Apator S.A.

Toruń

Opinie o Apator S.A.

Najniższa krajowa dodatek za nocki uciety, przez agencje siedzisz nawet 3 lata, fartuch roboczy zużyty po innej osobie od początku ten sam nadgodziny w soboty 50 procent albo za wolne a wypłacaja dopiero po 3 MC, normy ogromne że nie ma sił już na nadgodziny, montaż jest najgorszy premie kwartalne wypłacane po 4 MC a jak choruje się 8 dni to premi już nie dadzą koordynatorzy i brygadzisci super jeden plus i to cała prawda o firmie

Mańka

Apator działa, zmienia podpisuje nowe kontrakty a niektórzy potrafią na odchodne tylko jeszcze oskarżać. Może firma nie jest idealna ale czy ktoś widział idealną? Ważne, żeby działała z korzyścią dla pracowników i dla firmy oczywiście. A oferty pracy ciągle mają.

kłapouchy

Pracowałem 4 lata na hali. Właśnie złożyłem wypowiedzenie. Aktualnie raczej nie przyjmują chyba że przez agencję pracy tymczasowej. Trwa tam restrukturyzacja. Instalują nowe zautomatyzowane linie, likwidują przetwórstwo tworzyw sztucznych. Na rozwój niema co liczyć, żadnych szkoleń. Może na górze jest trochę inaczej. Kontakty miedzy załogą i z przełożonymi Ok. Wynagrodzenia niskie, na początek min. krajowe, premia co kwartał, żaden szał, socjane: Do wczasów parę PLN, na Wielkanoc i gwiazdkę z 500PLN zależnie od dochodu

Irek

Czy prawdą jest, że Apator wygrał przetarg na dostawę liczników za 16,6 mln zł dla Energa Operator? To dobre wiadomości, sadzę że jak jest co robić to można zarobić!

Julita

@Mala obecnie pojawiło się kilkanaście ofert pracy. Warto przejrzeć portale, na których takie ogłoszenia są udostępniane. Apator oferuje pakiet szkoleń i możliwość udziału w projektach. Czy ktoś z was pracuje w tej firmie i mógłby potwierdzić możliwość rozwoju? Dla osób szukających możliwości podnoszenia swoich kompetencji będzie to kluczowa informacja.

Talizman

Czy może ktoś napisać kilka informacji o firmie?

Fan

Czy przyjmują do pracy

Fan

Czy przyjmują do pracy

Izolda

Apator ma świetną opinię nawet na forum! Bardzo bym chciała tu pracować w księgowości. Złożyłam cv i czekam na rozmowę rekrutacyjną. Może mi ktoś podpowiedzieć jakie warunki trzeba spełniać żeby mieć jakieś szanse? Jaka jest ogólnie atmosfera wśród pracowników.?

Fazowicz 1szy

Same plusy bogata firma ...ale raczej nikt was z ulicy nie przyjmnie . Firma rodzinna z tradycjami ..

Julita

Co nowego słychać w firmie Apator S.A., da dawna nikt nie dokonał wpisu?

Iska

Poszukują teraz, wiec jak jeszcze chcesz tam aplikować to masz szanse.

Mala
@Iska 08.09.2016 13:29
Poszukują teraz, wiec jak jeszcze chcesz tam aplikować to masz szanse.

Dzien dobry chcialam sie zapytac czy przyjmuja do apatora i co tam robia

Ona100

Witam. bardzo interesuje mnie praca w Apatorze,może mi ktoś napisać czy przyjmują na produkcję ? Konkretnie Lutowanie-kontrola modułów

ona26

Aprzyjmują nowych co nie mają wogole doświadczenia . jak u nich wygląda rekrutacja?

Ona 26

Do p ola. Pewnie tam potrzebne jest doświadczenie. Kiedyś pracowałam w pto na produkcji. A czym dokładnie zajmują się w tej firmie apator. A jak wygląda u nich rekrutacja. Czekam na odpowiedź

Ona 26

Hej chciałabym zapytać czy przyjmują teraz może do apatora wiecie może coś

Anonim

Nie pchajcie sie na kontrole ;-)

Pracuje

Witam pracuje w Apator w.a już jakiś rok i powiem wam że same plusy

Zostaw opinię o Apator S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apator S.A.