Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
******** - 2011-12-15 12:05:52 odpowiedz | cytuj
Witam wszystkich. W holandii mamy 3sektory ab job service Warunki dobre srednie i najgorsze.... bylem akurat na północy holandii na szklarniach przy pomidorach (nie przez agencje ab) i tam na mojej szklarni pracowali ludzie z ab job i bardzo sobie chwalili firme mieli lepsze warunki mieszkaniowe i płacowe odemnie ich oddział znajduje sie w berlikum co prawda stawke mieli wiekową ale nie mieli takiej tragedii jak opisuja tutaj na forum pani ula z kalisza zalatwia miejsca pracy w najgorszych firmach oddzialów ab chcialem wyjechac z posrednictwa pracy od tej pani ale jednak z jej oferty zrezygnowałem i jesli bede miał możliwosc to wyjade w przyszłym roku z holenderskiej placówki...... Pozdrawiam (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
fuki - 2012-01-17 10:31:05 odpowiedz | cytuj
Czy juz nie ma normalnej pracy w holandii?Lub biura posrednictwa?
zdjecie uzytkownika
magi - 2012-02-16 18:49:33 odpowiedz | cytuj
Hej. jak tam ta osoba która dostała oferte przcy przy kosmetykach? też chcialabym pojechac ale interesuje mnie opinia. pojechalas czy sie wycofalas?
zdjecie uzytkownika
marcin - 2012-02-16 20:25:50 odpowiedz | cytuj
Wiam serdecznie ,mam prosbe o udzielenie informacji na temat szklarni z pomidorami,ile godzin,tygodniówka,warunki mieszkaniowe(jakie koszta) w jakim rejonie holandi są szklarnie i gdzie sa najlepsze warunki mieszkaniowe i pracy.Mam numer sofi i pracowałem 3 lata na pomidorach, zadwonili do mnie po 2 dniach od rejestracji zebym przyjechał podpisac umowe w Toruniu i ponoc najblizszym czasie wyjazd.DZIĘKUJE góry za info.
zdjecie uzytkownika
Robert - 2012-03-04 09:35:18 odpowiedz | cytuj
marcin - 2012-02-16 20:25:50

Wiam serdecznie ,mam prosbe o udzielenie informacji na temat szklarni z pomidorami,ile godzin,tygodniówka,warunki mieszkaniowe(jakie koszta) w jakim rejonie holandi są szklarnie i gdzie sa najlepsze warunki mieszkaniowe i pracy.Mam numer sofi i pracowałem 3 lata na pomidorach, zadwonili do mnie po 2 dniach od rejestracji zebym przyjechał podpisac umowe w Toruniu i ponoc najblizszym czasie wyjazd.DZIĘKUJE góry za info.
Witam też niby mam jechać podpisaci umowę do kalisz,oferta pracy też na pomidory z tego co się dowiedziałem to region LIMBURGIA i zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym w Barlo.Zaczołem więc szukać jakich kolwiek informacji o AB linburg no i uwież poczytalem i wieżyci się niechce tragedia jednym slowem jak narazie jestem nastawiony na odpuszczenie tej oferty czarno to widzę.Odpisz jaką decyzje podjołesi.
zdjecie uzytkownika
kafarek1212345 - 2012-03-06 10:50:50 odpowiedz | cytuj
witam , czy ktos dostal w ostatnim czasie jakas oferte pracy z ab job service z kalisza???
zdjecie uzytkownika
Bylem... - 2012-03-07 12:22:34 odpowiedz | cytuj
Witam w AB JOB jest tak to zalezy gdzie trafisz do jakiego pracodawcy. jesli jest u niego duzo pracy to pracujesz caly tydzien od pn-sob bez siedzenia w domu w srodku tygodnia. wyplacalni sa, salarisy co tydzien przysylaja Jarograf tez otrzymalem nic mi nie brakowalo, czasami np w ten piatek nie dostalem wyplaty zadzwonilem to oni z nastepnym piatkiem wyrownaja.wiec ok. jak ktos oszczedza to zarobi ale trzeba nprawde sciskac portfel bo po odciagnieciu za ubez.i domek 201e przy 40 h stawka 8,72 za tydzien to malo! hm... malo sugerujac sie ze koledzy zarabiaja w innych firmach 270e Domki sa niektore rewelacyjne a niektore zniszczone przez wiadomo kogo...:-)zalezy jakie miasto! ale warunki normalne. dobrze wyjechac własnym autem. Jesli ktos jest oszczedny to zarobi u nich. polecac czy niepolecac hm... powiem tak. kolega mi mowil ze jest w tej firmie super jedz! pojechalem zobaczylem i super nie jest bo bylo dobrze. wiec on ma nadal super ja mialem dobrze a ktos inny moze miec kiche! wiec tak jak pisalem zalezy gdzie sie trafi!!! widzialem ludzi i mieszkalem co 5 dni siedzieli w domku a w sobote pojechali do praccy zarobic na domek i ubezpieczenie. a ja pracowalem oni tak trafili niestety:-( ponoc nastepny tydzien mieli prace niewiem bo ich przeniesli... najlepiej sie przekonac na wlasnej skorze... mi sie podobalo...
zdjecie uzytkownika
Robert - 2012-03-09 12:45:13 odpowiedz | cytuj
Bylem... - 2012-03-07 12:22:34

Witam w AB JOB jest tak to zalezy gdzie trafisz do jakiego pracodawcy. jesli jest u niego duzo pracy to pracujesz caly tydzien od pn-sob bez siedzenia w domu w srodku tygodnia. wyplacalni sa, salarisy co tydzien przysylaja Jarograf tez otrzymalem nic mi nie brakowalo, czasami np w ten piatek nie dostalem wyplaty zadzwonilem to oni z nastepnym piatkiem wyrownaja.wiec ok. jak ktos oszczedza to zarobi ale trzeba nprawde sciskac portfel bo po odciagnieciu za ubez.i domek 201e przy 40 h stawka 8,72 za tydzien to malo! hm... malo sugerujac sie ze koledzy zarabiaja w innych firmach 270e Domki sa niektore rewelacyjne a niektore zniszczone przez wiadomo kogo...:-)zalezy jakie miasto! ale warunki normalne. dobrze wyjechac własnym autem. Jesli ktos jest oszczedny to zarobi u nich. polecac czy niepolecac hm... powiem tak. kolega mi mowil ze jest w tej firmie super jedz! pojechalem zobaczylem i super nie jest bo bylo dobrze. wiec on ma nadal super ja mialem dobrze a ktos inny moze miec kiche! wiec tak jak pisalem zalezy gdzie sie trafi!!! widzialem ludzi i mieszkalem co 5 dni siedzieli w domku a w sobote pojechali do praccy zarobic na domek i ubezpieczenie. a ja pracowalem oni tak trafili niestety:-( ponoc nastepny tydzien mieli prace niewiem bo ich przeniesli... najlepiej sie przekonac na wlasnej skorze... mi sie podobalo...
Mam ogromną proźbę może miałeś kontakt z osobami co pracowały przy pomidorach i masz świerze info jak z godzinami wygląda jaki pracodawca itp wszystkie info bardzo potrzebne,proszę odpisz bo niby mam w poniedziałek jechać podpisać umoowę a w piątek mam być w Barlo.Pozdrawiam Robert
zdjecie uzytkownika
do robert - 2012-03-09 15:16:58 odpowiedz | cytuj
Niestety nie bylem z osobami co byli na pomidorach... Byly owoce wrzywa papryka ale z pomidorow niestety nie :-(
zdjecie uzytkownika
Robert - 2012-03-09 16:11:29 odpowiedz | cytuj
do robert - 2012-03-09 15:16:58

Niestety nie bylem z osobami co byli na pomidorach... Byly owoce wrzywa papryka ale z pomidorow niestety nie :-(
Dzięki za odpowiedzi ale dylemat pozostał i dalej niewiem czy ryzykować bo opinie o AB Limburg są nie dziekawe delikatnie muwiąc.Chyba sobie odpuszczę zaczyna się sezon to pewnie coś się trafi z mniejszym ryzykiem.Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi Robert.PS.Masz może jakieś plany związane z wyjazdem do NL nie proszę o szczegóły tylko info czy wogule planujesz wyjazd.
zdjecie uzytkownika
Robert - 2012-03-20 16:25:59 odpowiedz | cytuj
marcin - 2012-02-16 20:25:50

Witaj Marcin czy skożystalesi z oferty,proszę odpisz.
zdjecie uzytkownika
p.n - 2012-05-10 13:22:34 odpowiedz | cytuj
Witam. Niebawem zamierzam wyjechać do nl z chłopakiem przez firmie AB Job Service z Opola. Proszę o udzielenie informacji na temat odchwaszczania. Przede wszystkim interesuje mnie ilość godzin, jakie są warunki mieszkaniowe i pracy. Z góry dziękuję za odpowiedź.
zdjecie uzytkownika
Magda - 2012-05-20 20:27:55 odpowiedz | cytuj
Wyjechałam z Chłopakiem miesiąc temu a Ab Job
Powiem krótko nigdy więcej z tego biura!
(usunięte przez administratora)/> Mielismy miec osobne pokoje z akimiś Ćpuma,i jakaś masakra warunki Okropne
JA pracowałam tylko 2 tyg po 7.5 godz.
Nikomu nie polecam,bo Lipa jestem juz w POlsce i szukam Czegos lepszego!
zdjecie uzytkownika
lea - 2012-06-12 20:22:47 odpowiedz | cytuj
Wszystko, co tutaj piszą to niestety prawda, ale zależy też, gdzie się trafi. Wyjechałam za pośrednictwem tego biura dwa lata temu i przeżyłam szok. Miałam to szczęście, że pracowałam po ok. 10 godz. dziennie, czasem dłużej, ale tylko wtedy jak mieli Holendrzy więcej zleceń. W sumie zarobiłam w miesiąc 2,5 razy tyle, ile zarabiałam wcześniej w Polsce, a nie dostawałam tutaj minimalnej. Ogólnie z tego powodu się cieszę. W sumie mieliśmy 3 przerwy w ciągu dnia i można było sobie zrobić coś do picia, czy zjeść śniadanie. Znam tez osoby, które siedziały w domu i przez wiele dni nic dla nich nie było - jak ktoś się bardziej orientował, co gdzie jak, to zmieniał sobie biuro pośrednictwa tam na miejscu. Słyszałam też, że niektórzy pracowali po 10 godz. i więcej z jedną tylko przerwą i oczywiście srogim wzrokiem nadzorującego. Jeśli ktoś jedzie do Holandii i uważa, że będzie mógł sobie usiąść na chwilę albo wyprostować się, bo go plecy już bolą to się rozczaruje. Trzeba zasuwać od przerwy do przerwy, nawet jak z bólu nie można wytrzymać - na wszystko patrzą Holendrzy a niektórzy Polacy lubią też donosić, kto co robi albo nie robi (prawo dżungli), dźwigać ciężary - ja byłam przyzwyczajona, więc to zniosłam ale niektórzy nie dają rady. Niestety na wszystko jest cennik - jak zbijesz przez przypadek talerz to 2 EUR musisz oddać (jest spis całego wyposażenia), zgubisz klucze to płacisz ok. połowy miesięcznej pensji, usmażysz coś a nie włączysz wyciągu zaraz włączy się alarm (bardzo wrażliwy) i też jest surowa kara, do wc wrzucisz chusteczkę higieniczną zamiast papieru i ktoś to sprawdzi, jest kara- w zasadzie ma się wrażenie, że czyha się na jakiś błąd Polaka, żeby musiał płacić. Byłam świadkiem karania osób za to, że rzekomo wypaliły dziurę w zasłonce, która tak naprawdę była tam od wielu miesięcy i też musiały oddać tygodniówkę. Właściciele robią naloty - wystarczy, że na stole leżą gazety, a zostanie uznane to bałagan i albo wylecisz z pracy albo przeniosą cię gdzie indziej. Trzeba przyzwyczaić się do ćpunów (większość osób, z którymi mieszkałam i pracowałam coś brało albo paliło), pijaków i awanturników - można przeżyć szok, jeśli pochodzi się z normalnej rodziny, ale jak ktoś mieszka w okolicach meliny, to może się już przyzwyczaił. Miejsca, gdzie się mieszka zwykle wyglądają jak stodoły, ale tam gdzie byłam, w środku było ok. i czysto, ale nie zawsze tak jest. Co do agencji pośrednictwa, to tutaj w Polsce niczego się nie dowiecie. Pani mówi, że jest wyjazd za dwa dni i pyta czy się decydujemy czy nie. Na pytanie, co będzie się robiło, ile zarabiało, gdzie nocowało i ile godzin tygodniowo trzeba będzie pracować otrzymuje się informację, że o wszystkim dowiemy się na miejscu (Pani podaje np. zakres w jakim może mieścić się stawka za godzinę, ale może być to dolna albo górna granica itp.). Trzeba być przygotowanym na różne wydarzenia.
zdjecie uzytkownika
lea - 2012-06-13 10:38:34 odpowiedz | cytuj
A i jeszcze jedno- w agencji pośrednictwa podają, co należy ze sobą zabrać i jest np. pozycja \"śpiwór\". Na pytanie, to gdzie będzie się spało, odpowiedź \"dowie się pani na miejscu\". Na miejscu okazało się, że śpiwór jest niepotrzebny, tak jak jeszcze inne pozycje z tej listy. Nie wiem, może wydaje im się, że człowiek to wielbłąd. Wolałabym miejsce w bagażu przeznaczyć na inne ważne rzeczy, np. jedzenie, bo do sklepu miałam daleko i jeździło się tam tylko raz w tygodniu.
zdjecie uzytkownika
axxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - 2012-07-11 18:12:36 odpowiedz | cytuj
zarobki śmiesznie niskie, mnóstwo wyrzeczeń,a idąc do sklepu pół tygodniówki idzie na zakupy na cały tydzień czy to warto?myślałam że jak wyjadę zagranice to sobie coś odłożę ale niestety firmę tą oceniam negatywnie
zdjecie uzytkownika
angel - 2012-07-16 18:17:31 odpowiedz | cytuj
Witam serdecznie.Pracowałam w Holandii przez inną agencję.Pojechałam się zarejestrować do AB w Kaliszu.....i już mi się odechciało z nimi wyjazdu.Pani w Kaliszu miała w ogóle pretensje,że jestem....zero uśmiechu,tylko krytyka jak bym była na rozmowie kwalifikacyjnej na prezesa.....coś bez nazwy.....Mam duże doświadczenie w pracy z ludżmi-ponad 10 lat w obsłudze klienta, a ta Pani...za kontakty personalne....- 100 %.NABURMUSZONA KWOKA - ŁASKĘ ROBI,ŻE SKSERUJE DOWÓD CZY SOFII....NIE ZNAM BIURA , ALE TA KOBIETA TO ICH ANTYREKLAMA.....DLA DESPERATÓW !!!! KTO JĄ ZATRUDNIA!!!!! ONA DZIAŁA NA NIEKORZYŚĆ BIURA !!!!!
zdjecie uzytkownika
xxxxxxxxxxxxxxxxx - 2012-07-18 20:53:44 odpowiedz | cytuj
idzcie gdzieś do stałej pracy i dajcie sobie świety spokój z tymi całymi pośrednikami albo idzcie na kontrakty,a ogóreczki pomodorki i kwiatuszki to praca na sezonik dla nastolatków a nie dla dorosłych ludzi
zdjecie uzytkownika
xyz - 2012-07-20 17:12:56 odpowiedz | cytuj
Witam,
dostał ktoś ofertę pracy z biura w Kaliszu 20.07 ?
Czy tylko ta szanowna pani do mnie ma zawsze 'za chwilke' oddzwonic, a jej sie to jakos nie udaje ? Po czym do biura dodzwonic się oczywiście nie da.
zdjecie uzytkownika
Pracuś - 2012-08-04 13:36:51 odpowiedz | cytuj
Dają pracę za 700 euro/miesiąc.Za tyle to ja w Pl pracuje i nie mam zamiaru z nimi jechać!!!
zdjecie uzytkownika
ktoszAB - 2012-08-09 16:47:40 odpowiedz | cytuj
AB limburg,AB Ost,AB Job service,AB Werkt,Cosmoworker sa beznadziejni.
zdjecie uzytkownika
makumba - 2012-08-22 23:50:53 odpowiedz | cytuj
A moze ktos pracowal przy szparagach bo mam propozycje pracy 2013roku na wyjazd
zdjecie uzytkownika
zszokowana! - 2012-09-25 12:54:52 odpowiedz | cytuj
ja wyjechałam z kolezanka z biura AB z Kalisza. praca miała byc ogólnorolnicza. nic nie szło sie dowiedziec, informacje na miejscu. zajechałyśmy na miejsce a w domku same(usunięte przez administratora). zero konatktu z innymi. zrównano nas z ziemia poniewaz zesmy nic nie przywiozły na zapoznanie %... zapowiedziano nam ze imprezy codziennie. do holandii nie jezdza do przcy tylko imprezowac! koordynatorka kreciła ze stwaka godzinna. za godzine pracy dostałybyśmy 3.50 euro i praca nie codziennie. mogło sie zdazyc ze nawet miałysmy isc sprzatac jakies restauracje itp. po 4 godzinach przebytych w domku zdecydowałysmy sie na powrót do polski. (usunięte przez administratora)!!! aby wyzyskuja takich młodych ludzi. wazne dla nich zeby zapłacic za mieszkanie i ubezpieczenie. nawet odciągali za transport a niektorzy nawet musieli chodzic na pieszo do pracy. OSTRZEGAM!!
zdjecie uzytkownika
może być bez nicku??? :p - 2012-12-02 18:41:14 odpowiedz | cytuj
pff weź się ogarnij - 2011-08-11 15:26:46

asia - 2009-11-19 15:59:11

jezdze z tej firmy juz 5 lat i nigdy nie mialam problemow z nimi koordynatorzy super warunki mieszkaniowe za kazdym razem superowe.wyplaclni pieniondze na czas i zawsze sie zgadzajom a jesli co sie nie zdazylo przez ten okres napewno zaraz by starali sie to wyjasnic polecam te firme jak zadnom innom.

zadnom - no i widać, jak ci na dobre 5 lat pracy wyszło, jak nawet po polskiemu pisać nie umiesz
nie tylko "żadnom innom", cała masa błędów,ale to pewnie celowe zagranie akurat. znaczy pozytywna recenzja napisana przez podstawioną osobę i specjalnie z błędami,żeby właśnie na wiarygodne wyglądało. a nawet jeśli nie jest to osoba podstawiona to i tak analfabety nie ma co słuchać i kierować się jego/jej opinią - na jedno wychodzi :)
zdjecie uzytkownika
ooolenkaaa733 - 2013-01-12 11:03:03 odpowiedz | cytuj
witam. powiedzcie mi coś o firmie job serwice w kaliszu. zamierzam złożyć tam dokumenty ale zastanawiam sie bo czytajac opinie to widze więcej tych negatywnych niż pozytywnych. Pozdrawiam

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
ilonka - 2013-01-21 20:17:18 odpowiedz | cytuj
Wyjechałam z AB Job Service z Kalisza. Pani faktycznie jest delikatnie mówiąc nieprzyjemna, no ale jak chce się pracować to czy ma to jakieś znaczenie? Jak się dostanie propozycję pracy, to nie można otrzymać żadnych informacji - gdzie się będzie pracowało spało i co robiło- "wszystkiego dowie się pani na miejscu". Akurat ja pracę miałam, ale są osoby, dla których pracy już nie wystarcza a za nocleg i ubezpieczenie trzeba płacić. Także nie ma gwarancji, ze praca będzie. Trzeba się pogodzić z tym, że na miejscu większość to melina -(usunięte przez administratora) Oczywiście w ich oczach to my jesteśmy nienormalni. Trzeba się przyzwyczaić do ciągłych pretensji i awantur i olewać to, albo czekać aż się oberwie (raz niechcący zamknęłam za głośno drzwi i usłyszałam "(usunięte przez administratora). W oczach wielu Holendrów wszyscy Polacy są tacy- dostaje się kary dosłownie za wszystko. Czy wyjadę w przyszłości- nie wiem- boję się degeneratów, ciągłych awantur. Wyjazd zorganizowany przez tę firmę to dla mnie ostateczność.
zdjecie uzytkownika
Cfaniak - 2013-02-10 13:50:21 odpowiedz | cytuj
Czy ktoś pracował w Zwaagdijk? Mam wyjechać w Marcu i mimo iż jestem z "ciężkiej" dzielnicy i niejedno widziałem, mam obawy. Jak z pracą jako Reach trucker w Action?
zdjecie uzytkownika
RafałKielce - 2013-02-13 15:33:09 odpowiedz | cytuj
Biuro AB Job service Kielce -Dziś byłem złożyć dokumenty w sprawie wyjazdu do Holandii na zbiór szparagów . I Moje uwagi pracę znalazłem z tego ogłoszenia
(usunięte przez administratora)
Dostałem aplikacje wypełniłem z kompletem dokumentów i udałem się do biura noi pierwszy szok Praca nie tak jak na aplikacji jest zaznaczone 8-9,75 euro za godzine tylko 0,55 centa za kilo uzbieranych szparagów czyli 100 kilo 55 euro -wolne żarty !!!!!!!! -Kobieta mnie rozjebała ale nic nie dałem po sobie poznać grzecznie z kwitowałem że szparagi codziennie nie rosna a wręcz rosną tak jak jest folia na bialo albo na czarno odwrócona .Czyli wychodzi na to że pracy co dzień nie będzie na bank wiem bo robiłem przy tym po zatym nie ma gwarancji że czlowiek trafi porządną grządke........... Ci co pracowali to wiedzą Ale powiedziała że mieszkanie jest tańsze bo po 55 euro i że oni transport moga załatwić ? Reasymując kobieta mówi bzdury ale się zgodziłem skoro on ze mnie idiotę robią to ja nie widze powodu by nie robic z nich
zdjecie uzytkownika
Dan - 2013-02-15 14:42:47 odpowiedz | cytuj
A z jakiego biura(miasta) masz kolego do tego Actiona wyjechać?Też Kalisz?Dostałem oferte na reachtruck i też mam dylemat.
zdjecie uzytkownika
- 2013-02-16 12:36:52 odpowiedz | cytuj
A ja mam zamiar się dowiedzieć o wyjazd na szparagi z tej firmy z Lublina ciekawe co mi powiedzą.
zdjecie uzytkownika
Adam - 2013-03-15 14:20:34 odpowiedz | cytuj
Ja powiem tak. Chyba Byłem Za**bistym szczęściarzem co do Waszej Reszty. ale tak ciężko Za**bistym że zabilibyście mnie z zazdrości. Domeczek - przyczepka "holenderski" Elegancja w "witte raaf", jakieś 15-20 km od Goes. koszty 91 euro Tygodniowo. Dorabialiśmy "na lewo" w sadzie brata naszego pracodawcy (koło 25 euro na łapkę za 6 Godzin) Byłem na Jabłkach i Gruszkach, miało być 5 Tyg - Słabe plony były i sam pracodawca rozkładał ze smutkiem dłonie. Holender(usunięte przez administratora) (hajtnął sie z Polką) coś tam wykołował ale z naszej czwórki dwóch musiało Wracać. No to pyk ja z wujkiem decyzja, ale Że ten wujek był gościem na ślubie Holendra w polsce to coś go drgneło i znalazł nam prace w innym sadzie - na tydzień. kasiurka Elegancja - kasa była w 3 tygodniu pracy. No warunki jak padało to trzeba robić a schodziło się tylko jak burza (zarąbiście wtedy słychać armaty z ładunkami srebra) no To nie powiem. Wielkie szczęście miałem ale mój brat był świadkiem Gorszych lokacji... teraz się z Deka Wkurzam bo spóźniają się z wysłaniem Jarografu a że tak czytam to podzieliłem się swoją opinią. jak Traficie do Hoes albo jeszcze lepiej na 's-Heer Arendskerke - To macie ZajeIste Szczęście. ja byłem cały wrzesień. Nie wierzycie nie musicie - Umowę mam na pamiątkę. Mogę pokazać. Zdjęcia też.
zdjecie uzytkownika
Michu - 2013-04-16 15:38:12 odpowiedz | cytuj
Pracowalem za posrednictwem AB w kaliszu na sortowni baklazana. Na poczatku bylo mniej godzin bo nie bylo pogody, potem bylo duzo wiecej pracy i duzo lepsze tygodniowki. Czekalem 2 tygodnie za sofinr w sumie tak samo jak ziomki na domku. Zjechalem do PL niedawno i zamierzam z powrotem wrocic za posrednictwem AB. Pozdro i łapa dla ekipy z Bergen!!!
zdjecie uzytkownika
Przemek kielce - 2013-04-26 21:59:04 odpowiedz | cytuj
byłem w zeszłe wakacje w Holandii. Prace znalazłem za posrednictwem biura w Kielcach (na ul Zagnańskiej). Pani w Kielcach powiedziała że jade ścinać róże szklarniowe(miałem juz kilkumiesieczne doswiadczenie w tej pracy bo pracowałem już wczesniej dla exotic green). Pracowałem W AB BRABANT Warunki mieszkaniowe były dobre, pokoje dwuosobowe, przez pewien czas mieszkaliśmy w 3 osoby wiec kazdy miał pokój dla siebie. Wynagrodznie mieliśmy ustalone z góry niezaleznie od tego ile w danym tygodniu pracowalismy, mielismy płacone za 45h czyli 250 euro/tydzień ( tyle zostawało po odliczeniu ubezpieczenia i opłaceniu mieszkania). wydajac około 50 euro na jedzenie 200 spokojnie mogłem zaoszczedzić. Wada tego systemu było to że za nadgodziny jesli pracowaliśmy wiecej niz 45 h tygodniowo nie dostawalismy pieniedzy, szefowa (któa była belgijką o imieniu (usunięte przez administratora) miała nam zapłacic za nadgodziny w "przyszłości").Na tej szklarni do której trafiłem trzeba było wyrabiac normę: 400 róz na godzine, ale tak naprawde chodizło oto zeby naprawde szybko pracowac, niema mowy o jakiś sciemnianiu, jesli ktoś nie wyrabiał sie z robota inni musieli później przyjść mu pomóc, co sprawiało że w upalne dni kazdy dawał z siebie maxa aby szybciej skończyć i możliwie skrócić czas przebywania w tym upale. Holenderskie szefostwo(usunięte przez administratora) traktowało nas jak bydło, co psuło zupełnie atmosefre w pracy, bo polscy pracownicy byli wobec mnie wporzadku. Warunki pracy były małokomfortowe- błoto w które miejscami zapadałem sie do łydek. i gorąc który panuje w szklarni w upalne letnie dni ok 50 stopni C. Wszystko mozna znieść ale to nie było miejsce dla mnie, postanowiłem ze odpracuje 3 miesiace bo na tyle sie umówiłem w kielcach i juz tam nigdy nie wróce. I(usunięte przez administratora)zwlekała z wypłaceniem pieniedzy do AB. Cały czas były z nia jakies problemy. Mozecie pomysleć ze jestem jakąś (usunięte przez administratora) co narzeka na błoto i upał ale to ciezko opisac to trzeba przezyć. Gdyby ktoś z moich znajomych mnie wtedy widział jak biegałem uchlapany w tym błocie z potem zalewajacym oczy, aby wyrobic norme to by mi było zwyczajnie wstyd. Zwłaszcsza ze (usunięte przez administratora)manipulowała statystykami i wpisywala kazdemu wg uznania, aby w ten sposób zwiekszac rywalizacje i poprawiac efektywność. Zeby nie robić scen i nie przynieść wstydu rodzinie wytrzymałem tam 3 miesiace. Gdy powiedziałem (usunięte przez administratora)ze jade na urlop i juz nie wróce, ona powiedzaiła że jesli nie wróce na kolejne 3 miesiace nie dostane pieniedzy za 2 tygodnie pracy+ nadgodziny którcyh było juz prawie 40. Koordynatorka(usunięte przez administratora) z AB BRABANT staneła po jej stronie. Obie mnie w ten sposób szantazowały. Dziewczyna z biura w kielcach tez mi nie pomogła. Pogodziłem sie juz z tym ze ukradli mi te pieniadze. Niech wysla swoje dzieci do dobrych szkół zeby nie musiały w przyszłosci okradać ludzi tak jak ich rodzice... Zostałem oszukany. Znam jednak pare osób zadowolonych z pracy dla AB, mysle że tak naprawde to 90% tego jak bedzie zalezy od pracodawcy holenderskiego, od tego ile daje godzin i jak traktuje ludzi. Ja tym razem miałem pecha. Btw. Znam kilku holendrów i to naprawde wporzadku ludzie.
zdjecie uzytkownika
michas - 2013-06-04 21:13:48 odpowiedz | cytuj
ilonka mam pare pytan do ab z kalisza odezwij sie jak mozesz na gg 8098856
zdjecie uzytkownika
morela - 2013-06-19 21:22:16 odpowiedz | cytuj
mam propozycję wyjazdu z Ab z Kalisza na odchwaszczanie, był ktoś? Ktoś coś wie ? nie boję się ciężkiej pracy bo pochodzę ze wsi a moi rodzice mają dużą gospodarkę ale nie chce jechać na wczasy i siedzieć na domku ;/ (moje gg 42287090)
zdjecie uzytkownika
Klaudia:) - 2013-07-15 07:46:52 odpowiedz | cytuj
Hej! PRacuje w Holandii od 4 miesięcy i na własnej skórze się przekonałam co to znaczy praca za granicą..... prawda jest taka że praca na poczarku byla czesto gesto w kratke... ale nie przez cały czas! Tylko trzeba chcieć pracować a nie lecieć w ch...a :) Co tydzień przyjeżdzaja tacy co nawet sie nie rozpakują i jadą z powrotem a potem jest jeden wielki płacz i zgrzytanie zebami. Pozdrawiam ogarnietych
zdjecie uzytkownika
Pit - 2013-07-20 15:53:20 odpowiedz | cytuj
wybieram sie na pomidory do Limburgii z AB Job z Lublina, wybiera sie ktos w najblizszym czasie? albo moze był ktos niedawno lub jest nadal i moze cos powiedziec na temat roboty tam?
zdjecie uzytkownika
Viola1207 - 2013-08-27 00:15:20 odpowiedz | cytuj
Byłam w Holandii przez AB z Wodzisławia Śląskiego w zyciu takiej porażki nie przeżyłam miałam mieć na rękę jakies 6 euro a wyszło 4,88. Brutto miałam 8,98, mieszkanie tygodniowo 74euro ,ubezpieczenie 19,95 tygodniowo, dziennie rano wstawałam o 3.30 i 140km na pole to nic ale jak przez 8 tygodni sofii nie wyrobili to się wściekłam i juz pani :) koordynator mnie nie zwodziła umówiła mnie osobiście do belastingu na wyrobienie numeru sofii co trwało 20 minut ale za to trafiła mi sie kolejna robota tez w (usunięte przez administratora) daleko ale bez możliwości zrobienia chocby 1 nadgodziny czyściutko 40 godzin tygodniowo to ile zarobiłam i jeszcze dzieciom do domu na utrzymanie i opłaty wysyłac co tydzień zarabiałam 195 euro a żyć tam też trzeba nigdy więcej tej firmy w biurze w Polsce gadają tak a na miejscu okazuje się całkiem co innego byłam tam od początku maja do końca lipca 2013 r.
zdjecie uzytkownika
koloo - 2013-09-22 16:15:36 odpowiedz | cytuj
Koordynatorzy to Polacy. A wiadomo Polak do Polaka za granicą największy wróg. Traktowali nas jak murzynów, przeklinali i obrażali. Jedno wielkie(usunięte przez administratora) i patologia !!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
xxxxxxx - 2013-10-11 13:06:02 odpowiedz | cytuj
masz rację ja tu jestem z tego biura od lutego i dziękuje tu zarobić nie idzie tylko im za domek musisz zapłacić i ubezpieczenie a ciebie mają w(usunięte przez administratora) czy masz pracę czy nie koordynatorzy to najgorsze świnie masakra
zdjecie uzytkownika
Adrian - 2014-01-28 20:22:29 odpowiedz | cytuj
mam propozycje wyjazdu do holandii do rozpakowywania czy pakowania chleba nie pamietam dokladnie. Ta praca jest latwiona przez oddzial Ab JOB w kaliszu i bardzo bym prosil jak ktos byl czy ta praca jest w miare oplacalna?
zdjecie uzytkownika
sylwia - 2014-03-06 14:13:51 odpowiedz | cytuj
Czytasz i widzisz jakie to dno!Ja bym nie jechała,obiecanki cacanki,a głupiemu radość!!!Jak można pracować za 3,5euro za godzinę i to jeszcze 4 godziny dziennie,nawet palcem bym nie ruszyła.Pytaj się znajomych gdzie jeżdżą,proś o numery,dzwoń i się dowiaduj,to jest najpewniejsza opcja.Pracujesz tylko na siebie i nie oddajesz swoich ciężko zarobionych pieniędzy jakimś leserom i wyzyskiwaczom.
zdjecie uzytkownika
sylwia - 2014-03-06 14:17:02 odpowiedz | cytuj
koloo - 2013-09-22 16:15:36

Koordynatorzy to Polacy. A wiadomo Polak do Polaka za granicą największy wróg. Traktowali nas jak murzynów, przeklinali i obrażali. Jedno wielkie(usunięte przez administratora) i patologia !!!!!!!!
40godzin tygodniowo???to jakaś paranoja!!!współczuję
zdjecie uzytkownika
Marzena - 2014-05-28 19:32:06 odpowiedz | cytuj
Dzisiaj dostałam maila, że jest praca przez to biuro. Mam pytanie, czy jakaś dziewczyna wybiera się do któryś z tych prac? Musiałabym jechać sama, a fajnie by było gdyby była tam też jakaś dziewczyna, trochę bezpieczniej ;)
zdjecie uzytkownika
Karolina - 2014-06-12 01:39:08 odpowiedz | cytuj
Marzena - jedziesz na sortowanie cebulek tulipanów?? Jeśli tak, to odezwij się.

https://www.facebook.com/karolina.kaminska99964
zdjecie uzytkownika
GReee - 2014-06-24 23:15:13 odpowiedz | cytuj
Zbliza sie sezon na prace. Wiec ostrzegam was przed AB job. Nie zarobicie, bedziecie pracowac za 2 euro, traktowani jak najgorsze psy. Na miejscu jedna patologia i zlodziejstwo, brak kluczykow do szafek wszystko trzeba trzymac przy sobie bo kradna co popadnie. holendrzy to tez kombinatorzy wiec wy ru ch ają was na miejscu w porozumieniu z ab. ich przestawiciele naopowiadaja wam bajki i bede lagodzic sprawe byscie tylko robili za 2 euro. to jest kpina . dziwne ze nikt sie tym nie zajmie..
zdjecie uzytkownika
xxx tens - 2014-07-26 18:42:48 odpowiedz | cytuj
Nie polecam AB czesci Zeland kordynatorzy Jos i cwaniara Alicja to porazka!! kantuja ucinaja wyplaty ,nie ma ubezpieczenia!!wienc nie dajcie sie nabrac bo kart nigdy nie zobaczycie! bioro miesci sie w GOES porazka totalna kradna,kantuja, nawet szantarzuja !!!
zdjecie uzytkownika
- 2014-08-03 12:32:13 odpowiedz | cytuj
to śię wogóle nie bierz najgorsze dziadostwo jakie moze byc pracujesz tylko tyle zeby opłacic im domek i ubezpieczenie jak nie masz swoich pieniedzy z polski to zdychasz z głodu
zdjecie uzytkownika
22 - 2015-07-29 20:58:59 odpowiedz | cytuj
czy ktos wie co to jest za firma ab z opola
zdjecie uzytkownika
Bananowy Song - 2015-11-01 23:02:52 odpowiedz | cytuj
Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691
Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze?
-robiąc zakupy przez internet,
-klikając w reklamy,
-wypełniając ankiety,
-grając w gry,
-oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik.
Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.
alert