Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
piotrek4u - 2012-01-18 19:50:14 odpowiedz | cytuj
Obecnie pracuje w alstomie. Zatrudniony jestem jako ślusarz. Stawka jak na początek bardzo ok . atmosfera w pracy zajebista nikt nie goni po prostu trzeba zrobić swoje. Bynajmniej na mojej hali. Bynajmniej na razie wszystko OK. Jestem na okresie Próbnym a już za miecha kursy na spawacza ponadpodstawowe.
zdjecie uzytkownika
Alstom - umowa zlecenie - 2012-01-25 21:48:44 odpowiedz | cytuj
Jak widać wiele osób jest ewidentnie nie zadowolonych z pracy w Alstomie. Ja też należę do tych osób. Mam umowę zlecenie za śmieszne pieniądze bo aż...1500zł brutto, po prostu żenada, żeby było śmieszniej jest masa takich osób na umowę zlecenie, pracują bo liczą na stałe umowy a pracodawca wykorzystuje ten fakt w bezczelny sposób m.in zmuszając pracowników na UMOWY ZLECENIE do pracy przez 8h oraz do wykonywania zadań nie wymienionych w umowach - c(usunięte przez administratora) ale poco...Co do spawaczy, nagminne jest oferowanie na początkowym okresie wyższej płacy na "zachętę" aby po jej upływie zaproponować niższa kwotę - pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)..
zdjecie uzytkownika
r2d2 - 2012-02-08 15:05:47 odpowiedz | cytuj
piotrek4u - 2012-01-18 19:50:14

Obecnie pracuje w alstomie. Zatrudniony jestem jako ślusarz. Stawka jak na początek bardzo ok . atmosfera w pracy zajebista nikt nie goni po prostu trzeba zrobić swoje. Bynajmniej na mojej hali. Bynajmniej na razie wszystko OK. Jestem na okresie Próbnym a już za miecha kursy na spawacza ponadpodstawowe.
Dostałem ofertę na stanowisko ślusarz i mam mieć rozmowę z kier. (usunięte przez administratora) może ktoś go zna i coś o nim napisze.Z góry dzięki
zdjecie uzytkownika
dix - 2012-02-09 18:10:24 odpowiedz | cytuj
Alstom to firma specyficzna która bardziej skupia się na biurokracji niż pracy. Nowemu pracownikowi trudno się jest przyzwyczaić - szczególnie takiemu który ma inne zakłady za sobą. Prawda jest taka,że to co umiesz jest nie ważne - ważne jest to jak będziesz wypisywał tonę niepotrzebnych papierków.
zdjecie uzytkownika
marg - 2012-02-20 19:56:48 odpowiedz | cytuj
Parę dni temu miałam rozmowę z gościem z firmy Moltton, która dostała zlecenie rekrutacji na stanowiska logistyczne do Alstomu. Podałam, że na początku chcę 2000 zł na rękę a po roku ok. 2700. Gość powiedział, że w Alstomie nie będzie problemu z takimi zarobkami. ZAPEWNIAŁ, że w Alstomie nie jest normą siedzenie po godzinach. Jak tu czytam, to widzę, że jest zupełnie inaczej. Gość z Moltton powiedział na drugi dzień, że po rozmowie z Alstomem jednak nie zostanę przyjęta. Widzę, że chyba powinnam się cieszyć...
zdjecie uzytkownika
Monika - 2012-02-21 13:04:28 odpowiedz | cytuj
Pan z firmy rekrutacyjnej nie wprowadził Cie w błąd, siedzenie po godzinach zależy od Twojej organizacji pracy, a kwestia finansów jest w pełni osiągalna ... widocznie Twoje CV nie spełniło oczekiwań :/
zdjecie uzytkownika
nex - 2012-03-07 18:08:53 odpowiedz | cytuj
Witam.
Kiedyś miałem tam praktyki.Firma na poziomie,dużo się tam nauczyłem.Nie należę do ludzi "czy sie siedzi , czy sie leży 2000 sie należy" więc nie piszcie bajek bo chyba co niektórzy to mają dwie lewe.A co do umów to nie wiem jak jest bo zamierzam tam złożyć papiery.Znam ludzi co tam pracowali dodam że byli zadowoleni z Alstomu.Idźcie do małych firm dostaniecie umowe min.brutto odzierz robocza sami sobie kupicie,co do szkoleń pracowników nie ma mowy bo kryzys w kraju.Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
MisioBezOka - 2012-03-28 12:38:48 odpowiedz | cytuj
Czy ktos moglby napisac jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem personalnym? Z gory dzieki za pomoc :-)
zdjecie uzytkownika
LatajacyHolender - 2012-03-28 12:41:28 odpowiedz | cytuj
Czy istnieje jakies oddzielne pracownicze forum?
zdjecie uzytkownika
Perkus - 2012-04-12 16:28:19 odpowiedz | cytuj
Ja bylem na rozmowie troche to popieprzone w biurze mowila 2500 brutto okazalo sie jednak ze to 2200 brutto
jakas odpowiedzialnosc materialna kurde za ciuchy za narzedzia 1wsze slysze cos takiego albo to ze jak mi nie przedluza tomusze im za ciuchy placic masakra jakas a jak narzedzie szlag trafi t(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
obserwator - 2012-04-18 14:48:09 odpowiedz | cytuj
Jeśli chodzi o odpowiedzialność za narzędzia to jak w każdej firmie.Myślę żę 2200 brutto na początek to dobra kasa.A z ciuchami to poczytaj sobie w kodeksie pracy mają do tego prawo.Każdy pracodawca ustala na ile ubranie robocze powinno wystarczyć,zależy to od stanowiska pracy.Więc ogólnie same++++
zdjecie uzytkownika
Igorek - 2012-05-14 21:17:23 odpowiedz | cytuj
Witam odnośnie pracy w alstomie to pracowałem tam przez prawie dwa lata później jeden dupek stwierdził że jest redukcja etatów i takie tam bzdety. Generalnie mogę polecić każdego kierownika oprócz (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
ciekawski - 2012-05-16 09:05:52 odpowiedz | cytuj
Widze że te osoby to jakieś sławy firmy Alstom ... z innych for wynika że się mocno zasłużyli w logistyce ... zastanawiałem się nad praca w tej firmie ale slyszałem ze oni sa nie do ruszenia ? To chyba minus ktory przesadzi sprawe ...
zdjecie uzytkownika
goocha - 2012-08-09 23:48:42 odpowiedz | cytuj
wiele dużych tak robi np FIAT, na to niestety nie ma rady...
zdjecie uzytkownika
domin - 2012-11-07 22:17:41 odpowiedz | cytuj
Panowie a jak z Elektromonterami w tej firmie? Dostałem propozycje i nie wiem co zrobić...
zdjecie uzytkownika
Fingol - 2012-12-10 08:40:52 odpowiedz | cytuj
Jeśli nie ma zleceń to proszę wysłać ludzi na bezpłatny urlop. Kryzys minie, ludzie wrócą... Tak się działo w rozlewni alkoholi (usunięte przez administratora) pod Liverpoolem, przepracowałem tam cały okres pobytu w Anglii - kiedy linia stawała na kilka dni, po prostu dzwonili że mamy wolne bezpłatne. Później wracaliśmy i nie było rotacji kadr, jak to się dzieje w Polsce. Dlaczego u nas tak nie jest? Bo u nas panuje przedwojenny kapitalizm, szeregowi pracownicy traktowani są jak zło konieczne.
zdjecie uzytkownika
qwe - 2013-01-03 20:15:41 odpowiedz | cytuj
A co z tzw widełkami ? Te same stanowisko a zarobki bardzo różne dlaczego to nie działa ? Niby układa zbiorowy ...
zdjecie uzytkownika
Lakiernik - 2013-01-13 19:47:44 odpowiedz | cytuj
Znałem jednego (usunięte przez administratora) jak Pracowałem w Konstalu był jednym z wielu ludzi którzy robili karierę w tej firmie ze względu na kolesiostwo a potem był jeszcze jeden Karol w związkach zawodowych solidarność otym wole sie nie wypowiadać powiem tylko ze piastował tam funkcje przewodniczącego i wchodził w d..y zarządowi a ludzie płacili za to wysoka cenę ja jestem tego żywym przykładem.

Po opiniach o tej firmie widzę ze po mimo upływu wielu lat jaki bajzel był taki jest. Ludzie nic tam nie znaczą ja pamietam ze miałem swój numer jak cyborg.
zdjecie uzytkownika
Krzychuu - 2013-02-05 21:28:36 odpowiedz | cytuj
Witam, w jaki sposósb moge zostać przyjęty do Alstomu?
Jak nie da sie bezpośrednio przez Firme to może przez agencje pracy tylko jaką?
Dajcie znać
zdjecie uzytkownika
studentka - 2013-02-22 12:59:54 odpowiedz | cytuj
Zastanawiam się nad stażem w dziale logistyki w Alstom, ktoś mógłby mi coś napisać jak wygląda tam praca i atmosfera i czy potrzebna jest biegła znajomość języka angielskiego?
zdjecie uzytkownika
spostrzegawcza - 2013-02-26 20:43:54 odpowiedz | cytuj
studentka,
zapewne Tobie postawią bardzo wysokie wymagania, ale w dziale logistyki są osoby płci brzydkiej (co niektórzy to dosłownie), którzy ledwo ledwo komunikują się w języku angielskim. Jednak dobrze donoszą tym na górze i to jest najważniejsza cecha jaka liczy się w AK!
zdjecie uzytkownika
- 2013-03-01 21:01:25 odpowiedz | cytuj
Jeśli zniesiesz prostackie hasła i wysługiwanie się Toba na każdym kroku ... to jesteś dobrym materiałem na stażystę do logistyki, gdzie Pan Kierownik nie potrafi zrobić tabeli przestawnej ...
zdjecie uzytkownika
qwerty - 2013-03-04 22:14:41 odpowiedz | cytuj
Spokój ma być proszę ja Was!
alert