Opinie o Apator S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Apator S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apator S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator S.A. w Toruń

Super

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie Apator w Ostaszewie. Duże pole do rozwoju, bardzo dobra atmosfera pracy. Kierownik naprawdę w porządku. Pomoże, pokieruje ????

Mam
@Super

Niby jaki kierownik? Ten z którym masz zero kontaktu? Pomoże? Pokieruje? Chyba nie wiesz o czym piszesz.

30-letni pracownik

Wszyscy pracujący na produkcji, przecierają oczy co się w tej firmie dzieje. Ręka, rękę myje. Po znajomości zostaje się mistrzem produkcji bez wiedzy i wykształcenia. Za moich dawnych lecz jakże sprawiedliwych czasów MISTRZ potrafił ustawić każdą maszynę, każdy program, wiedział wszystko był dodatkowym brygadzistą, pomocnym, wspierającym, ulepszającym proces produkcji. Dziś moi mili mistrz laminuje, lekcje tematyczne robi, sprawozdania. Na zebraniach siedzi cicho - co nie powinno być mile widziane- zero własnych przemyśleń, opinii. SZOK. Co sobą reprezentuje taki mistrz? Jaką ma wiedzę? Pan Mistrz jest ok pełna profeska zasłużona posada. Co do Pani mistrz- proszę o jedno przyjrzyjcie się ludzie jej osobie. Trzymajcie się i nawodnijcie w weekend, ponieważ zakaz picia na produkcji ma być jak tylko się skończą ciepłe dni. Pomyślisz czlowieku jest XXI wiek nawet w Oświęcimiu dawali 2 chochle wody NIE TUTAJ KOCHANI pracuj aż padniesz, a co na to związki - związki na to pozwalają w d*** pracownika mają. Wesoło się dzieje nawet Ukraina zaczyna szukać pracy. Przyszłość się czarna maluje.

Z Apatora
@30-letni pracownik

Gościu, co Ty pleciesz. To nie te czasy, obudź się. To, że ktoś jest mistrzem, to nie znaczy że mistrzem sprzed 30 lat. Najwidoczniej firma uznała, że te osoby są zaangażowane, można na nich polegać i będą odpowiednio wspierać innych. Jak Ci tak źle to albo wyjdź, albo zbuduj wehikuł czasu, bo ktoś tu się zgubił chyba. Jak ktoś to w ogóle czyta, nie słuchajcie takich ignorantów, któremu nawet łóżko w domu niewygodne.

@30-letni pracownik

No cóż, dużo w tym niestety prawdy bo tak samo jest brygadzistami ,zostają nimi osoby nie mające pojęcia jak powinna wyglądać dobrze zorganizowana praca na produkcji ,nie panują nad niczym ,biegają z papierami ,sprawdzają ,liczą itp ale nic z tego nie ma ,brak prawdziwego ,rzetelnego zainteresowania które miałoby pozytywny wpływ na pracę Niestety ,każdy się przyglada i kręci głową nie mając wpływu na to co się dzieje a dzieje się źle....

Daga
@Gość

Hmmm jak już zaczynamy od góry zejdźmy troszkę w dół,na produkcji każdego dnia słychać zaangażowanie pracowników mam wy...ne pierd...olę,niech mnie zwolnią itd.źle ci?cóż to stoi na przeszkodzie?zatrudnij się w firmie,która w 100% spełni wasze oczekiwania.

Tabu
@30-letni pracownik

Polecam sie przyjrzeć koordynatorom, oni to dopiero w (usunięte przez administratora)tną. Jedna siedzi nonstop na telefonie albo ogląda paznokcie, druga wylewa swoje gorzkie żale na pracowników jak coś jej nie idzie a jak coś potrzebuję to by ci w du... bez wazeliny weszła, trzeci z ręcznej...no na tego to już słów brakuje, robi wszystko byle by udawać że coś robi. I takich darmozjadów firma oplaca od kilkunastu lat...

@Daga

Przykład powinien iść z góry, więc jeżeli tam mają na wszystko wy....ne ,mają to w du..ie itd więc pracownicy robią to samo ,czy to takie dziwne ?czasami wystarczy podejść i zapytać, czy wszystko co potrzebne do produkcji macie?A najczęstsze pytania to ,co robicie i ile zrobicie ...nie wiedzą że nie ma z czego robić ..a jeżeli chodzi o oczekiwania pracowników to z pewnością jest ich bardzo dużo i są różne i żaden zakład nie byłby w stanie ich spełnić ale są rzeczy które nie potrzebują żadnych nakładów finansowych ,omawiania z górą itd ,można odwrócić role i sie zastanowić ,czego bym oczekiwał będąc pracownikiem montażu np od brygadzisty ?ludzie oczekują właśnie, że będą traktowani z szacunkiem ,a nie jak Ktoś, kto ma tylko robić i zarabiać pieniądze dla firmy ...

Noga węża
@Z Apatora

Jak ktoś, kto się nie zna może kogoś wspierać? A coraz więcej takich osób w zakładzie. Proszę o szybką odpowiedź, bo za chwilę idę wspierać neurochirurgów przy operacjach. Nie, nie skończyłem medycyny, ale jestem zaangażowany i szpital stwierdził, że można na mnie polegać. PIENIĄDZE. Tutaj tkwi problem. Nikt sensowny nie przyjdzie pracować za wynagrodzenie, które oferuje dzisiaj firma. Powiem więcej, ludzie którzy mają wiedzę i umiejętności zwolnią się. Chyba już wszyscy to zauważyli?

Robol
@Z Apatora

Pani mistrz! @30- letni pracownik ma rację. Kogo ta osoba może zmotywować albo być przykładem jak sama i jako zwykły pracownik i jako brygadzistka nie działała zgodnie z regulaminem to teraz nagle jej się odmieni? Zawsze otaczała się "przytakiwaczkami" i je faworyzowała opowiadając jakie to one zdolne i zaangażowane. No i odwrotnie w stosunku do osób zdolnych, pracowitych a jak kogoś nie lubiła to pomawiała o wszystko aby tylko pozbyć się takiej osoby z pracy.Mówi się na zakładzie, że stanowisko załatwił jej wiadomo kto i za co. No ale jedno zawsze jej wychodziło: płakać umie na zawołanie!

Z Apatora
@Robol

Robol - nick sobie dobrałeś bezbłędny - synonim bycia głupim i bez przyszłości. Zazdrościsz - rozumiem. Boli Cie praca - rozumiem. Ale daj spokój innym. Na całe szczęście wśród mnóstwa wspaniałych ludzi na produkcji tacy jak ty to margines. Chwila i wyjdzie, kim jesteś i zobaczymy jaki z ciebie mocarz w gębie. Odpuść sobie szkodzenie firmie i ludziom, wyjdź i nie wracaj. Zrobisz nam ogromną przysługę. Serio.

Zniesmaczona
@Robol

Nie wiem skąd wiesz, za co dostała pani Mistrz pracę, chyba że byłeś prześcieradłem, w co wątpię. Dajcie jej w końcu spokój. Dziewczyna jest młoda, ogarnięta i na pewno sprawdzi się na tym stanowisku, wszyscy potrzebują czasu, ona również. Nikt nie rodzi się geniuszem.

Czytając te komentarze ma człowiek niezły ubaw. Zachodzę w głowę że ci wszyscy geniusze którzy się tu udzielają jeszcze pracują w tym zakładzie. Skoro są tacy wspaniali i niedoceniani, na co czekają. Wydaje mi się że są to osoby którym ten zakład życie uratował i trzymają się tam rękoma i nogami. Życzę żeby dotrwali do emerytury chyba że apator tego nie wytrzyma a wtedy zaczną się schody dla tych wszystkich geniuszy. Zatrzymali się w czasie a świat idzie do przodu.

nieznajomy

A co Ty możesz o niej wiedzieć amebo? Chyba tylko to jak się nazywa. ???? Czy może uczyłeś/aś się z nią w szkole? Czujesz się niedoceniony?

???
@Zniesmaczona

a kto tu mówi o prześcieradle?chyba ze ty wiesz coś więce?????????j przecież są inne przesłanki do osiągnięcia kariery???

Impreza!!!!!!

Moi mili elektronika dziś integrację także zobaczymy jak na poziomie się będą bawić co niektórzy. Dobra pora spadać bo punkt 21 zaczynamy.

Olek
@Impreza!!!!!!

Idziesz w takim razie się dobrze bawić czy obserwować i później obgadywać? Kto na jakim poziomie się bawił?!Żal mi takich ludzi,a twoim współpracownikom serdecznie współczuję...

@Olek

Idziesz na imprezę to się baw ...a nie obserwuj i nie pisz takich bzdur bo już wiadomo że osoba będzie się dobrze bawić ..ale ty jej nie lubisz i już ma przyczepioną pinezkę oczywiście negatywną. .słabe to ...

Olek
@1234

No kłania się czytanie ze zrozumieniem! Ja mam właśnie takie samo zdanie! :)

Lizard

Najlepiej nie iść a później z plotek dowiadywać się co się działo, i pisać bzdury.

Pić trzeba umić ja to mówią

Integracja na 07 bez większych wybryków ale za to druga część działu dała popis. Na O6 tak zabalowali, że trzeba było tych co mają dawać przykład po / i w pracy wyprowadzać. Teraz głupio zjawić się w pracy to na chorobowym się siedzi. Co to da???? Cała prawda już ujrzała światło dzienne. Tak się bawi żona, matka ... wstyd!!!!

@Impreza!!!!!!

Z tego co czytam to dla niektórych był baaaaaaardzo niski poziom, teraz czas już stanąć na równe nogi ile można dochodzić do siebie?????

@Pić trzeba umić ja to mówią

Po co takie sprawy pisać na Goworku? Chciałem się dowiedzieć, jak pracuje się w firmie, czy warto aplikować do firmy, a nie co pracownicy robią po pracy. Żednada...

KTOŚ
@1200

A po to żebyś wiedział -KTO Z KIM lody kręci i w pracy i po pracy bo jak tu trafisz to masz czarno na białym

Zwykła

Nie znudziło wam się jeszcze?ten temat robi się już naprawdę nudny.Podejdź Panie Zwykły i powiedz jej to prosto w oczy. Takiś odważny na forum anonimowo obsmarować to mniej odwagę w twarzą w twarz stanąć. Będzie po temacie.

Apator S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Brygadzista Produkcji. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno

Nie rozumiem aż takich negatywnych komentarzy. Z większości prawie nic sensownego nie można wyczytać. Praca jest ok, zarobki w zależności od stanowiska i rodzaju pracy...

COO TO MA BYĆ?

Panie Chief L. czy we wszystkich firmach, którymi chwalisz się pan na Linkedinie rozkładałeś dział utrzymania ruchu na łopatki. Taki dział dla firmy jest jak lekarz, ten apatorowski był raczej na NFZ, ale zawsze lekarz. A dzisiaj sam dogorywa. Jakiś czas to się mogło kulać, ale ten czas minął. Może stado baranów z gościnną czwartkową wizytą tego nie widzi, ale my tak. Co pan żeś zrobił tym ludziom, albo się zwalniają albo sami potrzebują leczenia. Wszystko dookoła potrzebuje konserwacji, napraw, przeglądów. Kto ma to robić? Coś mi się wydaje, że dzisiaj to tylko szwankuje, LECĄ PI PI EMY PI PI EMY, ale jutro będzie stanowiło zagrożenia dla pracownika.

Ktoś
@COO TO MA BYĆ?

Szkoda ze tak się dzieje czas nowej zmiany

Agata

No cześć, i jak tam po tej integracji, o której tak tutaj się rozpisywaliście, żyjecie? Kiedy następna?

Jak nastroje po podwyżkach?

HOLMES

Co to za plotki o zakazie przyjmowania pracowników z Apatora przez inne firmy w strefie? Czyj to pomysł? Śmierdzi jakąś zmową. To tak Apator chce zatrzymać pracowników, blokując atrakcyjniejsze miejsca pracy, a jak widać po liczbie wypowiedzeń o to nietrudno. A jeżeli już ktoś znalazł nową pracę to lepiej iść mu na rękę, a nie zatrzymywać na 3 miesiące, bo nie ma pracownika z (usunięte przez administratora)

Apatorowiec

Czytam i się zastanawiam firma stawia na ludzi młodych, ambitnych, pełnych pasji i pomysłów, by zdobyta wiedza tych młodych - zdolnych wpływała pozytywnie na konkurencyjną pozycję Apatora w świecie elektroniki. Kierownicy, brygadziści, inżynierowie procesu, kontrolerzy i nie tylko chodzą na studia by pracować w zawodzie. Jakie wykształcenie ma mistrz- kobieta???? Pracuje w zawodzie???? Pan mistrz mówił, że studia robi, a drugi nowo wybrany mistrz cisza. Ktoś wie ona jakie posiada wykształcenie???? Stać w miejscu - raczej nie wypada.

ZAGADKA?
@Apatorowiec

A PROPOS-a co ze szkoleniem? przecież taki MISTRZ mający tylu podwładnych powinien posiadać kwalifikacje do zarządzania zasobami ludzkimi czy może się mylę w tym temacie???

PoApatorze
@Apatorowiec

@Apatorowiec czemu nie warto stać w miejscu? Ja mam 8 klas w 9 lat skończone. Jestem mierny, bierny, ale wierny, pasuje do pozostałych z brygady. Są wyjątki w brygadzie, bardziej ambitne, ale ich się tłamsi hejtem. Zwolnią się i zostanie elita co trzyma sztamę. Mi się to podoba sami swoi. Koordynatorzy, brygadziści, mistrz, nie powinni mieć więcej w papierach niż ja, bo by odstawali od reszty, no i ich też trzeba by hejtować. Chyba, że chcą się wykształcić i szybko pójść gdzieś indziej, to tak mogą.

CELSJUSZ

W pełni się z Tobą zgadzam, ale czego się można spodziewać? Mamy zerowy door selection. Czemu takich przypadkowych osób się nie zwalnia? Bo na stanowisku nie będzie nikogo. Dzisiaj jest tak, że jeśli jest człowiek, kompletnie nie nadający to winny jest jego przełożony. Co niektórzy, w sędziwym wieku, mają swój pierwszy raz z komputerem. Szkolenie, to jest myszka, tutaj jest enter. No boki zrywać.

możezadługoApatorowiec
@Apatorowiec

bzdury rozejrzyj sie człowieku czy na pewno w tej firmie sa potrzebne studia by byc mistrzem ilu ludzi siedzi na kasie po studiach i nie pisze mistrz-kasjer

Halina

ktoś z Was czytających /pracujących tu wie co znaczy "Wynagrodzenie na poziomie rynkowym" ? to chodzi o minimalną krajową czy raczej średnią krajową, chodzi mi dokładnie o stanowisko Specjalista ds. Wdrożeń i Serwisu Sprzętu w Łodzi którego aktualnie szukają ?

PINIĘDZY NI MA
@Halina

Średnia krajowa, w Apatorze. BU HA HA HA HA HA.

CZAS DE81L1

Ale 5yf się robi, coraz gorsza atmosfera. Jeżeli ktoś ma pretensje o ostatnie awanse, to chyba nie do osób, które je przyjęły, ale do tych którzy je przydzielili. Nie jest tajemnicą, że osoby kompetentne uciekają z firmy. Popatrzcie na utrzymanie ruchu i technologiczny. Oczywiste, że przełożeni będą te stanowiska obsadzać kim się da. Nikt inteligentny, wykształcony z doświadczeniem nie przyjdzie do bajzlu Apatora za obecnie proponowane wynagrodzenie, a jeśli nawet, to szybko odejdzie. Obecna ekipa, reorganizuje firmę przez paraliż. Można się spodziewać coraz większych problemów, za które odpowiadać będą nowo mianowani. A więc uważajcie na co się godzicie, bo awanse nie wiążą się z wyższym wynagrodzeniem. tylko pretensjami Don Kichotów organizacji.

@CZAS DE81L1

Masz rację żal należy mieć do osób, które dają awans lecz nie zgodzę się z tym do końca, że nie ma co narzekać na osoby, które go przyjmują. Mistrz-kobieta od połowy zeszłego roku narzekała jak to jest źle, ile to ona ma na głowie obowiązków, jak to ludzie ją źle traktują, nie patrzą ani nie traktują jak brygadzistę, obgadują itd. Codziennie były żal i opowieści na linii jak to kto jej zalazł za skórę bo się przeciwstawił- poniżył bo miał inne zdanie niż ona, że to nie jest dla niej za dużo nerwów i stresów ciągle pretensje o coś i do kogoś. Ciągle powtarzała rezygnuje już nie mam siły, mam dosyć tego, jeszcze tylko do połowy miesiąca, jeszcze tylko do końca miesiąca, jeszcze do listopada itd. no ale jak któregoś pięknego dnia usłyszała : "wytrzymaj do grudnia, a ja Tobie krzywdy nie dam zrobić" ; to wytrzymała i teraz się śmieje. Tutaj nam opowiadała na linii jak to rezygnuje, także jak chciała zrezygnować mogła iść położyć papier i po sprawie, a nie robić nam tutaj wodę z mózgu by wzbudzić współczucie. Nie wspomnę o zachowaniu Pani/Pan ciężko przechodzi przez gardło do wszystkich jest na "Ty" ale widocznie Apator takich ludzi lubi zero skrupułów jak i zero jakiejkolwiek kultury. Słabo to trochę wygląda skoro taka osoba jest mistrzem produkcji; no nic pożyjemy zobaczymy. Są wartościowi ludzie siedzą na produkcji i po prostu nie mają odwagi się przebić, a tacy prości ludzie idą w ogień bez myślenia i myślą , że się ustawili ale to tylko ich odczucia.

Obserwator
@280822

Mam coraz więcej pewności kto tak na tą Panią nadaje. Sfrustrowany, siwawy brygadzista który jest mistrzem zamieszania.Do tej pory siał plotki w zakładzie a teraz się wziął za pisanie. Żal tych starszych ludzi, za to że są nieudacznikami obwiniają inne osoby.

Dominika

Szukają inżyniera wsparcia technicznego właśnie:-) widzę tu same wpisy o pracy produkcji, a co z tym stanowiskiem? ktoś wie jakie są mniej więcej zarobki? w ogłoszeniu nie ma widełek z kwotą :/

nie ma widełek
@Dominika

to w miejscowości łódź szukają tego inżyniera chyba już z poł roku wiec pewnie grosze dają tak jak to w ostaszewie bida masz mieć skończoną podstawówkę i będzie git a może i dyrektorem zostaniesz ale bez podwyżki pensji bo firma ma kryzys od kilkunastu lat. kryzys jest zwłaszcza na produkcji bo góra ma sie dobrze

Nowkoncu

W końcu udało się osiągnąć więcej pracowników na produkcji z ukrainny niż jest dyrektorów w tej firmie Czyli firma zacznie zarabiać No chyba ze przybędzie dyrektorów i się wyrówna

aleale
@Nowkoncu

ten stan raczej nie potrwa zbyt długo :) zawsze przydają się pseudo fachowcy z pseudo dyrektorami :). A kto bogatemu zabroni ? :)

@aleale

To ilu jest dyrektorów tutaj że uważacie, że to za dużo?

60minimum
@Ewa

60 albo więcej, tutaj dyrektor jest nawet od kibli a jak się nie sprawdzi to robią z niego specjalistę od specjalnych rzeczy bo to kolesiostwo i jeszcze raz kolesiostwo jak w polityce

Wojciech M.

No to mamy 2 tygodnie względnego spokoju. Co później? Dalsza część reorganizacji. Zreorganizowana została już praca w magazynie, i utrzymanie ruchu. Efekty są widoczne. Co nie? Takie sytuacje zdarzały się wcześniej, koniec był smutny, oczywiście dla tych na dole. Klasyk opisał to tak: A więc: faceci wokół się snują co są już tacy, Że czego dotkną, zaraz zepsują. W domu czy w pracy Gapią się w sufit, wodzą po gzymsie wzrokiem niemiłym. Na niskich czołach maluje im się straszny wysiłek, Bo jedna myśl im chodzi po głowie, którą tak streszczę: "Co by tu jeszcze spierzpyć, Panowie? Co by tu jeszcze?" Czasem facetów, by mieć to z głowy, ktoś tam przerzuci Do jakiejś sprawy, co jest na oko nie do popsucia Już się prężą mózgów szeregi, wzrok się pali, Już widzimy, żeśmy kolegi nie doceniali. A oni myślą w ciszy domowej czy w mózgów treście: "Co by tu jeszcze spierzpyć, Panowie? Co by tu jeszcze?" Lecz choć im wszystko jak z płatka idzie - sprawnie i krótko, Czasem faceci, gdy nikt nie widzi westchną cichutko. Bo mając tyle twórczych pomysłów, takie zdolności, Martwią się, by im czasem nie przyszło tkwić w bezczynności. A brak wciąż wróżki, która nam powie w widzeniu wieszczem: "Jak długo można pierzpyć, Panowie? No jak długo jeszcze?!"

Kamaczo

No i stało się pojawił się nowy kierownik. Ma uzdrawiać procesy, tylko nie wiedzieć czemu żąda od ludzi rozwiązań. No za coś pieniądze bierze. Chyba jest kompetentny w swojej dziedzinie? Swoją drogą była zatrudniona ekipa w tej sprawie. No jak to zawsze bywa, ekipa pieniądze wzięła i nic od kwietnia nie zrobiła. Firma kasę płaci za ekspertów od magazynów, firmę od procesów. Z nowym kierownikiem kolejny nowy ekspert. O co tu chodzi?

JustHoldMyBeer
@Kamaczo

Chodzi o kolesiostwo i tyle.ale to dopiero początek,lepiej by się ktoś zabrał za naprawę kibla w męskiej szatni,bo już chyba nawet woda protestuje i nie płynie do basenu.aaaaaaaa nieee zapomniałem że dział utrzymania ruchu już się podobno sam rozwiązuje.

MOD 21
@JustHoldMyBeer

Dział utrzymania ruchu, technologiczny, magazyny, konstrukcyjny, laboratorium, potężna rotacja na produkcji. I jeszcze tajne porozumienie z Erbudem, żeby nie przyjmował pracowników z Apatora. A czemu administrator wykasował kawowego zołdzieja? Kawa, cukier, herbata, baton, nie zamknij szafki na stołówce to się przekonasz. Firma się zmienia w ostatnim czasie. Schodzi na psy.

Barista

Czy kawowy (usunięte przez administratora) został schwytany? Swoją drogą to ciekawe, czy ludzie kradną bo mało zarabiają, czy dlatego, że HR przyjmuje kogo popadnie.

Nowkoncu2
@Barista

mało zarabiają i hr bierze co znajdzie co zechce przyjść na podwyżkę się czeka od 3 do 7 lat firma ciągle ma kryzys już 10 lat przed cowidem beczała no i 50brutto da po tylu latach

Rozczarowany

Omijajcie szerokim łukiem. Praca przez agencję i przez to sie traci marne pare groszy więcej za różne dodatki. Firma w żaden sposób nie zatrzymuje dobrych pracowników niczym ich nie zachęca, a wręcz przeciwnie zniechęca do dalszej współpracy. W czerwcu mialy być obiecane podwyżki a dowiedzielismy się ze to byly tylko PUSTE SŁOWA !!! Poraz kolejny ŻENADA!!!! Jestem już szczęśliwy w innej pracy ????

Izabela
@Rozczarowany

O jakich dodatkach mowa? Za co się tutaj traci?

Elok

Podobno na hali śmierdzi bąkiem ? Czy to prawda ludzie?

Jest jak w Apatorze byle jak

Czy tylko ja przychodzę do pracy dla Apator by było mu dobrze, jak najlepiej i rezygnuje z podwyżek od kilku lat dla dobra ukochanego Apatora, nawet wypłaty bym oddał by ukochany Apator z Ostaszewa miał się jak najlepiej. Naprawdę tylko ja czy jest ktoś jeszcze kto tak uwielbia przewspaniała firmę Apator S.A. PS Apator S.A. dziękuje ze mogę pić wodę przy 37*C stopniach na hali , buziaczki całuski itp

Perezes
@Jest jak w Apatorze byle jak

Ja rozumiem, że wam jest gorąco, ale jak jest lato to musi być gorąco, tak? Takie jest odwieczne prawo natury! Pewnie byście chcieli żeby włączyć te dodatkowe wentylatory na ścianach. A wiecie ile one prądu biorą. Na to piniendzy nie ma i nie będzie.

Elo
@Jest jak w Apatorze byle jak

Buziaczki kisski ,

Zostaw merytoryczną opinię o Apator S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Apator S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator S.A.