Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-01 09:26:08 odpowiedz | cytuj
Agnieszka Szymańska - 2010-05-01 07:27:01

Tak jak przylecieliśmy 1 raz to czekał na nas taksówkarz, ale powrót już na własny rachunek :)

po skonczonym kontrakcie na lotnisko tez jechalam hotelowa taxi za free
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-01 11:37:23 odpowiedz | cytuj
no to zabuliliscie troche kaski na te taksowke z powrotem;/
zdjecie uzytkownika
Agnieszka - 2010-05-01 18:10:19 odpowiedz | cytuj
50 e na 2 osoby :) więc nie było tak źle . Poza tym nasz szef jest taki skąpy, że o darmowej taxi z powrotem mogliśmy pomarzyc, było więcej płaszczenia sie i latania niz to wszystko warte wiec dalam na wstrzymanie ;) poza tym nie lubie sie prosic cyprusow o co kolwiek bo z nimi jak grochem o sciane ;/
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-10 20:46:19 odpowiedz | cytuj
Hej:) Ja wybieram się 11 lipca do 30 sierpnia... Fajnie by bylo załapać coś w rodzaju animatora dla dzieci - ktoś już pracował na tym stanowisku? jak jest?
pozdrowionka:)
zdjecie uzytkownika
Arturo - Portier Mediterranean Beach Hotel.:) - 2010-12-08 19:21:55 odpowiedz | cytuj
HEJKA!!!

Pozdrovy dla wszystkich z Grand Resort z tego minionego juz sezonu.:))

Raz jeszcze powtorze dla wszystkich, ktorzy marza o pracy na Cyprze teraz zima - powiem jedno, jest bardzo ciezko, miasto spi i jedyna robota to kelnerzy, kelnerki, barmani, barmanki, bo jesc i pic trzeba przez cala zime i glownie na te stanowiska jest zapotrzebowanie. Reszta znow od marca-kwietnia. A w styczniu beda znow targi - przynajmniej szefostwo z Grand Resorta (moj poprzedni pracowdawca) sie na nie wybiera (bodajze 16stycznia) znow szukac jeleni za 400euro plus zarcie i zakwaterowanie z karaluchami.:)

Milej zimy, u nas +24-26stopni i slonko nadal swieci - to chyab jeden z niewielu wszelkich plusow wyspy, ktory oczywiscie nie wynagradzas wszystkiego.:) Mozna pytac o inne rzeczy mnie hehe.:)

Pozdro i nara, Art.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-08 19:53:32 odpowiedz | cytuj
zgadzam sie jedyny plus i czego mozna pozazdroscic to pogody :P
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-18 09:30:33 odpowiedz | cytuj
ja z tego co wiem jadę do limassol przez jako pomoc na kuchni do jakiegoś 5*hotelu ,jak wyglądają zmiany na tym stanowisku po ile się pracuje i co konkretnie robi pomocnik -domyślam się co:) ale co konkretnie ,jak to wygląda z autopsji osób które tam są,zakres czyności itede pozdro
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-18 20:31:28 odpowiedz | cytuj
A skąd wiesz gdzie jedziesz?z tego co wiem to najpierw są rozmowy z pracodawcami cypryjskimi a dopiero pózniej podpisanie umowy.
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - 2010-12-20 16:13:09 odpowiedz | cytuj
Witamy!!!

zespół GOWORK.PL składa Państwu wszystkim najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne,
a także
wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania CV w j. angielskim ze zdjęciem na następujące stanowiska:

- Pokojówki/Chambermaids

- Barmanki/ Barmani/ Restaurant Service

- Kelnerki/Kelnerzy/Restaurant Service

- Room Service

- Kucharzy/ Cooks,( Kitchen Area)

- Pomoc kucharza/ Helpers, Cleaners ( Kitchen Area)

- Housemen ( Housekeeping Department )

- Portierzy/Hall Porters,

- Recepcjonistki/ Receptionists

- Pracownicy techniczni/Technicians

- Masażystka / Masseurs

- Recepcjonictka Spa/ Receptionists Spa

- Fryzjerska/Hairdresser

- Ratownik Wodny/ Pool Attendants ( Holders of EU “Pool Life Guards Certificate” )

Oferujemy:
-kontrakt na minimum 6 miesięcy
- bezpłatne zakwaterowanie
- pełne wyżywienie (min. 3 posiłki dziennie)
- wynagrodzenie
ok. 500-650 Euro netto/miesiąc
- ubezpieczenie pracownicze
- zdobycie cennego doświadczenia
- bonus
finansowy na koniec kontraktu
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV w j. angielskim wraz z załączonym zdjęciem (mile widziane również referencje w j. angielskim) z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres:
cypr@gowork.pl
Więcej informacji
pod numerem telefonu
022 622 13 09

Przypominamy, że wymogiem koniecznym jest min. komunikatywna znajomość j. angielskiego.!!!!

Pozdrawiamy
Zespół GoWork.pl

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-22 08:57:59 odpowiedz | cytuj
siema ART podaj maila mam do ciebie pare pytań pozdro
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-06 13:27:14 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-22 08:57:59

siema ART podaj maila mam do ciebie pare pytań pozdro

Siema!

Nie szastam prywatnym mailem na forum, ale jakby co, to pytaj smialo oficjalnie i w widoczny dla wszystkich sposob.:)

Pozdro i nara, Art.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-07 13:37:37 odpowiedz | cytuj
no siema ART pierwsze pytanie : ile trwa rozmowa i podpisanie umów?(jadę do goworka), w godzine mnie załatwią? z tego co już wiem zaproponowali mi wstępnie robotę w limassol jako pomoc na kuchni w 5*hotelu ,jak wyglądają zmiany na tym stanowisku po ile się pracuje ,pewnie paru ziomków się przewinęło za twojej kadencji heh jak to z autopsji wygląda:) ? pozdro jeszcze z PL 3 sie
zdjecie uzytkownika
Ewela - 2011-01-07 13:49:14 odpowiedz | cytuj
hejka ja by�am kilka lat temu przez GoWorkw Ayia Napa.
By�o ci�zko na pocz�tku ale nikt sie przeciez na wczasy nie wybiera tylko do pracy.

najgorszy pierwszy tydzie�, bo myslalam żeby to rzuci�, ale potem by�o bosko. Najwazniejsze to byc pewnym siebie i robic swoje. Praca potem tez byla fajna bo sie duzo dzia�o. Ja by�am kelnerk�, wiec jak potrafisz zagadac do klienta to i napiwki by�y niez�e, bo pensja go�a to taka �rednia.

Jak ktos pierwszy raz chce jechac to Gowork bo sprawdzona. jest mnóstwo agencji, gdzie wysy�aj� do jakichs ma�ych knajp gdzie masz duuzo gorzej, a tu kulturka, hotele i miejsca super.

Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
:) - 2011-01-21 10:39:43 odpowiedz | cytuj
mam pytanko czy ktokolwiek z was ktory byl juz na cyprze przez Go work poleca ta agencje ??????????? bo duzo osob mowilo ze na cyprze male zarobki i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-21 11:52:58 odpowiedz | cytuj
ja pracowalam w tamtym roku, agencja ok jest, tylko za dużo pobierają kasy na bilet lotniczy ale pozatym to są ok. praca ciężka ale można zaoszczędzić,płacą miesięcznie 400 euro, a po 6 miesiącach wypłącają Ci 600 euro dodatkowo i zwracają za bilet lotniczy. Ciekawa jestem czy w tym roku stawki są takie same.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-23 10:57:39 odpowiedz | cytuj
oczywiscie ze te same, od 3 lat nic sie nie zmienia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-23 14:37:37 odpowiedz | cytuj
W tym roku 500 eur
zdjecie uzytkownika
Lila - 2011-01-24 11:53:26 odpowiedz | cytuj
Tak ja byłam w 2008 roku na sezon na pokojówke biuro Gowork sprawdzone dla mnie jest ok.Ale jest kilka uwag mianowicie wtedy mielismy zarabiac 400euro na miesiac a tak naprawde to raczej nikomu się nie zgadzała wypłata niewadomo dlaczego,ucinali z czeku po 20 euro czasami mniej kiedy chodzilismy wyjasniac sprawę to wszyscy chowali głowę w piasek udawali głupków że nic nie wiedzą i zeby szukac winy gdzieś indziej.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-24 12:05:21 odpowiedz | cytuj
ja pracowałam w 2010 roku i nie bylo zadnych problemow z kasa, wyplacali czeki po 400 euro, nic mi nie ucieli
zdjecie uzytkownika
Lila - 2011-01-24 12:08:04 odpowiedz | cytuj
To jakis traf albo łut szczęścia.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-24 14:32:30 odpowiedz | cytuj
boze co to jest 400 E za ciezka prace pokojowki......przykre, i dostajesz codzienne gowniane frytki na lunch, a na sniadanie chlebek tostowy z maslem, dzemem, serem i tak caly czas....dobrze jezeli w ogole zjesz.
zdjecie uzytkownika
Lila - 2011-01-24 16:20:31 odpowiedz | cytuj
Nie wim dlaczego Gowork tak mało płaci przeciez na własną rękę mozna wiecej zarobic.A propo wiesz jak się odbywaja targi pracy??co trzeba wiedziec czy trzeba dobrze znac ang.czy ktos tłumaczy i o co pytaja.
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - 2011-01-25 14:15:42 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich,
w tym roku kolejne spotkanie z pracodawcami odbędą się 3 i 4 lutego 2011 w siedzibie GOWORK.PL w Warszawie.

Zainteresowanych zapraszamy do nadsyłania swoich aplikacji na adres: cypr@gowork.pl

Część z Państwa posiada już doświadczenia z wyjazdów do pracy w Hotelach czy to w Limassol, Ayia Napie czy innych miejscach.

Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska:
pokojówka, kelnerka/kelner, recepcjonistka oraz masażystka.

Komunikatywna znajomość j. angielskiego jest warunkiem koniecznym.

Pozdrawiam
Ewa Grzechuła
022 622 13 09
cypr@gowork.pl
alert