Desim Sp. z o.o.

Polkowice

Opinie o Desim Sp. z o.o.

Paulina

@pepe Rozumiem, że masz zastrzeżenia do firmy jako pracodawcy. Możesz powiedzieć coś więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w Desim? Każda dodatkowa informacja może być cenna dla osób, które poszukują właśnie pracy.

pepe

Tam nie ma dobrych stron

Paulina

@Jacek dziękujemy za Twoją ocenę. Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach z Desim Sp. z o.o.? Warunki pracy na jakim stanowisku konkretnie opisujesz? Czy znalazłeś jakieś pozytywne strony pracy w Desim Sp. z o.o.?

Jacek

Firma straszna...nastawiona na zysk, dostajecie tylko z ubioru ( spodnie ,buty,koszule flanelową) o koszulce z krótkim rękawem ,skarpetach czy bieliźnie zapomnijcie co w innych pod firmach jest.Jak chcesz oddać jeden kpl do prania na szybie to już nie masz w czym pracować i pozostaje pralka w domu. Warunki pracy straszne brak podstawowych narzędzi do pracy.Jeżeli musisz coś odkręcić i firma nie dała ci to masz pecha jak w DZUMGLI a sztygarzy patrzą i opinia idzie nie na DESIM tylko na pracownika.

toami

też tak może być, ale wydaje mi się, że spokojnie u nich dają najpierw okres próbny wiec nie ejst tak źle z tego co widze na pewno jednak, wiec wiecie.

joool

ogólnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach z nastawieniem na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kazdy z kazdym bez wyjatku.mezowie jak i zony tam pracujacych ( chodzi o biura) maja rogi jak stad do afryki. hehe

pepe

To jest firma nastawiona na eksploatację ludzi. 1500 do 2000zł pod ziemią .Władza nastawiona tylko na wyciągniecie jak największego zysku.Brak bonów -socjal nie istnieje.Jednym słowem najgorsza firma w jakiej pracowałem.

Ta firma to masakra

gruby300stu

firma co tu powiedziec..tyle co potu dla niej wylalem to po paru latach zamiast podwyzki dostalem obnizke podstawy..ogolnie eqipa spoko jednak pilnowac sie trzeba pilnowac na kazdym kroku bo sciany maja uszy firma dla kawalera albo emeryta ,myslac o przyszlosci nie polecam!!!!i co jakis czas robia wielkie zwolnienia bez ostrzezenia,niewiesz co przyniesie ci jutro.....

pepe

Ta firma to wyzysk człowieka nie polecam nikomu

marzena 100

ja pracowalem w desim i nigdy nie narzekalem? przeba pracowac aby miec! trzeba robic swoje zeby zarobic

nie zle

IZabell i nie tylko

niki

IZabell?

nie zle

szukaja jak leci bo jak sie ktos przyjmuje i liczy po 3 miechach na kokosy to sory nie tu i nie po takim czssie. Trzeba robic jak wszedzie. Fajne sa impry [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszyscy daja.

kris

a są przyjęcia spawaczy. mam cztery metody 111, 311, 135, 141

dolli

Ja pracuje tu juz 5 rok i nie narzekam. Co prawda zaauwam za dwich ale i tak samo mam placone.wiec ten kto pisze ze jest do bani to nie wie co mowi i nigdze chyba nie pracowL wiec niech sie ne wypowiada lepiej. Dla mnie jest dobrze ;-)

zodowolony

ja nie narzekam. jak ktoś chce pracować a nie się opieprzac to ma niezla kase. fakt ze trzeba się narobić ale gdzie jest w tych czasach cos darmo?? nie sztuka zjechać i się obijac po katach i czekac na szybsza klatke do wyjazdu. Pan Radek jest spoko i walczy o ludzi ale sam swiata n ie zwojuje i tez jest uzależniony placowo od "góry" która niestety daje czasem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po calosci. Jak ktoś chce robic to robi i zarabia a jak ktoś chce sciemniac to jego wybór. Ja jestem zadowolony.

górnik

umowy na czas określony, na stałe nie ma szans.kasa coraz mniejsza ludzie przychodzą i odchodzą.premia raz jest raz nie ma z przewagą na nie ma.fikniesz raz i cię wyleją,atmosfera strasznie kiepska,robisz po dwie zmiany i nie możesz się odezwać bo nara,wypłata jest na czas plus bony zjazdowe 10zł za zjazd

Marek84@onet. pl

W dziale gorniczo-budowlanym jest nie lepiej,na poczatek jak sie przyjmujesz do pracy po 1 miesiacu masz dobra wyplate,a po nastepnych miesiacach coraz to mniej,robisz soboty i zostajesz na miedzyzmiany to na wyplcie tego nie odczuwasz ,zalezy jak dlugo pracujesz ,maszyny w firmie a zwlaszcza samochody ,ktorymi jezdzimy na dole kopalni do pracy ciagle sie psuja ,a gornicze maszyny tez nie lepiej wygladaja choc niektore sa po kapitalnym remoncie i zdarza sie ,ze firma wydzwania do ludzi i daje wolne.Wpracy sa ludzie ,ktorzy z innych ludzi robia (usunięte przez moderatora) i ztego powodu zarabiaja lepiej od innych.Ogolnie mowiac to jest zenada chlopaki z dwiema sobotami i miedzyzmiana zarabiaja po 1300 na reke.Nic dodac nic ujac to zenada,jedynie co to operatorzy sie zmieniaja w tej firmie,masakra.

pepe

czy ktoś coś wie na temat atmosfery i zarobków w desimie

pepe

a co jest nie tak z tą firmą desim

MM

Jaka praca taka płaca!

krzyszto

W ansulu zarobki tragiczne... zeby zarabiac 1300 zl pod ziemia to jest jakas pomylka.... normalnie snie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warte !!!

Zostaw opinię o Desim Sp. z o.o. - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Desim Sp. z o.o.