Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
bylem - 2013-10-27 20:56:36 odpowiedz | cytuj
Pracowałem jakis czas w wijco, ale również w innych biurach, nigdzie luksusów z mieszkaniem nie było i zdarzało się że akurat czasami pracy nie było czy cos. Narzekacie na wszystko bo wam (usunięte przez administratora). nie chce sie pracowac, jak wam sie nie podoba to (usunięte przez administratora)do polski spowrotem i za 1200-1300 wyżywcie rodzine i poróbcie oplaty. Na wiekówce 40h 350-800e na miecha po odliczeniu mieszkania i podatku po wyżej wiekówki nawet 1000e wpadnie. Zwróc uwage że to proste prace nie wymagajace dużo myslenia i nie wymagaja doświadczenia ani jezyka tak jak w wiekszosci pracach w holandii dla polaków. Jak znasz dobrze jezyk ang. albo nawet holenderski masz doświadczenie w jakieś branży kursy np spawacza, to to pewnie szukaj innej pracy bedziesz zarabiał nawet 2500e tylko szukaj.
nara.
zdjecie uzytkownika
wiatrak - 2013-10-30 00:52:46 odpowiedz | cytuj
chłopcze ty zastanów sie co piszesz!!!! (usunięte przez administratora) jeden 2500 euro he he he powiedz lepiej jakie warunki przcy są i ile godzin trzeba przepracować by tyle dostać!!! (usunięte przez administratora)!!!!
zdjecie uzytkownika
Darek - 2014-02-28 01:35:00 odpowiedz | cytuj
Jeden wielki dramat . Wysyłaja ludzi do pracy w miejsca w ,ktorych nawet nie wiedza co sie dzieje. Gostek ktôry jest koordynatorem nawet nie raczył odbierac tel jak nas okradziono w szopie w lesie do,ktôrej wysłał nas byśmy tam mieszkali. Pani Paula , ktorej słownictwo ogranicza sie do słôw : dobrak , yhym i no , jesli juz tel odbierze to z wielka łaska a kasy za ostatnie dni pracy nie dostalem do dzis , polecam tylko desperom . Pozdrawiam . Dariusz K
zdjecie uzytkownika
Wijco - 2014-02-28 11:51:51 odpowiedz | cytuj
Panie Dariuszu K. po pierwsze jezeli nie odpowiadaly Panu warunki mieszkaniowe mogl Pan oczywiscie zatroszczyc sie o swoj prywatny kwaterunek.Po drugie ,powtarzam po raz kolejny, pieniadze wakacyjne otrzyma Pan w tyg.12 kontaktowal sie Pan w tej sprawie z Tonniem jak i rowniez ze mna jezeli nie rozumie Pan polskiego ani tez angielskiego to nie moj problem.Po drugie NIE MAM OBOWIAZKU odbierac telefonow od pracownikow podlegajacych pod innych koordynatorow czy tez wypisywania wnioskow urlopowcyh ,robie to tylko z grzecznosci!!!!
zdjecie uzytkownika
rybka - 2014-07-13 18:08:06 odpowiedz | cytuj
A ja tu pracuję własnie dzięki Wajco i nie jest źle.Praca ciężka po 10-12 h,ale właśnie po to tu przyjechałam;pracować żeby zarobić.* euro na godzinę to może nie kokosy,ale gdzie w Polsce tyle zarobisz???
zdjecie uzytkownika
rybka - 2014-07-13 18:09:21 odpowiedz | cytuj
Nie wiem dlaczego zamiast 8 wyszła gwiazdka...
zdjecie uzytkownika
krzysiek - 2014-09-22 21:54:54 odpowiedz | cytuj
a poczebują tam kogoś
alert