Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Ela
Kandydat

Jak z przyjęciami do biurowców? Są realne szanse bez znajomości?

@Ela

Szansę są zawsze

Robert
@Ela

Jak widzisz, że jest oferta na stronie na konkretne stanowisko - to aplikuj. Faktycznie mogą akurat kogoś tam potrzebować i szansa jest.

Ares

Jaka jest różnica w wynagrodzeniu między wydawca środków strzelniczych a probkobiorca ? Kto zarabia więcej ?

Mare
@Ares

Ponoć probkobiorca zarabi trochę więcej

@Ares

Wydawca na sierpolu ma 35% premii a probkobiorca tylko 20% także wydawca powinien zarabiać wiecej

Aloj
@bono

A na Rudnej ? Słyszałem ze jest na odwrót

Marcino
Kandydat

Byłem ostatnio na rozmowie jakoślusarz na powierzchni. Z tego co usłyszałem mógłbym zostać przyjęty na 10 grupie. Ja jakie zarobki można rzeczywuscie liczyć z 25 procent karty Górnika? Z góry dzięki za odpowiedź.

@Marcino

Niema jako ślusarz takiej karty górnika jest albo 20 albo 30 i tak wzwyż co 10% do 60 max na dole

@Marcino

A sorry nie doczytałem że to na powierzchni. To na powierzchni to max 40%

Grzesiek

Cześć. Zostałem zarekomendowany do przyjęcia. Zaczynam pracę od kolejnego miesiaca. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda faktycznie z wysokością barborka i 14? Czy to wychodzi jakby goła wypłata bez weekendow czy taka powiedzmy jak co miesiąc z nadgodzinami? Chodzi mi oczywiście po przepracowaniu pełnego roku.

@Grzesiek

Cześć powiedz gdzie idziesz na którą kopalnie i jako kto ?

@zg

Na sierpol na ślusarza na powierzchni

@Grzesiek

O wybacz na powierzchni to nie pomogę :)Powodzenia życzę :)

@zg

Ale chyba zasady przyznawania są wszędzie takie same??

Zygi
@Grzesiek

Jak długo czekałeś na informację od rozmowy?

Barbórka jest liczona od wypłat z sobotami niedzielamii tak samo 14

ŚM. MT
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa bez testów, zwykła rozmowa sprawdzająca wiedzę na temat przenośników taśmowych. Miła atmosfera oraz rozmowa bez żadnego (usunięte przez administratora)

Pytania

1. jakie są rodzaje taśm stosowanych w przenośnikach taśmowych 2. co przenoszą przenośniki taśmowe 3. z czego jest zbudowana taśma czy z samej gumy czy coś jeszcze w niej jest 4 budowa przenośnika taśmowego 5. jakie są zagrożenia podczas pracy przy przenośniku taśmowym ewentualnie może zapytać o zagrożenia tez ogólnie na dole polecam poszukać takich pytań w internecie na pewno wszystko jest.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AKTYWNY ZGODNIE Z PiS - em...
Kandydat

Jakim trzeba być zawistnym i nieporadnym człowiekiem, żeby na inżyniera ds. logistyki bez jakichkolwiek nałogów, wykładającego jogurty w lubińskim KAUFLANDZIE nasłać Lubińską POLICJĘ i LUBIŃSKI SĄD REJONOWY, tylko za to, że zgłosił problem przyjęć do pracy w Firmie KGHM po znajomości i po mocnym wsparciu krewnych i problem swobodnego spożywania alkoholu u jednego ze swoich poprzednich pracodawców... Przedstawiciele Partii Rządzącej w telewizji publicznej tak pięknie chwalą się, że "BEZ AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ OBYWATELI NIGDY NIE BĘDZIE DOBREJ KONTROLI" - ja byłem aktywny społecznie, a Pisowska Administracja Firmy KGHM nasłała na mnie POLICJĘ I SĄD... Oto SWOBODNY ROZWÓJ ZAWODOWY według PISU HAHAHA

JAN

Panowie jakie pytania na teście na ślusarza na powierzchni?

@JAN

Ja nie miałem testu. Była tylko rozmowa

dron

Witam! Jakie zarobki na Hucie Miedzi Głogów. Stażu mam 15 lat ? Proponują mi grupę 12

@dron

A coś więcej? Wydział np?

Kandydat

Dostałem rekomemdacje do zatrudnienia. Ile trzeba czekać na przyjęcie?

@Zg

A na jakie stanowisko i na jakiej kopalni dostałeś rekomendacjie?

@donjuan

Mechanik maszyn. Zg Rudna. Od emaila na telefon dligo sie czeka?

@Zg

Na każdej kopalni czeka się inaczej,ale na Rudnej idzie to szybko.Jak ten Dyrektor był na Lubinie to ekspresowo to poszło,teraz tutaj idzie szybko.Ty już skierowanie na badania potrzebujesz?Zawsze tak jest że puszczają grupkami.

@donjuan

Narazie tylko emaila dostalem ze jestem rekomendowany do zatrudnienia. Zadnych szczegółów jeszcze nie znam.

Donjuan
@Zg

A kiedy byłeś na rozmowie? Bo ja też czekam na przyjęcie.

@Donjuan

19.02. A tył kiedy byłeś?

Marek
@Zg

Miałem to samo ale to jest jeden z etapów, po rozmowie dostałem informacje ze nadsztygar wnioskuje o przyjęcie mnie jednak nie jest to osoba decyzyjna i wszystko zależy jak zadecyduje góra o przyjęciu. Mi od rozmowy do samego przyjęcia minęło około miejsca.

Donjuan
@Zg

3marca,a będziemy chyba razem przyjeci.Czekam na rekomendację od dyrektora.

@Donjuan

To od komisji dostales juz rekomemdacje?

@Zg

Od komisji egzaminacyjnej się nie dostaję,tylko po decyzji dyrektora.Ty już czekasz na skierowanie na badania.Ja jak byłem na Lubinie to kadrowe mi to powiedziały.Rozmowa,decyzja i rekomendacjia chyba że się mylę.Zadzwoń i zapytaj.

Trzeba czekac na telefon od pracownika HR. Tyle mi powiedzieli

@Zg

Mi powiedziała że mam czekać na decyzję dyrektora/ki.

Może to, to samo?

Możliwe.To czekamy.

@donjuan

I jak odezwali sie do ciebie?

@Zg

Dzwoniłem do kobitek na Rudnej,jeszcze decyzję nie zapadły.Dalej czekam.

@donjuan

Bardzo powoli to wszystko idzie

@Zg

Mnie nie wzięli,pomimo ukończonych studiów,prawie dziesięciu latek dołu.Posiadam dużo uprawnień,kurs górnika.(usunięte przez administratora)Powodzenia panowie i może panie.

@donjuan

Dzisiaj dostałeś odpowiedź dz?

dj
@Zg

ja czekam już 7 lat i dalej lipa wyjechałem na szparagi do Niemiec i codziennie nerwowo patrze na telefon aby KGHM się odezwał a tu lipa

ten
@donjuan

Z kad miałeś numer? Szukałem chciałem zadzwonić nie znalazłem. Masz może ?

Scianowec
Klient

Panowie ile u was zarabia górnik strzałowy z 15 letnim stażem? Proszę o konkretne odpowiedzi.

Kamrat
@Scianowec

W pierony

Scianowiec
@Kamrat

A tak poważnie? Za czarne dni bez świąt? Jak to wygląda?

Kamrat
@Scianowiec

Mosz pewne ze lepij jak na scianie, jo niy ma strzalowy, ale wiem ze dobrze zarabiaja i robota lepszo jak na wonglu

@Scianowiec

Scianowiec pewnie przyjęli by Cię na 13 grupie na wieksza nie licz to miałbyś kolo 6 tys bez sobot i niedziele zwykle dniowki

Kandydat

Zostałem zarekomendowany do przyjęcia na powierzchni. Ile faktycznie jestem w stanie zarobić na 10 grupie i 30% karty Górnika? W obecnej pracy miałem 91 tys przychodu na picie za zeszły rok. Czy tu zarobię więcej? Czy warto zmienić pracę? Ile jest faktycznie tych dodatkow rocznie poza comiesięczna pensja? Proszę o pomoc i opinie bo już naprawdę nie wiem co mam robić...

Nick Fury
@Kamill

Około 6 wypłat minus jedna niepewna pt. "zyski" sobie dorzuć niepełnych na rękę dodaj w jakim systemie będziesz pracować, bo czasami to jest o 1/3 większa wypłata i wyjdzie ci czy warto. Ta firma to jest jak konserwa co wszyscy wiedzą jak jest, ale nikt nie chce powiedzieć i jak człowiek szuka pracy to nie dostaje podstawowych informacji jakie wynagrodzenie dostanie co jest obecnie standardem.

@Nick Fury

System zmianowy 3-2-1. Właśnie w tym problem, że nikt nie jest mi w stanie powiedzieć ile faktycznie zarobię. Te 6 dodatkowych wypłat to takich jak z weekendami dodatkowymi, które będę musiał robić czy raczej takich bez nadgodzin?

Nick
@Kamill

3 są liczone jako uśrednione z roku poprzedniego i 3 to są połówki, czyli soboty opłaca się robić, ale jak zrobisz za dużo to wskakujesz w pierwszy próg podatkowy (85 528 w 2021) i może się okazać, że te soboty będziesz robił za darmo. Nie dotyczy to pierwszego roku, ale już drugiego, bo wszystko będzie spływało z poprzedniego roku. W pierwszym roku nawet wymagają pracowania w soboty. Też dół ma bardzo duży narzut podatkowy tj. dostaje bardzo dużo pieniędzy brutto, bo 25 lat dołu i emerytura (jak tego nie zniosą).

Robert
@Nick

Jak za darmo będzie robił? Nie za darmo, ale po prostu powyżej kwoty jaką podałeś będzie musiał większy podatek płacić.

@Nick

I do tego jeszcze dochodzi socjal czyli wczasowe, świąteczne itp? Czy to jest już wliczone w te 6 dodatkowych wypłat?

Kandydat

A możesz nieco rozwinąć swoją jakże mądra wypowiedź? Bo może jestem zbyt głupi żeby cię zrozumieć. Chodź wydaje mi się bardziej, że to ty jesteś zbyt głupi żeby zrozumieć ciebie...

MM
Kandydat

Witam Panowie.. czy możecie mi udzielić informacji jaki jest orientacyjny zarobek w odziale szybowych z stażem 10lat i doświadczeniem w pracy na wysokościach + kursy w ZG Rudna? Jakie dodatki są wliczane w wypłatę tz. Wyplata+ węgiel+ bony żywnościowe.. jak to faktycznie jest ?

jołjoł
Kandydat

Na której grupie obecnie przyjmują stanowisko robotnicze powiedzmy ślusarz-mechanik? Chodzi oczywiście o dół, bo góra jest dla miękkich. hehe Pozdro

Rrr.
@jołjoł

Jak taki jesteś twardy to i najniższą grupą się zadowolisz.

Megaman
@jołjoł

Na 11 mnie przyjęli. Myślę, że to dobry pieniądz będzie. Korzenie wystające ze stropu wyglądają jakbyśmy nie byli tak głęboko.

Klient

Jak praca na taśmowym dział MT Rudna. Jakich zarobków można się spodziewać?

@Nowy

Zależy jaki masz staż dołowy A po drugie trzeba pierw rozmowę przejść :)

@zedgol

Stażu dołowego brak. Ogólny to 12 lat. Rozmowę mam na czwartek na 11. Więc jakie zarobki?

@zedgol

Jeśli pyta to kultura wymaga odpowiedzi...Boże co ci pustaki mają w głowach

@Nowy

W czwartek w święta ? Stażu dolowego brak to tak ponad jakieś 3000 zł powinieneś wziąć na taśmowym

@zedgol

No jeśli teraz wypada święto więc biorąc logiczny tryb myślenia chodzi o następny :-)

Ha może tak być :):Tak jak pisałem tyle zarobisz na początku 3500-3800

Mirek

Elektromonter warsztatowy na ZG warto?

Kiki
@Mirek

Skoczysz jako mechanik.

Kandydat

Ewentualnie na komorę na zg Lubin również rozmowa.

Kandydat

Ślusarz mechanik dział MT rozmowa czy jest test?

Wydo

Mario

Nie

LepszyKandydat
@DXC

Jak masz nierówne EKG pod obciążeniem (jazda rowerem w różnym stopniu obciążenia) to "trudno" i nie przejdziesz, nawet jak ktoś jest nowy na tych badaniach dochodzi stres i to też robi swoje. Najlepiej to się zapisać na "badania wydolnościowe" prywatnie i się samemu przekonać. Nie będzie to dużo kosztowało myślę i jak się przeszło takie w ośrodkach MCZ to wystarczy przekazać lekarzowi pracy te dane i w razie obiegówki po gabinetach nie trzeba tego zdawać (jeśli badanie ma pewnie max 1 m-c ważności).

@LepszyKandydat

Wydolnosciowe tylko na rok :( ciężko. Stres. Czy to problem ze tylko na rok ?

Krystek
@LepszyKandydat

Czy badania wydolnosciowe dotyczą się tylko pracowników domowych? Na powierzchni też się je wykonuje ? Nierowne EKG ? Wystarczy chyba trochę się ruszać. Trochę w sumie dość dobrze poćwiczyć rower przed badaniem aby poprawić ?

JaJa
@Krystek

Tylko dół ma wydolnościowe i wykonuje się to badanie na powierzchni. Nie ma reguły chyba, bo nawet jak w ankiecie dasz, że palisz szlugi to lekarz powie, że masz przestać, bo masz słabą wydolność oddechową i niedługo umrzesz itp., a jak nie palisz papierosów według ankiety to nagle jesteś okazem zdrowia.

@JaJa

Wydolnosciowe w czasach pandemi. Gdzie połowa nawet nie wie że miała i co mógł ewentualnie zrobić wirus z płucami.

Andrzej

Chciałbym się dowiedzieć jak jest na oddziale GA podsadzka na R1,obecnie robię na C.. jako mechanik SMG,czy warto się pchać ?

Dziki

Jak praca na tamsowym?

Kandydat

Witam. Jak praca na taśmowym ZG RUDNA? Ile można się spodziewać na rękę bez weekendów? Stażu dołowego brak. Ogółem: 12 lat

@Kamil

A co dostałeś się tam. ? Czy jakaś oferta jest ? Na Tasmowy ??

@zg

Pytam bo mam propozycje na Jakubowie a czy jak mówią jest jakaś różnica między kopalniami

@Kamil

To mówię że na Rudnej więcej kaski będziesz miał i nie ma tak siarkowodoru tak jak ja Jakubowice . Ja bym wybrał Rudna zdecydowanie !!

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KGHM S.A.
3.4/5 Na podstawie 128 ocen.
KGHM S.A.