Opinie o Apator S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Apator S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apator S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator S.A. w Toruń

brum-brum

Samochody odjeżdżają, no i dobrze. Szukają nowego kierownika elektroniki, który zamiast samochodu dostanie darmowy parking. Starczy rajdów do Kwidzynia, benzyna kosztuje. Nam nikt nie opłaca kosztów dojazdu do pracy. Na każdym kroku słyszysz o oszczędnościach, których u tych na górze nie widać. Ludzie już tracą cierpliwość, co rusz składają wypowiedzenia. Nagle afera bo nie będzie pieniędzy na dywidendę, ex prezes przegląda kąty. Obudzili się. Automatyzacja produkcji? Konieczna bo pracownik choruje, chodzi na urlop, trzeba mu płacić, jest mało wydajny!!! Postawili 2 roboty. Co chwilę zepsute, nikt nie umie ich naprawić. Koszty naprawy? Zapewne gigantyczne, ktoś powinien sprawdzić faktury. Wydajność? Nawet nie 50 % człowieka, a każdy wymaga obsługi przez pracownika Jakość? Żaden pracownik tak świetnie nie rzuca i nie miażdży płytek jak robot. Firma kupuje zabawki które nie działają. A tak na marginesie za niecałe 2 miesiące zmiana czasu. Ostatnio tydzień godzinę zmieniali. Godziny nie umieją zmienić, a chcą produkcję automatyzować.

Roof on fire
@FearFactor

Jo to rude zawsze bedzie od urodzenia fałszywa, facjata, (usunięte przez administratora) mać. . .

obrońca

Jeśli praca w dobrej firmie nie odpowiada to można ją zmienić

Nick2

Kiedy na Wielkanoc były bony.. może czegoś nie wiemy

Do produkcyjnej części załogi

Koleżanki i koledzy, Jak długo jeszcze damy sobą pomiatać, jak długo będą zabierać nam wspólne chwile z dziećmi, małżonkami, rodzicami, dziadkami czas ucieka, życie jest coraz bardziej nerwowe, coraz krótsze, a my tutaj słyszymy, że kolejne miesiące czekają nas nieustającej pracy na cztery brygady. Dlaczego to my Pracownicy monterzy, mamy odpowiadać za brak materiałów i brak realizacji zamówień na czas dlaczego to my mamy odpowiadać za brak programistów, konstruktorów dlaczego to my mamy odpowiadać za błędne kalibrację, błędy elementów SMD i SMT Dlaczego to my mamy odpowiadać za niedziałające fikstury Dlaczego to my mamy po raz kolejny rezygnować z wesel, pogrzebów, chrzcin, urodzin, imienin, rocznic, komunii i tym podobnych rzeczy bo przecież urlopu się nie dostanie ile razy mamy odkładać wszystko Po co mamy siedzieć w tygodniu w domu a kiedy przychodzi czas dla rodziny, my go nie mamy bo jesteśmy w pracy, czy to naprawdę jest nasza wina zastanówmy się? Czy naprawdę nie zasługujemy na jeden rok gdzie będą normalne popołudnia, normalne weekendy, gdzie człowiek będzie mógł pojechać spotkać się z rodziną, ze znajomymi albo po ludzku usiąść i rozprostować ten zgarbiony, zwyrodniały krzyż, zamknąć zmęczone oczy czy iść do lekarza, pozałatwiać swoje sprawy, jak tu sobie życie układać będąc cały czas w pracy, mając jeden dzień wolny chodzimy jak komputery Enter i ranki, enter i popołudniówki, enter i nocki, enter i polecenie pracy, enter skończyłeś pracę o 6 a tu dzwonią na 11 potrzebny jesteś przyjeżdżaj Załogo nie jesteśmy zerem, jesteśmy ich motorem napędowym, ich ręcami oni za to mają mega wypłaty, a my mamy z grosza resztę wzywam wszystkich zastanówmy się czy my nie mamy też nic do powiedzenia??????

Maja
@Olek

Co to znaczy, że nie ma równego traktowania, jakie to przywileje? I kto ma tak właściwie lepiej wg ciebie? Bo tak czytam i nie wydaje mi sie żeby ktoś jeszcze o tym mówił, troche dziwne :/

Luśka

Ludzie ogarnijcie się o pracę jest teraz coraz ciężej,idąc do pracy nikt Was nie posadzi bezczynnie wszędzie trzeba zapierdalać.Tak zle w Apatorze to spróbujcie w Riello tam jest dopiero piekło. A co inni robią prywatnie to jest ich sprawa,macie za mało roboty to zajmujecie sie plotami . porażka

Obi
@Luśka

Ludzie docenicie dobra prace !! Ciężko tu nie jest jak na produkcję ..trochę zaangażowania z Waszej strony..pracuj na stanowisku zwróć uwagę na to co masz zwrócić dbaj o porządek (bo większość ma to w nosie!!Czy będzie posprzątane ) każdy zasady niby zna ha ha ha ale tylko te co mu pasja.Taka rzeczywistość .Ja osobiście pracę polecam i pewnie wiekszosc osób też. Pozdrawiam niezadowolonych i proponuje zmienić pracę po co się męczyć stresować zawsze jest jakieś wyjście...

brum-brum

BPA
@brum-brum

Firma to (usunięte przez administratora) jak tylko, ktoś podnosi kwalifikacje i staje się niewygodny to usuwają, kierownicy i zarząd stołków się trzymają choćby się paliło i bardzo śmieszne pensje również dla kadry technicznej Aha dyrektor personalny nie ma żadnej władzy na tym kto i gdzie pracuje i czy może kogoś zatrudnić

@BPA

Jeżeli pracownik decyduje gdzie kto powinien pracować, trzyma super sztame z brygadzistą i kierownikiem ,sam robi co chce bo nie ma kogo się obawiać mimo dwóch lewych rąk i do tego niewygodnych sobie obrzuca błotem, to o czym tu mówić...im wyżej tym większy bajzel

Maja
@BPA

Ale czemu niby mieliby się pozbywać ludzi, którzy podnoszą swoje kwalifikacje? Jakoś przeczy mi to idei rozwoju zawodowego :/ Nie chcą dawać awansów czy o co chodzi? Bardzo ciekawe co piszesz o dyrektorze personalnym, ale kto niby ma tę władzę skoro nie on? Brzmi to dość dziwnie.

operatur

Skąd te: 'katarzynki" A no stąd, iż zakład pozbył się swego najsłabszego wizerunkowo, kadrowo, mentalnego jestestwa. Przyjedzie delegacja i co paczy: jakieś gymby, smród, zakład opieki, zenek tam wypierdolył bo tam siu siu, pobiegł - (pociąg przejechał)

operaturapatura

Dokładnie. Ha ha. Co Wy żeście sie uczepili tych bidnych katarzynek, no co: głąbów więcej niż maszyn, i tyle: w pewnym momencie coś im sie pomyliło : ten tak rządzi, że nie wie ,czym rządzi, a tamten rządzi, bo musi rządzić, ale musi sie wywiązać to rządzi: ale nie wie czym, no więc paczy na tamtego czy rządzi, a tamten nie rządzi, bo nie zna rządzonej swej materii, po czym rządzący niższy dzień w w dzień udaje (usunięte przez administratora), jakieś kłamstefka przed kiero, godziny, tam(usunięte przez administratora) trzy po trzy ? A maszyn więcej? I nima załogi? A bygadziśta nieuk (usunięte przez administratora) dłubie? Masiny opce? (usunięte przez administratora)

FearFactor

Katarzynki. (usunięte przez administratora) Jakieś brudasy , Maszyny takie dziwne, stare, menele, cwaniaczki, prl, pse, PRL, pijoki, śmierdziele , stare maszyny, (usunięte przez administratora) kłamstwo, latają dalej, kieroczaszkedokiero, jak widzi to dobsz...

FearFactor Nowy wpis
@FearFactor

Najbardziej współczuje kierasowi, tam zgłasza, zgłasza, zgłasza, 1000 dejonków, dejoneczki są w kropeczki, a słowińska (usunięte przez administratora) jedna, ta kooorwa ciśnie, ciśnie? Już się ogląda? Ty re re re re rere myndo (usunięte przez administratora) . .

Calmmen Nowy wpis
@FearFactor

Dekiel. Przestań brać. Kw. .a. Wstyd na całą okolice. Narkomanie pierd. . . ny. (usunięte przez administratora) . .

Roof on fire Nowy wpis

Interesant

Jak z pracą na produkcji? Zatrudniają? Jak się dostać realnie do tego zakładu, bo już kilka razy aplikowałem i zero. Kiedyś podjechałem chciałem zostawić cv w zakładzie to też nie było szans . Normalnie jak koń trojański .

FearFactor
@Interesant

A nie pytałeś w kadrach, czy masz kogoś z rodziny? Nie pchaj się, dobrze Ci życze.

Calmmen Nowy wpis
@FearFactor

Ruda (usunięte przez administratora) jąkała, najchętnniej bym mu (usunięte przez administratora) w ryj, pan s, ale dorwe hooja... Pajacu ty

Fajnie, widzę, że na ludzi z IT można tu liczyć, gdy chodzi o pytanie o kasę. Tym razem chodzi o analityka biznesowego (Łódż) z doświadczeniem w branży energii. Z góry dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że w IT macie atmosferę totalnie odmienną, od tego co tu prezentuje produkcja. Przerażające, serio.

Ziomek

Kochanieńki, nie z IT bo jestem zwykłym (usunięte przez administratora) na produkcji, ale kwestie widełek płacowych są jawne i wynoszą 7500-14000 zł brutto. Co do (usunięte przez administratora) na forum -nic nowego. Choć swego czasu było tu wiele celnych uwag. Od jakiegoś czasu wstawiane są tu zwykłe (usunięte przez administratora) i inaczej tego nazwać nie można..... Obrażać publicznie kogoś za jego wygląd-przecież to jest tak płytkie, że aż żal. Wiadomo, że jak ktoś jedzie po czymś, na co człowiek nie ma wpływu, to jest to człowiek z głębokimi problemami psychologicznymi, a tego bez psychoterapii się nie wyleczy.

Froom

Zmieniasz kierunek i nick najpierw o wyglądzie teraz o płotach udzulielasz sobie odpowiedzi na zadane przez siebie pytania Dobrze ze masz druga zmianę teraz bo przynajmniej nie masz czasu na pisanie uważaj żeby ktoś w autobusie nie zerkał co piszesz???????????????????

Ziomek

To panie mądry i inteligentny skoro pracujesz od dawien dawna i nie umiesz załatwić sprawy, to niestety marny jesteś. infirmus, miser, inops

Nelka
@Ziomek

Nie wiem, skąd jesteś, ale w żadnym z ogłoszeń nie ma widełek, więc wiesz coś, co wcale jawne nie jest i chwała Ci, że jesteś gotowy się dzielić. Może znasz przybliżone stawki Inżyniera Testu - Programisty Aplikacyjnego? Na wyczyny tamtego forumowicza zrzućmy zasłonę milczenia, nie zwracaj uwagi i nie karm, bo uwagą się właśnie karmi.

@Nelka

7500-14000 zł

Gg

Wszystkie kobiety które znasz i są tobie bliskie to. baby. ?

Apator S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Brygadzista Produkcji. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Słuchajcie wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma, taka prawda. Przeglądam wątek i średnio zadowoleni jesteście, ale zakład nadal dobrze funkcjonuje to chyba tak zle nie jest? Pytam bo widziałem ze maja ofertę dla magazyniera i jestem chętny. Ponoć wynagrodzenie jest na poziomie rynkowym i macie premie. To prawda? Tam gdzie obecnie pracuje to jedynie minimalna zapewniają. Sami wiec widzicie.. pozdro

@

To co dzieje się teraz na elektronice to jakaś porażka.Niedawno pozwalniali ludzi którzy co niektórym wyglądem nie pasowali a teraz brakuje rąk do pracy .Nie liczył się z tym że pracownik może zachorować, że pracownikowi należy się chociaz jeden dzień urlopu...aczkolwiek co do urlopu to nie wszyscy są traktowani jednakowo .Normalny robol ma 4 dni na żądanie a co niektórzy ile się chce ...trzeba mieć dobre znajomości z (usunięte przez administratora)

Jacy Wy glupi jesteście... decyzja o zwolnieniu to nakaz góry. Cyferki mają się zgadzać. Więc trzeba podjąć decyzję i dać komuś wypowiedzenie. Wtedy l4 ma znaczenie. I to jeden z czynników decydujących czy kogoś zwolnić czy nie. Każdy ma prawo chorować, ale jak ktoś wraca bo rzekomo już jest zdrowy i dostaje info że ma zmienić zmianę albo stanowisko to dochodzi do wniosku że nadal zdrowie mu szwankuje. Tak ciężko pojąć dlaczego kogoś "chorującego czesto" zwolniono?

Fakt

To prawda.Dadzą tu ludzi z elektroniki lub innego działu co pojęcia nie mają o robocie a operatorzy (usunięte przez administratora).ją za nich! I za co? Za to że nie masz nawet czasu iść oddać moczu! Dla góry liczy się aby 100% objętości było, ale to że tamci przyjdą i gów.o robią to nikt nie widzi

@Fakt

Dali z elektroniki ? A jak nowy przyjdzie nie z elektroniki...umie wszystko ? A ty w pierwszy dzień pracy wszystko ogarniales (ogarnialas) ? Pomysł na elektronikę też przychodzą z innych działów .Daj człowiekowi poznać pracę żeby się wdrożył ..co ma robić i jak a nie skreślaj od razu

Sara

Smutny ten Twój wpis ,.wiadomo nowy w 1 -szy dzień normy nie zrobi zbędna ta Twoja propozycja ...ale zapraszam na elektronikę no i 100 %.. pozdrawiam

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko testera automatyzującego. Firma oczekuje od pracownika gotowości do pracy w siedzibie głównej. Czy to oznacza, że raczej nie ma szans na choćby tryb hybrydowy? Jeśli chodzi o wynagrodzenie na poziomie rynkowym, to na jaką kwotę - tak mniej więcej - można liczyć? Podajcie widełki, jeśli możecie. :D

7500-14000

@.

I po co klikacie, że sie nie zgadzacie z opinią o widelkach placowych dla tego stanowiska? Nie wiecie, że takie stawki istnieją? To, że my mamy 3600 na rękę nie znaczy, że inni nie mają więcej.... Takie są stawki na te stanowiska. Sami sobie sprawdźcie.

Grazyna

A poza wiedza i doświadczeniem to co ma sie liczyc żeby zajmowac dane stanowisko? Gosia od dawna pracuje w apatorze i daje z siebie 100%

Jprdleeeeee

A skad twoje rozeznanie co do jej wiedzy? Sądzisz po sobie? Pamiętaj człowieku, że ip można łatwo namierzyć. Sądząc po glupotach, jakie piszesz, nie wiesz nawet co i jak zaszyfrować. Po co ip? A no po to, żeby wytoczyć proces o zniesławienie. Daj sobie spokój człowieku!!!! Masz coś do Pani Gosi, to powiedz jej to prosto w twarz. Chciałbyś miec jej wiedzę.....

Widzę, ze jestes na bieżąco skoro wiesz kto z kim jakie ma relacje. Szkoda tylko, ze nie potrafisz powiedziec w twarz tylko zaslaniasz sie jakims nickiem .. Przykre to jest ze anonimowo obrzucacie ludzie błotem, zrobilo sie w apatorze modne przeskakujemy tylko z dzialu na dzial.

Laura

@Stary pracownik, nikt się na tamtego poprzedniego nie składał, bo go nikt nie lubił, przecież był kierownikiem. A napewno nie ja, bo mi kilka lat temu dał podwyżkę o 10 złotych mniejszą. Wtedy to były dwie Amareny. Oczywiście nie dla mnie, ale bezdomnym na osiedlu pomagłam, co poprosili to dawałam.

obrońca

Jeśli praca w dobrej firmie nie odpowiada to można ją zmienić

Daj spokój
@obrońca

Harówka za grosze?No rzeczywiście,jest czego bronić,daj spokój.

Lidia
@obrońca

Firmę Apator oceniasz jako dobrą wnioskując z formy Twojej wypowiedzi. Napiszesz proszę dlaczego? Z komentarzy widzę, że firma oferuje "owocowe czwartki", a na jakie jeszcze benefity można liczyć pracując tutaj? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Lidia2
@Lidia

Bardzo dobra, wszyscy całe życie marzyli, aby tu pracować, z benefitów oprócz owocowych czwartków jest jeszcze miska ryżu codziennie, kranówka dwa razy dziennie, darmowe wyjście do WC, miejscówka na Dworcu Wschodnim. Kapitalizm po polsku, pracownicy ze wschodu już biją się o te miejsca pracy.

@Lidia2

Sarkazm obecny w Twojej wypowiedzi jest tu zupełnie niepotrzebny - nie wnosi bowiem nic wartościowego do tej dyskusji. Tak czy inaczej - wywnioskowałam, iż Apator raczej nie oferuje swoim pracownikom żadnych innych benefitów, co trochę mnie martwi. A co, jeśli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne? Macie je zapewnione?

Fachman
@obrońca

A pracowałeś kiedyś w innej firmie?To co Ty z szacunkiem pełnym do Ciebie,wiesz o dobrej firmie...daj spokój...dobra firma,hahaa..

Dobre ale dla Ukraińca
@Lidia2

Dobre...ale taka prawda,w rzeczy samej.Wymagania,normy,z kosmosu wzięte.

@Dobre ale dla Ukraińca

Czy wysokie wymagania idą w parze z dobrym wynagrodzeniem w Apator? Jeśli wiesz coś na ten temat to podziel się proszę swoją opinią.

Oddoi

Nie idzie w parze

@Oddoi

Oznacza to, że wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie. Czy możesz podnieść podstawę wypłaty premią lub płatnymi nadgodzinami?

zawiedziony
@Kazimierz

Podniosą,to ci jedynie normy...wszystko w temacie.dziękuję.

@Karolina

Apator oferuje także dofinansowania z ZFŚS do rekreacji (wczasy pod gruszą), niskooprocentowane pożyczki, bony na święta Bożego Narodzenia (sodexo- duże kwoty), jak i Wielkianocne ( mniejsze kwoty). Jest także opieka medyczna Luxmed, dofinansowania do kart multisport. Mając porównanie z innymi zakładami pracy to praca jest czysta i normy nie są tak wygórowane jak tu się skarżą. Niektóre wyroby sa przeszacowane ale zazwyczaj innymi pracownik jest w stanie sobie to odbić. Sęk w tym, że przełożeni wymagają aby pracować- co nie powinno, a jednak budzi zdziwienie :o

@Nick1

Podajesz sporo benefitów. Czy umowy o pracę są także korzystne dla pracowników i są stabilne i długoterminowe?

@Kazimierz

Na produkcje przez długi czas przyjmowali najpierw przez agencje pracy tymczasowej i co niektórzy tylko dostawali umowę bezpośrednio od Apatora- teraz się to zmieniło, bo brakuje ludzi więc umowy są już zawierane przez Apator. Co do specjalistów to ciężko mi się teraz wypowiedzieć ale po max 2 latach gdy się sprawdzisz to raczej dostajesz umowę na czas nieokreślony.

Fachman ODRADZAM
@Nick1

Tak...nie dość ze człowiek narobi się jak wół,na 3 zmiany,to multisport karty dają...jakby ktoś miał jeszcze siłe sie katować sportem po takiej harówce u was...dobre sobie.Śmiech na sali,tyle w temacie...ODRADZAM>>>

@Nick1

Dziękuję, że tak szczegółowo opisałeś warunki zatrudnienia. Interesuje mnie jeszcze możliwość rozwoju, czyli szkolenia lub kursy branżowe. Czy firma je oferuje?

@Kazimierz

Szkolenia występują ( pracownicy produkcyjni odbywają obowiązkowe szkolenia na eksploatację urządzeń do 1kV) przy czym w zależności od działu można i 3 lata pracować, a w tym czasie odbyć tylko szkolenie BHP- w tej kwestii bywa różnie. Firma jednak ma w "ofercie" szkolenia e-learningowe z języków po promocyjnej cenie, a także jak budżet działu pozwala to i firma sponsoruje. Dosyć często także można liczyć na dofinansowanie studiów.

@Fachman ODRADZAM

To czy masz ochotę na ćwiczenia w czasie wolnym od pracy, to bardziej decyduje siła charakteru i chęci, a nie karta Multisport. Bez niej na czterobrygadówce dawałem radę raz czy dwa w tygodniu odwiedzić siłownię więc, cóż... A firma nie daje karty, tylko trzeba zapłacić za nią. Jest leciutkie dofinansowanie ale bardziej na otarcie łez niż jako faktyczna dodatkowa zachętą.

@obrońca

Buehehe ciekawe kto pisał mistrzowskie kadry HR ( masakra przedszkole ) albo wredota ( jest jedna każdy wie ) , bardzo nie polecam firmy jeszcze miesiąc temu tam pracowałam nigdy więcej . Nie polecam , omijać łukiem , władze musza pójść po rozum do głowy , trzymając ludzi miernych ale wiernych . Co do polityki firmy to maja swoją tv PiS i kurską . Takie samo dni jak oryginał niech szczeźnie

Ola34
@Fachman ODRADZAM

Nie daja multisportu kart tylko za nią płacisz.

Olexy
@Nick1

(usunięte przez administratora)Dofinansowanie do wczasów dostajesz 2 tyg po urlopie. Bon dostają emeryci a nie pracownicy. Kartę multisport Multi sport musisz sobie sam opłacić jeśli chcesz. Opieka medyczna Luxmed bo pęknę a na co mi to skoro mam 20 kilka lat. Za Luxmed również płacisz nie ma nic za darmo. Ludzie klikajcie z daleka ten zakład. Za chwilę tak ta firma przestanie istnieć. Bo na jej terenie staną bloki. NOWE JEżyce.

Zygfrajd
@obrońca

W czym?W dobrej firmie?Widziałeś kiedyś dobrą firmę?Czytam,że nie...więc wyjdż z zaścianka i poczytaj sobie co za firmy są dobre ..

@Olexy

Wczasy pod gruszą na tym polegają, że jest to rodzaj refundacji kosztów wczasów, które sobie organizowałeś samodzielnie. Młody jesteś, można więc wybaczyć niewiedzę ;). Sodexo ( od grudnia 2020 już wpłata na konto, co jest lekkim minusem dla tych co mają komornika na karku) dostają wszyscy pracownicy zatrudnieni w Apatorze (prócz ludzi z astronomicznymi dochodami, oni są wyłączeni z tego). Multisport trzeba opłacić, tak samo jak Luxmed, który jednak jest w dużo niższej cenie niż byś chciał zakupić prywatnie. Ich oferta jest szeroka i nawet w Toruniu całkiem szybko można się dostać do dowolnego specjalisty. Może Ciebie konkretnie to nie interesuje ale jednak gro ludzi z tego korzysta w zakładzie ( podstawowy pakiet dla pracownika kosztuje 1 zł, dopiero rozszerzenia są droższe). I tak szczerze firma jest dobrym pracodawcą. Jak pisałem dużo wcześniej jeżeli chcesz pracować, a nie zbijać bąki i zachowujesz się jak dojrzały człowiek, a nie rozkapryszone dziecko to raczej będzie się pracować dobrze. Chyba, że jesteś zdania iż nadajesz się na prezesa, a Twoje kompetencje poddają w wątpliwość umiejętność chociażby korzystania z miotły. Wtedy faktycznie radzę kupić sobie maść na ból... I zmienić pracę, bo tylko utrudniasz ją współpracownikom z linii ;)

Rafi
@Nick1

I tu jest dużo prawdy. Praca jest ok i to na różnych stanowiskach. Tylko zdarzają się osoby na zmianach co wola telefon i wtedy praca przeszkadza jak mają ręce zajęte.. Bo jak tu pracować i przeglądać?Tak samo osoby z dużym stażem często mawiają ze juz się napracowali dla Apatora.. Jak tak to niech zwolni się i da miejsce drugiemu..

Zyga

Ty pasujesz...

Panczur
@obrońca

Nikt tam dla przyjemności nie pracuję na produkcji ,chyba że (usunięte przez administratora) albo garstka ludzi do ma dobrze ... Ogólnie jak wracam z tej Pracy to mam ochotę tylko jebn@ć głową w ścianę... Myślę że moja opinia mówi wszystko!

Wanda
@Panczur

No właśnie że nie mówi, bo niektórzy tu napisali czarno na białym, co im nie odpowiada, dzięki temu ktoś skorzysta, przemyśli sprawę. A czemu Ty chcesz walić głową o ścianę, to nie mam pojęcia. Może będziesz pierwszym, co napisze, jaka kasa jest na produkcji?

Eleonora
@obrońca

Pewnie jesteś jedynym z pochlebców pana m ?

ela ela
@obrońca

porządna firma to była kiedys nie teraz

Obi
@ela ela

Odp do ,,obroncy,,trochę spóźniony .....wpis był z 2019 !!!! Przez ten czas duuuzo się zmieniło☹️

hahhahahaha

jaka premia 200 z kawałkiem to nazywasz premia śmiechu warte

UTYO
@obrońca

A ja tam polecam prace nawet bardzo wiecznie jestem na chorobowym wracam i znowu jestem na chorobowym i jest mi dobrze

KADROWA
@UTYO

Proszę numer ewidencyjny. Osobiście tę sprawę wyjaśnię.

UTYO
@KADROWA

ej no co ty kadrowa nie podam mi tak dobrze nikt się nie czepia wracam siedzie cicho i jest dobrze

@KADROWA

przeciez tak robi pol zakładu co roku o tej samej porze

Wiktoria
@Marta

Serio? i nie było do teraz na to żadnej reakcji jeszcze? no chyba, że im to jednak nie wadzi. A za coś innego to można tutaj podpaść?

Łucja

A możesz rozwinąć dlaczego przeszłość? Co kiedyś było spoko w tej firmie, a jak jest teraz, bo nie bardzo wiem co masz konkretnego na myśli, czy zarobki, czy atmosfera, a może jedno i drugie?

Nick2

Kiedy na Wielkanoc były bony.. może czegoś nie wiemy

KOKO

Jak z pracą na produkcji w Apatorze? Przyjmują ludzi do pracy???

Zyta
@KOKO

Tam to nie wiadomo co i jak.Teraz podobno ma wejść na nowo system cztero brygadowy, może być że ludzi będzie trzeba do pracy.Może aplikować?

Namiesza ,skłóci ludzi ,firma mu podziękuje a bałagan zostanie ,jak zwykle i nie pierwszy raz

@Gość

Kogo masz na myśli? Jakiegoś pracownika który i tak odejdzie z pracy? Czemu miałby skłócić ludzi?

Bardzo odważnie.. ale niestety coś w tym jest.. Ręka rękę myje.. Trzeba umieć się ustawić, mieć wtyki i wiedzieć gdzie przylizac, a takich osób jest więcej.. Zawsze można sprawdzić monitoring i zobaczyć jak co niektórzy pracują.. Ci którzy kombinują i udają że robią zawsze byli górą a Ci którym zależało na pracy i się starali mogli się zaorać a i tak nikt tego nie doceniał teraz połowa z tych ludzi tak jak ktoś wspomniał wcześniej albo siedzi na chorobowym bo upadła na zdrowiu fizycznym lub psychicznym albo już nie pracuje bo nie udało im się nic więcej osiągnąć poza nędzną pensją równą nowemu pracownikowi bądź takiemu który rękawa sobie nigdy nie wyrwie.

Szara mysz

Czytając powyższe opinie, nasuwa się jeden wniosek, że lepiej nie mieć zbyt wysokich zawodowych aspiracji, żeby później nie korzystać ze zwolnień lekarskich z powodu zgryzoty i rozpaczy-Pani

To ,że w zakładzie dzieją się różne dziwne rzeczy ,a zwłaszcza złe ,to wiadomo od dawna ,to że ludzie są przeganiani na inne działy bo nie ma pracy też już nikogo nie dziwi ,na głównej hali króluje elektronika ,tam jest sporo ludzi ale idąc dalej jest coraz gorzej ..tu widać kilka osób tam kolejnych, dalej widać czwórkę pracujących i aż dwie osoby kierujące nimi .To już naprawdę przesada ...po co brygadziście pomocnik skoro nie ma pracy ...może lepiej niech również zasili szeregi działu gdzie dostanie prawdziwe zajęcie ?ludzie dużo zniosą ,dużo przemilczą żeby nie podpaść ale widzą wszystko i mają o tym swoje zdanie

Ktos
@Gość

Jeszcze powiedz jacy ludzie zostali wyrzuceni na elektronikę z wiedzą umiejętnościami , zostały (usunięte przez administratora) i ci którzy nie potrafią za wiele

D.D
@Ktos

Jakie to osoby? Te, których wiecznie nie bylo? Po co komu ich wiedza, kiedy mozna z niej korzystać jakieś 10 dni w miesiącu.

To ta praca ma aż taki wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne? Na jakie wynagrodzenie - tak około - można liczyć, skoro mowa o nędznej pensji? Podasz widełki?

Jak z perspektywą awansu na stanowisku młodszego specjalisty ds wsparcia sprzedaży? Mam wyższą szkołę tak jak oczekują w ogłoszeniu, więc jednak nie chciałbym być na takim juniorskim stanowisku całe życie, mam nadzieję, że firma zapewnia jakieś możliwości rozwoju? Nie mówię, że od razu, ale sami rozumiecie, jak się nabierze doświadczenia.

operatorautomatów

ja tylko o tej pozostałości tzw. Katarzynki: nie wiem miał ktoś kontakt z(usunięte przez administratora) Kieerownik operatoruf szuka bo kupił wadliwe maszynki poza tym nie ma ludzi popeerlowska ekipa brudnych smutnych(usunięte przez administratora) i banda a to ciocia, a to wujek znajomy głupota nie przeszkadza. A jak jakieś umiejętności to tylko zawiść, robienie "pod górke", bezpodstawne wymagania, sie zrobiło, drapane, brygadzista (usunięte przez administratora)odhacza premie, bo rządzi, ale umiejętności brak, jakieś kameralne towarzystwo wypierające jakąkolwiek wiedze, "trzeba sie ustawić", "kogoś(usunięte przez administratora), a ja i tak mam wujka, fałsz i obłuda

Coś o prezesie

NA YouTube jest taki kanał jak "audyt obywatelski " Tam jest osoba która opowiada o różnych zachowaniach policj oraz ludzi zglaszających i itp. na tym kanale jest odcinek o nazwie " Prezes PGE Toruń kłamał, łamał prawo, wezwał policję. Istne szaleństwo w Toruniu. Cz. 1 #124" i w nim jest jeden z głownych prezesów APATORA S.A. A w dalszych odcinkach dokładnie odcinku 166 "Policja z Torunia chciała mnie dopaść za wszelką cenę? Co na to Sąd? "Prezes" PGE w Apatorze? #166" Opisane jest właśnie co on zrobił i jak postąpił i zdziwiony jest ze jest ztrudnion w Apatorze .

Menedżer Regionu ma obowiązkowo osiem godzin pracy czy można inaczej? Bo w ogłoszeniu tylko napisali w sumie o tym, że można zaczynać pracę o różnych porach, a mnie by interesowało też zatrudnienie na trochę mniej niż full time, z racji tego, że zajmuję się dzieckiem.

Jakie wartości są cenione w Apator S.A.?

Sara

A Tobie to o co chodzi pracuje tu tak wiele osób i co żadnej osoby nie ma. W/g Ciebie ,,normalnej''To raczej z Tobą jest coś nie tak .nie pisz bezsensownych komentarzy .Praca jest ok dla ludzi którzy podchodzą by pracować i wywiązują się ze swoich obowiązków. Dla obiboków jak na razie stanowisk w tym zakładzie brak. Pozdrawiam

Taki Menedżer Regionu to właściwie jak ma liczone zarobki? W zależności od wyniku sprzedażowego? Bo tam też jest o tym wspomniane w tym ogłoszeniu, na które zerkam, ale bez dalszych konkretów. Podstawa jest jakakolwiek? Jak tak to byłbym zainteresowany.

Zostaw merytoryczną opinię o Apator S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Apator S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator S.A.