Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
asia - 2012-06-11 21:19:57 odpowiedz | cytuj
wyjezdzam w sobote z tym biurem z radomia. po przeczytaniu wszytskich opinii mam mieszane uczucia. juz zdecydowalam ze pojade, ale martwie sie o to co moze mnie tam zastac. czy na prawde tak ciezko tam z godzinami ? ze jest ich az tak malo w tygodniu?
i jeszcze sama praca, jaka jest ? powiedziano mi ze jedziemy sortowac cebulki, tylko ile taka praca moze trwac ? bo chyba nie przez caly pobyt ( bede 3 miesiace)
i jak jest z doborem pokoi? jade z chlopakiem, jest mozliwosc ze rodziela nas, i bedziemy mieszkac osobno ?
zdjecie uzytkownika
kiczen - 2012-08-23 21:06:47 odpowiedz | cytuj
Witam moja narzeczona pojechała z tym biurem tydzień temu mam mieszane uczucia jeśli coś się wiecej rozwinie to dam znać jak by ktoś miał wyjeżdzać z tym biurem i miał konkretne pytania to podam swój nr (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
7 DNI PRACY W VKVE = KOSZMAR - 2012-08-26 11:21:57 odpowiedz | cytuj
Wyjechałam przez firme VKVE na koniec maja z chłopakiem. Zostalismy wysłani na "zbiory". Jechalismy wlasnym transportem ze swiadomoscia ze trafimy na Hotel i bedziemy mieszkac osobno. Trafilismy jednak na mieszkanie dwuosobowe. Bylismy przeszczesliwi ze jestemy sami i tak swietnie nam sie udalo wstrzelic. Niestety... radosc nie trwala dlugo. O tym ze idziemy do pracy koordynator (usunięte przez administratora)informowal nas na 2 godziny przed rozpoczeciem planowanej pracy. Staralismy sie to zrozumiec bo bylismy nowi. Firma miala zapewnic nam transport do pracy. (usunięte przez administratora) jednak sugerowal ze mamy samochod wiec milo by bylo jakbysmy sobie dojezdzali sami. Majac resztke w baku i ostatnie 10 euro do pierwszej wyplaty poswiecilismy sie jak te naiwniaki liczac ze dostaniemy jakies pieniadze przynajmniej na wache. Obiecywal nam (usunięte przez administratora) ze dostaniemy, ze dowiezie, ze przekaze. Niestety nic nie zrobil, malo tego z góry bez pytania wsadzil nam pasazera do auta nie intetersujac sie tym ze typa trzeba jeszcze odwiezc po pracy a my juz nie mamy za co tankowac. Jedzenie tez nam sie konczylo bo mielismy mieszkac na hotelu gdzie oferowali wyzywienie wiec nie bralismy zapasów. Jedlismy kostki rosolowe z makaronem bo nawet na zupki chinskie nie mielismy.(usunięte przez administratora)CALY CZAS WIEDZIAL ZE NIE MAMY NA ŻYCIE. Mimo to zamiast dac nam ta smieszna zaliczke na wache zostalismy wrzuceni na Van Loon 120 km dalej od mieszkania (1,5 godz w aucie w 5 osob w osobowce z van kopena) NA PAKOWANIE MIĘSA NA CHŁODNIE!!! Mielismy wyjechac na zbiory na szklarnie ani ja, ani moj facet nie zdecydowalibysmy sie na wyjazd gdyby oferta byla na mięso. Zaznaczylismy po 1 dniu ze nie chcemy tam wiecej jezdzic, mimo to zostalismy wrzuceni na plan a (usunięte przez administratora)powiedzial ze jesli nie pojedziemy to nas moga zwolnic bo 1 miesiac jest probny... a co tam mały szantażyk nie zaszkodzi. 4 dni pracowalismy bez umowy poniewaz (usunięte przez administratora) nie mial czasu zeby do nas przyjechac i dopelnic formalnosci.Mało tego złosliwie załatwil na przeprowadzke ze studia na zbiorowe bungaloki. Ciagle mowilismy ze nie mamy na zycie a on mial to kompletnie gdzies. Ale kiedy on potrzebowal zapchac nami dziure w planie to musielimy byc do dyspozycji, zwarci i gotowi bo inaczej wylot a kasy nie mielismy nawet na powrot. Nastal dzien kiedy nie mieslismy juz co jesc. A (usunięte przez administratora)? zadzwonil o 17 ze idziemy do pracy na 19. Powiedzielismy ze jesli przyjda nam pieniadze i zjemy to pojedziemy nawet swoim autem. To byl piatek. Do 18.00 nie bylo kasy na koncie. Wiecie co (usunięte przez administratora)na to? Ze zorganizuje nam auto... a czy zainetersowal sie czy cos zjedlismy?? hahahaha Przeprosilismy ale z powodu braku sil witalnych spowodowanym calo tygodniowym niedozywieniem nie jestesmy w stanie jechac na cala noc do pracy na ok minimum 12 h.
(usunięte przez administratora) ODDZWONIL. Z INFORMACJA ZE ZOSTALISMY ZWOLNIENI I MAMY OPUSCIC MIESZKANIE. GŁODNI, BEZ KASY, BEZ PALIWA, NA BRUK. Pozdrawiam Cie (usunięte przez administratora) I DZIEKUJE ZA ZAFUNDOWANIE KOSZMARU. POLAK ZA GRANICA. SYTY GLODNEGO NIE ZROZUMIE. OBY I CIEBIE VAN KOPEN KIEDYS NAUCZYL I TAK ZAŁATWIL. A MOGLO BYC TAK FAJNIE. Teraz mamy zajebista prace, 40H tygodniowo, stała, bez atrakcji. PORADZILISMY SOBIE PANIE (usunięte przez administratora) I WCALE NIE MUSIELISMY ZJEZDZAC. A ZA TE 10 EURO CO W BAK WLALISMY KUP SOBIE PAMIATKE PO DRECZONYCH LUDZIACH. BO OCZYWISCIE NIE ZWROCONO NAM ZA PALIWO. POZDRO NAIWNI KORDYNATORZY - MY ZWYKLI LUDZIE TEZ JUZ WAZ ROZGRYŹLISMY. I WCALE NIE JESTEŚCIE WSZCHMOGACY BO ZNACIE JEZYK I PODPISALISCIE ŚMIESZNY KONTRAKT. NAUCZENIE SIE JEZYKA TO NIE SZTUKA, SZTUKA JEST BYC CZLOWIEKIEM DLA DRUGIEGO CZLOWIEKA.
zdjecie uzytkownika
kiczen - 2012-08-30 20:30:32 odpowiedz | cytuj
Witam. dołącze się do pogrążających tą firmę. 2 tyg temu moja dziewczyna wraz z siostrą wyjechała przez tą firmę. Pani w biurze z Łodzi naobiecywała gruszki na wierzbie nawet pytaliśmy ją o negatywne komentarze które tu przeczytaliśmy ale odpowiedzią było oczywiście to co chcieliśmy usłyszeć - "Proszę nie wierzyć w te bzdury to wszystko wypisują ludzie którzy nie umieją pracować ani się zachować i zostali zwolnieni a teraz się mszczą" ok więc zaryzykowały i pojechały. Efekt: przez 2 tyg przepracowały 4 dni żadne pieniądze na konto nie wpłynęły choć miały być cotygodniowe zaliczki. Na szczęście załatwiły sobie prace w holenderskiej firmie i jak na razie jest wszystko jak w zegarku. Więc przestroga NIE WYJEŻDŻAJCIE Z TĄ FIRMĄ!!! wrazie czego chętnie odpowiem na pytania zainteresowanych aby udowodnić, że to nie oszczerstwa e-mail maurycy120@gmail.com
zdjecie uzytkownika
Bubu - 2012-08-30 21:06:23 odpowiedz | cytuj
Również pracuję przez tą firmę. Nie będę się rozpisywał jest tak jak powyżej. Bez języka będziesz na samym dole. Nie polecam
zdjecie uzytkownika
nnnji - 2012-08-31 15:17:47 odpowiedz | cytuj
A to jeszcze koordynatorzy muszą dawać pieniążki na jedzenie????? Bo nie rozumiem.Koordynator ma za zadanie znaleść prace a nie żywić ludzi;-)
zdjecie uzytkownika
BETTSANTY - 2012-09-03 23:54:13 odpowiedz | cytuj
nnnji - 2012-08-31 15:17:47 odpowiedz | cytuj
A to jeszcze koordynatorzy muszą dawać pieniążki na jedzenie????? Bo nie rozumiem.Koordynator ma za zadanie znaleść prace a nie żywić ludzi;-)

Moj drogi... ZNALEŹĆ NIE ZNALEŚĆ

Wychodza braki w edukacji.
Jest kochany taka fajna stronka (usunięte przez administratora) O bajkach... na forum tez tam sie możesz pokazac swoja madroscia watpliwa a nie zabierac glos na powaznyym forum gdzie swoja nie wiedza o przekretach firmy mozesz kupe ludzi wprowadzic w blad. Pojada,zaryzykuja a potem beda plakac. To cie jara?

Get out!!! Cartoon Network welcome.
zdjecie uzytkownika
doris0077 - 2012-10-16 10:36:59 odpowiedz | cytuj
Ile ludzi tyle opinii... Ja na firmę Van Koppen nie mogę narzekać. Wyjechałam do Holandii pod koniec maja, spędziłam tam cztery miesiące. Cały czas pracowałam w jednej firmie, były tygodnie gdy ilość przepracowanych godzin wynosiła 55-60, rzadko spadała poniżej 47h. Warunki mieszkaniowe dobre (domek 9-cio osobowy), może nie hotel 5-cio gwiazdkowy, ale wszystko co potrzebne było :) Ludzie na domku w porządku. Z koordynatorem zbytniego kontaktu nie miałam, bo nie było takiej potrzeby. Jedyny problem jaki zaistniał w ciągu tych 4 miesięcy został bardzo szybko rozwiązany, więc narzekać nie mogę :) Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wyjazdu i z firmy. Pozdrawiam ekipę Boonekampa :)
zdjecie uzytkownika
maks - 2013-01-06 17:33:01 odpowiedz | cytuj
Dobrze to ujełaś ! Zgadzam się z Twoim zdaniem ! Czy Van Copen ma jeszcze hotel w Watteringen ? Na Liersewec ? Pozdr !
zdjecie uzytkownika
BLONDI - 2013-01-08 17:25:57 odpowiedz | cytuj
maks - 2013-01-06 17:33:01

Dobrze to ujełaś ! Zgadzam się z Twoim zdaniem ! Czy Van Copen ma jeszcze hotel w Watteringen ? Na Liersewec ? Pozdr !
bardzo żle tam jest? chce tam jechać na koniec stycznia co ja mam robić?
zdjecie uzytkownika
nowa39 - 2013-01-26 19:03:45 odpowiedz | cytuj
Witam, ja również z koleżanką jestem trzy tygodnie z czego dwa pracowałam i już dostałam propozycje zjechania na urlop, tak jakby przyjazd tu kosztował 10 zł. Wciąż rekrutują nowych ludzi bez przyszłości na pracę. Jeśli ktoś chce wyjechać radzę czekać choć do marca bo teraz pracy nie ma, wszyscy mają cię gdzieś, ja wracam do domu bo nie ma sensu zbierać minusowe solarisy z których zostaniesz rozliczony kiedy znajdą ci za jakiś czas pracę. Jestem tu drugi raz i więcej nie przyjadę.
zdjecie uzytkownika
ruda - 2013-01-27 01:00:34 odpowiedz | cytuj
3332236 - 2013-01-03 16:47:48

Bestma z Radomia to firma do niczego. Proponując pracę gadają głupoty. Po wyjechaniu i zakwaterowaniu w hotelu Waikiki można dopiero zobaczyć co się dzieje. Wyżywienie szkoda gadać. Kanapki na śniadanie dają Ci już przy obiedzie. Nie są przetrzymywane w chłodzie i dlatego rano już ich czuć. Koordynatorzy to ciemniacy. Niejednokrotnie nie znają języka. Ja odradzam tą firmę jako pośrednika w załatwieniu pracy. Polecam biura z Opola i Częstochowy.
to zapraszam na obiady na wateringen
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2013-01-27 22:31:37 odpowiedz | cytuj
Co wy Ludzie wypisujecie tu za bzdury!!!! Dostaliscie prace dzieki tej firmie i teraz wypisujecie glupoty na ich temat-co wy chcieliscie zarabiac 20euro na /h i mieszkac w Hotelu 4 gwiazdkowym !!!!z pewnoscia i tak byscie narzekali. Warunki krore tam wystepuja-sa dobre .Firma ta jest znana na rynku i mysle ze waro jej zaufac . Narzekaj tylko ci co maja duze mniemanie o sobie -reszta jakos pracuje i nie narzeka .zawsze znajda sie Elementy ktorym cos nie bedzie pasowalo
zdjecie uzytkownika
qweqwe - 2013-02-14 22:01:54 odpowiedz | cytuj
od ostatnich 4 tygodni regularnie spóźniają się z wynagrodzeniami, nie płacą za dojazd własnym środkiem transportu do pracy (Aalsmeer)
zdjecie uzytkownika
klaudiaaw - 2013-02-28 18:42:32 odpowiedz | cytuj
Chcę jechać na przełomie marca/kwietnia, bo ponoć wtedy będzie dużo pracy. Jak tam się teraz sprawy mają? Jak jest z tymi umowami i wypłacaniem pieniędzy? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
zdjecie uzytkownika
112233 - 2013-03-02 12:08:45 odpowiedz | cytuj
pracy nie ma, spóźnienia w wypłatach, brak zwrotu za paliwo, braki w wynagrodzeniach i kantowanie na każdym kroku.
Odradzam.
zdjecie uzytkownika
Iza - 2013-03-24 01:20:18 odpowiedz | cytuj
tak to prawda tak jest naprawdę każdy Polak przyjeżdża po to by zarobić jakieś pieniążki coś odłożyć i funkcjonować normalnie jak w życiu jak w domu niestety firma bestma jest słabym biurem pracy nie szanującą Polskich pracowników.Te pozytywne posty to piszą podstawione osoby przez kordynatorów po to by zamydlić ludziom oczy by ludzie nie wierzyli w istniejąca prawdę a prawda jest taka jak się zobaczy i przeżyje się to na sobie każdy normalny człowiek zmuszony jechać do pracy za granicę niech pierw po czyta zapozna się z opinią danej firmy na prawdę nie dajmy się oszukać bo tak to my pracujemy i z naszej pracy utrzymujemy administrację biurową szefa który buduje na nas majątek a my :Niestety jesteśmy oszukiwani i żle traktowani nie polecam tego biura nawet wrogom polecam tym którym nie chce się pracować tym którzy lubią (usunięte przez administratora)....Polecam osobą normalnym pracowitym by dokładnie zapoznali się ze zdaniami osób które zostały w jakiś sposób oszukane...(usunięte przez administratora)gelden mase przez biuro adeco jestem bardzo zadowolona polecam i pozdrawiam wszystkich normalnych rodaków z Polski pamiętajcie nie dajcie się ponieść emocja złą sytułacją finansową bo prawie każdy ma trudną sytułację lecz zanim podejmiecie decyzje wybierzcie na prawdę dobre właściwe odpowiednie biuro pracy pozdrawiam Iza.....
zdjecie uzytkownika
byly pracownik - 2013-04-10 14:18:19 odpowiedz | cytuj
Pracowałem przez tą firme tlyko kilka tygodni. Odrazu przy pierwszej wypłacie zapodziały sie gdzies moje godziny. Pozniej byl problem z wyplata za dojazdy. W kolejnym tygodniu znow problem z wyplata. Otrzymalem wkoncu wyplate po miesiacu czekania, wydzwaniania, wysylania emaili straszenia. Po miesiacu otrzymalem pierwsze wynagrodzenie. Tak okrojone i namataczone ze szkoda gadac. Nie polecam. Lepiej siedziec na zasilku niz pracowac dla takich tepakow.(usunięte przez administratora) Nic sie nie zmienilo. Szukaja jeleni zeby ich wydoic. Jezeli ktos lubi byc wydojony albo pracowac za darmo to Van kopen % van eijk to wlasciwe miejsce. Jezeli jednak ktos sie ceni i lubi dostawac pieniadze na czas i we wlasciwej ilosci to omijajcie to biuro z daleka. NIE polecam!! Tez sie dałem nabrać na słodkie, uśmiechy, piękne obietnice. Dlatego teraz ostrzegam innych. Nie pracujcie dla tej agencj. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
krys - 2013-04-29 18:27:42 odpowiedz | cytuj
elementem jak widać jestes tylko ty na tym forum poniewaz negatywne odpowiedzi na temat tej firmy to 99 procent,a ty stanowisz 1 pozytywny.(usunięte przez administratora)sie dało ze kazali ci tak pisac?
zdjecie uzytkownika
jan kowalski - 2013-05-08 19:55:03 odpowiedz | cytuj
Już byłem skłonny zarejestrować się w tej agencji ale sobie odpuszcze po tym co przeczytałem. Wcześniej około 1 roku pracowałem w Axell uitzenbureau i było okej.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2013-06-12 19:33:52 odpowiedz | cytuj
nie polecam ani polskiej beetsmy ani van koppena nikt nie interesuje się pracownikami, jest problem z wypłatami, itp szkoda słów
zdjecie uzytkownika
- 2013-06-19 23:18:36 odpowiedz | cytuj
trux - 2013-06-01 18:49:42

Hahaha..... Biedna żona zapie...la a ty się cieszysz ze to nie ty. Normę podnoszą firmy (klijenci) nie van koppen. A co ty myslałeś że twoja zonka pojdzie do pracy i bedzie paznokcie piłować. Też mam dużą norme w pracy ale wydaje mi się że kto jest pracowity ten daje radę. Najgorsze jest to że narzekają Ci ludzie ktorzy : nie znają angielskiego, nie maja ambicji i nie nadają sie na wyzsze stanowiska. Znam mnustwo ludzi ktorzy tylko narzekaja na nasza firme a gdy zadaje im pytanie ile przez nia pracujesz??? lub dlaczego nie zmienisz biura lub nie znajdziesz pracy obie sam??? To zawsze jest milczenie... Nie pasuje to wyjazd...!!!! Ja jestem zadowolony z pracy, Czasem sa chwile gdzie jest jej naprawde mało ale to normalne bo zbliza sie koniec sezonu.Na koordynatorów nie narzekam ( nie zwracam sie z kazda pierdołom bo nie moge sobie poradzic z załatwianiem najprostrzych rzeczy bo nie znam jezyka. Wiec dla mnie firma spoko w Polsce zapierdzielali byscie w rozładowywaniu towaru za 6 zl i byscie nie narzekali.
Znam mnustwo ludzi ktorzy tylko narzekaja na nasza firme a gdy zadaje im pytanie ile przez nia pracujesz??? CHRYSTE MNÓSTWO !!!!
zdjecie uzytkownika
Janek - 2013-09-25 20:16:59 odpowiedz | cytuj
pracowalem w tej firmie okolo rokupoczatkowo zapowiadalo sie dosyc ciekawie jak juz znalazlem sie na hotelu to pracowalem tylko 2 dni w tyg no chyba domyslacie sie ze chodzilo tylko o to by mieli placone za hotel a ty se radz dopiero po jakims czasie trafilem do normalnej pracy. no jak imprezujesz z kordynatorem to inne wzgledy masz a reszte gleboko w (usunięte przez administratora) maja na moich oczach zwolniono osobe ktora zekomo nauduzywala alkoholu a w rzeczewistosci miala podpisac urlop a ze po nedrlandzkim jezyku to podpisala łapia naiwne dziewczyny na rozne sposoby jeden wielki burdel a nie firma a za hotel zdzieraja tyle ze masakra kanapki do pracy zielone wieczny problem ze znalezieniem czasu dla pracownika nigdy nie pojechalbym ponownie i z calego serca odradzam
zdjecie uzytkownika
Janek - 2013-09-25 20:27:09 odpowiedz | cytuj
a co do tego ktory tam wyzej sie wypowiedzial ze mnostwo takich ludzi co tylko narzekaja owszem byli i tacy ale jak jestes naiwny to se tam pracuj i zapie....aj jak biły murzyn na nierobow bo oni nimi sa i po raz kolejny odradzam!!!
zdjecie uzytkownika
wtf - 2013-12-03 07:31:53 odpowiedz | cytuj
Po pierwsze element to masz na drugie imię, jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe na hotelach vk w sezonie mieszka po 4 osoby w pokoju. Z pracą bywa różnie, jak będziesz miał farta to dostaniesz dobrą prace, jeśli nie to musisz sie zadowolic 10-20h tygodniowo więc nie pierdol o hotelach 4 gwiazdkowych i elementach
zdjecie uzytkownika
iza - 2014-04-19 11:37:50 odpowiedz | cytuj
osobiście nie polecam tego biura z radomia ponieważ jestem w holandi od marca tego roku i po przyjechaniu na miejsce musiałam czekac tydzień na numer sofi i drugi tydzień na prace . mieszkam na hotelu na kturym pokoje sa 2 na 2 i mieszkaja w nim do 4 osób . a co do par to sa rozdzielane bo niema pokoi dla par . i na hotelu sa kary np . za trzymanie żeczy na balkonie , za pyskowanie , za głosne rozmawianie itd . a jesli chodzi o prace stała to jest ciężko , na weekendy żócaja nas po różnych firmach , a co do powrotu z pracy to nieraz czeka sie po godzinie żeby ktoś po cb przyjechał . za hotel zabierają 100 euro tygodniowo , a jeśli jesteś na wiekówce to tak do 60 euro .
zdjecie uzytkownika
achim - 2014-04-29 16:29:43 odpowiedz | cytuj
nie kumam tych wszystkich negatywnych opinii, ja bylem na wozkach widlowych w horn w holandii i wszystko bylo spoko, zadnych luksusow w zakwaterowaniu ani kokosow z roboty ale bylo przyzowicie i zastrzezen nie mam
pzdro
zdjecie uzytkownika
ewa89 - 2014-05-06 14:16:25 odpowiedz | cytuj
Jak ktoś chce sobie dorobić to polecam. Niby nie płacą dużo ale terminowo a z tym jest często problem w agencjach.
zdjecie uzytkownika
witam - 2014-05-06 17:27:04 odpowiedz | cytuj
Może mi pani opwiedzieć coś więcej na ten temat. widzę, że to jest najbliższa data wypowiedzi do mojego wyjazdu.
Chciałbym wiedzieć coś o zakwaterowaniu ile kosztuje, i jak jest z pracą ile godzin w dniu ile dni w tygodniu
jeżeli usuną e-mail porsze odpowiedzieć tu ale podaje wrazie czego
uchalila@wp.pl
zdjecie uzytkownika
seb - 2014-05-12 14:42:15 odpowiedz | cytuj
Właśnie zaczynam trzeci miesiąc na magazynie i sobie chwale. Super ludzie mi się trafili a kontakt z koordynatorem jest dobry. Kasa jest co tydzień tak jak trzeba tylko koszty życia dosyć duże, jak to na zachodzie.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2014-05-16 02:54:09 odpowiedz | cytuj
jestem w nl juz trzeci tydzien i narazie spoko
zdjecie uzytkownika
gorgron - 2014-05-27 12:45:05 odpowiedz | cytuj
Po dwóch tygodniach pracy w Holandii dla VKVE mogę powiedzieć że jestem nawet zadowolony, na nic tak na dobrą sprawę narzekać nie mogę, choć wiadomo że idealnie nie jest
zdjecie uzytkownika
klaudiusz - 2014-06-15 21:04:14 odpowiedz | cytuj
Nie mam zastrzeżeń.
zdjecie uzytkownika
kotsch22121 - 2014-06-20 17:43:05 odpowiedz | cytuj
wzasadzie to wszystko spoko, wyplata na czas i robota nienajgorsza, polecam
zdjecie uzytkownika
Ksawery - 2014-06-23 23:41:28 odpowiedz | cytuj
Pracowalem sortujac kwiaty, strasznie nudna robota. O samej firmie zlego slowa powiedziec nie moge, jak mieli placic to mi placili, tyle ile bylo umowione, zadnych kretactw. Zakwaterowanie nie uragalo standardami. Smialo moge powiedziec ze firma jest w porzadku.
zdjecie uzytkownika
PaulinaDD - 2014-07-01 18:57:07 odpowiedz | cytuj
Czy jest ktoś na forum kto korzystał z usług firmy Beetsma w Olsztynie?
zdjecie uzytkownika
lentulus - 2014-07-21 01:44:20 odpowiedz | cytuj
dostałem robote przez beetsme katowice miesiac temu i ten pierwszy miesiac moge ocenic b pozytywnie
zdjecie uzytkownika
tomek - 2014-08-19 20:23:46 odpowiedz | cytuj
bałem się że te wszystkie negatywne opinie się sprawdzą, ale jednak dałem firmie szanse i po miesiącu pracy mogę powiedzieć że są zdecydowanie przesadzone. Sam nie miałem żadnych problemów ani płacą, polecam
zdjecie uzytkownika
Agnieszka - 2014-08-20 15:39:02 odpowiedz | cytuj
Na początku czerwca razem ze znajomą wyjechałyśmy do Holandii za pośrednictwem Beetsmy do pracy w szklarni i obie jesteśmy zadowolone. Kontakt z samą firmą jest w porządku, tygodniówki też płacili bez poślizgów. Tylko raz dostałam mniej pieniędzy niż powinnam ale jeden telefon wszystko załatwił i nadpłacono mi zaległość przy następnej wypłacie.
x
Konkurs fryzjerski