Opinie o Apator S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Apator S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Apator S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apator S.A. w Toruń

Taki Menedżer Regionu to właściwie jak ma liczone zarobki? W zależności od wyniku sprzedażowego? Bo tam też jest o tym wspomniane w tym ogłoszeniu, na które zerkam, ale bez dalszych konkretów. Podstawa jest jakakolwiek? Jak tak to byłbym zainteresowany.

Donald

Żeby tylko po tych podwyżkach parking pozostał darmowy.

Ona

Chyba wiem o kim mowa.Despota jednym słowem, myśli że jest fajny a urodą nie grzeszy kulturą osobistą tym bardziej nie.W stosunku do kobiet zachowuje sie bardzo opryskliwie i jest bardzo nie miły

K.D.
@Ona

I tu cię księżniczko zdziwię, bo ten oto gość ma fajną niunię na boczku więc nie może być taki jak go oceniasz.Wszystkim (usunięte przez administratora)

Też nie bardzo rozumiem, po co ten spam ;/ ale skoro tu zaglądasz, to pewnie coś wiesz o firmie lub planujesz aplikować. A może masz już za sobą rozmowę rekrutacyjną? Jak tak, to napisz proszę, jak to wszystko wygląda. Oferują dobre warunki?

Apator S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Brygadzista Produkcji. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Widz

Piszecie o Łączeniowej. To był kiedyś najlepszy dział w Apatorze. "Był " a teraz jest najgorszy Tam jest więcej ludzi chodzących niż pracujących. Brygadzistki ,kordynatorki ,trenerki Chodzą i nie mają co robić .ile można siedzieć na telefonie . No i jeszcze osoba co robi etykiety .SZOK .NAJGORSZY pod względem chorobowego No ale tam osoby co chorują są lepiej doceniane niż te co chodzą do pracy .. Trochę pochodzą i znowu chorobowe .I cały czas pracują i ich nie zwolnią ..

@Widz

Ludzie weźcie się za pracę, bo chyba za to Wam Apator płaci. Po co to wszystko? Żeby komuś dopiec? Żeby podniesc swoją wartość? Nie tedy droga... Radę mam jedną dla tych wszystkich którym tak źle, którzy widzą u kogoś wszystko a u siebie nic... Zmień pracę. Aktu własności z Apatorem nie podpisałeś. Łącznikowa taką zła? Idź gdzieś indziej? Czemu nie powiesz o faktach- najlepsze wyniki w historii, najlepsza wydajność. Ludzie tam tylko chodzą i siedzą na telefonach? A kto te wszystkie wyniki robi? Kierownik, ma wiedzę i doświadczeniei to on kieruje swoim zespołem tak, że widać efekty. A Ty co masz? Co sobą reprezentujesz? Czym się możesz w życiu pochwalić? Wpisem na gowork? To gratuluję osiągnięcia.

Fan
@Marta

Co ty wypisujesz Ja pracuję dość długo na łącznikowej I takiego (usunięte przez administratora) jak teraz nie było..najlepsze wyniki TAK "KIEDYŚ "żeby było tyle osób chodzacych niż pracujących. SZOK Jakoś kierownik tam nie umie redukcji zrobić . Chyba jesteś ta osobą chodząca i nic nie robiącą bo takie (usunięte przez administratora)

Kojarzy jeszcze ktoś takie stanowisko Młodszy Specjalista ds. SCADA? 8 miesięcy była oferta, ciekawe czy pojawił się jakiś nowy wakat? Nie musi być juniorskie stanowisko, może być regular. W sumie jak oni to oceniają, po ilu latach jest awans ogółem? Bo ja już mam swoje przepracowane...

Szkoda ze na tej stronie jest tyle miejsca na durne komentarze majace tak niewiele wspolnego z rzeczywistoscia. Tak jak by kazdy sie bal napisac czegos pozytywnego. Dzisiaj z okazji mikolajek dostalismy slodycze. Mila inicjatywa. Dziekujemy????

To prawda

To prawda a ich boli bo ktoś w końcu to powiedział , jak można nas ganiać za ubrania a brygadzistka popyla w butach na koturnie serio ludzie układy gonią układy

Obiektywny pracownik

Lepiej nie miec wyksztalcenia, brak zębów lub zapas jajek zeby awansowac. Tak wygląda droga awansu na elektronice, a kółko wzajemnej adoracji zrobi taką nagonke na nową osobe, ze albo sie podpasuje reszcie albo zrezygnuje z pracy bo zniszcza ja psychicznie.

Stary pracownik
@Obiektywny pracownik

Czas najwyższy wrócić do poprzedniej hierarchii na dziale.Czyli kierownik plus brygadzista na każdej zmianie z wykształceniem elektronicznym.Wtedy każdy wie kto jest kto i kogo ma słuchać. Nie było kiedyś miliona koordynatorów i tyleż samo trenerów, a produkcja szła płynnie. Każdy pracownik był sobie równy.

Obiektywny pracownik
@Stary pracownik

Zgadzam się z Tobą doskonale. Kiedys było mniej osób zarządzających, nie było koordynatorów i produkcja szła. Wyrabiała cele, wygrywała przetargi, a teraz .... żal patrzeć jak zakład gaśnie.

Pani
@Obiektywny pracownik

Dokładnie tak bylo na 100% jeden drugiemu pomagał nikt pod nikim nie kopał dołkôw ludzie wiedzieli co mają i jak robić .czerwone kartki zdarzały sie sporadycznie a teraz na testerach stoją ludzie którzy nie mają pojęcia jak wyglądają niedoluty nie wspominając ze nie maja zielonego pojęcia o płytkach .Ale kierownikiem był człowiek który miał wiedzę i elektronice i wiedział o czym mòwi i można było ja niego liczyć

Stary pracownik

A co ty cierpisz do tego chłopaka, wiele lat kierował elektroniką i za jego rządów takiego bałaganu nie było. Zawsze pomógł ,znał osobiście każdego pracownika i wiedział co może po kim się spodziewać. Na specyfikacji pracy stanowisk też miał pojęcie,nie raz nie dwa grzebał się w maszynach w tym białym fartuszku i nie bał ubrudzić sobie rąk.

Pani
@Stary pracownik

Tak bylo A teraz nowy kierownik nie ma o niczym pojęcia .nie wie co produkujemy a nie wspomnę juz o rozróżnianiu płytek.najwazniejszy jest dla niego wygląd a nie to co kto potrafi

!!!!!!!!!

Kto stracil prace? Bo wszystkich widac na innych działach. Piszesz o obrażaniu? Przeczytaj co oisza ci rzetelni, ktorzy niby zostali wyrzuceni( a tak na prawdę przeniesieni). (usunięte przez administratora)

@!!!!!!!!!

To w końcu kogoś zwolnili czy tylko przenieśli? A jak przenosili to czy na podobne stanowisa z taką samą wypłatą? Wytłumaczysz jak było?

@Marta

Mój Boże poziom twojej kultury osobistej jest taki sam jak ten wpis, @Podwawelska weź się może lepiej za pracę a nie piszesz tu glupoty a właściwie to dlaczego nie powiesz tej osobie w twarz tylko szargasz jej imię tutaj?anonimowo każdy kozaczy, w twarz jednak odwagi brak. Skoro z ciebie taki kozak chce być świadkiem twej zacnej odwagi. Ludzie czy wy do reszty rozum tracicie?Czy może za mało obowiązków. Fanem tego żałosnego portalu nie jestem, ale kiedy usłyszałam w pracy o tym wpisie postanowiłam zareagować. Oczywiście nie dowiem się kim jesteś ale życzę Tobie jednak wszystkiego dobrego,więcej życzliwości bo w końcu ukiśniesz w swej zawiści bo tylko tacy ludzie tu piszą tak istotne dla firmy wiadomości.

Fan

Chyba żartujesz Iza kompetentna ..Jestem starym pracownikiem i nie idę teraz za tą (podwawelską).Ale ma rację ..Nie tylko ona siedzi na telefonie i nic nie robi Jedna została nawet brygadzistka ..No .i przestała chodzić na chorobowe .

A czy jako młodszy technik testu ktoś teraz niedawno się zatrudniał? nie widzę chyba opinii w tym zakresie w ostatnim czasie a chce poznać szczegóły (nie mogę w nie wejść na stronie). czy ta praca będzie jeszcze dostępna? I czy trzeba mieć w ogóle jakieś doświadczenie skoro to juniorskie stanowisko?

Widzę, że coś tam narzekacie na prace, a raczej na konkretne działy. W przypadku Ochrony Środowiska jak to wygląda, warto coś wiedzieć? Szukają Specjalisty, trzy dni mi zostało na złożenie cv a nadal się waham. Zakres obowiązków jest bardzo szeroki, a widełek niestety firma nie podała. Pomoże mi ktoś? Ile płacą? Pakiet benefitów chyba mają spory, jest coś tam wyjątkowo ciekawego? Onboarding jak wygląda?

Tak po za tym mogli by się wziąć za kontrolę jakości. Z bakielitów wyjeżdża materiał według kontroli jakości dobry, a na produkcję trafia zły. Jak to jest? Obudowy nie podlewane, podstawy powykrzywiane... To jak kontrola sprawdza ten materiał? I to nie jest sztuką czy dwie. 3000 podstaw i większość zła. No to coś tu nie gra. Może trzeba w okulary zainwestować?

Widz

Najgorszy Wydział Aparatury Łączeniowej .weźcie się za brygadzistki kordynatorki które chodzą na chorobowe i trenerów Po co tyle osób tym bardziej że nie ma pracy i ludzi...

onaiono

To to jest nic, na wydziale montażu liczników są trenerki które uczą lutować, a same nie wiedza jak lutownicę złapać, a bann to dla nich czarna magia. To dopiero jest porządek,

Luśka

Ludzie ogarnijcie się o pracę jest teraz coraz ciężej,idąc do pracy nikt Was nie posadzi bezczynnie wszędzie trzeba zapierdalać.Tak zle w Apatorze to spróbujcie w Riello tam jest dopiero piekło. A co inni robią prywatnie to jest ich sprawa,macie za mało roboty to zajmujecie sie plotami . porażka

Rafi
@Luśka

Zgadzam się????

@Luśka

Ludzie docenicie dobra prace !! Ciężko tu nie jest jak na produkcję ..trochę zaangażowania z Waszej strony..pracuj na stanowisku zwróć uwagę na to co masz zwrócić dbaj o porządek (bo większość ma to w nosie!!Czy będzie posprzątane ) każdy zasady niby zna ha ha ha ale tylko te co mu pasja.Taka rzeczywistość .Ja osobiście pracę polecam i pewnie wiekszosc osób też. Pozdrawiam niezadowolonych i proponuje zmienić pracę po co się męczyć stresować zawsze jest jakieś wyjście...

LOL

Ktoś się poważnie powinien zastanowić czemu brygadziści pouciekali na zwolnienia. Jazda po 12 h przy 4 brygadówce, jak długo można. Tam to chyba do wyboru są 2 opcje, zawał albo udar.

@LOL

O kurczę, a dlaczego pouciekali na zwolnienia, coś się dzieje niedobrego u nich w firmie? Czyli teraz skoro ludzi brak, to trzeba codziennie po 12 godzin pracować? A płacą przy tym dobrze lub wypłacają nadgodziny?

Brygadzista na elektronice to bardzo dobra posada, zwłaszcza po wielu latach, doświadczenie i wiedza są naprawdę docenione. A w razie problemów można skorzystać z pomocy inżynierek procesu, mają dużą wiedzę o produkcie, a jak gdzieś trzeba nalepić taśmę albo zrobić tabelkę to już mistrzostwo świata.

@111

Do naklejenia taśmy albo zrobienia tabelki raczej nie potrzeba lat doświadczenia. Masz dość ironiczne podejście. Nie możesz powiedzieć jakie są realne warunki na brygadzistę i pomóc bo chciałem aplikować? Polecasz robotę czy nie?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Apator S.A.? 6 marca na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko projektant. Ktoś z Was aplikował?

Antosia

Cześć wszystkim :) Widzę tutaj bardzo dużo złych opinii, mimo tego, firma już jest długo na rynku, i wszystko się jakoś kręci. Czy jest w tej firmie jest aż tak źle jak opisujecie tutaj? Stawka faktycznie jest minimalna? Od następnego tygodnia chyba dostaniecie podwyżki, skoro najniższa idzie do góry? Jak atmosfera na produkcji i sama praca? Pracują tam kobiety, czy za ciężko? W soboty też czytam, ze pracujecie. Jak sa rozliczane?

Czarna
@Antosia

Podobno nie mogą się wbijać na brak materiału, nawet jeśli nie mają z czego produkować. Jak nie działa wkrętak, nie można wbić się na awarię, musisz nadgonic jakoś tą godzinę....

@zolza
@Antosia

jak lubisz plotki ploteczki to firma idealna(usunięte przez administratora), kasa najniższa krajowa plus ew nocki bo wszystko inne pozabierane ;) ale pracuje się super

@Antosia

Praca jest ok lekka ,dużo kobiet pracuje ...jedno trzeba się skupić na tym co wykonujesz i będzie dobrze.Na początek to tak jak wszędzie ..najnizsza krajowa za nadgodziny od poniedziałku do piątku bolus 50 % za soboty 100 % polecam pracę .l

Larysa
@Obi

Takie podejście do miejsca pracy szanuję :P No ta minimalna mnie razi w oczy, jest szansa na jakies negocjacje potem? Nie wiem na ile czlowiek jest w stanie dorabiac na nadgodzinach i weekendach? Są tam u was wolne etaty na produkcje? PS jaką tam atmosferę macie?

Poniżony

Kiedyś wypłaty były punkt 5-ty każdego miesiąca liczyła je jedna Pani. Odeszła na emeryturę i teraz sobie wymyśliły biura pięć dni roboczych każdego miesiąca na naliczenie wypłaty. (usunięte przez administratora).... na 4 zmiany i dzisiaj jest 6-sty a wypłaty nie ma. Myślicie,że my na produkcji mamy jakoś odłożoną kwotę by zapłacić pierwsze rachunki które dostajemy 2-3-4 dnia miesiąca NIE!!!!! Wiemy dla góry ta nasza marna nazwijmy to wypłatą to groszę, a nam prawdziwe grosze zostają na początku każdego miesiąca opłaty, kredyty, wykarmienie rodziny samo sie nie zrobic. Dlatego coraz pozniej mamy wyplaty? Nie zasugujemy na godne traktowanie moze przesuniemy do do 10 dni roboczych bedzie wiecej czasu na kawe.

KREDYTOBIORCA
@Poniżony

sie zacznij przyzwyczajac do takich sytuacji, po tym co nawyczyniali panowie ML i MM opoznienie to pikus, tu zaraz zabraknie pieniedzy na wyplaty.

Julka
@KREDYTOBIORCA

Hej, narzeczony chce do was aplikować, ale wiadomo, zależy mu na stabilnej pracy. Nie macie tutaj umowy o pracę? Z tego co się orientuje, opóźnienia w wypłatach są niezgodne z kodeksem pracy przecież. No i zdradź, co takiego się wyczynia w firmie, ze wróżysz jej upadek? ;))

@Julka

Umowa o pracę, to akurat podstawa. Opóźnienie w wypłatach? Gdzie coś takiego przeczytałaś? Jeżeli ktoś nie odróżnia piątego dnia miesiąca od piątego dnia roboczego, to faktycznie, co miesiąc ma niemiłe zaskoczenie :)

@Anonim

aaaa, to już ogarniam o co chodzi z tymi wypłatami, bo rzeczywiście trochę wyżej ktoś to inaczej przedstawił :p czyli można być spokojnym, nie ma opóźnień? mam też pytanie odnośnie formy zatrudnienia, czy kontrakt B2B biorą pod uwagę? mam własną działalność więc taka forma współpracy bardziej by mnie interesowała.

@Poniżony

Nie zgadzam się z Tobą wypłaty są zawsze na czas ..teraz była 4.08 zaznaczę pracuję na produkcji

Konstanty Radziwiłł z Sopliców

Cześć Wszystkim Komentującym. Pracuję w Apatorze już jakiś czas. Czas, który pozwolił mi na postawienie oceny temu zakładowi i miejscu pracy. Pierwsze wrażenie pozytywne wywarła na mnie technologia i nowoczesnośc tego miejsca. Miejsce to można uznać za zakład, który spełnia standary ostatniej dekady. 5S, Lean jest tu narzędzie, potrzeba czasu na doskonalenie. Ludzie w porządku na ogół. Pomogą "nowemu" i nawiążą jakąś rozmowę. Zdarzają sie mimozy i księciunia, którym trzeba się w pas kłaniać, bo zwyczajnie języka w gębie pozapominali. Na dziale wtryskarek na którym pracuje ludzie starają się być pomocni i mili. Szczególnie kieruje sie do prowadzących zmiane, Goście maja wiedze na temat maszyn. Tyczy sie to również Kordynatora tego działu. Pomieszczenia socjalne są schludne, przejrzyste i wszystko jest jak trzeba. Wystarcza na dużą liczbę ludzi itp. Wierzcie mi komentujący są zakłady, gdzie takie hale, takie przestrzenie (choć u nas brakuje miejsca) to rzadkość. Zakład z historią, wiedział kiedy zmienić asortyment, dobrze to rozegrał. Niestety po plusach przychodzi czas na minusy. Największym minusem Apatora i wielu fim około Torunia jest płaca. Żeby ludzie po dekadach pracy dostawali grosze.... niepojęte. Niech nikogo nie zwiedzei fakt, że praca na produkcji to tylko prosta praca... Ktoś musi to wykonać, ktoś zwyczajnie na te stanowisko nie pójdzie- bo nudne stwierdzi. Problemy z operatorami maszyn, których pensje są niskie. Szkoli sie mało osób nowych (bo kto przyjdzie za niską pensje), a jak ktoś fachura to pozwala mu sie odejść. Nie tędy droga. Nie pomorze 5S i Lean, gdy nie ma specjalistów. Wyobraźcie sobie, że operator, aby być przekonany o swojej fachowości, to oprócz szkoleń i nauki (co jest jasne) musi odpowiednio wysoko zarabiać. Fachowcy to jest dobro narodowe, bo niby mówią...nie ma ludzi niezastąpionych. Jednakowoż zastąpienie go zajmuje czasu i przyprawia o błędy w pradukcji, co jest wypadkową nabierania doświadczenia. Warte podkreślenia jest fakt, że w Apatorze jest wiele osób, które chcą....którym zależy. Warto je zauważyć i doceniać. Nie odbierać im pochwał i pieniędzy.... Zatem na zakończenie dla Koleżanek i Kolegów więcej usmiechu na twarzy i zwyczajego otwarcia dla świata i ludzi. A dla kierownictwa i zarządu o docenianie ludzi i to co ja zawsze powtarzam....Produkcja podstawą każdego zakładu produkcyjnego. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Apator S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Apator S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Apator S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apator S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apator S.A.