Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Mycha ... - 2009-11-03 13:13:01 odpowiedz | cytuj
No ja tez jestem ze Śląska dokładnie to Ruda Śląska napisz na gg to pogadamy sobie 2061257
zdjecie uzytkownika
Elll - 2009-11-27 17:01:59 odpowiedz | cytuj
Hej:) Bardzo chetnie wyjade teraz do pracy za granice (Cypr, Francja, Londyn...). Jeżeli macie jakies info o pracy to moge nawet dzisiaj sie pakowac i wyjezdzac. Moj e-mail: elvira0107@wp.pl
zdjecie uzytkownika
ann - 2010-03-16 18:36:56 odpowiedz | cytuj
Czy ktos jechal z Royal Club Touristic? czy polecacie ta firme ?
zdjecie uzytkownika
qaz - 2010-03-24 21:05:50 odpowiedz | cytuj
i co? ktoś coś znalazł?jakieś opinie?ktoś już był z tą firmą? godna zaufania? czekam na info i pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
qaz - 2010-03-27 22:23:50 odpowiedz | cytuj
i co? nikt nie miał nic do czynienia z RCT? gdzieś ktoś znalazł jakieś opinie? proszę o pomoc !! :)
zdjecie uzytkownika
ann - 2010-03-29 16:41:13 odpowiedz | cytuj
Oj coś cięzko znaleść cos na ich temat. Ja jade z nimi w maju na Krete. Wygladaja w miare solidnie ale pewnie okaże sie to dopiero na miejscu.
A ty gdzie jedziesz i kiedy ?
zdjecie uzytkownika
qaz - 2010-03-29 23:33:16 odpowiedz | cytuj
a ja 9 kwietnia śmigam na KOS !:)
teraz tylko musze znaleźć jakieś bilety w miare tanie,kupić,spakować się i heyah!:)
może masz jakieś fajne strony z biletami lotniczymi!?;)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-30 00:15:23 odpowiedz | cytuj
cześć, ja też otrzymałam od nich ofertę pracy, także na wyspie Kos, jeszcze nie podpisałam umowy ale zapewne się zdecyduję. Ewentualny wyjazd 1 maja do 30 września W jakim hotelu będziesz pracować i do kiedy? jak byś chciał pogadać mój nr gg 8749423
Pozdrawiam
Kaśka
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-30 13:51:34 odpowiedz | cytuj
A może ktoś zapodać stronę z ich ofertami pracy ?? Byłoby fajnie wyjechać na Kos
zdjecie uzytkownika
damn - 2010-03-31 12:12:11 odpowiedz | cytuj
Dołączam się do prosby "Motylek" Kto jest osoba kontaktowa w Polsce z RCT i czy podpisales juz kontrakt, gdzie odbyla sie jakas rozmowa kwal. czy cos w tym stylu, ogolnie jakie warunki Ci zaproponowali. Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
qaz - 2010-04-02 16:43:45 odpowiedz | cytuj
kontrakt podpisałem z Royal Club Touristic,praca na KOS w Aegean View.
lecimy razem z kumplem, kontrakt mamy od 10/04 - 31/10 .
warunki okey, kontrakty zgodne z wymogami - wszytskie dane potrzebne ( miejsce pracy, wynagrodzenie, stanowisko, terminy pracy, nazwa hotelu itp )widnieją na umowie pośrednictwa!:)
bilety już mamy kupione, ktore tez trzeba przesłać Ewelinie (osoba odpowiedzialna za kontakt w polsce ) w celu potwierdzenia przybycia do hotelu!:)
myślę, że jest to sprawdzona firma chociażby patrząc na ich stronę netową i profil na facebooku!:)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-02 21:55:58 odpowiedz | cytuj
Motylek. Qaz. Mam pytanko. Czy moze kontaktowales sie z tym hotelem, potwierdzili Ci, ze masz byc 9 kwietnia na miejscu, bo ja probowalam sie dodzwonic do Aegean View Hotel, ale niestety nie zdolalam? Masz jakieś namiary na przedstawiciela Royal Club Touristic na Kosie, podala Ci Pani Ewelina jakies imie i nazwisko, czy cos takiego? Jakimi jezykami obcymi sie poslugujesz? Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje za informacje.
zdjecie uzytkownika
chloe - 2010-04-06 14:35:49 odpowiedz | cytuj
hej.. też się wybieraz z tą firmą na kretę jednak nie mogę ich znaleść w żadnym rejstrze firm... szukałam też w nimieckich rejestrach i no... pani(usunięte przez administratora)mi napisała że sa zarejestrowani w rejestrze firm w dresden ale tego też nie moge znaleść... oferta pracy jest naprawde kusząca... ale nie chcę wylądowac w żadnym burdelu... jeśli ktoś chce pogadać to moje gg:4307652
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-06 15:27:20 odpowiedz | cytuj
Życzliwa
W odpowiedzi na obawy związane z rejestrem firmy i ich wiarygodnością, mogę potwierdzić, iż Pani (usunięte przez administratora) mówiła Ci prawdę, że firma jest zarejestrowana w Dreźnie, a dokładnie w rejestrze podmiotów prowadzących działalność gospodarczą :). Firma jest zgodnie z prawem zarejestrowana, a sprawdziłam to bez problemu, jak się zna język niemiecki i wie gdzie szukać to nie ma najmniejszego problemu, żeby to sprawdzić. Więc bez obaw, firma działa zgodnie z prawem:). Ciekawe ma te oferty pracy, a w dodatku w takich ładnych zakątkach, jak wyspy greckie:). Mam nadzieję, że pomogłam rozwinąć Twoje wątpliwości co do nawiązania współpracy z nimi, myślę, że warto, bo taka okazja drugi raz może się nie zdarzyć!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-07 09:52:11 odpowiedz | cytuj
to jak, Pani ewelina pracuje przez biuro na wyspie w hotelu i sama zalatwia prace polakom poprzez royalclub touristic?trochę dziwne co nie?
zdjecie uzytkownika
joanna - 2010-04-09 13:37:50 odpowiedz | cytuj
Ewelino mogłabyś napisać jak wyglądają zarobki? Ile zarobiłaś na swoim stanowisku i jak długo tam byłaś? czy wiesz może czy możliwe są wyjazdy dla par? pozdrawiam ;)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-12 19:05:56 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich zainteresowanych praca za posrednictwem Royal Club Touristic. Wlasnie wybralem sie na taki kontrakt na wyspe grecka KOS do hotelu Aegean View. Zaczne od poczatku kontrakt z RCT i mialbyc kontrakt z Hotelem. Jesli wyjezdzacie upewniajcie sie na 100% czy jedziecie na dane stanowisko (to i tak nie daje gwarancji) co chcieliscie u mnie bylo z tym zamieszanie. Ogolnie Hotelu Aegean View nie polecam mial mnie ktos odebrac z lotniska nikt sie nie zjawil (taksowka do hotelu 32 euro) straszna menadzerka obiektu zarobki 600 euro na miesiac w pelni sezonu zadnych dni wolnych (tez zalezy od stanowiska ). Jedzenie i nocleg mialbyc zapewniony przez hotel jesli nie jest jeszcze on otwarty nie ma co liczyc na papu (koszty wlasne) nie dostalem nic do jedzenia na miejscu. Na miejscu bylem wieczorem okolo 22. Do pracy na drugi dzien o 8 rano. Wlasciciel zadal pytanie na jakie stanowisko i czy jestem gotowy do pracy (nic slowem nie wspomnial o jedzeniu) zapytalem sie go powiedzial ze jedzenia nie ma bo restauracja zamknieta czyli do 20 kwietnia (10 dni na wlasny koszt). Kos mala wysepka spokojnie tydzien (az nadto) starczy zeby zobaczyc wszystko. Wyjezdzajac wezcie troche wiecej kasy bo nigdy nic nie wiadomo, jestem na KOS bez pracy i bez kasy. Pewnie wracam za kilka dni mysle ze na wlasny koszt bo agencja nie zaplaci zobaczymy, takze uwazajcie moze jest niewiele takich przypadkow ale zawsze moze trafic na WAS. Zycze powodzenia wszystkim co wyjezdzaja
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-14 10:28:46 odpowiedz | cytuj
Ja tez wyjechalam do tego hotelu. I slyszalam o Kolegi przypadlosci... To nie byla wina firmy tylko po pierwsze nieszczesnego kolegi i Hotelu. Kolega wylecial na `wlasne zyczenie´... Z tego co wiem, to nie byl za mily dla samego wlasciciela hotelu :( Ja dotarlam wczoraj do hotelu i jak na razie jest wszystko ok. Mam nadzieje, ze dalej tak bedzie...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-14 10:59:41 odpowiedz | cytuj
Witam, slyszals?? ale Cie tam nie bylo wiec nie siej domyslow a co miala menadzerka powiedziec ze wyrzucila mnie na zbity pysk. Jak moglem wyjechac na wlasne zyczenie nie majac pieniedzy ani noclegu zastanow sie co piszesz az takim szalencem nie jestem tym bardziej ze za bilet placilem z wlasnej kieszenie. Z menadzerka probowalem wyjasnic cala sytuacje ale sie nie dalo byla nastawiona na nie a poza tym nie mam zamiaru sie tlumaczyc wiec nie wypisuj czegos wyssanego z palca ok.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-14 13:11:53 odpowiedz | cytuj
Witam czy mozesz mi napisac wiecej informacji na gg8217999 chce wyjechac do pracy pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-14 20:28:03 odpowiedz | cytuj
Do wahających się
Witam.
Widzialam opisy Kolegi i Kolezanki i "powiem" tak, znam dziewczyne ktora pracowala w hotelu Aegean View rok temu, przepracowala tam niepselna 3 miesiace, bo dluzej niedalaby rady. Warunki dla pracownikow, nie byly ponoc dobre. Brudno, jedzenie nie za bardzo, wspominala tez cos o insektach... Z drugiej strony, to ze ten hotel taki jest nie znaczy, ze wszytkie miejsca, gdzie ludzie maja pracowac z Royal-Club Touristic tez sa takie... Po prostu wszystkim przyszlym pracownikom radze sobie napisac wszystkie za i przeciw i wtedy podjac dezycje. Powodzenia zycze!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-20 23:13:09 odpowiedz | cytuj
Witam ja wylatuje w niedzielę. Coraz bardziej się niepokoje widząc te komentarza. Można prosić o kontakt pana który nie jest zadowolony gg 6810510
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-03 11:13:23 odpowiedz | cytuj
do mnie dziś dzwonili. ale to roche dziwne bo jak odpisywali na meile to pisali do mnie jako do męskiej osoby, zdjecia wysyalam formularz tez ale ciagle mnie o to proszono a dzis telefon. i jak czytam te opinie to strach jechac ;/
zdjecie uzytkownika
chloe - 2010-05-11 13:49:57 odpowiedz | cytuj
Hej! Pisalam tu juz wczesniej, zanim wyjechalam. Wyjechalam pelna obaw na krete ale obawy byly niepotrzebne poniewaz tu jest spoko. Hotel jest bardzo przyjazny, nasza grupa animatorow tez jest spoko, praca bezpieczna i legalna wiec naprawde nie macie sie czego obawiac, jestem w hotelu na krecie i tu jest naprawde spoko. Nie wiem jak jest w innych hotelach, ale tu mi sie podoba. Jedzenie dobre, mieszkanie dobre, atmosfera spoko, praca pozytywna, wiec jesli tylko lubicie, poznawac nowych ludzi, tanczyc, spedzac milo i aktywnie czas to przyjezdzajcie :)
zdjecie uzytkownika
Emila - 2010-05-23 12:19:50 odpowiedz | cytuj
Uwazajcie w co sie pakujecie,bo to co jest w ogloszeniu a jak jest rzeczywiscie to jest zupelnie inna. Jestem zawiedziona,.Wlascicielem nie jest Niemiec,tylko Tunezyjczyk,takze,dziekuje bardzo. zadnego szacunku dla kobiet a faceci maja jeszcze gorzej. Cokolwiek zrobisz zle,slyszysz tylko,ze bez kasy bez niczego masz sie spakowac w ciagyu 5 minut i wracac do polski. Ostatni raz skorzystalam z Royal Club.
< ktokolwiek tu by,nigdy nie wraca>

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Adrian (MAX) - 2010-05-24 12:15:27 odpowiedz | cytuj
Jestem Animatorem w Serita Beach nazywam sie Max i jest zajebiscie...ekipa animatorow i ludzie bardzo przyjazni, do przesady czasem. Praca marzenie ale nie dla wszystkich. Tylko dla ludzi pozytywnie zakreconych =)))))) szefostwo the best...jedyny minus to ze sezon trwa tylko 6 miesiecy =(((( ...ale zawsze mozna wrocic za rok.
Fajnie mieszkac i pracowac w raju. zakwaterowanie i wyrzywienie za free.
5cio gwiazdkowa restauracja. ja na bank tu wroce pozdro z krety yo
zdjecie uzytkownika
ann - 2010-06-02 12:03:01 odpowiedz | cytuj
hej
ja wyjechalam na Krete z ta firma, wszystko jest ok. wczesniej dostalam adres hotelu wiec moglam sie skontaktowac z wlascicielami. umowe podpisalam z Royal Club,ale to tylko od szczescia zalezy czy trafi sie pozniej w dobre miejsce, bo firma ta dziala na zasadzie posrednictwa. na miejscu juz zalatwiam wszystkie sprawy z wlascicielami. praca legalna , na miejscu zalatwiaja wszystkie niezbedne dokumenty.
pozdrawiam i polecam :)
zdjecie uzytkownika
martita - 2010-06-07 10:07:11 odpowiedz | cytuj
Ja chciałabym jechać i nawet dostałam ta oferte ale tez sama sie boje także daj znać jak by co;p martita1520@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Arek - 2010-06-14 00:40:06 odpowiedz | cytuj
Witam. Właśni wróciłem z Kos, pracowałem jako animator w Zorbas Hotel. Początki były ciężkie ale z czasem sie przyzwyczaiłem. Niestety musiałem wracać na studia. Pieniążków nie dostałem, ale menadżer powiedział, ze wszystko przeleje na moje konto. Pozostało mi czekać, jeżeli otrzymam pieniążki zgodnie z umowa napisze cos więcej...
zdjecie uzytkownika
Ola - 2010-06-14 22:15:13 odpowiedz | cytuj
Cześć! Własnie dostałam ofertę pracy do hotelu Zorbas Hotel na Kos'ie. Jak było? Jestem pełna obaw co do firmy. Czy można ich jakoś sprawdzić? Jak podobał Ci się hotel i okolica? Proszę o szybką odpowiedź.
Ola
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-15 15:51:06 odpowiedz | cytuj
hej Ola, ja wrocilam wlasnie z Zorby nie bylo zle,ale duzo niedomowien,duzo nieporozumien a do dzisiaj mi nie zapłacili...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-28 11:05:41 odpowiedz | cytuj
Czy byl lub jest ktoś może w Hotelu Mastichari Bay na Kosie? Jak tak to bardzo prosiłabym o jakieś informacje.
zdjecie uzytkownika
Marta - 2010-07-30 17:10:17 odpowiedz | cytuj
tez dostałam tam oferte pracy i właśnie rozważam wyjazd. Jesli kots ma jakies informacje proszę o pilny kontakt i opinie!!! grzechuwarta@poczta.pl
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-31 10:01:16 odpowiedz | cytuj
Mastichari Bay... Swietny hotelik, praca ok, w grupie 2 animatorow z Polski, pomagaja we wszystkim.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-05 09:52:40 odpowiedz | cytuj
Martin, możesz dać jakiś adres mailowy do siebie?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-23 13:21:19 odpowiedz | cytuj
Nie dajcie się złapac,ta firma to oszustwo,wszyscy sciemniają i tyle. Nie wierzysz,wyjedz i zobaczysz jak to jest kiedy każdy ci mówi ze zaraz mozesz stad wyleciec bez kasy itp. Zero jakich kolwiek praw,zadnych umów,kontraktów,wszystko upozorowane. a tak naprawde szukaja ludzi zeby pracowali za darmo....
zdjecie uzytkownika
CHLOE - 2010-08-23 13:59:03 odpowiedz | cytuj
o Boze.. ludzie... jesli wyjezdzacie z zamiarem wakacji a nie pracy to sie nie dziwcie ze sie wam nie podoba... praca animatora to nie wakacje... to praca... jesli nie chcesz ciezko pracowac dla wlasnej satyswakcji bo jestes w grecji(cieple kraje itp) to nie podejmuj tej pracy... ja jestem w grecji od konca kwietnia, wiadomo, latwo nie jest, musisz ciagle dawac z siebie maximum... jesli chcesz byc dobry w tej pracy musisz sie ciagle starac a nie gadac ze to jest nie tak i tamto jest nie tak. ja w polowie ta prace kocham a w polowie nie lubie... to chyba jak z kazda praca... ale jesli wykonujesz swoja prace dobrze to naprawde tutaj jest swiertnie. wiec nie sluchajcie tych (usunięte przez administratora)w ktorzy mysleli ze wyjechali do lekkiej pracy na wakacje... jest wielu animatorow ktorzy wykonuja ten zawod wiele lat... i nie rezygnuja... ja tez bym chciala w przyszlym roku znow tu pracowac.. uczyc sie wiecej... ta praca jest dla ludzi pozytywnie nastawionych do zycia , aktywnych, zakreconych.. wiadomo ze czasem zdazaja sie przypadki ze ludzie trafia w zly czas i sa jakies komplikacje... ale takie jest zycie-a nie firma...wiec... zapraszam do wspolpracy z ta firma, to jest naprawde wielkie doswiadczenie w twoim zyciu ktore napewno przyda Ci sie w przyszlosci...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-01 19:42:31 odpowiedz | cytuj
Ludzie nie wierzcie w te dobre komentarze bo to piszą osoby ktore chca zwabic ;ludzi ja tam byłam zostałam oszukana nie zapłacili mi pieniędzy a ciężko pracowałam od rana do nocy byłam traktowana jak smiec i wyjechałam z niczym szczescie ze rodzice kupili mi bilet przestrzegam wszystkich nie jedzcie do grecji jako animatorzy przez (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-11-27 14:39:57 odpowiedz | cytuj
hej... pracowałam dla tego pracodawcy cały sezon. Ogólnie praca animatora jest bardzo fajną pracą ale nie dla tego cwaniaka. Wiele osób które pracowały dla niego na wyspie KOS do tej pory nie otrzymało swojej kasy... owszem niektórzy otrzymali jakaś część jeszcze w trakcie pracy ale jak na standardy greckie to kasa śmieszna i teraz wszystcy oczekujacy na cala nalezna wyplate sa zdani na siebie. Posredniczka nie jest niczemu winna. Wydaje mi się że tez pracuje dla niego, myślę że tez musi otrzymac od niego pieniadze, nie jej wina że kiedyś została tą pośredniczką bo sie wydawał uczciwy a on sam teraz olewa wszystkich. A chociażby nie wiem jak byśmy sie starali nie wpłyniemy na to co robi ten samolubny (jak każdy inny) tunezyjczyk. Ja już dawno zrezygnowałam z pisania do(usunięte przez administratora). Ale racja... coś trzeba z tym zrobić i uchronić innych ludzi od tego oszusta. Bo daje nam nic nie warty contract w którym i tak nic się nie zgadza z rzeczywistoścą...
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-07-17 16:11:06 odpowiedz | cytuj
Ja mialam i kategorycznie odradzam. chcesz szczegoly? mioj mail elia@op.pl
zdjecie uzytkownika
kalina - 2013-06-28 10:19:22 odpowiedz | cytuj
pracowałam dla RCT w 2010 i rzeczywiscie, niektórzy kase dostają bezproblemowo, niektórzy nie, tez zależy to od właścicieli hoteli, którzy sami czasem nie płacą, a wtedy trudno cokowiek wyegzekwować. trzeba pilnowac, by dostac sie do dobrego hotelu.
ALI BABA- w którym hotelu pracowałeś?
alert