Opinie o Apator S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Apator S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apator S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator S.A. w Toruń

Pan Chilary

Ponadplanowe soboty uwzględnione w grafiku, kto nie może ma iść się prosić kierownika o łaskawe odpuszczenie soboty. Ta firma to żenada, schodzi na psy.. znaczy już zeszła.... Czy w ogóle takie posunięcia że się wpisuje soboty w grafik są dopuszczalne w systemie pracy od pon-pt?? Ciekawe ile osób już przekroczyło limit godzin na rok i są dalej zmuszane do pracy pod karą zwolnienia lub nagany. Ciekawe co na to PIP...

@Pan Chilary

Jeszcze chwila i zostaną sami Ukraincy,chociaż i Oni zaczynają brykać chcąc dodatków i praw jakie mają pracownicy firmy ,dopominają się też podwyżki. Zaczynają dominować w zakładzie a to źle wróży nam i zakładowi, już teraz np na przerwie czujemy się obco bo na 15 osób tylko 3-4 to Polacy ,mają luzy na każdym kroku ,zamiast pracować ciągle wiszą na telefonie ,nie przejmują sie uwagami ,nie rusza ich to ,pracują bardzo wolno i niedbale ,nie dotyczą ich normy ale nikt tego nie zauważa oprócz innych pracowników i to wcale nie jest złośliwość, tak jest ,wkurza jedynie to że Nasz pracownik musi zapieprzać całe osiem godzin a Oni tylko zabijają czas .Są też wśród Nich dobrzy pracownicy, to trzeba przyznać ale niewielu ...Nasi mają już tego dosyć i odchodzą ,tam gdzie lepiej płacą ,gdzie pracownik jest człowiekiem a nie robotem ,który nie myśli, nie ma swojego zdania i robi co mu każą.... Przykro ,że nic się nie zmienia bo praca nie jest zła, tylko zarządzanie się nie sprawdzą ....

Kamaczo

Nie wiem jak to jest w tej firmie, że jak zatrudniają kolejnego uzdrowiciela to coraz większy chaos. Przedtem mieliśmy dyrektora z japońskim doświadczeniem. Teraz mamy matematyka a zamieszanie ciągle te samo. Nadal efektów nie widać. No może takie że doprowadził do ucieczki kadry technicznej i skłócił załogę. Jeśli taki był cel to został osiągnięty.

@Kamaczo

Wykształcenie nie ma tutaj nic do znaczenia, dla kogoś kto nie widział produkcji i siedzi tylko w słupkach to nigdy nie zrozumie o co tu chodzi, Apatorowi potrzeba radykalnego wstrząśnięcia kadrami zarzadczymi, dopuszczenie do władzy ludzi przechodzących całą ścieżkę, od szeregowego do prezesa

Izabela
@BPA

A doświadczenie i wykształcenie są brane pod uwagę podczas zatrudnienia, czy jak to wygląda?

@Kamaczo

Heh niestety ten człowiek widzi tylko: dałem to, zrobiłem to, pokarze im słupki, a każdy ma to w poważaniu. Czekam już na zebranie jak będzie się puszyć ile to szczęścia załatwił na integracje i jak on nas to rozumie ;)

Nie są
@Izabela

Masz mieć minimum jedną rękę i z trzy palce by coś chwycić ewentualnie przesunąć czy tam kliknąć w smartfonie Robić nie musisz prawie nic jak ludzie z Ukrainy których jest już z 80% na produkcji

Obrońca
@Nie są

@Nie są ale są też osoby z Ukrainy które naprawdę fajnie i sumiennie pracują, są owszem też takie które mają gdzieś i robią byle się nie zmęczyć, ale nie powinno się wrzucać do jednego wora po samej narodowości. Polki tak samo kombinują zwłaszcza z długim stażem.

aaaaa
@Obrońca

To prawda.... zwłaszcza takie dwie które przychodzą pół godziny przed pracą i zajmują dogodne IM stanowiska

Dominika
@aaaaa

Nie biją się przeciez o te miejsca, każdy moze przyjsc wczesniej i je zająć. Nie rozumiem w czym problem? :)

Gosia
@Dominika

W czym problem ???? po 1 zdobyć stanowisko ..by się nie napracować...po 2 jest norma.. więc lecę wg. normy czy zrobię czy nie ,.wpisują normę ..kto mnie sprawdzi ,. Po 3 przychodzisz na nadgodziny to pracuj ..nie wykorzystuj innych ...nie śpij ...bo jesteś po imprezie ...albo rzucając taki tekst ..przyszłam zarobić a nie się narobic, albo przyszłam bo płacą i szukam pracy by powiedzieć na internecie

Przykro patrzec jak firma z technicznymi tradycjami staje sie montownia z zastraszana zaloga. Nowe kierownictwo na czele z panem L. zapowiadalo zmiany. Sa to jednak zmiany powodujace rozpad firmy. Tylu cennych pracownikow odeszlo a wielu planuje odejscie w najblizszym czasie. Czlowiek - najwieksza wartosc. Tak kiedys mowiono w Apatorze ( za ostatniego dobrego prezesa Pana N.). Teraz to puste slowa. Pracownik pod rzadami pana L jest zastraszany, pozbawiany godnosci, traktowany jak przedmiot, numerek na liscie ktorego mozna sie pozbyc gdy tylko wyrazi swoje zdanie na temat pracy. Pan L ma na takie dzialanie niestety zgode dlatego czuje sie bezkarny. Dlatego zostal sprowadzony po znajomosci aby wykonać każdy rozkaz. Na zalodze dokonuje sie wszelkich oszczednosci z drugiej strony wymaga sie bezwzglednego posluszenstwa i pracy bez odpoczynku. Pracownicy maja rodziny, domy swoje plany na sobote i niedziele ale nikogo z kierownictwa to nie interesuje. Z (usunięte przez administratora) nigdy nie bedzie dobrego pracownika. Atmosfera jest najgorsza jaka kiedykolwiek byla w tej firmie. Nic z dawnego Apatora nie pozostalo. Ludzie ktorzy nie powinni zarzadzac zaloga ze wzgledu na brak kultury, swoje niezdrowe sklonnosci jak rowniez naduzycia wladzy w zachowaniu do pracownikow niszcza niestety ta firme.

@pracownik

Prawdy w tym poscie jest duzo ale najwazniejsze sa slupki ;) szkoda ze pan L. Nawet chwali sie ankieta

@pracownik

Uważam tak samo ,dokładnie tak jest

CORAX

Pan Zarządca zwolnił sobie parę osób które mu się nie podobały i nie widział z nimi współpracy, a obecnie role się odwróciły i coraz więcej osób składa wypowiedzenie, bo nie widzi możliwości współpracy z Panem zarządcą. HR ma duży problem z zatrudnieniem kompetentnych pracowników, zwłaszcza, że i tam ludzie zaczęli się zwalniać.

@CORAX

Ktoś kiedyś powiedział, "Apator to kolos na glinianych nogach" już wiemy kto jest tymi nogami XD

Apator S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Brygadzista Produkcji. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Nocki boy

Wielki Pan L niczym rządzi niczym Dyktator ... wczoraj się modliłem po ankietach żeby go usunęli z pracy

Miron
@Nocki boy

I jak?

Zydu

Kot z miasta Łodzi pochodzi z centralnej Polski...

SS

Kot z miasta Łodzi pochodzi z centralnej Polski ...

Lucy

Pan L rządzi niczym Imperator , ludzi ma za nic ,dla niego to tylko kręgosłupy do robienia , zero szacunku , zmuszanie ludzi do nadgodzin bo jak nie to będą zwolnieni

Stary pracownik 30

Koledzy i Koleżanki tak jak mówiłem ten dzień nadszedł :) lecimy z Ankietami niech każdy pozna prawdę o naszym dyrektorze. Trzymajcie się ciepło!

Meli

Witam ludzie ,co słychać w naszej kochanej firmie? Kibelki już odepchane ?

BPA

Pani Gosiu, jak tam, nadal nie ma Pani na nic wpływu?

www
@BPA

Jaka Gosia i czego nie może? Konkretnie proszę.

Gizmo...

Jak w Piosence dziewczyny lubią brąz hahaha to w tej firmie też widać lubią brąz , toalety były miesiąc zapchane ,? To gdzie ludzie załatwiali swoje potrzeby? Do wiadra? Czy do dziury na łące ? Brąz jest w modzie tego lata !!!

Brownie
@Gizmo...

Mmmm....suuuper...podlubalby paluchem w takim kibelku"zabetonowanym"....albo gola syre zanurzyć.I do buta...ekstra sprawa jest to.

r-bud

Co się dzieje? Firma ma bardzo duże problemy z odpływem pracowników. Zwalniają się pracownicy produkcyjni, specjaliści, kierownicy, a nawet dyrektor. Fachowcy z wiedzą i doświadczeniem, co niektórzy kilkanaście lat stażu. Co jest tego przyczyną, a może kto? Nie tak łatwo zastąpić fachowców, hydraulik poszedł na emeryturę i co się dzieje? Głupia rura od miesięcy jest problemem. Kto pracuje ten widzi, ludzie odpływają, a g...o nie. Fotki z toalety powinni pokazywać przy rekrutacji. To już tylko cień dawnej firmy. Atmosfera fatalna. Jak tak dalej pójdzie Apator skończy w strefie jak Orion czy Kimoto.

@r-bud

Masz rację, tak to się skonczy ,ale nie może być inaczej jeżeli nadgodziny są obowiązkowe a odmowa grozi zwolnieniem ,ludzie mają dosyć, a przecież na Apatorze świat się nie kończy...ludzie znają swoją wartość, mają doświadczenie i chcą pracować ale w normalnych warunkach ,w przyjaznej atmosferze z odpowiedzialnymi przełożonymi a nie pod naciskiem i w ciągłym stresie ,długo tak się nie da ...

Ejmen...

Święte słowa,święte...

Brown Woman
@r-bud

Ma duże problemy z odpływem,prawda.

Lila

A ja myślałem że tą budę już zamknęli... Typowy (usunięte przez administratora) za grosze. Płacą takie grosze żeby ledwo przeżyć od 10tego do 10 tego... Szkoda życia żeby tam robić za te grosze

@Lila

No chyba nie na każdym stanowisku jest taka zła wypłata?

Wdzięczna

Ja jestem bardzo wdzięczna, dyrektorowi, że załatwił nam kolejne obowiązkowe nadgodziny najlepiej na 12h płatne aż 100% ekstra dobrze, że każdy ma jednak dom bo nie długo będziemy pracować 24h. Braki materiału, psujący się system a Ty tyraj soboty i najlepiej niedziele... Jak długo trzeba być przepracowanym by osoby odpowiedzialne za ten stan zobaczyły, że przekłada się to na jakość pracy ( której jedak nie można wykonywać w normalnych godzinach z powodu braków)

ktoś
@Wdzięczna

Toć niedziela też pracująca podobno?

@ktoś

Tak owszem lista była ale jak można zabierać czas odpoczynku już zaczęły się kłótnie, wyzwiska a ludzie poprostu są zmęczeni i cholera nikt tego nie widzi, jak jest blokada np płytek z innego działu to my mamy braki i mamy gonić a przychodzisz do pracy chcesz nawet pracować a 3h lecisz na szmacie po 2 zmianach które robiły to samo... Może najpierw ogarnąć haos i zmotywować niż grozić, wymagać blokując możliwości

Nicki

Ta praca jest cudowna , zamiast Apator firma powinna zmienić nazwę na Eden :) a praca na produkcji za taką kasiore to już wogóle rarytas .

Czy w Apatorze przyjmują np. techników elektroników ?

paweł2
@Paweł

chyba teraz nie ale nie pchaj się do tej firmy w tym zawodzie zmarnujesz sobie życie zawodowe już na starcie o dobrych zarobkach zapomnij najniższa ta firma to tragedia zero rozwoju a teraz jak te szaj..sy rządzą to ci wszystko zabiorą by mieć na nowe auta myślę że można śmiało powiedzieć ze praca w tej firmie to już jest wstydem

@paweł2

Dzięki za odpowiedź

Pan X
@Paweł

Tak ale zaraz zwalaniają bo mają takie kaprysy :)

@Pan X

Prawda , ponoc ostatnio sporo osób mających odmienne zdanie niż Pan z góry pożegnała się z zakładem. Nie potrzebują pracowników myślących samodzielnie mają przecież ludzi z Ukrainy chętnych do pracy ,oni robią co im się mówi, szkoda naszych ludzi

@Paweł

Przyjmują wszystkich, którzy maja 2 ręce i 2 nogi.

Bandi

Wielki Pan L jest niczym Nikodem Dyzma ... Skąd wogóle się wziął ten człowiek ? Kolesiostwo i załatwianie stołków po znajomości bo inaczej tego nie widzę . Nie ważne że facet nie ma pojęcia.... Ja nie wiem nawet czy on się nadaje do sąsiedniego Sharpa na produkcję :)

Alergia na arogancje
@Bandi

a Ty kim jestes nieszczesliwy czlowieku? i do czego sie nadajesz oprocz znieslawiania na forum ludzi?

Kazimierz
@Alergia na arogancje

Masz racje nie należy tu nikogo obrażać. Ale ty też nie byłeś zbyt miły. Pracujesz tu i znasz zasady na jakich przyjmują ludzi? Serio po znajomości czy można się dostać bez żadnych pleców?

Rozczarowany

Moje wnioski po latach pracy w tej firmie, związki oraz ludzie którzy mają lajtowe podejście do pracy rządzą w tej firmie. Spróbuj tylko z którymś zadrzeć nie ma już życia w firmie. Nie masz pleców nikt ci nie pomoże. A jak już ktoś się znajdzie to czekać kiedy na tą osobę coś znajdą. Jeżeli ktoś chce pracę gdzie można zarobić a się nie narobić zapraszam. Dodam jeszcze że nawet ci co mają w (usunięte przez administratora) pracę mowa o produkcji , trzyma się takich ludzi ponieważ nie ma ludzi do pracy i lepszy taki już w całe. Dlatego mówię że to ci ludzie rządzą, nie dyrektor. Ostatnio byłem świadkiem jak dyro szedł mijają ludzi którzy odeszli ze stanowisk żeby iść na papierosa. - zero uwagi jakby ich nie widział. Kierowników ścigają za to a sam nawet nie zwróci uwagi ale co najważniejsze że ma spokój. Porażka jeżeli chodzi o dyscypline. Jak ludzie zarabiają najniższa krajowa plus około 200 premi. Jak ktoś ma większą tawke to już ci co minimum 10 lat robi. Ale mimo wszystko czy 2.500 po 35 latach to dużo, nie w tych czasach. Polecam pracę tym co mają wylane na robotę. Przyjść zarobić wyjść i zarabiać. Owszem fajne są dodatki świąteczne.

Wanda
@Rozczarowany

@Rozczarowany, rozumiem, to niewesoło. Dopisałbyś więcej o premiach? Interesuje mnie oferta pracy dla technika elektryka, mowa w niej o premii miesięcznej i kwartalnej. Którą z nich wymieniłeś i ile może wynieść ta druga?

Incognito
@Wanda

Premia kwartalna jest, premia roczna również. Premii miesięcznej nie ma. Ile może wynieść, jest to % od twojego miesięcznego wynagrodzenia, w przypadku o którym piszesz będzie to z tego co pamiętam 6% jeżeli chodzi o kwartalne. I chyba tyle samo rocznej.

@Incognito

Kłamstwa , proszę nie wierzyć

Zawiedziona
@Rozczarowany

Podpisuję się pod tym. Albo myślisz jak związkowcy albo wypad po latach za nic

Nicki
@Rozczarowany

Sama prawda...dodaj jeszcze o niesprawiedliwym traktowaniu niektórych pracownikiów przez liniowych...

Olexy
@Rozczarowany

Dodatki świąteczne były teraz zostały obcięte o połowę.

Wanda
@Incognito

Długo mnie nie było, ale wracam do Apatora. Dziękuję, że podajesz te procenty, ale żeby sobie obliczyć ile to wyjdzie, to trzeba znać podstawę pensji, a ja nie wiem, jaka jest. Ktoś tu pisał o najniższej krajowej, ale mogło chodzić o inne stanowisko. Elektryka teraz nie szukają, ale np. mechanika utrzymania ruchu - owszem: http://www.apator.com/pl/grupa-apator/kariera/aktualne-oferty-pracy

@Rozczarowany

Dodatki świąteczne były dobre przez kilka lat w związku ze sprzedażą ośrodka wypoczynkowego w Rowach. Od 2022 nie liczcie na wysokie dodatki (kasa się skończyła)

Panczur
@Rozczarowany

Zgadzam się w 100% .... Taka jest przykra prawda . Pan L człowiek jest niczym Nikodem Dyzma

Mr.Gatsby

Zapchane Kibelki to wizytówka tego zakładu haha . To jest zakład (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Apator S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Apator S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator S.A.