Opinie o Apator S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Apator S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apator S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator S.A. w Toruń

Hmmmm

dodaj jeszcze by produkować trzeba mieć sprawne maszyny i materiał, bo ostatnio z tym też super sprawa ;)

WAFEL
@Hmmmm

Dodaj też, że żeby więcej produkować trzeba mieć więcej inżynierów procesu, a żeby mieć więcej inżynierów procesu trzeba więcej produkować.

Olek

Dokładnie ogłoszenia o tym,że firma zarobiła krocie...przesunięcie terminu ogłoszenia premii wynikowej na 2023! A co z premią wynikową za 2022? Hmm...czyżby kolejny rok żadnej premii??? Podwyżki?! Co najwyżej prądu, gazu i produktów we własnym gosp.domowym...niektórzy tyrają w systemie 4-brygadowym po kilka lub kilkanaście lat non stop! Dodatki obniżone... weekend wolny raz w miesiącu...nie wiesz co to weekend majowy i co to są pojedyncze święta przypadające w ciągu roku?..a to wszystko za wolny dzień hmm...nadgodziny kiedy??? W dzień wolny? Czyli 8 dni pracujących ,dzień wolny I kolejne 7 dni pracujących...no ale kto tam będzie się tymi ludźmi przejmował...ważne, że jest kasa na kolejne "białe fartuchy" itp ...przykre...

Leo
@Olek

Dokładnie tak jest. Nie pozwalają zejść z 4 brygadowki ludziom którzy orają tak od lat. Wszystko ucięli tylko wymagania mają większe

Karol
@Leo

Siemanko.A kto się orientuje jak sytuacja na maszynach wtryskowych? Doszły mnie słuchy że jest szansa zatrudnienia się.No i fajne dziewczyny są ????

Jeden z wielu

Na zebraniach ciągle się mówi ..jest super, jest lepiej, jest postęp, dziekujemy za wasze zaangażowanie, za pracę i starania, ale gdy tylko pojawia się pytanie o podwyżki, bo większość pracowników w tym roku osiągnęła już pułap najniższej krajowej nagle ..musicie się jeszcze postarać.. jest za słaba wydajność ..za dużo błędów.. firma ma za małe zyski.. generujemy za duże straty i tak w kółko ..z kolei na stronie Apatora piękny artykuł jak to firma zarobiła krocie.. jeśli ktoś szuka pracy za najniższą krajową zapraszamy.. lepiej nie będzie chyba, że wygracie premie w loterii.. super bonus na zachętę dla pięciu wspaniałych do których los się uśmiechnie pod warunkiem że wyniki usatysfakcjonują górę. Dodatki już nie takie jak kiedyś, nie motywują tych co pracują na nocki bądź w systemie czterobrygadowym, więc niestety coraz więcej osób odchodzi, maszyny za miliony wydajne w kilkunastu procentach, bo po co zapłacić za serwis i dobre przeszkolenie pracownika, oraz dać mu godną pensje ..inwestycja w automatykę się opłaciła bo przecież człowiek to nie maszyna musi pić, musi siku i czasem ma gorszy dzień, więc może zrobić mniej.. automaty natomiast są niedozdarcia, nie okazują emocji, nie generują błędów, wydajność maksymalna i co najważniejsze nie wołają o podwyżkę ..co innego już koszta części i serwisu. Produkcja się stara ale niestety jest jeszcze za mało białych fartuszków, żeby to wszystko ogarnąć. Może kiedyś będzie lepiej trzeba być dobrej myśli ..

Czołem wszystkim wiernym i jeszcze pracującym w tej "cudownej" firmie. Teatralnego Tobie dali i myślą, że zaskarbili sobie dozgonną wdzięczność he he he... Kto rozdawał te wafelki wszyscy dobrze wiemy. Najpierw zebrania i coraz większe zaciskanie pętli na szyi, a później wafelki. Widać jak Nas postrzegają, za (usunięte przez administratora) mają. Powoli robi się najgorszy (usunięte przez administratora) w okolicy. Wodę masz pić z kubka ludzie chodzą do pracy i ŻYJĄ czy czyta to góra??? Powtarzam ŻYJĄ połykają leki, rozrabiają lekarstwa, czasami leki na ciśnienie nie pomagają, a kawy parę łyków tak. Poza tym saszetki firmowe dają tylko w nich masz nosić rzeczy, a są osoby na hali, które sobie u brygadzistów rzeczy trzymają lub po szafkach różnej maści chowają, a ty zwykły robolu noś wszystko ze sobą, od leków po środki higieny itd. Oczywiście zapomnisz czego nie ma zmiłuj szatnia zamknięta i wyjesz jak wilk do księżyca pod szklanymi wrotami by ochrona otworzyła szatnie bo coś z niej potrzebujesz. Czekać tylko kiedy wc będzie otwarte od- do. Proponuję dystrybutory z wodą otwierać o pełnych godzinach tylko na 5 minut, na stołówce też grzanie czajników tylko przez pierwszych 5 minut przerwy śniadaniowej, poza tym lećmy z groteską dalej rękawiczki raz na miesiąc, cyna raz na dwa miesiące itp. KTO JEST ZA??? Do szanownych rządzących w zakładzie pracują LUDZIE wiemy, że bardzo ale to bardzo chcecie nas upodlić zabrać kawę, herbatę dobrze wiecie, że 20 minut na jedzenie w tym papieros i kawa to jest nierealne czyli mamy wychodzić po łyk kawy na stołówkę, a szklankę z kawą trzymać zamkniętą w szafce. Czy ktoś policzył jakie straty będą się generowały jeżeli każdy z nas wyjdzie na stołówkę po łyk herbaty bądź kawy. Pracują też osoby, które nie mogą pić wody nikt się nie zastanowił, że żołądek boli po wodzie tak, tak moi drodzy są wśród nas osoby, które nigdy nie wypiją wody łyk czy dwa owszem ale nie żeby cały dzień o wodzie, preferują ze względów zdrowotnych herbatę bez cukru nie klei się. Chyba, że patrząc z drugiej strony firma dba o naszą ekonomiczną strefę. Zaoszczędzimy rocznie na kilku paczkach kawy, herbaty i kilogramach cukru i w naszym domowym budżecie też przestaną nam samochodziki odjeżdżać.

Apator S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Brygadzista Produkcji. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Zdegustowany wtryskiwacz

Witam wszystkich, firma na chwilę obecną nie jest godna polecenia. Polityka centrali od lat prowadziła do jednego, powtórki amerykańskiego forda (kto nie zna, niech poczyta). Rotacja na stanowiskach dyrektorskich, chęć szybkiego wykazania efektów przez cięcia doprowadziła do redukcji kluczowych pracowników firmy. Kondycja firmy jest w opłakanym stanie, Apator nie jest w stanie podzwignąć żadnego poważnego tematu (pomimo ze probuje to zrobić) przez brak kluczowych osób w których miejsce zatrudniono ludzi od soczków i marchewek.. żadne lean ani inne mesy nie uzdrowią firmy, podążanie tak utartymi schematami (case Toyota - wciskała wszystkim just in time a samemu posiadala pełne magazyny części, co spowodowało wykoszenie konkurencji - czytaj rynek USA - Trump rulz) nic nie da.. nietrafione i niepotrzebne inwestycje, okłamywanie rady nadzorczej czy 50 miejsc paletowych zajętych przez liczniki obecnie nadające się do utylizacji przez maszyny po 3 mln na płytkach pcb (szkoda bylo firmie 18 tys rocznie wydac na serwis aby maszyna działała z serwisem 24h) to tylko kilka trupów wyglądających z szafy. Można by Tutaj Panu N wyciągnąć na światło dzienne tyle historii że dnia by nie starczyło na opowiadania…. Ale firma juz od 10 lat boryka się z takimi problemami i w czasie kryzysu wszystko zaczyna boleć, nieprawidłowy i zawiły system naliczania kosztów ( Pani Anita za Czasów Mirosława K przedstawiła plan naprawczy, ale było za drogo… to w zamiast tego kupili i wdrozyli pożal sie Boże mesa który nic nie zmienił…) pchają się w nową wersję LN-a ( każda poważna firma pracuje na systemach z 21wieku np sap i to z pełną integracją - czego w apatorze brakuje) nawet nie określiwszy systemu nadrzędnego… team center niczym total commander wiedzie prym nad prymem wraz z burdelem w dokumentacji i utrzymaniem przez 7 konstruktorów produktów z ubiegłego wieku… nawet nie trzeba wspomnieć o (usunięte przez administratora) w HRach i braku mapy kompetencji czy zakresu obowiazkow.. i tak, to są zaniedbania wieloletnie wynikające z cięć a nie z braku chęci i kompetencji pracowników… równia pochyła przyśpiesza, ale niech firma wyda kolejne kilk baniek na nowego arsa czy licznik, a w naszym pionie niech zabiorą premie i każą pracować nadgodziny…

@Zdegustowany wtryskiwacz

Niestety, dużo w tym prawdy, dołożyłbym do tego jeszcze, aby kadra kierownicza/dyrektorska (w części świeża pochodząca z poza branży nie znająca firmy, klientów itp) chciała wysłuchiwać doświadczonych pracowników, którzy proponowali środki zaradcze na rozwiązanie bieżących problemów, zamiast zatrudniać nowych kierowników, którzy się uczyli na własnych błędach , podejście do klienta niestety też pozostawia do życzenia, nie jest Apator monopolistą a konkurencja nie śpi

@Zdegustowany wtryskiwacz

Brawo, jest dokładnie tak jak piszesz. Można jeszcze sporo dołożyć o nieudolnym zarządzaniu i nieudolnej kadrze zarządzającej która zupełnie nie potrafi znaleźć rozwiązań w sytuacji gdy występują jakieś problemy. Bo nie sztuka zarządzać jak wszystko idzie dobrze. Wtedy to i sprzątaczka może być prezesem (niczego nie ujmując sprzątaczkom). @Zdegustowany wtryskiwacz - pewnie za chwilę usuną Twój wpis :( bo to się nie spodoba zarządzającym. Ale i tak wiadomość poszła już w świat :). Powodzenia

@Zdegustowany wtryskiwacz

Oj tak! Pięknie ujęte! Dodam jeszcze, że co chwilę "nowe"kolejne stanowiska kolejni inżynierowie, kupcy...kolejny kierownik... Komputery ,nowe systemy...za grube miliony,które nic lepszego nie wnoszą...zero doceniania zwykłego pracownika...jakiś czas temu ankiety dla pracowników...co wynikło z tych opinii...nic...ludzie tyrają...premii rocznych to już chyba nigdy nie zobaczymy...z wielkiej łaski 200zł brutto za brak absencji w normalnych firmach takie dodatki są do pensji na stałe jeśli nie chorujesz...za chwilę zmienią się widełki płacowe o ile? 100zł? Przy tych cenach przy tej inflacji...śmiech na sali... Panu L...już dawno powinno się podziękować...

@Olek

Ten L.. to już niejedną produkcję rozwalił w firmach w których był. Taki to z niego pseudo fachowiec.

BMW

może szuka tych mercedesów, co mu odjechały. A jeden z nich mógł być dla nowego prezesa.

Gizmo...

Niezłą ma renomę ten cały Apator... Ciekawe kiedy zamkną tą "firmę" bo raczej żaden młody człowiek po szkole nie przyjedzie pracować do tego "czegoś" za grosze i robić na tych nierobów u góry

KARATE KID
@Gizmo...

Przesadzasz Gizmo, niedawno przyszedł młody, inteligentny człowiek do pracy w ASA. Był na tyle inteligentny, że zrezygnował z pracy po 2 godzinach. Podobno stwierdził, że w Apatorze mieszają jakieś lewusy i ciamajdy i nic dobrego z tego nie będzie.

Zocha

A mnie dziwi dlaczego znikają niewygodne komemtarze? Czyżby dla kogoś były niewygodne?

Widz

Dlaczego nie bierzecie się za osoby które chorują? ."Elektronica " ale nie od produkcji tylko od osób które siedzą za biurkiem. .

Mercedes i rój

W tej firmie jest coraz gorzej, na wszystkim oszczędzają ale robią sztuczne stanowiska i zatrudniają na nie ludzi co wgl nie mają pojęcia, paranoja, winna zawsze pracownika że Mercedes odjechał, w sobie błędu nie widzą, ale spokojnie jabłka zgniłego się nie rusza bo samo się wykończy, dobrze że wrócił były prezes i zrobi porządek z tym całym cyrkiem co się dzieje, pozagląda w papiery oraz w faktury oraz czy jest to fizycznie na stanie, a z drugiej strony ludzie się zwalniają i to tacy ludzie co już dużo potrafią, niedługo obudzą się z ręką w nocniku bo słyszałam że serce ❤️ Apatora będzie się powoli kruszyć

Firma Apator S.A. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Monter. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Hmmmm

tak w umowie jest monter a teraz mlodszy monter i monter to to samo płacowo, ale prace są różne, szkolenie taaaa jasne 5 min i orient express ;) a tak serio to normalni pracownicy zawsze pomogą warto pytać ;)

Halina
@Hmmmm

a umiesz wytłumaczyc czemu młodszy monter i monter maja to samo wynagrodzenie, jak firma to tłumaczy chetnym do pracy ?

@Halina

obecnie aneks obejmuje kwotę na najniższą krajową wiec nie odpowiem

@Hmmmm

można się dowiedzieć czym konkretnie ich praca się różni tu w firmie? tzn., domyślić się niby można, że o poziom doświadczenia tu chodzi ale ciekawa jestem konkretów, skoro stawka równa... Nikt nigdy nie miał o to problemu w firmie?

$$$

Dawno nie było takiego bałaganu, zaczął się jak się pojawili cudotwórcy i zaczęli wprowadzać swoje „ porządki ”. A dzisiaj jest wciskanie kitu udziałowcom, że niby wojna w Ukrainie, słaba koniunktura gospodarcza i wysoki poziom kosztu pozyskania finansowania zewnętrznego. A o covidzie zapomnieli? Produkcja idzie jak krew z nosa. Jedyny ratunek jak widać to coraz większa ilość nieprodukcyjnych białych fartuszków.

Lewandowski
@$$$

Firma zaczęła spadać gdy nastąpił transfer do zarzadu bialych kołnierzykow i to trwa niestety.

obserwator
@$$$

No nikt nic nie wnosi bo awansowali lub zaczęli prace ale najpierw sie przeciez ucza hahahaha A my na nich zapieprzamy tylko ze dla nas najnizzza krajowa A oni biora pensje i to nie male łażą wiecznie sie naradzaja A nic z tego nie wynika

WWW

Nie ma to jak stać na drodze i debatować blokując przejście. Kierownicy, brygadziści, liderzy i inni nieprodukcyjni specjaliści stoją codziennie i myślą jak usprawnić produkcję. Oto moja rada zejdźcie z drogi, dajcie przejechać paleciakiem, wózkiem, przejść, po prostu pracować. Myślałam, że poszli po rozum do głowy i znaleźli miejsce na te jakże potrzebne strumienie, ale gdzie tam poszli blokować drogę z drugiej strony. Pytanie do behapowca, czy na drodze transportowej i jednocześnie komunikacyjnej powinny się odbywać takie spotkania?

@WWW

Ale to aż tak często ktoś do was przychodzi? I w ogóle to nie można im po prostu powiedzieć zeby się przesunęli? W czym problem?

Ryś
@Ewa

To specom od usprawniania trzeba mówić, że przeszkadzają w pracy??!! No ale niestety takich pseudo speców i pseudo fachowców jest tu wielu zaczynając od brygadzistów po dyrektorów i na prezesach kończąc. Dlatego firma już od dobrych kilku lat coraz gorzej sobie radzi.

@Ryś

Prawda

BLA BLA BLA

A NIE WSPOMNIAŁEŚ O ZASADACH ESD FARTUSZKI ROZPIĘTE BUTY JAK WSPOMNIAŁEŚ NA KOTURNIE BEZ OPASKI W STREFIE EPA A NAS(usunięte przez administratora)A NA KAŻDYM KROKU ŚCIGAJĄ ŻENADA CO TU DUŻO MÓWIĆ CYRK

ściana

eeeetam ktoś kiedyś tu pisał cytuję-:dajcie jej spokój jest młoda ogarnięta nauczy się nikt nie rodzi się geniuszem:i co nadal nie ogarnia tak????

obserwator
@ściana

w sumie nie musi rządy z szarpa licza się znajomości układy ukladziki jak się nie podlizujesz nie masz miejsca

Witam. Mam pytanko odnośnie pracy w Apator S.A.Jak się pracuje na produkcji ? Czy warto podjąć tam pracę?

Może być
@Gość

Wszystko zależy gdzie trafisz, jest lepiej i gorzej ale tragedii nie ma, o kokosach zapomnij ale w porównaniu do innych zakładów nie jest to ciężka praca tylko trzeba przywyknąć i na pewno się nie da obijać.

@Gość

Praca nie jest ciężka .jeśli chcesz pracować i się skupisz na pracy będzie dobrze teraz przyjmują przez Apator .na elektronice jest ok ..wpisz w CV dział O7

Pan Tadeusz 40 %
@1234

Nie wpisz O7 jak ci HR radzi, tylko przynieś 0,7. Bez tego możesz zrezygnować po jednym dniu pracy, jak wielu przed tobą.

ŁKS
@Może być

O kokosach zapomnij, ale jak masz wechikuł czasu to się załapiesz na owocowe wtorki.

@Pan Tadeusz 40 %

Czyli praca w sobie Ok,a atmosfera w pracy kiepska ?

@1234

Co to jest ten dział O7? Ogólnie przyjmują jako młodszy monter na 3 zmiany

Dawko
@Gość

Produkcja, jak produkcja. Jak chcesz pracować to z pewnością warto podjąć pracę. Praca nie jest trudna. Zarobki nie powalają na łopatki, jednak byłoby trzeba postawić w której firmie produkcyjnej powalają? Do podstawowego wynagrodzenia są dodatki i benefity, rozwinięty socjal, więc jest okej.

@Dawko

Ano o akurat racja, chyba trudno jakoś grubo ponad wyjść, dlatego atmosfera się liczy, z nią wszystko ok? I piszesz o rozwiniętym socjalu, stale się rozwija? Co tam ciekawego jest?

Dawko
@Wiktoria

Atmosfera jest dobra. Przynajmniej w moim dziale. Wszyscy pomogą. Nie ukrywam, że na początku się obawiałem, ale się zaskoczyłem. Duży plus za trenerów na linii, którzy służą wsparciem. Z Mistrzem czy z brygadzistą też bez spiny. Benefity to m.in. pakiet medyczny, karta sportowa, kasa na wczasy, święta, zapomogi, pożyczki i integracje, szkolenia

Ja120

Zgadzam się.

Również się zgadzam.

MIŚ
@2222

Ja też się zgodzę. Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!

Kolega
@Gość

Pracę w Apatorze omijać szerokim krokiem pensje małe i dodatki śmieszne

ela ela
@Gość

jak sie dostosujesz i bedziesz czyscil buty a,la brygadzistkom to możesz zacząć tam prace bo jak masz honor i własne zdanie to tego cyrku nie zniesiesz

Xd

Firma oszczedza na ogrzewaniu hali :( jest zimno a nam nie wolno chodzić w swoich bluzach to może warto by dać pracownikom firmowe cieplejsze bluzy

Ktosik
@Xd

Zgadzam się z tym ,mogliby zorganizować polary dla pracowników najbardziej zimno dokucza w weekendowe dni i nocki kiedy jest nas mało, ukraincom wolno nosić bluzy ,bezrękawniki itd ...nam nie ..

@Ktosik

nie rozumiem tej opinii chyba. chyba nikt nie zakazuje założyć czegoś swojego? to czemu piszesz, że m wolno skoro po prostu sobie przynieśli? ale jeśli chodzi o temp to ona jest w kodeksowych normach czy tremometrów nie macie?

Podwyżki

A propo dodatków do 4bryg i dodatku do nocek to od nowego roku ma być jeszcze mniej, bo to dobroć pracodawcy że tyle daję, szukają oszczędności na wszystkim a robią sztuczne stanowiska na których się uczą ludzie co nie mają wgl. Zielonego pojęcia. Ludzie będą uciekać z tego statku od nowego roku i to ludzie wykfalikowani , i co wtedy ? Statek może osiąść i się nie podniesienie

Gosia
@Podwyżki

Co rok to gorzej ...aż się bać 2023 a te nowe stanowiska (trenerzy .motyle ) były by ok, bo naprawdę zmiany potrzebne.,ale to wszystko musi iść w kierunku ..od ...do... A nie zaczynamy od ..do ..i choć sami mało wiemy uczymy a większości nie uczymy....bo nie wiemy. ...to jest słabe ale stanowiska są ..kasa jest ...no jest ..a ktoś kto to wprowadza też ma plus w firmie .......

@Podwyżki

Ploteczki, ploteczki skąd takie info...? Nie sądzę by firma ponownie poobcinała dodatki to byłoby jednoznaczne z utatą większości pracowników.Za pieniądze bez dodatku, praca za płotem czeka na 3 zm.z wolnymi weekendami.

SOCKSY
@Gosia

Czyli ci co nie potrafią i nie wiedza uczą innych. Co na to mądrość ludowa? Jest takie przysłowie „Uczył Marcin Marcina, a sam ..

Olek

Niestety..."źle się dzieje w państwie duńskim"...to była dobra firma.Do pracy przychodziło się z uśmiechem,a teraz...niższe dodatki...podwyżka w porównaniu do szalejącej inflacji to jakiś żart...Dodatek za obecność to powinno się zostawić na stałe...Przez cały, dość długi staż pracy brak L4 więc wiem,że jest to w jakiś sposób docenione.Za chwilę nie będzie komu naprawiać maszyn bo jedyny, najbardziej doświadczony mechanik w firmie również położył wypowiedzenie...Przykre bardzo...

Hanna
@Olek

Jakie dodatki zostały pomniejszone? Bardzo to wpłynęło na wysokość pensji?

@Hanna

Pomniejszony dodatek nocny oraz dodatek za 4brygady, tak wpłynęło teraz dostajesz połowę mniej...

Podwyżka, a co to??????

Witam wszystkich dzisiaj afera w całym zakładzie, ponieważ temat nr 1 to: podwyżki 4% od kilkunastu ładnych miesięcy. Przy obecnie panującej inflacji, cenach spożywki, opłatach w szkole, lekach po prostu Szok !!!! 4% wstydzili by się w ogóle cokolwiek dawać człowiek ma coraz więcej obowiązków, coraz większe normy, coraz więcej ograniczeń, a kasy coraz mniej. Jak u reszty załogi nastroje po "podwyżkach"? Wiem, wiem zaraz obrońcy się znajdą, że inne firmy wcale nie dają; lecz jak już dadzą to; to jest jakieś 400-500 zł. Zaraz też usłyszymy, że można się przenieść, zmienić pracę; a może my pracy nie chcemy zmienić bo wkładamy w to co robimy serce; my tylko chcemy by Ci u góry docenili to co robi produkcja.

Yyy
@Podwyżka, a co to??????

Czy dobrze zrozumiałem że lepiej aby firma nie oferowała podwyżek? Rozumiem, że sytuacja w Polsce jest masakryczna i frustracja rośnie , jednak firma postanowiła nam podwyższyć wynagrodzenia. Kropla w morzu przy tej inflacji, ale chociaż się starają. Podwyższają pensje, a nie zwalniają. Wiadomo zawsze mogło być lepiej....

@Podwyżka, a co to??????

jeszcze fajnie by było jakby Pan L. pozwalał ludziom odejść do lepszej pracy a nie podpisywał lojalkę z innymi zakładami o nie przejmowaniu jego pracowników. Ciekawi mnie co bedzie po nowym roku jak wzrośnie najniższa krajowa??? Czy od najniższej dalej będą widełki 4-6% czy ta podwyżka była tylko na 3 miesiące?

@Yyy

A ktoś zwrócił uwagę , że dostaliśmy ten procent który obniżono podatek dla pracodawcy? Wiec tak naprawdę zakład płaci te same pieniądze tylko zamiast do naszego chorego systemu podatkowego to nam?

Hanna
@Podwyżka, a co to??????

To na jakim poziomie są teraz tutaj zarobki? Bo podwyżka 4% faktycznie brzmi słabo..

Tomasz

Panie prezesie a może warto byłoby się przyjrzeć, co robią Panowie na ocenie zgodności, którzy wiecznie nie mają pracy i siedzą całe osiem godzin i grają w gierki na telefonach ? Może czas właśnie tam założyć kamerę ?

Koordynator piekła
@Tomasz

A co mają oceniać, zaciski które skręcacie nie rzadko przez całe godziny sami wpatrzeni w smartfony??wiecznie brakuje liczników do planu i cały czas są tyły,a montaż wygląda jak targowisko po 15stej- mało kto tam coś robi popołudniami i w nocy, ale to nie jest wasza wina bo ktos to planuje. Więc w czym jest problem drogi panie dyrektorze??Jeżeli skaczecie sobie na tym forum sami do gardeł to znaczy że to juz jest dno.

Ona
@Tomasz

Też jestem za tym, nie wiem czy wiecie ale na dachu tej budy od oceny, zaraz po wybudowaniu podobno chłopaki zbudowali sobie domek z ponad 150 przekładek taki ze skośnym dachem coś ala góralski, podobno jest wejście od środka a jak nie to drabina. Czajnik mikrofala itd i mozna odpocząć na folii bąbelkowej. Myślę że 10 kamer było by ok,no bo jak to jest ze jedni mają domek z kartonu w pracy a jedni nie mają go. Już sama nie wiem czy w to wierzyć czy nie.

Janosik
@Ona

Ona, chyba powinnaś zmienić leki, a Twój przyszły domek to taki z gumowymi ścianami. Czajnik i mikrofala? Zapomnij, kaftan z długimi rękawami będzie musiał wystarczyć.

@Ona

Obserwuję, że do firmy trafiają dziwni ludzie. Kiedyś tego nie było. Brawo HR, odwalacie kawał dobrej roboty.

@007

Hr robi co może, tam też spora rotacja

TESLA

Ktoś powiedział, że pół linii stoi bo na niektórych stołkach zatrudniono pół6łówków, ale nie chce zdradzić szczegółów. Pół linii stoi, za chwilę wyjdą dalsze problemy. Inwestycje za miliony i brak utrzymania ruchu. Brak przeglądów konserwacji. Kpiny. Co na to RN Apatora? Totalna kompromitacja. Dają się wodzić za nos jak stado baranów.

Zostaw merytoryczną opinię o Apator S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Apator S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator S.A.