Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-06 12:53:31 odpowiedz | cytuj
jestem zainteresowany pracowałem w hiszpani jako elektryk (usunięte przez administratora) wiesio56@onet.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-18 10:29:55 odpowiedz | cytuj
poszukuje pracy głónie lektryk ele na poczatek moze byc cos innego byle sie opłacało :)(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
gre8@op.pl - 2010-06-25 17:10:55 odpowiedz | cytuj
jestem zainteresowany oferta pracy hydraulika Grzegorz662336302
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-20 17:40:18 odpowiedz | cytuj
Witam od 18 lat zajmuje sie hydraulika mam duze doswiadczenie .Pracowalem juz w Holandji w 2007 r jako hydraulik,najpierw w Puten potem Tzumarum.Bylem pracownikiem firmy Greyf\'s.posiadam numer sofi i konto bankowe w banku SNS.chentnie bym popracowal w holandji.prosze o kontakt ze mna jesli panu odpowiada moja osoba
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-20 17:49:20 odpowiedz | cytuj
Hydraulik z doswiadczeniem w pracy w holandji moj post poszedl wczesniej chodzi o tzumarum i puten nie podalem namiarow zygmunt1382@op.pl jesli oferta jest aktualna prosze o odpowiedz.
zdjecie uzytkownika
Piotr Korcz - 2010-07-30 11:53:42 odpowiedz | cytuj
Witam.
Mam trzynastoletnie doświadczenie w zawodzie jako hydraulik i jestem zainteresowany Pana ofertą.
proszę o kontakt. (usunięte przez administratora) pepe86@wp.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-12 12:17:37 odpowiedz | cytuj
witam czy dalej jest aktulalna oferta pracy u pana bo zajmuje sie malowaniem i wszystkim co ma wspolnego wykonczeniowka prosze o kontakt na adres swierek4@wp.pl pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-14 15:40:10 odpowiedz | cytuj
szukam pracy jako hydraulik duze doswiadczenie.dzialalnosc w polsce.muj tel;(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po����czony z profilem - 2010-11-20 07:53:05 odpowiedz | cytuj
Miro66 - 2008-06-23 17:32:11

POszukuje elektrykow hydraulikow , malarzy do pracy w Holandii . Mile widziana znajomosc jezyka obcego i wlasny samochod . Zarobki i warunki socjalne do uzgodnienia .

Kazimierz
Jestem zainteresowany praca jako elektryk w Holandii.Jestem inz.elektrykiem z wiololetnim doswiadczeniem,angielski komunikatywny
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie po��czony z profilem - 2010-11-23 05:09:58 odpowiedz | cytuj
Witam.jestem hydraulikiem od 12 lat jestem zainteresowany wyjazdem za granice prawo jazdy kat.B. Moj numer telefonu (usunięte przez administratora).Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-29 14:25:40 odpowiedz | cytuj
Witam jestem zainteresowany tą ofertą w zawodzie elektryk posiadam autu,uprawnienia elektryczne ważne,posiadam także własne mierniki itp.
Proszę o kontakt pod nr(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
jawor - 2011-01-12 22:40:40 odpowiedz | cytuj
witam jestem zainteresowany wjazdem do prace do holandii jako hydarulik posiadam 6-7 lat doświadczenia i prowadzę jedno osobową działalność posiadam własny samochód i własne narzędzia tel: (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-31 13:40:40 odpowiedz | cytuj
Jestem zainteresowany pracą w Holandi lecz tylko na biało i jako instalator c.o. woda,gaz,kanalizacja.Prowadzę swoją działalność od maja 2000r i posiadam uprawnienia na kotłownie i inst. gazowe.Mój adres e-mail to esiek@poczta.onet.eu lub nr tel. (usunięte przez administratora). Nie znam języków obcych. Pozdrawiam i czekam na ofertę.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 19:01:36 odpowiedz | cytuj
witam mam świadectwo pracy jako monter instalacji sanitarnej wykonuje podłączenia instalacyjne wodno-kanalizacyjne oraz co, rozdzielacze do ogrzewania podłogowego ze sterownikiem, jestem odpowiedzialny za wykonaną pracę
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-10 19:09:23 odpowiedz | cytuj
witam wykonuje prace hydrauliczne podłączenia wodne zimna ciepła woda, CO, ogrzewanie podłogowe ze sterownikiem, biały montaż, jestem odpowiedzialny za wykonaną pracę chciałbym skorzystać z waszej oferty
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-02-20 22:20:08 odpowiedz | cytuj
czesc szukasz jeszcze hydraulikow do pracy w holandi pozdrawiam i odp to moj numer(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-02 11:33:45 odpowiedz | cytuj
Jestę hydraułikiem z umiejętnością spawania autogen hl045 .Pracowałem przy montażach wentylacji wraz z wodą lodową,c.o,kon-wod,instalację gazów tecnicznych Muj numer to(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-02 11:37:16 odpowiedz | cytuj
Jestę hydraułikiem z umiejętnością spawania autogen hl045 .Pracowałem przy montażach wentylacji wraz z wodą lodową,c.o,kon-wod,instalację gazów tecnicznych Muj numer to (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Tomasz_kessel(5995) - 2011-04-05 21:24:11 odpowiedz | cytuj
Szukam Pracy w Holandii jestem elektrykiem z 8 letnim doświadczeniem. Bede do konca czerwca w Kessel (5995) i od lipca szukam stałego zatrudnienia. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-28 13:13:31 odpowiedz | cytuj
Witam czy ogłoszenie odnosnie pracy dla hydraulikow jest aktualne tel (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
PIOTR - 2012-02-20 20:21:28 odpowiedz | cytuj
HYDRAULIK
zdjecie uzytkownika
krzysztof - 2012-05-15 11:07:52 odpowiedz | cytuj
SZUKAM PRACY JAKO ELEKTRYK tel(usunięte przez administratora) posiadam doświadczenie przy montażach elektrowni słonecznej pracowałem w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii :Uprawnienia elektryczne do 1kV, potwierdzone
Zaświadczeniem .Nie znam języka niemieckiego ale nigdy nie stanowiło to dla mnie problemu

zdjecie uzytkownika
Mariusz - 2012-05-28 19:00:21 odpowiedz | cytuj
Witam,
mam doświadczenie w pracy jako elektryk z uprawnieniami 1 KV ukończone technikum 5letnie zakończone świadectwem z maturą ponadto posiadam samochód i prawo jazdy kategorii A-B
Jestem zainteresowany tą ofertą.
W przypadku zainteresowania Moją osobą proszę o o kontakt
zdjecie uzytkownika
Dariusz - 2012-09-04 15:15:36 odpowiedz | cytuj
Witam. Poszukuje pracy w swoim zawodzie za granicą . Jestem zainteresowany pracą dla Instalatora Urządzeń Sanitarnych CO I GAZ. Podejme pracę na dłuższy okres czasu ( stała ) . Posiadam prawo jazy kat. B i A oraz własny samochód. Mam 23 letni okres doświadczenia zawodowego. Posiadam również doświadczenie w zakładaniu baterii słonecznych, solarnych. NIE ZNAM JĘZYKA OBCEGO, język angielski w niskim stopniu. Kontakt(usunięte przez administratora) Bardzo zależy mi na tej pracy. Jestem sumienny i solidnie wykonuje powierzone mi zlecenia zlecenia.
zdjecie uzytkownika
przem - 2013-07-07 08:34:42 odpowiedz | cytuj
jestem elektrykiem mam doświadczenie i chętnie bym pojechał ale nie znam języka Mój numer to (usunięte przez administratora)
alert