Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Malenki

Witam Panowie, jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej na SW1 dział TG przy stawianiu tam?

Deputat węglowy, podwyżki, brzmi ciekawie. Planuje wziąć udział w rekrutacji dla spawaczy ale w mile widzianych jest wzmianka na temat kursu nadzoru i kontroli robót spawalniczych, niestety nie posiadam takiego a doświadczenie w spawalnictwie mam dość spore bo 10 lat będzie. Mam szanse na pracę mimo to?

Małolat

Nowy pracownik

Witam. Jak na fiszce oznaczone jest strachowe?

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

Witam, czy dla KGHM jako spółka pracuje w Polkowice sieraszowicach JSW?

Górnik

Witam ciężko z rudnej przenieść się na Lubin? Co zrobić żeby się przenieść

Damian
@Górnik

Siema, musisz składać papiery na dane stanowisko na ZG Lubin, tam się przyjąć a z Rudnej zwolnić. Wygląda to tak jakbyś całkowicie zmieniał firmę. Każdy oddzial ma osobny dział kadr itp

Krystian

Czy może ktoś przybliżyć pracę/obowiązki na stanowisku ślusarz mechanik na dziale techniki strzałowej pod ziemią?

pytelnik

Czołgiem, powiedzcie panowie czy to prawda, że tylko o/zg Polkowice-Sieroszowice , jako jedyna kopalnia spośród trzech funkcjonujących w ramach konglomeratu kghm , nie przyznaje pracownikom pieniędzy socjalnych na Święta Bożonarodzeniowe i/lub Wielkanocne??? pozdrawiam

Witam. Po rozmowie kwalifikacyjnej wysyłają informacje o tym czy ktoś się dostał czy nie? Jak to jest?

zg
@Nowy

Na jakie stanowisko byłeś ?

@zg

Komora

@zg

A ja na taśmie i dalej brak informacji

Ja to samo

@yhy

I nie wiesz jak to jest z osobami które się nie dostały informują też czy nie?

@Zygi

Tak dostaniesz maila ze mają kogoś innego. A ktoś już się dostał?

@yhy

Nie mam pojęcia. Nic nie dostalem

Robert
@Nowy

Na jaką kopalnie? Powinieneś dostać odpowiedź niezależnie od tego czy przyjmą czy nie

@Robert

Zg rudna czekam na informacje po rozmowie na tasmowy

Nie ty jeden :)

@yhy

I udało się :-) już pracownik ...a jak Ci poszło?

elo

@Zygi taśmowy Rudna?

@elo

Tak

Marwk
@Zygi

Siemka i jak na taśmowym bo idę za kilka dni po skierowanie na badania i ciekaw jestem jak tam wygląda praca na tym stanowisku?

Ad
@Zygi

Do zobaczenia też dostałem info o przyjęciu mam czekać na telefon z Kadr

Ad
@Marwk

Też jestem ciekaw bo czekam na tel. emaila dostałem o przyjęciu, a opinii na temat pracy wiele z skrajnych ze jest normalna robota po takie ze (usunięte przez administratora)6h przy łopacie ^^

Marake
@Ad

Wszystko zależy gdzie trafisz w jakie rejony na łopacie trzeba codziennie praktycznie jechać raz mniej raz więcej na początku pewnie będziesz od czarnej roboty,zmiany są różne czasami na początku zmiany jeździ się na przenosnik i robi jakiś remont ewentualnie w kilka osób czyści bramki ,potem rozwożą ludzi na przenośniki lub na kraty jak ktoś zostaje wolny go zostaje na łopacie lub innej robocie jaka wymyśli sztygar

@Nowy

Witam do jakiego wieku przyjmują do kopalni ? Mam 42 lata. Pracowałem jako spawacz za granicą. Myślę o powrocie.

Dom
@Zygi

Witam ile tak czekaliście po rozmowie na odp?

@Dom

Z reguły do 2 tygodni

Witam. O co chodzi z Tymi badaniami na rowerku bodaj wysiłkowe i o saunę ? Cz na ZG Lubin też się je wykonuje. Ciężko zdać za pierwszym razem ? Niby niektórzy mają problem. Pozdrawiam

Kandydaci
@Kandydat

Rowerek 10 minut stopniowo zwiększany opór a sauna 60min 42stopni Generalnie tragedii nie ma chyba że nie ma się kondycji to wtedy lipa

Martin
@Nowy

Zwykle czy jest akceptacja czy nie to w każdym przypadku powiadamiają. Choć w przypadkach negatywnych nie zawsze.

Django
@Nowy

Witam i jak dostaliście już odp z rozmowy na operatora zaraz miesiąc u mnie cisza ... Jak u Was?

@Django

A mówili w jakim maksymalnie czasie dają odpowiedź? Ktoś tu pisał, że w przypadku negatywnej decyzji nie zawsze odpowiadają. Zastanawia mnie zależność, kiedy się dostaje odzew, a kiedy nie. Tak swoją drogą to na operatora był jeden etap w rekrutacji czy więcej?

Ronaldinho

Orientuje się ktoś czy staż pracy z innych firm górniczych wlicza się w staż do karty górnika w KGHM ?

Ronaldinho
@Ronaldinho

i czy studia górnicze też się wliczają ?

Seba
@Ronaldinho

Tak wlicza się , ja dostałem na start 40% karty g. Mając stażu ponad 15l poza kopalnia.

Junior
@Ronaldinho

Tak, wliczają się z innych zakładów górniczych wszystkie lata i maksymalnie 5 lat z pracy na powierzchni po za górnictwem ale, jeżeli zostałeś zwolniony dyscyplinarnie to takie lata Ci się nie wliczają, szkoła i studia się nie wliczają do karty górnika.

Seba

Siemanko, czy ktoś się orientuję jak wygląda przeniesienie między oddziałami? Interesowałoby mnie dostać się na oddzial wydobywczy, wiertniczy z szybowego. Czy ktoś się przenosił? Jak to wygląda? Co trzeba zrobić?

Lkp
@Seba

Z szybowego? Ciężko ,zależy od kierownictwa ale raczej lipa, prędzej tasmoli rzucą na oddział niż szybowego

Xyz
@Seba

Ja sie przenosiłem z dzialu pomocniczego na wydobywczy to jest ciężka i długa droga. Zapotrzebowanie na górniczym jest ale przełożony często blokuje i daje odmowe ze w tym czy w tamtym momencie nie może Ciebie puścić i jest odmowa. Znowu za jakiś czas ponawiasz pismo az się w końcu uda. Życzę powodzenia

abc
@Xyz

Takie pismo o przeniesienie kierowałeś do kierownika czy nadsztygara?

Szklarz

Panowie czy kghm moze potrzebować do pracy pod ziemia specjalisty do utrzymania i budowy sieci swiatlowowdowych ?. Była by praca dla mnie na jakimś stanowisku?

Dawid

Czesc Panowie, Mam zaczac prace na oddz. Elektrycznym szybowym w Polkowicach. Na jakie srednie zarobki moge liczyc z 5letnim stazem ? Bodajze 40% karty gornika.

Dawid

Aktualnie robie badania i nie widzialem jeszcze umowy, ale przy wyrobisku pozaprzodkowym podejrzewam ze 7

@Dawid

Przymierzam się do aplikowania i zaciekawił mnie twój komentarz. Robisz już badania do pracy, a nawet umowy nie widziałeś i nie wiesz ile będziesz zarabiał? To przy przyjęciu do pracy nie mówią jak to wygląda? Bo przecież zazwyczaj się zgadza na warunki przed badaniami itp. A tak zawiasem to jak wygląda rekrutacja, długo się czeka na odpowiedź od nich? Ile etapów trzeba przejść?

xxxm
@Dawid

Na jakie stanowisko cię przyjęli. Teraz na dół to pewnie 10 grupa na start.

On

Umowę o pracę podpisuję się po przyniesieniu zdolności do pracy od lekarza medycyny pracy i to Kghm wyślą cię do swojego lekarza i robi badania pod dane stanowisko. Nikt nie podpisze umowy bez zdolności. Na umowie jest stawka zaserwgowania a reszta zależy od stażu pracy. Np dodatek stażowy czyli karta górnika.

Witam, ile zarobi świeżo przyjęty magazynier na powierzchni.

Boron
@Nowy

Siema, niestety przez pierwszy rok bez szału. Później trochę lepiej. Wszystko zależy od tego jaka masz stawkę zaszeregowania itp

@Boron

To znaczy około 4 tysięcy na konto przez pierwszy rok będzie? A ile po roku ?

Janek

Witam jakich pytań spodziewac się na rozmowie na oddział TG na Sieroszewicach?

Dostał już ktoś odpowiedź na operatora maszyn na SW oddział energomechaniczny gc ?

Django
@Michał

Ja też czekam. Narazie ani telefonu ani e-maila. Daj znać jakbyś dostał

Elektryczek

Jak wygląda praca elektryka pod ziemią. Mam 3 lata stażu (na węglu) Uprawnienia do 6kv. Czy warto się tutaj przenosić, jak wyglądają zarobki dla tak młodego pracownika stażem

elektryk
@Elektryczek

biorąc pod uwagę twój staż to na start możesz liczyć na 6-7k zł bez weekendów.

Elektryczek
@elektryk

Oczywiście mowa tutaj o kasie na rękę? Jak wyglądają weekendy? Bardzo cisną żeby przychodzić?

elektryk
@Elektryczek

tak netto. weekendy to zależy od tego jakego bedziesz miał sztygara. Oczywiście musi być jakaś minimalna ilość osób zapisana.

guru
@elektryk

7k na rękę bez weekendów ze stażem 3 lata? nie licz nawet na 5k.

@guru

To na ile realnie można liczyć? 5k to chyba minimum? Wiesz ile osób musi się zdeklarować na weekendy? Bo ktoś pisał, że musi być jakieś minimum.

Biały

I to jest miód w tych zakładach,widzę że jest podobnie soboty na zapisy dla chętnych,ale są oddziały,gdzie na siłę Jesteś na liście i żeby nie przyjść trzeba się wymiksować z tej soboty,i ciśnienie trzeba trzeba "nie chcem ale muszem"

Piorun

Mam rozmowę na elektromontera pod ziemią jakich pytań można się spodziewac?

Elektryk
@Piorun

Na rozmowie pytania głównie dotyczą twojej osoby czy nie jesteś jakiś odklejony i czy umiesz się normalnie wypowiadać. Z zakresu wiedzy to tylko podstawowe pytania przeważnie z zakresu bezpieczeństwa pracy przy urządzeniach elektrycznych.

Sebo

Siema, mam pytanko czy po romozwie trafia sie do bazy ? Mimo mejla zwrotnego z informacja o wybranych innych kandydatów

Luk

Witam mam propozycję pracy jako serwisant maszyn samojezdnych w KGHM lecz pod firmą Lena oczywiście pod ziemią co o tym sądzicie proszę o odpowiedź

Tokatoka
@Luk

Nie pchaj się tam, rzucają cie każdego dnia na inny szyb. Zmiany to samo - różnie raz 1 zm na drugi dzień druga

xxxm
@Luk

Jak chcesz zrobić staż to spoko. Ale to podfirma także zarobki dużo mniejsze niż w zg.

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 626.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.