Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
xxx - 2013-02-12 20:38:50 odpowiedz | cytuj
odpowiadając na pytania, pracowałem w Paryżu nigdy nie płacilem ze swoich za bilety na metro. zawsze kiero dawał kase albo bilety
pyśk jest tam taki dużo wymaga no ale i zarabia sie tam odpowiednio nie pracowałem wiecej niz 9 godzin kasa się zgadzała
jedno co mnie tam wkurzało to mieszkania nie zawsze fajne no ale wiadomo po kase sie tam jedzie a do reszty da sie przyzwyczaic
zdjecie uzytkownika
LDMA - 2013-02-15 11:23:53 odpowiedz | cytuj
A jak jest ze zjazdami do domu? co ile puszczaja? co 2-3 miesiace?
zdjecie uzytkownika
LDMA - 2013-02-15 11:30:57 odpowiedz | cytuj
Chyba mamy wspolny temat z Pania z Nickiem xxx moj maz rowniez wyjechal w podobnym terminie do Francji. Narazie nie narzeka:))Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
pracowałem - 2013-02-18 12:33:18 odpowiedz | cytuj
czytam wasze wypowiedzi o Holandii i niby kierownicy sie zgadzaja, ale ja miałem inne relacjie, byłem spawaczem i maciazem i nie było źle, pracowało się po 9 godzin, ale kasa była, kwatery terz były ok.
mieszkalismy w 5 w domku i było dobrze.
za dojazd nie płacisz, za bilety do polski terz nie, kasa prawie na czas
kierasy sie czepiają, ale oni tak już mają ich się czepia góra to oni nas.
ale jak płacą to czego chciec
moze teraz sie coś pozmieniało ja zjechałem w listopadzie i planuje wrucić do nich
zdjecie uzytkownika
były pracownik 4 - 2013-03-10 20:56:27 odpowiedz | cytuj
skoro tak wszyscy narzekają na tą firmę to czemu z niej wyjeżdżacie??
to jakieś dziwne jest.
spotkałem sie z wypowiedzią , że trzeba a raczej powinno sie z nimi wyjechac tylko raz, czemu??????
zdjecie uzytkownika
żona - 2013-03-23 19:56:20 odpowiedz | cytuj
wszystko, wszystkim ale płacą nie ma tak, że na wypłatę czeka się po 3 czy 4 miesiące , a i tak nie ma gwarancji, że kasa będzie.
w poprzedniej firmie mąż pracował 8 miesiecy a zapłacili za 2 i reszta nie wypłacona.
więc powiem tak Lambda nie jest zła mam na rachunki i utrzymanie dzieci i czasem mogę poszaleć i kupić dzieciakom coś lepszego, bywało lepiej, ale nie jest najgorzej.
Wiec doceniajcie to co macie, bo pracy mało a zwolnień dużo!!!!!
zdjecie uzytkownika
daro - 2013-04-08 11:03:37 odpowiedz | cytuj
Powiedzcie jak jest na egzaminie na zbrojarza,jakoś szczegółowo go przeprowadzają czy tylko pobierznie.Łatwo go zdać czy trudno,mimo wszystko wybieram się tam ,kuzyn tam pracuje i polecał mi
zdjecie uzytkownika
pracuje - 2013-04-21 21:55:54 odpowiedz | cytuj
egzamin to za dużo powiedziane. Jak robiłes na budowie jako zbrojarz to sobie poradzisz. sprawa odbywa się szybko. facet patrzy czy dobrze trzymasz cengi i drut i tyle. troche sie czepia ale da sie zdac.
powodzenia chłopie
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2013-04-22 17:01:43 odpowiedz | cytuj
ja pracowałem u nich 5 miesiecy i kaucjie oddali bez problemu , nawet sie nie upominalem, a jak zadzownilem zeby sie upomnieć o kaucjie to sie okazało ze poszła na konto a ja tego nie widziałem i prawda kasa byla, nic nie zabrali. wiec widac zalerzy jak komu kaucjie oddaja jak sie z nimi pogrywa to i oni pogrywaja norma.
zdjecie uzytkownika
matka i żona - 2013-05-13 14:09:36 odpowiedz | cytuj
niby nic do tej firmy nie mam, ale jak słyszę (usunięte przez administratora) z biura, panią odpowiedzialną za wypłaty. Z tego co słyszę i widzę to dyrektor (usunięte przez administratora) i włascicielka firmy powinni się się bać. Ta pani jest od wypłat, na umowach do 10 każdego miesiąca. JESZCZE SIĘ NIE ZDARZYŁO OD 12 MIESIĘCY aby wypłata BYŁA NA CZAS!!!Ta pani bardzo jest "zmęczona"...nie to co nasi mężowie i synowie na budowach. Oni tam leżą, kawki piją..a pani (usunięte przez administratora)w biurze musi posprzątać, zbrojenie zrobić, ściany pogipsować..bidulka. Proponowałabym kierownictwu aby zastanowić się czy może jej bidulce pomoc jakaś nie potrzebna...bo może ktoś się znajdzie na miejsce tej pani i w terminie będzie wykonywał swoje OBOWIĄZKI.
zdjecie uzytkownika
żona - 2013-06-09 23:58:05 odpowiedz | cytuj
firma jak firma ogólnie ok, mają wtopy i nie zawsze są mili jak się do nich dzwoni choc powinni, ale tak sobie mysle iz oni tez są ludzmi ci co pracuja w biurze w warszawie i zapewne jak kazdy maja gorsze dni.
jak jak do nich dzwonie to zazwyczaj załatwie to co chce nie ma z tym problemow moze to dla tego ze wiem do kogo się zwrócic , aby sprawa była załatwiona. nie będę jak to zrobiła poprzedniczka pisac o kogo mi chodzi bo ci co znaja ta firme i jej pracowników w biurze wiedza o kim pisze. dodam tylko tyle jak chcecie aby cos bylo załatwione dzwoncie do tej Pani na nią zawsze mozna liczyć, nawet jak mówi ze teraz nie ma czasu to i tak wiadomo że po pracy to zrobi. nie raz dsotawałam od niej @ z odpowiedzią po 18 czy 19, a pracuja do 17. wiec jak wiadac nie można wszytkich tak samo oceniać.
zdjecie uzytkownika
też żona - 2013-07-08 00:12:40 odpowiedz | cytuj
mój mąż pracuje w tej firmie trzeci miesiąc. Jest we Francji. Na razie jest ok chociaż kasa przyszła po dziesiątym. Kaucje jeszcze zabrali ale kolega który pracował w Lambdzie kaucje bez problemu odzyskał. Jego koledzy też. Mąż jak chce o coś zapytać to dzwoni do Warszawy i wszytko mu wyjaśniają. Ja nie dzwonię bo uważam że to wstyd w sprawie dorosłego chłopa dzwonić. Z resztą chyba mnie nie mogą niczego mówić przez tą ochronę danych osobowych.
Ale trochę się przeraziłam tymi opisami za forum. Nigdy tu nie zaglądałam bo koledzy męża namówili - że jest ok, że płącą, robota jest na długo. a tu takie rzeczy na forum czytam. jużsama nie wiem co myśleć
zdjecie uzytkownika
narzeczona - 2013-07-21 10:03:57 odpowiedz | cytuj
Mój narzeczony pracuje w tej firmie już po raz 3 i nie miał problemów ani z odzyskaniem kaucji, ani z odzyskaniem kasy jak jechał własnym autem do pracy. przychodziło to może z jakimś tam opóźnieniem, ale zawsze oddawali.
Ja czasem do nich dzwonię - do Pani z kadr , aby zapytać co zrobić w danej sytuacji, lub jak uzyskać szybko zaświadczenie o zarobkach ale ogólnie ja problemów z nimi nie mam, zawsze uzyskuje odpowiedzi i to o co proszę w dość krótkim czasie, trzeba tylko wiedzieć do kogo i z czym się zwracać (jest tam jedna osoba która zawsze dobrze doradzi) a przynajmniej ja się na niej nie zawiodłam nigdy.
wypłaty w każdej firmie są z opóźnieniem , ale u nich są czy to 10 czy kilka dni po ale są, a w poprzedniej firmie w której pracował mój narzeczony obiecywali że wypłaty będą i były raz na 3 miesiące połowa tego co się należała.
wiec my tutaj nie narzekamy narzeczony pracuje u nich od 2009 roku i jak na razie nie zamierza nic zmieniać.
zdjecie uzytkownika
pracownik na szczęście były - 2013-08-01 10:35:11 odpowiedz | cytuj
czytam to forum i zastanawiam się jaka w Polsce jest ogromna bieda. Muszą ludzie wyjeżdżać i jakoś żyć- wiadomo.W tej firmie ktoś genialnie pomyślał, co zrobić aby szeregowy pracownik napracował się i zarobił 1200- 1300 euro. Czytam jak żony się tu wypowiadają, że mają na chleb i czasami coś dla dzieci lepszego. Płacą z opóźnieniem, a opłaty do 10- nie ważne jest że przez 4 czy 6 dni, ktoś nalicza odsetki. Miałem komornika, spłacałem w ratach i dzięki pani odpowiedzialnej za przelewy wszedł mi na wypłatę, bo rata nie wpłynęła na czas. Ktoś z dyrekcji czy kierownictwa popełnia błąd- płacą pracownicy, właśnie Ci, którzy pojechali zarobić na chleb, czy jakoś odbić się od dna.To bieda zmusza do wyjazdu.Firma to wie, dlatego tną stawki, nie wypłacają premii, zasłużonej zresztą, bo praca jest ciężka.Wszędzie trzeba pracować, wiadomo. Jednak NIKT nie ma prawa wykorzystywać ludzi, niestety ta firma robi to od wielu lat, jak wiele innych. Robią co chcą z ludźmi, bo każdy walczy o rodzinę i jej byt. Chciałbym zapytać tych zadowolonych na forum pań i chwalących te panie z biura- czy na pewno wiecie jak ciężko pracują wasi mężowie i czy ktoś z biura odpowie wam dlaczego np. wypłata jest z opóźnieniem i dlaczego mąż czy narzeczony nie dostał premii- dzwońcie!! Bo sam jestem ciekawy jaką odpowiedź uzyskacie. Pozdrawiam pracowników Formatu. Trzymajcie się chłopaki.
zdjecie uzytkownika
żona pracownika - 2013-08-11 22:57:59 odpowiedz | cytuj
Mój mąż jest w tej firmie prowadzącym, fakt były wypłaty po 1000 euro, ale przelew na konto tyle miał, były miesiace gorsze nie powiem, że nie.
było tak że na koncie miałam 800 euro i rachunki do opłacenia no i jakoś trzeba żyć. fakt odsetki lecą bywa, ale jak mąż upomniał się o dodatek za prowadzenie to było wyrownanie do 4 miesiecy wstecz i dostał kawałek grosza i od tamtego momentu jak go liczą z wyższej stawki to zarabia i to około 1600 euro więc my już nie narzekamy znaczy ja i mąż bo to już jest grosz który widac,
dodatki jakieś tam specjalne są rzadko ale są i wypłacają je a przynajmiej mój mąż jak ma mowione ze dostanie to dostaje jest on w paryżu już od jakiegoś czasu.
pracuje ciężko, ale kto w tych czasach bez wykształcenia ma lekko? trzeba pracować aby cos mieć lekko nie jest ale .....
o ile wiem to teraz mąż pracuje w Lambada czy Lambdaluna a nie Format
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2013-08-29 10:37:14 odpowiedz | cytuj
do "żona pracownika"- ogarnij rozum kobieto, bo nie dosyć, że nie ogarniasz gdzie pracuje twój własny mąż, to chyba nie wiesz co piszesz. Tak, na pewno uwierzę w to, że się dopomniał i zaraz Lambada mu wypłaciła i pewnie z odsetkami :) Nie przypominam sobie, pomimo wieloletniego stażu w tej firmie, aby zarobki były po 800 euro- może komornika mieliście, albo mąż marnie się starał. No nigdy nie było mniej jak 1200, chyba, że miał potrącenia za mieszkanie, bilet itp. A swoją drogą poczytaj ile zarabiają ludzie, bo chyba nie znasz zagranicznego rynku. 1600 euro jako prowadzący...ech kobieto, po 2000 powinni zarabiać.Jak ogromna jest odpowiedzialność za to co robi, a ty się cieszysz. Poczytaj o innych firmach, zarobkach, premiach, dietach. No i dowiedz się od męża gdzie pracuje ;)
zdjecie uzytkownika
icek - 2013-12-07 04:45:42 odpowiedz | cytuj
Witam.Powiedzcie uczciwie czy starać się o prace w tej firmie bo powiem szczerze w Polsce mam prace zarabiam ok.4 tys zł na rękę.Zastanawiam się czy nie zaryzykować tylko wtedy do tej firmy powrotu nie mam bo zatrudnią kogoś innego a z tym problemu nie będą mieć.Czy da się w Lambdzie zarobić 1800E.Z tych co piszą to wynika że nie ale może się coś zmieniło na lepsze.
zdjecie uzytkownika
- 2014-01-09 20:31:03 odpowiedz | cytuj
icek - 2013-12-07 04:45:42

Witam.Powiedzcie uczciwie czy starać się o prace w tej firmie bo powiem szczerze w Polsce mam prace zarabiam ok.4 tys zł na rękę.Zastanawiam się czy nie zaryzykować tylko wtedy do tej firmy powrotu nie mam bo zatrudnią kogoś innego a z tym problemu nie będą mieć.Czy da się w Lambdzie zarobić 1800E.Z tych co piszą to wynika że nie ale może się coś zmieniło na lepsze.
nie kuś się to że wyjedziesz to nie znaczy że dadzą ci prace na długo morze na3 tyg morze3mc nigdy się nie dowiesz a z ta 1800eur to tylko starzy wyjadacze 5 10 lat ito czasami ja 3lata i nigdy tyle 1300 tak jak ja bym chciał 4 tyś w polsce
zdjecie uzytkownika
kontraktowiec - 2014-01-10 21:18:02 odpowiedz | cytuj
Powaznie dostajesz 4 tys na reke w RP??? to czego chcesz szukac na tzw "kontrakcie""??? Zle ci mieszkac z rodzina, bliskimi, spedzac weekendy ze znajmomymi ktorych sobie sam dobierasz??? Czego szukasz przygody? To jedz w Himalaje! Bo chyba nie kasy?
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-12-17 01:25:15 odpowiedz | cytuj
prowadzący ma przechlapane musi zdawać relacje po robocie musi inaczej niezarobi kasy i trzeba się zwolnić bo w polsce się juz zarabia
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-12-24 08:43:28 odpowiedz | cytuj
były pracownik - 2014-12-17 01:25:15

prowadzący ma przechlapane musi zdawać relacje po robocie musi inaczej niezarobi kasy i trzeba się zwolnić bo w polsce się juz zarabia
pracujesz wariacie w formacie
zdjecie uzytkownika
Wiesiek - 2015-01-23 18:57:00 odpowiedz | cytuj
Witam,
Orientuje się może ktoś ile majster budowy robót zbrojarskich zarabia w Szwecji na budowie? A ile w Lambadzie można poprosić?
Z góry dzięki za szybką odpowiedź.
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2015-02-15 11:37:22 odpowiedz | cytuj
jak dobrze podpierdoli i wyliże dupe 2300e
zdjecie uzytkownika
kompass - 2015-03-11 19:28:47 odpowiedz | cytuj
Witam ,
Dostałem ofertę pracy w Czarnobylu , dokładnie praca na kopule. Stanowisko ,Technik dostępu linowego. Mianowicie czy ktoś z Was pracuje przy budowie sarkofagu i może się wypowiedzieć jak się sprawy mają ?
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
adam - 2015-04-10 16:24:33 odpowiedz | cytuj
prosze o pomoc dostałem oferte do czarnobulu jechadz

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
aneczka - 2015-04-11 15:18:52 odpowiedz | cytuj
spróbuj na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona stworzona z myślą o was! łatwo miło i przyjemnie! na prawdę polecam!
zdjecie uzytkownika
5 RP - 2015-04-15 04:07:32 odpowiedz | cytuj
jedz chłopie i daj firmie zarobić na tobie
zdjecie uzytkownika
5 RP - 2015-04-15 04:13:11 odpowiedz | cytuj
5 RP - 2015-04-15 04:07:32

jedz chłopie i daj firmie zarobić na tobie
tylko niepij wodki
zdjecie uzytkownika
Januszzroli - 2015-10-17 10:49:05 odpowiedz | cytuj
Tam pracuja sami ludzie z małych wsi.Z resztą to pseudo dyrektorstwo to też prości ludzie ze wsi co się dorobili na ludzkim cierpieniu.
zdjecie uzytkownika
Juzek - 2015-10-17 10:51:28 odpowiedz | cytuj
Jak nie masz ambicji to jedź śmiało.Ta firma jest dla Ciebie!
zdjecie uzytkownika
Jan - 2015-10-17 11:34:22 odpowiedz | cytuj
190-250 kr/h w Lambadzie się zarabia ~90 z tym wyjątkiem,że pracujesz 3x szybciej,aby zarobić na tego prostaka z dwiema wieśniaczkami.
zdjecie uzytkownika
czarnobyl - 2015-10-17 11:45:37 odpowiedz | cytuj
Nikt ci nie odpisze po czarnobylu bo ci którzy tam pojechali to umarli.Także powodzenia ci życzę.
zdjecie uzytkownika
Bananowy Song - 2015-11-01 15:35:37 odpowiedz | cytuj
Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691
Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?
-robiąc zakupy przez internet,
-klikając w reklamy,
-wypełniając ankiety,
-grając w gry,
-oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.
Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.
zdjecie uzytkownika
nowy - 2015-11-15 15:04:56 odpowiedz | cytuj
w czarnobylu jest super.

pracuejsz 2 lub 3 tygodnie i jedziesz do domu.
wożą cie w to i we wto.
jak dla mnie super.
jestem tam od prawie 2 lat i zyje !!!
mam sie świetnie.
zastanów sie co piszesz za nim cie namierzo i pokazo na co ich stac!
zdjecie uzytkownika
praca - 2015-12-22 18:35:11 odpowiedz | cytuj
jak z badaniami lekarskimi we własnym zakresie czy mają swoją przychodnie
zdjecie uzytkownika
praca - 2015-12-22 19:13:11 odpowiedz | cytuj
jak z badaniami lekarskimi we własnym zakresie czy mają swoją przychodnie
zdjecie uzytkownika
x - 2016-03-22 14:11:57 odpowiedz | cytuj
a.jak wygląda wypłata za tą prace
zdjecie uzytkownika
jarecki - 2016-04-26 12:36:45 odpowiedz | cytuj
chętnie pojadę do Czarnobyla, do pracy tylko nie wiem gdzie szukać kontaktu. Ktoś pomoże? Jarek
zdjecie uzytkownika
kaska - 2016-08-19 08:12:36 odpowiedz | cytuj
Witam panią i jak się pracuję pani mężowi?
alert