLUSZNE RUCHY "Z GORY". NIE JEST TAK ZLE:)

Pytacz
Kandydat

Panie i Panowie, Orientuje sie ktoś ile mniej wiecej zarabia w Kaizen kierownik regionalny? Dzięki

pochmurno
@Pytacz

Szału raczej nie ma :) W ostatnim czasie prowadzili rekrutację na to stanowisko w 3 lokalizacjach, więc coś musi być na rzeczy...

radcars

WYPOZYCZALNIA TRAGEDIA PRZYPROWADZAJA AUTO Z KAZDEJ STRONY RYSY I USZKODZENIA , NA MASCE BYŁA RYSA I BYŁA WIDOCZNA PRZEZ PRACOWNIKA ALE PRACOWNIK NIE WPISAŁ ZE BYŁA RYSA PO ODANIU PRZYSZŁA F VAT DO ZAPŁATY ZE AUTO USZKODZIŁEM ,WIDZE ZE TO NIE PIERWSZY PRZYPADEK TA FIRMA TAK DZIAŁA ,DOBRZE ZE MIAŁEM KAMERY W FIRMIE I WSZWSZYSTKO NAGRAŁA UWAZAJCIE LUDZIE ZDALEKA OD TEJ WYPOZYCZALNI NIE POLECAM

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kaizen Fleet Sp. z o.o. sp.k.?

PRACOWNIK
@Pytanie

Zależy od działu - atmosfera sztuczna, dobra mina do złej gry. Każdy patrzy tylko na swój nos

Kaizen KRAKÓW
Kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej dzisiaj (1.02.2021) to wszystko co pisze "byłypracownik" to prawda. Generalnie szukają (usunięte przez administratora) którzy będą za 20 zł pracować po kilka godzin. W czasie kiedy w Polsce za godzinę MINIMALNIE zarabia się 18,30zł oni dają 20 zł za co najmniej 2 godziny pracy - oczywiście nie powiedzą tego wprost tylko mówią "20 zł od AKCJI w Krakowie". Ich nie interesuje ile trwa akcja. Niezależnie ile czasu na akcję poświęcisz i tak dostaniesz 20zł, a nie myśl, że w godzinę się wyrobisz!

Byłypracownik

Piszę te opinię z perspektywy byłego pracownika oddziału w Krk. Serdecznie każdemu odradzam tę pracę. 1. Jako kierowca nie masz stawki godzinowej tylko płatne od zlecenia, więc często zdarza Ci się sytuacje, że będziesz dyspozycyjny cały dzień i nie trafi Ci się żadne zlecenie, więc nic nie zarobisz. Nic też nie będziesz w stanie sobie zaplanować bo nigdy nie wiesz czy za godzinę nie odezwie się telefon, ze trzeba jechać, wziąć auto i zawieźć. 2. Stawki za zlecenia były żenująco niskie, 20zł za Kraków, 30 poza granice miasta do 50km i potem +10zł za każde kolejne 50km. Dla przykładu, musisz zawieźć auto do nowego Sącza. Dostaniesz za to 40/50zł. Droga z Krk do Sącza to +/-2h autem, kolejna godzina to załatwienie z klientem i dostanie się na dworzec i potem kolejne 2/3hw busie do Krakowa. Łącznie 5godzin pracy za 40/50zł :) 3. Auto ma zostać podstawione i nikogo nie interesuje jak. Zlecenie na kompletną wioską poza miastem gdzie nic nie jeździ prócz koni z wozami? Twój problem. Jedź i jakoś wróć, nas nie interesuje jak. Podstawisz auto do klienta i jesteś zdany na jego łaskę, czy będzie mu się chciało rzucić Cię na dworzec czy nie. Jak nie to prawdopodobnie czeka Cię kilkukilometrowa piesza wędrówka, ale popatrz jaką kondycję wyrobisz! 4.Nocne dyżury!! Najpiękniejsze co może Ci się trafić, na rozmowie dowiesz się, że to Ty ustalasz sobie grafik i pracujesz według godzin swojej dyspozycyjności, ale i tak będziesz wpychany na nocki. Zlecenia nocne (22-6) są płatne x2 ALE tylko pod warunkiem, że dostaniesz je od biura obsługi kierowcy w godzinach nocnych. Jeśli np. zlecenie na 3 w nocy wpadnie o 16:00 jest liczone jako normalne, bo przecież wiedziałeś o tym wcześniej niż w nocy :) Ile pieniędzy dostajesz za taki dyżur całonocny? Ano kompletnie nic, znowu płatne tylko od zlecenia. 5.Dostaniesz "telefon służbowy" z którego nie będziesz mógł dzwonić ;) bo to przecież generuje koszty dla firmy. DZWOŃ Z PRYWATNEGO! A co jeśli klient jest zza granicy i za połączenie zapłacisz więcej niż dostaniesz za wykonanie zlecenia? znowu, trudno :) 6.Za cały miesiąc dyspozycyjności nie spodziewaj się większych pieniędzy niż 1500zł :) 7. Zlecenie z/do Katowic? Pamiętaj aby nie jechać autostradą tylko wybrać okrężną drogę, nie chcesz chyba narażać firmy na koszty :) (usunięte przez administratora) Kończąc: Stanowczo odradzam, pieniądze są żenujące małe, dyspozycyjność która rujnuje Ci cały dzień i nie jesteś w stanie nic sobie zaplanować, użeranie się z klientami, dyspozytorami i całą resztą, brak godzin pracy, nigdy nie wiesz czy i o której zaczniesz i skończysz. Jeśli masz tylko, chłopaku/dziewczyno inną opcję pracy i nie jesteś w sytuacji podbramkowej to zdecydowanie NIE zaczynaj tutaj pracy. Szkoda zdrowia i nerwów. Pozdrawiam!

Niezadowolony klient
Klient

Ta firma to porażka, bez względu na filię. Otrzymałem od nich samochód zastępczy w ramach OC sprawcy. Dzwonią najpierw kilka razy, żeby umówić podstawienie pojazdu, przy czym kilka razy zmieniają godziny. Ostatecznie auto zamiast o 8-9 rano, dojechało dopiero przed 13. Pracownik nie miał jak wrócić, więc musiałem go podwieźć na pociąg. Na szczęście zrobiłem zdjęcia całego pojazdu przy odbiorze. Przez cały okres trwania najmu nie było już problemów, ale pojawiły się za to na koniec. Podstawiłem auto o ustalonej godzinie i w ustalonym punkcie. Zatankowany pod korek, umyty i wysprzątany. Czekałem godzinę nikt nie przyjechał, a nawet nikt nie odbierał telefonu. Jak już w końcu oddzwonili, okazało się, że nie mieli w systemie zapisanej godziny odbioru. Auto czekało pod serwisem, więc powiedzieli mi, że nie muszę czekać i mogę zostawić kluczyk w serwisie. Mogłoby się wydawać, że to już koniec problemów i niekompetencji pracowników, ale po pewnym czasie otrzymałem fakturę na rzekome dotankowanie pojazdu na ponad 100 zł. Gdyby tego było mało, za jakiś czas zgłosiła się do mnie ubezpieczalnia, czy potwierdzam zdanie uszkodzonego pojazdu. Okazało się, że zgłosili ubezpieczalni nowe uszkodzenia, które w rzeczywistości już były wcześniej. Całkiem sporo ich nazbierali i to w różnych miejscach, w tym otarcia, wgniecenia, odpryski i zarysowania, a i jeszcze samochód miał być brudny i niewysprzątany. Oczywiście poinformowałem ubezpieczalnię, że nic takiego nie miało miejsca i przekazałem im zdjęcia z odbioru pojazdu oraz przed zdaniem pojazdu. Ogólnie radzę omijać szerokim łukiem, bo gdybym auto wypożyczył na własny rachunek to pewnie musiałbym chodzić po sądach lub zapłacić kilka tysięcy za wymyślone uszkodzenia i inne usługi.

Wacek

Szczecin kierowca
@Wacek

Zgadzam się,oszustwa miały miejsce w Szczecinie(nie wiem jak w Poznaniu),aczkolwiek miało to miejsce jakoś 4-mc temu..gdzie każdy z tych pracowników dopuszczjących się oszustwa zostało zwolnione.Ja akurat przyszedłem po nich,wszystko przez pierwszy miesiąc było w miarę okej,później natomiast zaczęło się ucinanie stawek i wytykanie mało rzeczowych błędów.Ogólnie wszystko co w opiniach poniżej.Gadkę o tym,że wylewają swoje frustracje nie brałbym na poważnie.Radzę się zastanowić aby nie spędzić świąt w złym nastroju.Moje opinie jak i ta odpowiedź napisana jest w celu ostrzeżenia bo to jest nie realne tak traktować pracownika,dzięki któremu ta wypożyczalnia funkcjonuje.Co z tym zrobisz to Twój wybór Życzę powodzenia i Wesołych Świąt !

Były
@Wacek

Jeśli masz tylko inną opcje pracy to z niej skorzystaj, a ten szajs sobie odpuść -kierowca w Kaizenzarabia ok 1500PLN przy pełnej dyspozycyjność a więc śmiechu warte, dodatkowo użeranie z pania olvią która sobą reprezentuje swoją postawą kompletne (usunięte przez administratora) z pewnością niczym przyjemnym nie jest... W krakowskim oddziale nie ma zresztą kierowcy który przepracowałby dłużej niż 2 msc

Eli elo
@Wacek

I jak??? Zaprosili mnie na rozmowe

Bardzo nie polecam firmy kaizen fleet, pracowałem tam parę miesięcy. Pracodawca nie szanuje w żaden sposób pracownika. Co miesiąc jest ucinana pensja bez jakiegokolwiek uzasadnienia. Bardzo nie jestem zadowolony ze współpracy. Serdecznie odradzam

obecny pracownik

Pracuję w tej firmie juz jakiś czas i niestety nie jestem w stanie powiedzieć dobrego słowa. Moim zdaniem całkiem śmieszne proponują pieniądze w oddziale w Warszawie. 25 zł za podstawienie samochodu na terenie miasta, a z powrotem do bazy radź sobie sam. za każde 01-50 km od granic miasta dają 10 zł czyli 51-100 km = +20 zł 101-150 km = +30 zł itd. Najgorsze są powroty gdzie z jakiejś d00py zabitej dechami ogarniasz sobie transport i to najtańszy bo kierownictwo nie oddaje Ci pieniędzy za nawet średniej klasy pociąg tylko ten najtańszy

Czy Kaizen Fleet Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Łopa
@Pytanie

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Kaizen Fleet Sp. z o.o. sp.k. - Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kaizen Fleet Sp. z o.o. sp.k.
2.6/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 1E
    59-300 Lubin
  • NIP: 6922509293 REGON: 362495136 KRS: 0000575185
Kaizen Fleet Sp. z o.o. sp.k.