Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Technik

Witam Czy w zanamie można załatwić sobie miesięczne praktyki? Jak tak to w jaki sposób i jakie są wymagania Dodam że chce robić przy maszynach górniczych

Tadek

Siemano jaka jest wysokość pożyczki mieszkaniowej?

olo

Ludziom na wypowiedzeniu nagrody się nie należą bo ten cały zakład to porażka i dziadostwo, cały rok przepracują i na koniec mają podziękowanie od dziadostwa, przyjdą zmiany po nowym roku to nic w tym obozie nie będzie, bo nic nie jest zapisane w układzie zbiorowym, a w nowym zakładzie człowiek odrobi sobie przez rok

@olo

Dokładnie swoje przerobilem 10lat to niemało A na koniec co... wszystkie nagrody za okres przepracowany zabrane ale to nic... karty dla dzieci się nie należą bo ... " nie jestem pracownikiem na dzień 6.12. " dramat... Ale to jeszcze nic pełne 12 miesięcy pracy , na wypowiedzeniu 3 miesiące gdzie umowa wygasa 30.11.... Co robią... wypłata barborki 1.12 ... abym nie był pracownikiem w dniu wyplaty ... szok ... jeden dzień przeciągają aby nie wypłacić, żebym wiedział to te 3 miesiące byłbym " schorowany" Firma dramat dla ludzi którzy nisko się cenia są większe możliwości wystarczy chcieć, mi zajęło to 10 lat abym przejrzał i w końcu się zdecydował mimo że mam hipo... wzięte A na koniec niby ankieta anonim A najlepsze jest na końcu gdzie masz skalę od 0- 10 z pytaniem ....czy byś polecił ten zakład dla znajomych czy kogos z rodziny... dałem 2 i o te dwa za dużo za to jak mnie potraktowali po 10 latach...

Inez

Ale przez te 10 lat wszystkie dodatki były normalnie tobie przyznawane, tak? Nie było żadnego wykręcania się czy coś? Chociaż z twojej wypowiedzi wiem, że są paczki dla dzieci na mikołajki. To jakieś fajne paczki czy tylko taki symboliczne?

Maciek23

Witam. Wie ktoś może kiedy rozdają karty podarunkowe Edenred na Mikołaja?

@Maciek23

Nie ma żadnego oficjalnego pisma na temat kiedy płacona Barbórka i co będzie dla dzieci.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Obiektywny

Pracuję kilka lat w biurze. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to nie jest dobrze, aczkolwiek źle też nie jest, raczej bez rewelacji i szaleństw. Perspektywa rozwoju i awansu jak najbardziej realna, ale trzeba się postarać i dobrze żyć z ludźmi. Atmosfera w pracy średnia, bardzo dużo fauszywych ludzi. Wielkim plusem są szkolenia, imprezy integracyjne. (usunięte przez administratora)W głównej mierze dlatego wciąż tu pracuję

@Obiektywny

Imprezy integracyjne? Dobre.. Na magazynach BHP celowo przychodzi z polecenia góry i kary wlepia pracownikom by jak najwięcej ludzi miało uwaloną barborke.

!??

Witam na jakie wynagrodzenie może liczyć Ślusarz pod ziemią

Mańka

A wiadomo ile tego wpadnie na konta w tym roku? W ogóle jakie inne dodatki dla pracowników tu są? Niekoniecznie te pieniężne, może coś poza tym też macie?

Związki

Witam słyszałem że ma być wprowadzony urlop zdrowotny dla pracowników dołowych

sztygarAndrzej

Witam, ktoś powie jak wygląda praca sztygara w oddziele mechanicznym? Jak wyglądają zarobki w Zanamie? Jest wogole mozliwość pracować jako sztygar w oddziele mechanicznym pod KGHM Polska Miedz???

Co???

Wypłata wypłacana jest do dziesiątego, więc o co ci chodzi?

Maldini - barbórka

Orientujecie się, kiedy płacona będzie barbórka? I jak jest wyliczana?

Na wypowiedzeniu xD

Ludzie zastanówcie się 2 razy nie dość że wypłata (podstawa najniższe wynagrodzenie czyli 2900 niecałe na rękę ) praca w ciężkich warunkach za tyle to śmiech ????????‍♂️ po okresie próbnym dają 300 zł podwyżki , mydlą oczy jakimiś dodatkami które w perspektywie roku może wyjdzie dodatkowa wypłata . Czas się obudzić (usunięte przez administratora) za taką kasę ☝️

Leszek
@Na wypowiedzeniu xD

Przepraszam ale poprostu Kłamiesz. Leber z ciebie i wylewasz smutki teraz, oczerniając firme.

Zirytowany
@Na wypowiedzeniu xD

Ja tam mam 6k brutto plus 600zł premii co miesiąc . Bez sobót . Luzik robota . Ziewanie w sumie .

Nieprawda
@Na wypowiedzeniu xD

Tylko nagroda barbórkowa to ponad jedno średnie miesięczne wynagrodzenie, w ciągu roku jest wypłacanych kilka różnych dodatków i nagród. Bądź obiektywny.

Maciek23

Witam. Wie ktoś może kiedy dokładnie płacą tą nagrodę 1200 zł brutto?

Czako

W komunikacie "do" 01.10, więc stawiam że jeszcze we wrześniu.

Maldini

Na pewno nie 01.10, bo to niedziela... Do 01.10, więc najprawdopodobniej 28 lub 29.09.

@Maldini

To daj znać czy wpłynęły te nagrody, bo dziś już 29. Za co właściwie jest ta nagroda? Wszyscy ją otrzymają?

@Maciek23

A za co ta nagroda? Często odbywają się jakieś konkursy u nich dla pracowników?

Pablo

Zgodnie ze stanowiskiem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej DPR I-0712-18/MF/08 „pracodawca nie może zabronić pracownikowi ujawnienia swoich zarobków, a tak zwane klauzule poufności w tym względzie są niedopuszczalne. A reszta dopowiecie sobie sami te same stanowisko pracy oraz staz pracy a mniej się zarabia od młodych do jest dyskryminacja gdzie są te związki o co walczą a palce są różne jedni świetnie zarabiają a drudzy hmmm no właśnie

olo

Znowu ludzie się zwalniają z serwisu i ciekawe dlaczego.

@olo

No też jestem ciekawy. Chciałem się przyjąć i zależałoby mi na stabilnej pracy a nie że zaraz szukać nowej. Dużo osób odeszło?

.z.d.d

To prawda że chcą kupić firme Ponar?

Klementyna

Firma poszukuje pracowników na stanowisko Frezera. Na stronie firmy można przeczytać że wymagają od kandydata dwunastomiesięcznego stażu. Wiecie może, czy w tej firmie da się odbyć taki staż? :-)

BG
@Klementyna

Porpostu wymagają wiedzy wystarczającej aby samodzielnie pracować na takiej maszynie, a stażystów nie widziałem

QWERTY
@BG

Szkoda, bo mąż myślał, że może się przyjmie i zrobi staż w tym miejscu. :( Ale co do stanowiska, to jest ono opłacalne? Wiesz, ile mniej więcej można zarobić? I czy przy danej maszynie jest ciężka praca, dużo obowiązków? Bo małżonek zastanawia się, czy nie odbyć gdzieś takiego stażu i spróbować się dostać do tej firmy za jakiś czas.

Witam, jaką wypłata netto jako operator SWK ?

Ciekawy

Ciekawy jestem kiedy wpłynie ta nagroda, wysokość będzie pewnie 1000 zł brutto nie więcej, zobaczycie

Serwis
@Ciekawy

Jak już łaskawie jaśnie nam panujący prezes się zgodzi to obstawiam koniec miesiąca!!

Jaki jest okres rozliczeniowy w KGHM ZANAM S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Spawacz

Wypłata zawsze do 10 każdego miesiąca, ale przeważnie przelew jest 7-8.

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 91 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 308 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.