OrNet Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OrNet Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Czy w OrNet Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Firma OrNet przeprowadza szkolenia alpinistyczne, a także szkolenia dla specjalistów za zakresu m.in.: pomiarów transmisyjnych, systemów radiowych, urządzeń zasilających, budowy sieci światłowodowych, pomiarów i spawania światłowodów, budowy sieci napowietrznych, prawa budowlanego, systemów paszportyzacji, BHP...

Pytanie Nowy wpis

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w OrNet Sp. z o.o.?

Ornet Sieci Nowy wpis
@Pytanie

WItamy Poziom dodatkowych świadczeń jest w naszej firmie uzależniony od realizowanych zadań. Przy projektach przy, których pracownik wykazuje się ponad przeciętnym zaangażowaniem nie ma problemów z docenianiem takich postaw. Pozdrawiamy Ornet Sieci

Maciek

Jaki jest telefon do firmy ?

@Maciek

Witamy Kontakt do Biura Obsługi Klienta to 801 01 44 22. Pod tym numerem nasi konsultanci są dostepni od 8:00 do 17:00

Jak długo czekaliście na odzew z OrNet Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Ornet
@Pytanie

Witamy Staramy się odpowiadać na wszystkie zgłoszenia dotyczące naszej oferty/firmy. Da Państwa dyspozycji pozostaje infolinia 801014422 lub e mail bok@ornet.net.pl oraz chat na naszej stronie www.ornet.net.pl. Pozdrawiamy Ornet

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie OrNet Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Instalator Sieci Teleinformatycznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie OrNet Sp. z o.o.?

@Pytanie

Witamy Oczywiście jako firma IT doceniamy kreatywność i nieszablonowe działąnia naszych pracowników lub wspłpracowników. Są one wartością dodaną do naszej pracy oraz tworzą know-how dla dla naszych rozwiązań dla klientów. Jesli nasza odpowiedź nie wyczerpuje Twojego pytania prosimy o uszczegółowienie. Pozdrawiamy

Specjalista ds. Obsługi

Dzień dobry.Proszę o informację w jakich godzinach pracuje się na stanowisku specjalista ds. Sprzedaży i obslugi klienta oraz czy jest to również praca w soboty?

zainteresowany

Czy ktoś orientuje się czy Ornet prowadzi obecnie rekrutację do biura?

@zainteresowany

Witamy w razie zainteresowania pracą w naszej firmie zapraszamy do przesłania aplikacji. Wszelkie dane podane sa na stronie www. Kontakt e mail. sekretariat@ornet.net.pl

KenzioR

Mogę dostać kontakt z jakimkolwiek pracownikiem firmy Ornet w sprawie problemu z internetem bo konsultanci zapewniają że problemu nie ma a problem występuje

@KenzioR

Witamy Zapraszamy do kontaktu z infolinią pod numerem 801014422 lub poprzez e mail bok@ornet.net.pl gdzie odpowiemy na Twoje pytania. Pozdrawiamy Ornet Sieci

KenzioR

Obserwator

Ornet nie oferuje prywatnej opieki medycznej.

Michal

To forum pracownicze, nie miejsce na reklamacje klientów.

Wiktor

To forum dla pracowników więc uwagi klientów źle zostały skierowane!

Bartek

Polecam internt ale od dłuższego czasu internet słabo chodzi i często są awarię, zamówiłem nowy ruter 3 dni temu i z każdym kontaktem pracownik mówi, że zostanie dostarczony jutro do godziny 12

H
@Bartek

może tak będzie...

Roman Przydatek
@Bartek

Witam, W sprawie awarii zapraszam do naszego biura obsługi klienta. Na pewno uda się rozwiązać problem. W sprawie routera, o ile sprawa nie została już rozwiązana, również proszę o kontakt z naszym biurem obsługi klienta i powołanie się na ten post. Ciągle poprawiamy jakość obsługi naszych klientów, ale każdemu zdarzają się błędy.

niezadowolony klient

nie polecam ciągle odłączają internet i internet chodzi owiele słabiej niż obiecują

Roman Przydatek
@niezadowolony klient

Witam, W sprawach problemów z działaniem naszych usług zapraszam do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Na pewno zajmiemy się i rozwiążemy problem.

Alicja

OrNet ogłosiło właśnie rekrutację na stanowisko Instalatora Sieci Teleinformatycznych. Od kandydata wymagana jest znajomość zasad funkcjonowania sieci teleinformatycznych, wykształcenie minimum średnie telekomunikacyjne lub teleinformatyczne, zdolność do pracy na wysokości oraz uprawnienia SEP do 1 kV. Czy ktoś z Was jest zainteresowanym złożeniem swojej aplikacji do firmy? Jeżeli tak, to dodaję link, gdzie znajduje się więcej szczegółów odnośnie oferty: http://www.ornet.net.pl/o-nas/?tab=kariera

Kaśka

Moje sugestie dla OrNet Sp. z o.o.: Rzetelna firma, ciągle się rozwija. Lubię atmosferę w OrNet Sp. z o.o. za: Pracują fajni ludzie.

Alicja
@Kaśka

Wspomniałaś, że firma stale się rozwija. Zatem chciałabym dopytać, jak wygląda doszkalanie pracownika w OrNet? Pracodawcy często umożliwiają udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje, aby zwiększyć efektywność pracy zespołu.

Zuza

Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują pracowników? Jakieś wskazówki mile widziane.

KamilT

Ornet robi w tej chwili wiele robót. Zatrudniają nawet obcokrajowców, wynajmują im mieszkanie i ludzie pracują. Wprowadzili telewizję i nie mogą opędzić się od klientów. Pensje przyzwoite. Wprowadzają jakąś nową tajemniczą technologię, ale nie chcą gadać za wiele

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja OrNet Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Lubin i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Witold

Może ktoś podpowie na jakie stanowiska prowadzą rekrutację?

Zostaw merytoryczną opinię o OrNet Sp. z o.o. - Lubin

OrNet Sp. z o.o.