Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Agnieszka - 2013-02-25 11:01:55 odpowiedz | cytuj
Witam,
Mam pytanie czym różni się wersja standardowa od wersji z tabletem?
zdjecie uzytkownika
Go Work - 2013-02-27 13:13:03 odpowiedz | cytuj
jw - 2013-02-23 12:15:59

Witam, czy dziś można się jeszcze zapisać na kurs excel dzienny podstawowy 26 godzin od 25 lutego w warszawie i dziś wpłacić zaliczkę a resztę pierwszego dnia kursu? Jeżeli nie to kiedy jest następny termin kursu?
Witam serdecznie,
zapraszam na stronę internetową naszej firmy www.gowork.pl, znajdzie Pan na niej wszystkie aktualne terminy kursów, w razie wątpliwości proszę dzwonić.
zdjecie uzytkownika
gowork - 2013-02-27 13:13:46 odpowiedz | cytuj
Agnieszka - 2013-02-25 11:01:55

Witam,
Mam pytanie czym różni się wersja standardowa od wersji z tabletem?
Witam serdecznie

Przy wersji standardowej otrzymują Państwo materiały szkoleniowe w postaci książek zaś wersja rozszerzona to książki + dodatkowo tablet który po zakończonym szkoleniu przechodzi na Państwa własność

Pozdrawiam
GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
kris - 2013-04-09 10:17:24 odpowiedz | cytuj
ja polecam wersję z tabletem :). akurat chciałem taki kupić no i przy okazji wybrania się na kurs (które też od jakiegoś czasu planowałem) udało się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. tablet naprawdę przydatna rzecz, w dzisiejszych czasach podczas własnie kursów czy innych szkoleń jest niezastąpiony. świetnie, że gowork ma teraz taką ofertę, wiedzą co robią ;).
zdjecie uzytkownika
bubu - 2013-04-10 13:38:36 odpowiedz | cytuj
Dlaczego stale przesuwają Państwo termin szkolenia kadry i płace w trybie dziennym? Czy naprawde nie ma chętnych 6-ciu osób w Krakowie żeby kurs sie odbył?
zdjecie uzytkownika
Gowork.pl - 2013-04-11 08:36:11 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie,
Rozpoczęcia szkolenia jest uzależnione od liczebności grupy. Maksymalnie grupa może liczyć 12 osób , zaś minimum 6-7. Niestety musimy poczekać aż minimalna grupka zostanie uzbierana .

Z poważaniem
Zespól Gowork.pl
zdjecie uzytkownika
Kinga - 2013-04-15 15:47:05 odpowiedz | cytuj
Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają egzaminy po kursie kadrowo - płacowym? czy obejmują i praktykę i teorie, czy z teorii jest egzamin pisemny czy ustny, w jakim czasie od zakończenia szkolenia się odbywają?
zdjecie uzytkownika
GoWork - 2013-04-16 09:12:57 odpowiedz | cytuj
Kinga - 2013-04-15 15:47:05

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają egzaminy po kursie kadrowo - płacowym? czy obejmują i praktykę i teorie, czy z teorii jest egzamin pisemny czy ustny, w jakim czasie od zakończenia szkolenia się odbywają?
Witam

Egzamin odbywa się na ostatnich zajęciach. Trwa on dwie godziny i obejmuje zarówno część praktyczną jak i teoretyczną.Część teoretyczna jest to test zaś część praktyczna to zadania wykonywane na programie Symfonia, Płatnik oraz zadanie do wyliczenia wynagrodzenia.

Pozdrawiamy
Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
pistacja - 2013-05-22 01:07:13 odpowiedz | cytuj
wersja z tabletem to świetna sprawa. też podjęłam ten wybór i był trafiony, bardzo przydatna rzecz. a co certyfikatów to wszystkie ktore otrzymujesz po kursie goworku są respektowane...
zdjecie uzytkownika
Gowork.pl - 2013-06-03 12:53:37 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie,
zapraszamy na kursy kadrowo-płacowe. W ofercie dostępne już terminy wakacyjne.

Zespół Gowork.pl
zdjecie uzytkownika
Milena W - 2013-06-24 10:44:49 odpowiedz | cytuj
Interesuje mnie kurs kadrowy - czy jest on dla osób które wcześniej nie miały z tą tematyką styczność? Nie pracowałam wcześniej , nie mam żadnego doswiadczenia
zdjecie uzytkownika
Gowork.pl - 2013-06-25 12:47:58 odpowiedz | cytuj
Witamy serdecznie,
Oczywiście szkolenia kadrowo-płacowe są organizowane od podstaw. Jeśli nie miała Pani wcześniej styczności - kurs kadrowo płacowy 120 h w trybie weekendowym badz dziennym będzie jak najbardziej odpowiedni. Zachęcamy do rejestracji.
zdjecie uzytkownika
Gowork.pl - 2013-07-31 12:06:06 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie,
Zapraszamy na kursy kadrowo-płacowe w Gowork.pl . Proponujemy dostępne terminy wakacyjne oraz terminy już WRZEŚNIOWE.

Zespół Gowork.pl
zdjecie uzytkownika
Maja - 2013-08-05 13:20:18 odpowiedz | cytuj
Witam, czy są jeszcze wolne miejsca na intensywny kurs kadrowo-płacowy KP1 w systemie dziennym w Warszawie 26.08-13.09. Czy wiadomo już czy w tym terminie kurs się odbędzie? Czy w przypadku gdyby kurs się nie odbył, to będą mi zwrócone pieniądze,bo tylko ten termin mi pasuje? Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Gowork.pl - 2013-08-05 14:36:03 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie,
Oczywiście jest to termin aktualny, zachęcamy do rejestracji.
Nic nie wskazuje na to abyśmy nie rozpoczęli szkolenie w terminie , jeśli jednak taka sytuacja będzie miała miejsce, a Państwu kolejny wyznaczony termin nie będzie odpowiadał, oczywiście zwrot wpłaconych środków przysługuje.

Zespół Gowork.pl
zdjecie uzytkownika
Ola - 2013-08-20 11:10:31 odpowiedz | cytuj
Kiedy rozpoczyna się najbliższy kurs kadry i płace we Wrocławiu? Interesują mnie zajęcia weekendowe.
zdjecie uzytkownika
GoWork.pl - 2013-08-22 12:48:11 odpowiedz | cytuj
Najbliższy kurs kadrowo-płacowy we Wrocławiu w trybie weekendowym rozpoczyna się 7 września.

Zespół GoWork.pl
zdjecie uzytkownika
Maja - 2013-09-05 14:05:47 odpowiedz | cytuj
Czy wiadomo już w 100% czy intensywny kurs kadrowo płacowy dzienny ruszy 9.09.13 w Warszawie?
zdjecie uzytkownika
Paweł - 2013-09-06 09:23:22 odpowiedz | cytuj
Dzień dobry chciałbym zapytać o kursy Kurs kadry i płace od podstaw w Katowicach na jaki najlepiej się zapisać w przypadku gdy umie obsługiwać płatnika i symfonie kadry i płace (miałem to w szkole na technikum rachunkowości po łepkach ok 20 godzin zegarowych w sumie ) a potrzebuje tylko papier dyplom specjalista ds wynagrodzeń i kadr . Ile procent zdaje potem egzamin kończący kurs
zdjecie uzytkownika
Gowork.pl - 2013-09-06 10:39:17 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie,
Aktualny termin szkolenia kadry i płace w trybie dziennym Warszawa to 16.09.2013- 04.10.2013 . Zachęcamy do zapisu.

Zespół Gowork.pl
zdjecie uzytkownika
Gowork.pl - 2013-09-06 11:01:28 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie,
Nasze szkolenia są to kursy od podstaw. Jeśli Pan posiada wiedzę dotyczącą kadr i płac oraz zna obsługę programów , sądzę iż będzie to odpowiedni kurs do przypomnienia oraz uzupełnienia sobie wiadomości. Jeśli jest Pan zainteresowany uzyskaniem dyplomu i zaświadczenia, aby móc przystąpić do egzaminu końcowego powinien Pan uczestniczyć w minimum 60 % zajęciach i oczywiście zdać egzamin z wynikiem pozytywnym .

Zespół Gowork.pl
zdjecie uzytkownika
Gowork.pl - 2013-09-23 22:39:16 odpowiedz | cytuj
Aktualne zmiany w prawie pracy - wybierz nasz kurs i poznaj najnowsze zmiany w 2013 roku.

Zespół Gowork.pl
zdjecie uzytkownika
pawel - 2013-10-02 10:01:15 odpowiedz | cytuj
Dzień dobry czy po waszym kursie kadrowo płacowym (specjalista ds SPECJALISTA DS. WYNAGRODZEŃ+SPECJALISTA DS. KADR) planujecie stworzyć drugi stopień tego kursu by dostać certyfikat KIEROWNIK DZIAŁU KADROWO-PŁACOWEGO kod zawodu 121201 tak jak to robią inne firmy szkoleniowe Gdyż potrzebny mi kod zawodu Kierownik działu kadrowo-płacowego by rozszerzyć swoje usługi biura rachunkowego o biuro kadrowe
zdjecie uzytkownika
Gowork.pl - 2013-10-04 17:15:05 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie,
Proponujemy Państwu szkolenie kadrowo-płacowe od podstaw . Niestety w swojej ofercie na ten moment nie posiadamy szkolenia z kodem zawodu kierownik ds. kadr i płac. Niewykluczone jednak, iż w niedalekiej przyszłości nasza oferta również zostanei wzbogacona o taki kurs.

Z poważaniem
Zespół Gowork.pl
zdjecie uzytkownika
consuella - 2013-10-07 23:52:23 odpowiedz | cytuj
ukończyłam zaocznie finanse i rachunkowość ale nie mogłam długo znaleźć pracy ani jakiegoś stażu, więc żeby nie tracić czasu i nie "wypaść z obiegu" zdecydowałam się zainwestować i wybrać na kurs goworku i polecam, przede wszystkim dużo praktyki (moze kurs to nie praca w biurze ale na szkoleniu pracujesz z prawdziwymi dokumentami itp) i wszystko jasno wyłożone - nie zawiodłam się. szukam teraz pracy ale po uzupełnieniu wiedzy powiem, że jestem pewniejsza siebie.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
klopsowa - 2013-11-05 14:57:53 odpowiedz | cytuj
polecam wersję z tabletem!! bo to są fajne, porządne tablety a nie jakieś byle co, mnie się bardzo przydaję wciąż po kursie, serio :) w tych czasach ułatwia wiele spraw, a nie dość że dużo się nauczyłam, to mam gadżet-pamiątkę, i to nie jakąś smycz czy długopis ;) różnica w cenie nie jest jakaś drastyczna, warto!
zdjecie uzytkownika
kamil - 2013-11-06 17:15:44 odpowiedz | cytuj
Zamiast kursu można też zrobić studia podyplomowe w tym kierunku, tym bardziej jak ktoś jest bezrobotny to może wziąć dofinansowanie na takie studia. Na stronie (usunięte przez administratora) można o tym znaleźć informacje.
zdjecie uzytkownika
Zuzanna - 2013-12-03 22:42:14 odpowiedz | cytuj
Co się dzieje, jeśli nie zda się egzaminu po kursie?
zdjecie uzytkownika
Gowork.pl - 2013-12-06 10:10:26 odpowiedz | cytuj
Witamy serdecznie,
w ostatnim dniu szkolenia odbywają się egzaminy końcowe. Jeśli egzamin nie zostanie zaliczony, uzyskają Państwo wynik negatywny, mają Państwo możliwość w ramach podstawowej ceny kursu przystąpienia do egzaminu poprawkowego.

z poważaniem
zespół Gowork.pl
alert