Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-04 09:17:31 odpowiedz | cytuj
No tak jakakolwiek krytyka jest bardzo niepożądana i określana mianem "czarnego" PR-u. Trochę to przykre. Z tego co mi wiadomo nikt nie ma prawa udostępnić IP użytkownika bez wyraźnego polecenia sądu. Mi osobiście wydaje się, że Pan(usunięte przez administratora) chce się po prostu na kimś zemścić. A to również jest karane. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-04 13:24:49 odpowiedz | cytuj
witam pracuje w tej firmie od półtorej miesiąca i musze przyznać że na początku wydawało mi się to wszystko dość podejrzane ale postanowiłem zaryzykować przez pierwsze 2 tygodnie nic tylko wydałem pieniądze ale potem pojawił się pierwszy klient po nim kolejny i teraz to wszystko naprawdę bardzo dobrze wygląda dostałem też pierwszą wypłatę i naprawde nie ma nna co nażekać potrzeba tylko odrobiny samozaparcia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-19 14:11:20 odpowiedz | cytuj
Przestrzegam wszystkich przed najbardziej nieuczciwą firmą o jakiej słyszałam!!!!!Nie wierzcie w ani jedno słowo, które mówi pseudo dyrektor (usunięte przez administratora)! Walczę o swoje pieniądze , których nie chcą wypłacić-straciłam tylko czas i swoje pieniądze na przeprowadzenie rekrutacji. Nie ma nic w zamian!!!FIRMA DNO TOTALNE!!!Wiele obiecują i na tym się kończy. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-19 22:38:08 odpowiedz | cytuj
Dołączam do poprzedniego postu...Straciłam sporo pieniędzy na rekrutację i ani złotówki nie zarobiłam w GB! Złote rady pana Dyrektora (usunięte przez administratora) (kopiowane z innych stron internetowych), spotkania w hotelach,(usunięte przez administratora)e; umowę, którą samemu trzeba sobie wydrukować...Chcesz się przekonać to umów się na rozmowę rekrutacyjną- tylko nie zdziw się , rekrutacji nie będzie, bo do pracy biorą każdego, wystarczy się zgłosić..
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-21 23:58:00 odpowiedz | cytuj
witam, ja właśnie zastanawiam się, czy iść na takie spotkanie- stanowisko kierownik. mogłabyś napisać coś więcej na mail karolinka1112@onet.pl ? aż mi skóra cierpnie od tych postów, a pilknie szukam pracy. z góry dziękuję
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-22 00:00:19 odpowiedz | cytuj
witam

pilnie szukam pracy na stanowisku kierowniczym i jestem przed takim spotkaniem. mogę poprosić o jakieś szersze info, bo nie wiem już jak rozumieć te posty. mój mail karolinka1112@onet.pl z góry dziękuję
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-23 10:41:30 odpowiedz | cytuj
no "dyrektorze", dawaj swój epokowy wpis!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-06-24 23:11:18 odpowiedz | cytuj
Mocna ekipa z tego Gold Broker, sam się chyba zapiszę, Dyrektorzy Regionalni jak słyszałem średnia 20 lat-co za doświadczenie, a biura w całej Polsce - McDonald's, Orbis, restauracje i kawiarnie...Płacą od ręki i chyba jacyś politycy, bo słowo "pijar" nie schodzi z forum. Kariera murowana - polecam. A tak na poważnie jak jest sprawiedliwość w tym kraju to kiedyś zapłacą za swoje (usunięte przez administratora).
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-10 11:01:41 odpowiedz | cytuj
Czekam już 2 miesiące na odesłanie mojej umowy, a pieniądze tylko obiecuje, że za 3 dni to do 10 lipca miały być. A na koncie wciąż 0.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-13 21:12:45 odpowiedz | cytuj
pan (usunięte przez administratora) i jego dyrektorzy to zwykli polscy ściemniacze prosto z roli(i tu przepraszam wszystkich rolników bo oni mają ciężką pracę a ściemniacze nie)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-07-14 08:22:31 odpowiedz | cytuj
jedyne kryterium to świadectwo maturalne! sorry..i niekaralność!
alert