Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Strachowe

Cześć wszystkim ile teraz jest strachowego?

Tg

Cześć wszystkim wie ktoś moze ile będzie na rocznym PIT ślusarz mechanik Tg 10 grupa ?

Cześć wszystkim, otrzymałem rekomendację do zatrudnienia na stanowisku stażysty w oddziale wydobywczym. Czy możecie powiedzieć mi, jak wyglądają badania przed podjęciem pracy i jakie są na nie sposoby?

Dlarodzinikumpli

Magister-inżynier ds. Logistyki bez jakichkolwiek nałogów został bezczelnie pozbawiony środków do życia przez Firmę PEBEKA za BRAK INTEGRACJI z pracownikami i pracowniczkami tak skrajnie leniwymi, że nawet nie chciało im się wypisywać zwykłej przepustki materiałowej [w sytuacjach gdy inżynier ten np. zajmował się i nadzorował wydanie odpowiednich materiałów na oddziały produkcyjne Firmy PEBEKA], bo chcieli sobie w pracy pospać i odpocząć, z pracownikami i pracowniczkami swobodnie spożywającymi sobie alkohol kiedy tylko chcieli, urządzającymi sobie kilkugodzinne drzemki w pracy, serfującymi sobie przez 8 godzin po Internecie, grającymi sobie całymi dniami w dziecięce gierki komputerowe i wyzywającymi tego inżyniera od S-Z-M-A-C-I-A-R-Z-Y po wizytach w biurze kierownika… I to wszystko bez jakiejkolwiek kontroli i nadzoru DYREKCJI tej Firmy… Dodatkowo inżynier ten już OD PONAD 10 LAT STARA SIĘ O PRACĘ W FIRMIE KGHM, ale dalej wykłada jogurty w LUBIŃSKIM KAUFLANDZIE, bo FIRMA KGHM musi zatrudniać PO ZNAJOMOŚCI I PO MOCNYM WSPARCIU KREWNYCH SYNUSI, KOLESI, CÓRECZKI, ŻONECZKI, PRZYJACIÓŁECZKI, DZIECI ADWOKATÓW MAJĄCYCH KUMPLI I KUMPELKI W TEJ FIRMIE, DZIECI KUMPLI P-I-S-O-W-S-K-I-C-H POLITYKÓW, DZIECI ZWIĄZKOWCÓW, itp, itd. na najlepsze odizolowane od zamroczenia alkoholowego i ciężkiej pracy fizycznej stołeczki... Synusi, kolesi, córeczek, żoneczek i przyjaciółeczek przyjmowanych po znajomości to zawzięte, zadziorne, pałające nienawiścią, arogancją, zazdrością i mające W-R-E-D-N-E charaktery KGHM-owskie C-W-A-N-I-A-K-I-I-C-W-A-N-I-A-R-Y nie dadzą do SZOROWANIA WAGONÓW, POD ZIEMIĘ, DO DŹWIGANIA 30 KG CIĘŻARÓW LUB DO NAJWIĘKSZEGO S-Y-F-U, bo oni mają protegowanych kumpli i rodzinki i są DELIKATNI i WRAŻLIWI, to ich nie wolno DENERWOWAĆ, PRZEPRACOWYWAĆ, DEMORALIZOWAĆ I DYSKRYMINOWAĆ… KGHM-owskie C-W-A-N-I-A-K-I-I-C-W-A-N-I-A-R-Y zrobili sobie z tej FIRMY PRYWATNY FOL..RK RODZINNO-ADORACYJNY i wybierają sobie konkretnych kandydatów do pracy na konkretne stanowiska według powiązań RODZINNYCH, KUMPELSKICH I PARTYJNYCH... Może by tak synusie, kolesie, córeczki, czy żoneczki przyjmowane PO ZNAJOMOŚCI PO JEDNYM TELEFONIE podźwigały np. przez 5 lat 30-kg ciężary – zobaczymy w jakiej będą formie fizycznej… Inżynier ten przez całe swoje 3-miesięczne wypowiedzenie z pracy z Firmy P-E-B-E-K-A martwił się o to, gdzie znajdzie pracę zgodną ze swoim wykształceniem i wiedzą zawodową… A tymczasem jego współpracownicy i współpracowniczki z tej Firmy jak gdyby nic dalej swobodnie przechylali sobie kieliszki z alkoholem kiedy tylko chcieli, a PREZES, RADA NADZORCZA, KIEROWNICY I DYREKTORZY FIRMY P-E-B-E-K-A mieli kompletnie w D-U-P-I-E ARTYKUŁ 52 KODEKSU PRACY, dając na to pełne pozwolenie i udając, że nie widzą żadnego problemu w tym, że pracownik bez jakichkolwiek nałogów traci pracę, a jego współpracownicy i współpracowniczki dalej sobie swobodnie polewają… Ale inżynier ten jak tylko, CYTUJĘ: „poda nazwisko jakiejś osoby polecającej jego kandydaturę lub np. pokaże L-E-G-I-T-Y-M-A-C-J-Ę-C-Z-Ł-O-N-K-O-W-S-K-Ą-P-I-S-U”, to będzie miał bardzo dużą szansę na zatrudnienie w Firmie K-G-H-M… BEZCZELNOŚĆ, AROGANCJA, ZADZIORNOŚĆ i CWA-----WO ludzi pracujących w Grupie Kapitałowej KGHM nie zna granic!!!

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

Ziomek

Siema, miałem ponad miesiąc temu rozmowe na zg lubin tg i dalej żadnego odzewu. Pytanie czy przyjdzie jakas informacja czy sie dostalem czy cokolwiek ?

@Ziomek

Tak dostaniesz informację.

Hej. Dostałem się na Rudna oddział R9. tg/G11 na stanowisko ślusarz na powierzchni. Na 10 grupie zaszeregowania. Staż pracy mam 17 lat w innych firmach. Na jakie zarobki mogę liczyć ? Bo w kadrach mi powiedzieli okolo 6 tys brutto miesięcznie a rocznie z pitu około 8.

Mechanik
@Nowy

To raczej dobrze Ci powiedzieli. Pod ziemią zarobiłbyś więcej.

Bartas

Cześć wszystkim. Jakiś miesiąc temu po rozmowie dostałem wiadomość, że moje dane zostały wysłane do bazy. Wczoraj dostałem telefon z kadr czy dalej jestem zainteresowany i czy mój okres wypowiedzenia w obecnej firmie jest taki jaki podałem. Miał ktoś podoba sytuację? Komora ZG Rudna

Robert
@Bartas

To oznacza, że prawdopodobnie się z Tobą w niedługim czasie skontaktują w sprawie podjęcia pracy.

Bartas
@Bartas

Mial ktoś kiedyś podobna sytuację?

xxx
@Bartas

Cześc mam pytanie, kontaktowali się z Tobą? Pytam, bo miałem podobną sytuację tylko, że na inny wydział.

Kghm

Cześć wszystkim bilet na dojazdy do pracy trzeba załatwiać przez kadry czy przez mercus? I jak to wyglada z tą dopłata ze strony kghm na dojazdy?

Młody

Wie ktoś może czy kghm bierze tych z firmy co porobili te 2 lata np. Czy od razu po szkole są większe szanse na przyjęcie do kopalni

Tg

Cześć wszystkim chciałbym się dopytać jak wyglądają wynagrodzenia u świeżo przyjętych czy dostaje się normalna wypłatę jak każdy pracownik czy trzeba np przepracować pare miesięcy żeby dostać pełna wypłatę taka jaka mi wyliczyli w kadrach? Pozdrawiam

@Tg

Dostajesz pełną wypłatę w zależności ile posiadasz karty górnika i grupę zaszeregowania .

Lubin DaMn

Witam Panowie czy ciężko przenieść się z rudnej na Lubin??? Jak to zrobić

Harry
@Lubin DaMn

Witam również, a czy ciężko jest się przenieść z Sieroszowic na Rudną? Byłbym wdzięczny za wskazówki

Mechanik
@Harry

Też jestem ciekaw jak to zrobić. Pracuje na słynnym szybie gdzie presją mobbing jest na porządku dziennym. Chętnie bym zmienił szyb ale nie wiem czy to taka prosta procedura. Może ktoś bardziej doświadczony jest w stanie udzielić wskazówek.

Ślusarz
@Mechanik

Na jakim szybie jest aż tak zle? Pozdrawiam

Żeby
@Mechanik

Żeby się przenieść na inną kopalnie, najpierw musisz złożyć podanie na inną i muszą cię tam przyjąć, potem się zwalniasz i przyjmujesz, jeden koncern a takie chore procedury, no chyba że masz wysokie znajomości.

Siema

Ciężko się do kghm dostać po pracy w pugibie?

Roman
@Siema

To zależy, na jakie stanowisko aplikujesz. Jeśli jesteś górnikiem, może być ciężej i musiałbyś trafić na moment. Pozdrawiam.

@Roman

Chodzi mi o mechanika na komorze i oddziale

@Roman

Ewentualnie operator lkp lub wozu bo mam papiery i planuje zmiane stanowiska na operatora właśnie

Glinkes

Stanowisko Elektromonter pod ziemia Rudna. Ile godzin ma zmiana ? 8 Czy tam nadole naprawdę są takie katorżnicze warunki ? Czy sprawny fizycznie facet po 40rż da radę pracować jeszcze pare lat ?

@Glinkes

Zmiana 7.5h na komorze ale na oddziale 6 h

@H
@H

To tak ogólnie na ile godzin się idzie do pracy ? 8? Ile godzin trwa zmiana? Bo nie rozumiem tej różnicy komora-oddział . Mam np angaż Elektromonter P/z, Pytani jeszcze, czy dojadę z Legnicy autobusem pracowniczym na swoje zmiany ? Ile trwa taki dojazd ?

@@H

Na 6h wyjeżdżają pracownicy którzy robią na oddziale górniczym za wyjątkiem operatorów maszyn bo mają klimę a 6h dlatego że są ciezkie warunki a zmiana trwa 7.5h

@@H

Ty jako elektromonter wyjdziesz na 6h wtedy jak sztygar wezwie cię na oddział do np. maszyny zepsutej

Oddział E-7 R-9 czym się zajmuje? Warto? Dobre zarobki i warunki pracy? Pozdrawiam

Elektryczek
@Kandydat

Oddział elektryczny, obsługa oddziałów wydobywczych i prace remenotowe na komorze maszyn ciezkich. Praca w ciezkich warunkach klimatycznych, a zarobki nieporownywalne do innych osob bedacych na oddziale gorniczym.

telefonista

witam, ile zarabia telemonter/ telefonista? To praca przy przodkach?

kkk
@telefonista

nie to nie praca w przodku górniczym

Dzień dobry jak wyglądają badania lekarskie ,wydolnościowe jest ciężko?

Robert
@Nowy

Na jakie stanowisko?

Jestem po rozmowie wstępnej i minęło już 10 dni, nie uzyskałem jakiejkolwiek odpowiedzi. Czy zostanę poinformowany jeśli mnie odrzucą? Czy po prostu to tak długo trwa i jeszcze nie podjęto decyzji?

DXC
@Kandydat

Dostaniesz informacje zwrotną a 10 dni to nie jest wcale długo, powodzenia i pozdrawiam

@Kandydat

Tempo i sposób odpowiedzi zależy od danego szybu. Możesz dostać rekomendację do zatrudnienia mailowo, albo od razu telefon. W każdym razie otrzymasz informację zwrotną, jak ci poszło.

@pracownik

Aplikuje na lubin. Trochę dziwne że to tyle trwa ale dzięki za odpowiedz.

awfdx
@Kandydat

Również byłem na rozmowie na Lubnie. Zastrzegali, że odpowiedź zajmie im około miesiąc czasu. Czyli jak nie dostaniesz odpowiedzi do 12.09 to pewnie dostaniesz maila zwrotnego. Ja również, jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi

@awfdx

Dziś dostałem telefon o tym że się dostałem. Pani podała mi date rozpoczęcia pracy czyli za miesiąc oraz poinformowała mnie o oddziale oraz szybie na którym będę pracować. Na początku sierpnia mam być skierowany na badania.

kandydat
@Kandydat

na jaki szyb i na jaki oddział się dostałeś?

Tg

Cześć wszystkim czy kogoś już przyjmowali z rekrutacji tg ślusarz mechanik na sierpol z kwietnia ?

Tg

Nie, jak dzwoniłem do kadr to mówili ze są wstrzymane przyjęcia

Jakich pytań można się spodziewać na stanowisku mechanik gc

awfdx

na jakie stanowisko? jaki oddział?

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 626.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.