Opinie o SF-FILTER Sp. z o.o. w Wielkopolska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SF-FILTER Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SF-FILTER Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SF-FILTER Sp. z o.o. w Wielkopolska

Ex Pracownik

Jeśli tzw. zarząd przeznaczy tyle samo energii i czasu na marketing wsparcie sprzedaży czy szkolenia zamiast zbierać haki na pracowników z życia prywatnego to nie zmieniali by się co 3 miesiące . A szkolenie nowego pracownika to dopieo żenada . Wystąpi pan Łukasz dyrektor i atmosferze kpin pokażę kilka tkanin filtracyjnych przecięty filtr puszkowy i powodzenia . Potem jeszcze opowie o swoich sukcesach pomijając porażki i w drogę Handlowcu . Tu jest mapa powodzenie . Radź sobie będziemy cię wspierać Duchowo . To wycinek z życia SF - Filter

Daria

Rodzinna firemka, każdy jest od kogoś, nie liczą się kompetencje. Młode dziewczyny zatrudniają się tylko po to aby mieć zatrudnienie i zaraz uciekają na macierzyńskie. Kadra kierownicza na to przystaje bo to krewni. A później pretensje, że nie ma kto robić i zakaz zatrudniania pracowników. W terenie na kilka województw nie ma handlowców. Bo... Jakoś to będzie, byle do końca roku! Właściciele jak by widzieli co tu się dzieje to by was na zbity pysk wywali. I do marketu (nie obrażając ludzi z marketu) a Pan Tomasz to nie ma nawet odwagi ludzią w oczy spojrzeć i porozmawiać!

Iza

@JD O jakich niedomówieniach podczas rozmowy rekrutacyjnej w SF-FILTER piszesz? Rzeczy ustalone podczas niej mijały się w Twoim przypadku z rzeczywistością?

JD
@Iza

... potwierdzasz Iza poziom sf... postaraj się czytać ze zrozumieniem

Baton

Jak tam Dyr. Tech? Który za swoje błędy obarcza innych. Przez takie osoby jak on jest taka beznadziejna atmosfera i te negatywne opinie. Jest garstka tylko wporządku ludzi! Nie ma czegoś takiego jak pomoc ze strony dyrekcji! Ściągnie osób na szkolenie do Tucholi z całego kraju. Po czym okazuje się, że szkolenia nie ma i trzeba sobie obiad w kantynie samemu kupić! I nikt tu nie mówi o syto zasawionych stołach od Jadła! No to jest naprawdę żenujące.

@Baton

Z jakiego konkretnie powodu negatywnie oceniasz atmosferę w firmie? Odpowiadają za nią głównie sami pracownicy. Oczywiście pomoc przełożonych jest bardzo istotna i jej brak może wpłynąć negatywnie na ocenę pracodawcy, ale może zauważasz też jakieś plusy? Twój kolejny wpis może pomóc osobom, które wahają się nad przesłaniem CV.

SF-FILTER Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Referent ds. Księgowości. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
ZENEK

Jan Janusz CHYBA CI SIĘ FIRMY POMYLIŁY!!!

Jan Janusz

SF-Filter - RZETELNA Firma w płatnościach (zawsze na czas)

Jan Janusz

SF-Filter - POLECAM

Krzysztof. R

Przyglądam się firmie SF-Filter i rozmwamiam z ludźmi na rynku. I powiem tak. Panie Tadeuszu skoro uważa Pan, że wszyscy są źli tylko nie firma to skąd się biorą te negatywne opinie i taka duża rotacja? No chyba z niczego to się nie wzięło? Widocznie ludzie pracujący są wystraszeni i boją się powiedzieć oficjalnie co myślą. Piszę jako osoba nie związana z firmą!

Pracuję w firmie od dłuższego czasu, osoby które nie pracują od X lat, a od niedawna są pomocne, zadowolone z pracy, często chodzą wieczorami na spotkania, na pizzę czy drinka. Co innego mogę powiedzieć o pracownikach z długim stażem, którzy chodzą i obgadują każdą nowo przyjętą osobę, są niemiłe, śmieją się z każdego i psychicznie potrafią wykończyć pracownika, co mieliśmy udowodnione na jednym przykładzie. Nic dziwnego, że dłużej pracujące osoby piszą takie opinie o firmie SF-Filter skoro Dyrekcja wzięła się za nie i pilnuje, aby nie doprowadzać do takich sytuacji. Gdyby wymieniono starych pracowników (niektóre obgadujące damy) na nowych to atmosfera byłaby rewelacyjna. Dyrektorzy są pomocni, pomogą w największej potrzebie i nie patrzą na nas z góry jak Przełożony tylko jak na drugiego człowieka, do którego należy mieć szacunek. To się ceni. Nie pasuje Wam to idźcie do komercji, wtedy zobaczycie jak wygląda atmosfera w pracy :)

Czesław

Jak myślisz, co jest powodem tego, że pracownicy z dłuższym stażem pracy w firmie SF-FILTER zachowują się właśnie w taki sposób? Jest to związane z tym, że dopadło ich wypalenie zawodowe, czy może po prostu są niezadowoleni z obecnych warunków pracy, które oferuje pracodawca? Jest to dosyć ważne, patrząc pod kątem panującej atmosfery, dlatego mam nadzieję, że dowiem się od Ciebie, jak to wygląda.

@Czesław

Uważam, że jeżeli są niezadowoleni z warunków pracy to warto iść do pracodawcy i powiedzieć o tym, a nie narzekać dookoła koleżankom, bo takie zachowanie niczego nie zmieni. Jeśli nie pasuje i jest tak strasznie źle to jest mnóstwo innych pracodawców, proszę poszukać pracy w lepszym miejscu. Jaki jest sens siedzieć gdzieś gdzie nie ma przyjemnej atmosfery, są złe warunki i wynagrodzenie. Czesławie, nie wiem czy zauważyłeś ale nowi pracownicy wnoszą do pracy energię i miłe słowo, a Ci starsi stażem próbują ich tylko zgnębić. Pozdrawiam

Ewelina

A czy pracodawca organizuje spotkania z pracownikami, podczas których każdy może się wypowiedzieć? Może w ich trakcie można by było poruszyć temat poprawy atmosfery. A jakie Ty sam masz propozycję zmian, które mogłyby przynieść pozytywne rezultaty? Myślisz, że jest coś jeszcze, co pracowniczy mogliby uczynić, aby pracowało się tutaj przyjemniej?

Juri

Chyba jest tylko jedna taka osoba. Organizator konkursów bez nagród , które mają pokazać niby wynik jej zaangażowania. Nie trzeba pisać z imienia , bo napewno nikt kto zna realia w firmie się nie pomyli

ZBYSZEK

Pozdrawienia dla Franka ze Szwajcarii???? Napewno podoba mu się wolumen z tego roku.

@ZBYSZEK

Nie wiem, jaka była motywacja Twojego wpisu. Wypadałoby Ci jednak przypomnieć, że na forum GoWork.pl wypowiadający powinni skupiać się na dyskutowaniu o aktualnych warunkach pracy w danej firmie. Dlatego też może zechcesz chociaż powiedzieć coś odnośnie umów, jakie są oferowane w SF-FILTER? Czy od razu nowy pracownik podpisuje umowę na czas nieokreślony? Liczę na rzetelną odpowiedź z Twojej strony.

ZBYSZEK
@Ewelina

Na początek najniższa krajowa. Umowa na trzy miesiące, następnie na rok. W tej firmie umowa nie ma większego znaczenia... Co chcesz wiedzieć o tej firmie? Obecna atmosfera w tej firmie jest beznadziejna, każdy na każdego patrzy wilkiem. Trzeba uważać co się gada. Bo są osoby życzliwe które chętnie doniosą tu i tam. I można skończyć jak dwóch kolegów ostatnio.

Jarek

Coś jest nie tak chyba z tą firmą. Przez ostatnie trzy lata przewinęło się masę handlowców. Jaki jest powód że SF-Filter nie potrafi ich zatrzymać?

Łukasz
@Jarek

A taki powód, że firma dużo obiecuję na początku. Podczas podpisywania umowy czar mija! I najlepsza jest ta wypowiedź o pomocy ze strony prezesa i dyrektorów. To jest jawne kłamstwo. Wystarczy że nie przypasujesz i jesteś wywalony z dnia na dzień! Jeśli nie jesteś od nich ani z rodziny. Terenowych mają gdzieś. Jak robisz wynik to jesteś głaskany i ci mówią jaki to nie jesteś.... Ale jak Ci się noga powinie to momentalnie jesteś na wielkim ekranie i wytykany palcami. Żenujące zachowanie i brak kompetencji osób zarządzający. Do wszystkich nowych starających się o pracę w tej firmie. NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ. Pakiet szkoleń słaby, po dwóch dniach szkolenia pozostajecie sami sobie.

M.

Czytam to i jestem w szoku... Polecam SF-FILTER jako pracodawcę! A Dyrektorzy wraz z Prezesem to są osoby, które pomogą w każdej sytuacji i nieważne czy związanej z pracą, czy z życiem prywatnym.

Intima
@M.

Droga firmo, powtórzę to jeszcze raz. Zastanówcie się kilkanaście razy zanim coś napiszecie bo naprawdę, ale w oczach obecnych i byłych pracowników jesteście mało poważni pisząc takie posty.

@Intima

Nie wiem, po czym właściwie sądzisz, że użytkownik @M. wypowiada się z ramienia firmy SF-FILTER. Przecież akurat on mógł dobrze wspominać tego pracodawcę - dlatego proszę, żeby starał się tu raczej nie generalizować. Nie da się ukryć, że sam nie masz o nim dobrego zdania, ale nawet nie wyjaśniłeś, dlaczego. Co wobec tego wpłynęło na Twoją tak negatywną opinię? Bardzo Cię zachęcam do dalszej dyskusji z nami.

Waldi
@M.

Niby w jakiej sytuacji pomogą? Nie osmiszaj się... Prezes to sobie glupotami głowy nie zawraca, bo ma ważniejsze sprawy na głowie. A Dyrektorzy to patrzą na siebie! Udowodni proszę komu pomogli?

Mieczysław
@Waldi

Mam przez to rozumieć, że nie ma możliwości spotkania się z prezesem i przedstawienia swoich pomysłów na usprawnienie pracy? Myślałem, że pracodawca chętnie słucha spostrzeżeń podległych pracowników. Pracownik, który interesuje się losem firmy, pokazuje tym samym, że zależy mu na dobru firmy, w której pracuje. Mógłbyś potwierdzić, że rzeczywiście tak jest?

Waldi
@Mieczysław

Nie słucha! Naprawdę daj Cię sobie spokój z tą firmą. Z (usunięte przez administratora) bata się nie ukręci

Obecny

Ciągłe monitorowanie pracowników w psełdo prywatnych autach na wielkim ekranie i wyzywanie ich od najgorszych.

Szary

Firma jest beznadziejna! Dużo obiecuja na rozmowie, a jak przychodzi do podpisania umowy wychodzi całkiem co innego. Osoby z biura szeptaja tylko po kątach bo boją się odezwać. Wszystkie przychylne komentarze pisane są pod publikę, aby zachęcić do pracy. A prawda jest taka że nikt nie chce przyjść do pracy! Same minusy: -faworyzowanie pracowników -brak szkoleń -najniższa krajowa Można by wymieniać bez końca... A z plusów : Brak!

Rafał

Czy to prawda że samochody służbowe są wyposażone w GPS oraz z zakazem użytkowania do celów prywatnych?Jak wygląda premiowanie miesięczne /kwartalne? Prosze o informację.

Janusz
@Rafał

Tak, auto wg regulaminu pracodawcy tylko do celów służbowych, wyposażone w GPS. Brak premiowania miesięcznego ani kwartalnego, bilansowanie roczne. Plany wyśrubowane do maximum

Jasio
@Janusz

Potwierdzam. Bardzo słaba flota samochodowa, albo żółty jak słońce Citroen Cactus albo wytłuczona Skoda Fabia. Auta z GPS i zakazem użytkowania do celów prywatnych.

Filterek
@Jasio

rozumiem, że jeździsz albo jeździłeś tą wytłuczoną Skodą... Bo w firmie jest ok. 30 samochodów w tym 3 Fabie (najstarsze auta) i z sześć Cactusów, które pod koniec zeszłego roku ukończyły 3 latka... Podstawowa flota to Toyota Auris (roczniki 2017 i 2018)... Więc piszesz po prostu bzdury. A do celów prywatnych dostają dobrzy handlowcy...

@Filterek

"A do celów prywatnych dostają dobrzy handlowcy..." Zastanówcie się 10 razy za nim coś napiszecie!!! Który szanujący się handlowiec będzie chciał u Was pracować czytając takie JEDNO ZDANIE?! W dzisiejszych czasach samochód dla ph to normalka, nie trzeba się prosić o niego do celów prywatnych , jest coś takiego jak ryczałt za który płaci ph i z niego korzysta. A Wy robicie wielką łaskę że udostępnicie komuś samochód do celów prywatnych. ŻENADA. Mam pytanie. Czy jesli ktoś jest tzw "Dobrym handlowcem" może korzystać z laptopa firmowego po godzinach pracy? Czy tutaj jest podobnie jak z autem?

bułka
@Gość

słyszałem od jednego z handlowców, że trzeba pytać dyrekcję, czy możesz pojechać gdzieś w weekend. Wyobraź sobie sytuację, że jedziesz odwiedzić dziadka który mieszka 15o km od Ciebie? Nie daj Boże, żeby Ci się zebrało kilka imprez w miesiącu np. kawalerskie kumpla, wesele, urodziny ciotki, wyskok do galerii i do tego jeszcze żona Ci truje (usunięte przez administratora) że po tym wszystkim musicie jechać nad morze :)))))))) na bank chłopie musisz z czegoś zrezygnować :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Poinformowany

(usunięte przez administratora) Atmosfera w firmie bardzo się zmieniła i to na gorsze (usunięte przez administratora) Dobre czasy dawno tam już minęły.

dudka
@Poinformowany

Atmosfera w firmie jest i była od lat zła. Pracowałem tam przez rok. Wszystkie wpisy potwierdzam. W kuluarach mówi się o wiele więcej m.in. ile regionalnych się zwolniło to szok, a to daje do myślenia... Pozwalają odchodzić ludziom w terenie. W cale się nie dziwie, że jest taka rotacja. Mało tego ludzie którzy odeszli robili naprawdę dobre wyniki, ale ich to nie interesuje. Według nich wszyscy byli źli. Na niektórych regionach szukają ludzi ponad rok . Nikt nie chce przyjść, a jak się ktoś zdecyduje to po roku się sam zawija, tak jak ja. Większość zawija się po 3 dniach lub miesiącu :))) Umowa o pracę z podstawą? powodzenia. Samochód do celów prywatnych? powodzenia. Jakiekolwiek dodatki? żart ;) w delegacji nawet śniadania nie ma :)) żadnych narzędzi sprzedażowych o marketingu nie wspomnę.

Pigwa

Brutalna prawda w poniższych komentarzach,ale i tak nie zostało jeszcze wszystko napisane.

@Pigwa

Rozumiem, że podzielasz zdanie użytkowników, którzy wypowiedzieli się poniżej - masz do tego pełne prawo, a my to szanujemy. Ale skoro już zechciałaś dodać tu coś od siebie, to wypadałoby, żebyś zrobiła to w nieco bardziej dokładny sposób, wzbogacając swoją wypowiedź o jakieś szczegóły, dotyczące SF-FILTER jako pracodawcy. Zrobisz tak? Ponadto mogłabyś napisać coś na temat wysokości wynagrodzenia w tej firmie. Zapraszam Cie zatem do kontynuowania dyskusji.

Górzysta

Dyrekcja jest taka na jaką wyglada. (usunięte przez administratora)Kierownictwo robocze w firmie jest przykładem na to jak nie należy postępować z pracownikami. (usunięte przez administratora)Nie rozumiem tez ze wielu ludzi tam interesuje się piłka nożną i dobrze wie że jak źle gra drużyna to znak że trener słaby!

Duszyczka

Jakiś wieloletni pracownik pisał wcześniej że firma ma problemy z handlowcami w terenie. Ja bym to ujęła inaczej, firma ma problem sama ze sobą bo rządzą nią ludzie z przypadku, po znajomości lub z rodziny. Na miejscu wszyscy się uśmiechają, razem jedzą, a każdy knuje jak tu wypaść lepiej na tle koleżanki/kolegi. Imprezy integracyjne ? Tu nie mają pojęcia co to jest. Tu ograniczają się wynajęcia toru w podrzędnym hotelu. A już rozbawił mnie do łez ostatni wpis na pracuj.pl o prywatnej opiece medycznej - tak, jak sobie ją sam wykupisz ????. Dziwić powinna tak duża rotacja, a mina kadry zarządzającej w sytuacjach gdy pracownik nie przedłuża im umowy - bezcenna ????

Radek

Bardzo proszę o rzetelną odpowiedź. Jakie warunki w firmie tzn. Jaka podstawa, jak wygląda premiowanie, narzędzia do pracy (jaki samochód), jak wyglądają szkolenia? Bardzo proszę o konkretną odpowiedź a nie koloryzowanie jak na rozmowie.

Były
@Radek

Jednym słowem.... Porażka!!!! Nie ma się co rozpisywać tylko omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o SF-FILTER Sp. z o.o. - Wielkopolska

• Jak się pracuje w SF-FILTER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SF-FILTER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SF-FILTER Sp. z o.o.?

SF-FILTER Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Towarowa 10
    59-300 Wielkopolska