Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
ktosik - 2009-11-01 16:03:37 odpowiedz | cytuj
ktoś to poleca czy to poprostu zwykła podpucha jakkażde inne??
zdjecie uzytkownika
dociekliwy - 2009-11-02 10:41:47 odpowiedz | cytuj
Firma nie istnieje, nie można jej znaleźć w KRS, po regonie też nie, a podany NIP ma jedną cyfrę mniej niż powinien, a żeby było zabawniej długopisy które proponują do składania są po połowie ceny którą proponują za złożenie, poprosiłem o zdjęcia gotowego produktu i przysłali mi dwa zdjęcia ze strony(usunięte przez administratora) z końca oferty długopisów
zdjecie uzytkownika
gość - 2009-11-03 19:26:04 odpowiedz | cytuj
PRENTEX, FLUNA, NORTEX i inne !!!!! Oszuści!!!!!!!!!

Taka firma nie ma prawa istnieć skoro nazwa "PRENTEX" jest zastrzeżoną nazwą innej firmy. Adres, który jest podany nie istnieje. Znajduje się tam siedziba Aresztu Śledczego.

Nie dajcie się naciągnąć. Ten koleś nabiera ludzi również na nazwy innych firm. Treść ta sama tylko inne miasta i nazwy firm. Potrafi tylko obrzucać obelgami. Nawet nie potrafi dobrze napisać ogłoszenia, bo pełno w nim błędów, zupełnie jakby dziecko pisało, dziś zostało zgłoszone doniesienie na policję w Katowicach. Mam nadzieję, że szybko zajmą się sprawą tego cwaniaka !
zdjecie uzytkownika
Nieznajoma - 2009-11-04 11:32:42 odpowiedz | cytuj
Czy może mi ktoś w końcu odpowiedzieć czy to naprawdę oszuści.A może ktoś zna firmę która nie oszukuje a zajmuje się składaniem długopisów.
zdjecie uzytkownika
marek - 2009-11-05 13:42:01 odpowiedz | cytuj
Potwierdzam ta firma to czyste oszustwo
dzwoniłem pod podany numer o godzinie 10 rano,odebrała starsza Pani twierdzac ze jest to prywatne mieszkanie i od 2 tygodni ma takie telefony,sprawe juz skierowała na policje.

PS .nie dajcie sie oszukac
zdjecie uzytkownika
Do myslaca - 2009-11-09 16:19:33 odpowiedz | cytuj
Wplacalas cos?
zdjecie uzytkownika
kaaza - 2009-11-11 22:08:35 odpowiedz | cytuj
Oj jak dobrze,że zawsze szukam w necie czy taka firma to nie bujda! Dajcie znać czy go zwinęli .
zdjecie uzytkownika
gosia - 2009-11-12 10:36:08 odpowiedz | cytuj
No to ładnie.. A ja się dałam nabrać tylko gdy robiłam przelew wyskoczył mi komunikat że podany numer konta jest nieprawidłowy, pisałam do nich maila nawet że podali złe konto na stronie i żeby przesłali mi prawidłowe, ale poczta na interii wróciła mi "list" z powodu "Podane konto jest zablokowane administracyjnie lub nieaktywne".. Tak więc chciałam znaleźć inny kontakt do nich i na szczęście trafiłam tutaj.. masakra.. dobrze że nie chciało mi wysłać pieniędzy do tego oszusta..;/
zdjecie uzytkownika
marta - 2009-11-13 10:29:38 odpowiedz | cytuj
hej o kurcze ja niestety dalam sie nabrac nie wiem co mnie nabralo czytam takie ogloszenia i nigdy nie daje sie nabrac a tu nagle cos mnie skusilo chyba te niskie 8 zl. I wlasnie dzis chcialam wyslac meil do tej firmy ale niestety konto zablokowane i trafilam na to forum szkoda w sumie 18 zl nie pieniadze ale to okropne do czego ludzie sa zdolni
zdjecie uzytkownika
pusia - 2009-11-13 14:20:21 odpowiedz | cytuj
ja tez sie dalam nabrac i jak na zlosc wplacilam 18 zl no coz pospiech jest wskazany przy lapaniu pchel a nie przy oddawaniu swoich ciezko zarobionych pieniedzy jakiemus durniowi!!ale niech sie zapcha ta kasa mam nadzieje ze przyjdzie dzien kiedy sie role odwroca i ktos jego zrobi jeszcze bardziej w konia nizeli on nas wszystkich!!
3-majcie sie i jak bedziecie cos wiedziec czy go zwineli dajcie znac
pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
mgta - 2009-11-14 22:44:04 odpowiedz | cytuj
Mnie najbardziej zastanawia to, że nikt nie spytał tego wariata jak miał wyglądać ten identyfikator chałupnika i co miało się z nim zrobić - przykleić na czole, wszczepić pod skórę jak chip psu a może wsadzić w d...
Prawie dwa tysiące ludzi (to fakt) zapłaciło (usunięte przez administratora) za coś, czego nikt nigdy nie widział.
Co odważniejsi przed zapłaceniem prosili o zdjęcie długopisu (czyżby go nigdy nie widzieli?) - a przecież kupowali identyfikator!
zdjecie uzytkownika
nuka111 - 2010-01-18 19:10:38 odpowiedz | cytuj
Jeżeli on jest z Katowic to nie on wszystkich(usunięte przez administratora)br /> ale on będzie na 100% już więcej nikogo nie na bierze.
Z takimi cze ba inaczej.
zdjecie uzytkownika
isska - 2010-02-03 15:58:31 odpowiedz | cytuj
Czy ktos wie na temat firmy DEWOX? która oferuje składanie długopisów,byc może to ten sam kolo sie ogłasza tylko juz pod inna nazwą
zdjecie uzytkownika
ehhh - 2010-12-10 21:25:39 odpowiedz | cytuj
Takich to tylko do mamra!!!! No tak ale Polska jest krajem takim, gdzie taki (usunięte przez administratora)zubek jest bezkarny. Jak dobrze ze pomyslałam o tym, zeby najpierw sprawdzic co to w ogóle jest za firma. Ale wpisując podany w ogłoszeniu adres e-mailowy wyskoczyła mi m.in. ta stronka. Dziekuje wszystkim za ostrzezenia :)
zdjecie uzytkownika
Ebola - 2012-07-17 02:33:16 odpowiedz | cytuj
Na chwilę obecną jest jeszcze KUBEX - niesprawdzony pod kątem oszustwa lecz zasadniczo ogłoszenie na gumtree wygląda jak skopiowane żywcem z tego co podajecie "pitu pitu, 8 zł, 700 zł za skręcenie 500 długopisów"
zdjecie uzytkownika
mori90 - 2012-07-18 17:56:38 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś coś wie o tej firmie? i czy ten kubex jest sprawdzony?
zdjecie uzytkownika
CEZET - 2012-07-22 15:26:00 odpowiedz | cytuj
zadzwonilam do firmy panstwa BORKOWSKICH, KAZALI PRZYSLAC KOPERTE ZE ZNACZKIEM I ADRESEM. ODESLALI MI "INFORMATOR" A W ZASADZIE JEDNA KARTKE KSERO GDZIE NA KONCU BYLO NAPISANE ZE TRZEBA WPLACIC 35 ZLA ZA JAKIS KOLEJNY INFORMATOR DOKŁADNIE : za wysłanie pakietu INFORMATORA FIRM WRAZ Z OFERTAMI PRAC DODATKOWYCH jestesmy zmuszeni POBRAC OD pANSTWA OPŁATĘ W WYSOKOŚCI 35ZŁ . OPŁATA TA MA NA CELU OGRANICZENIE OSÓB DO LUDZI POWAZNYCH I NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH." HAHAHAHHA NIEZŁA ŚCIEMA CO? OCZYWISCIE O UMOWIE ANI OD LUGOPISACH NIE MA MOWY... NASTĘPNI ZŁODZIEJE I OSZUŚCI. NIE DAJCIE SIE NABRAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
dorwać go - 2013-02-21 10:07:06 odpowiedz | cytuj
ktoś to konto przecież założył w banku
zdjecie uzytkownika
kika3002 - 2013-04-09 10:36:23 odpowiedz | cytuj
Mieszkam w Warszawie i takiej firmy pod tym adresem NIE MA!!!!!!
zdjecie uzytkownika
iza - 2013-09-16 09:40:37 odpowiedz | cytuj
Wysłałam e-maila do Media Plus składanie długopisów ale po przeczytaniu negatywnych opinii,zrezygnowałam z dalszych działań.Wiem że te wszystkie prace chałupnicze to 90%oszuści,ale jak człowiek jest bezrobotny to liczy na cud,ze może jednak to nie ściema.Mój brat z 10 lat temu(jeszcze nie było internetu)tylko z gazety dał się tak nabrać na 50 zł,ale widzę że do tej pory ludzie się na to łapią.W tv wszędzie mówią nie wysyłać nikomu kasy,pracodawca oferuje pieniądze a nie jeszcze bierze od Ciebie.Ja nie zdążyłam im wysłać listu ze znaczkami itd,poza tym w dobie internetu oni bawią się w listy,ale to po to właśnie jest,że jak już pofatygowałeś się iść na pocztę,wydać parę groszy to będziesz chciał tą sprawę załatwić do końca,czyli potem wpłacić też te 49,czy jakoś tam.
zdjecie uzytkownika
- 2013-09-27 14:19:47 odpowiedz | cytuj
czy ma ktoś do nich adres email?
zdjecie uzytkownika
paula - 2014-02-20 14:31:36 odpowiedz | cytuj
teraz już chcą 40 zł. ściema jak nic, zarabiają na naiwnych, a te zajecia które oferują nie są opłacalne. dobrą fuche sobie wymyślili, nie ponoszą żadnych kosztów a ciągle ktoś im wpłaca pieniądze. kontakt tylko telefoniczny
zdjecie uzytkownika
Renata - 2014-03-19 13:24:47 odpowiedz | cytuj
hej a ja do nich wlasnie dzisiaj dzwoniłam i kazal mi wyslac koperte ze znaczkiem pocztowym i miał mi przysłac papiery do przeczytania jeju dobrze ze przeczytałąm wasze opinie teraz wiem ze to oszusci jeju jak tak mozna żerować na ludziach któzy naprawde chca zarobic pare groszy widocznie nic mu nie zrobili bo dalej działą i oszukuje ludzi,wielkie dzieki pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
alicjak76 - 2014-04-16 14:12:03 odpowiedz | cytuj
witam ja również dzisiaj miałam tym Borkowskim wysłać tą kopertę ze znaczkiem ale coś mnie tknęło żeby poszukać coś o nich w necie i trafiłam na wasze komentarze,dobrze ze jest taka strona ze piszecie o tych oszustach. Ale mam jeszcze pytanie czy ktoś słyszał o firmie ROMOX piszą żeby wpłacić 8 zl za paczkę i to jest wplata jednorazowa ale coś nie mogę ich znaleźć w necie
zdjecie uzytkownika
Cwel - 2014-04-16 23:35:17 odpowiedz | cytuj
Skręćcie mi pręta wy frajery je'ane
alert