Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
janek - 2009-05-23 14:44:02 odpowiedz | cytuj
ja tez bym potrzebował takiej pracy podaj numer
zdjecie uzytkownika
Kris - 2009-05-24 16:20:08 odpowiedz | cytuj
Hej. Masz juz znalezioną pewna firmę-praca w Holandii?, znam angol, niemiecki, też chętnie pojadę na lato. Dwoje raźniej. Krzysiek, kriskoch@o2.pl
zdjecie uzytkownika
Kris - 2009-05-24 16:23:29 odpowiedz | cytuj
Szukam uczciwej agencji do pracy w Holandii( znam angielski, niemiecki, prawko), oraz uczciwej osoby- dziewczyny na wspólny wyjazd, zawsze to pewniej we dwoje. kriskoch@o2.pl
zdjecie uzytkownika
Mała - 2009-08-20 19:39:38 odpowiedz | cytuj
VBD to pewna firma jest tam moja kuzynka i kuzyn trzeba pracoeać nie jest lekko ale można zarobić
zdjecie uzytkownika
wera - 2009-08-21 02:28:42 odpowiedz | cytuj
Możesz coś więcej o tym napisać? przy czym robią kuzyni ,czy pośrednik pobiera kase etc.
zdjecie uzytkownika
Ela - 2009-08-28 13:54:51 odpowiedz | cytuj
Bouman Consultancy z Holten. Pieniadze sa zawsze na czas, w miare dobre warunki mieszkaniowe.Nr telefonu (usunięte przez administratora).
zdjecie uzytkownika
zawiedziony pracownik vdb - 2009-09-25 22:58:02 odpowiedz | cytuj
jaka pewna firma te vdb.zero organizacji,totalny haos,a pani (usunięte przez administratora) to radzę wogóle nie słuchać bo ona gdy mówi dzień dobry to już kłamie
zdjecie uzytkownika
marta - 2010-02-05 21:47:06 odpowiedz | cytuj
Hej, dawno nikt się tu nie odzywał, więc ja się odezwę. Jestem studentką, szukam pracy w Holandii, najlepiej w rejonie Północnej Brabancji, może być bez zakwaterowania, bo będę miała gdzie mieszkać, chodzi tylko o pracę na wakacje. Moze ktoś już coś ma, albo też szuka? Pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-19 11:08:37 odpowiedz | cytuj
A czy moze ktos nieco dokladniej napisac jak to tak naprwde jest z ta agencja VDB bo dzwonili do mnie i powiedzieli ze maja prace ale tylko pod warunkiem ze bede tez kierowca bez zadnego dodatku za to i ze bede mieszkal z innymi i nie moge sobie znalezc innego dachu nad glowa. Do tego juz na poczatku nie chca dokladnie powiedziec o warunkach pracy,zamieszkania i dokladnie co i ile jest pobierane z pensji.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-05-27 23:43:12 odpowiedz | cytuj
bzdura, ja juz w trzech firmach pracowalem i w zadnej nie wyplacili mi tego co zarobilem, a tu tak, nawet gdy bylem chory jechal polsko-holenderski kierowca ze mna do szpitala i potem jeszcze pare razy na badania. Nic za to nie wzieli.
juz troche tu pracuje i mam spokoj
zdjecie uzytkownika
wiosnar1 - 2010-07-26 09:30:02 odpowiedz | cytuj
Witam.
Poszukujemy na terenie Holandii pracy wraz z zakwaterowaniem.
Pracę możemy podjąć od ZARAZ !!
Dziewczyna 21 Lat - Chłopak 20 Lat
Oboje posiadamy doświadczenie w pracy takiej jak:

Dziewczyna (Praca na produkcji, praca na sortowni, praca na orderpick).
Chłopak(Doświadczenie w Logistyce, Produkcji, Kierowca Heftruck).

Podejmiemy każdą prace !! Żadnej pracy się nie boimy.
(Produkcji, sklep, szklarnie, sprzątanie, w hotelu, w magazynie, zieleń miejska)
Jesteśmy młodzi i szybko się uczymy.
Posiadam prawo jazdy kat. B
Numery sofie.
Konto w banku.

Jesteśmy dyspozycyjni, bez nałogów z zapałem do pracy.

Obecenie znajdujemy się na terenie Holandii dokładniej Gelderland.

Wrazie ofert proszę o kontakt pod nr tel.

(usunięte przez administratora)
Pozdrawiamy.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-06 11:02:47 odpowiedz | cytuj
To prawda z tym Vdb.........
Pracowałam u nich przez dwa miesiące........
Podziękowali mi za prace od tak..........
Oni ludzi nie poważają to dla nich siła robocza.........
A pani (usunięte przez administratora) to też nie zbyt dobra kobieta........
Prędzej stanie za Holendrem niż za własnym pracownikiem...........
Jako praca może być,ale ludzie to tam są do bani.................
Uważajcie......
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-09 13:21:02 odpowiedz | cytuj
Cześć ONA... Także szukam od kilku dni pracy w Holandi Marcin 27 lat .. Wybieżemy się razem?? (usunięte przez administratora)>
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-15 18:41:12 odpowiedz | cytuj
witaj a z kad jestes ja tez szukam pracy za granica pozdrawiam kasia
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-11-15 18:50:11 odpowiedz | cytuj
witamy wszystkich 2 koleżanki szukaja pracy za granicą przy jabłkach czekamy na konkretne meila z góry dziekujemy to nasz meil katarzyna 1983@vp.pl czekamy pozdrawiamy
zdjecie uzytkownika
kami22 - 2012-01-13 22:18:49 odpowiedz | cytuj
hej.myśle nad wyjazdem do pracy do holandii.mam 22 lata,szukam chetnych na wyjazd im wiecej ludzi tym razniej
zdjecie uzytkownika
Asia - 2012-01-13 22:51:43 odpowiedz | cytuj
Witam tez szukam pracy w Holandii .Mam 26 lat i podejme sie kazdej pracy. Mam dosc polski. Piszcie znudzon866@wp.pl
zdjecie uzytkownika
fuki - 2012-01-17 10:43:38 odpowiedz | cytuj
hej widze ze nie tylko ja tu szukam :)jak cos to piszcie fuki51@wp.pl
zdjecie uzytkownika
lazy - 2012-01-17 13:31:31 odpowiedz | cytuj
ja także jestem zainteresowany pracą w holandii
pisać na reydrax@gmail.com :)
zdjecie uzytkownika
fuki - 2012-01-17 16:02:43 odpowiedz | cytuj
hej:)i co macie cos?
zdjecie uzytkownika
Bodek - 2012-07-12 23:58:19 odpowiedz | cytuj
A czy jest szansa znaleźć pracę dla dobrego i solidnego budowlańca,rdzeniarza czy zwykłego pomocnika ale ze złotą rączką do solidnej pracy i z pomyślunkiem i dokładnością jak już coś robi ?... ale bez znajomości języka i w wieku dojrzałym?Szukam pilnie takiej oferty ale jakoś ciężko .Może coś podpowiecie - tylko bez "dobrych" rad że trzeba się uczyć,bo to dla mojego pokolenia już nie śmieszny a przykry i głupi żart.
zdjecie uzytkownika
syla - 2013-03-25 12:08:55 odpowiedz | cytuj
hej szukam w raz z chlopakiem pracy w holandii jeżeli ktos ma jakies namiary mozemy wyjechac razem zawsze to raźniej pozdrwaiam ;)
zdjecie uzytkownika
aaaa - 2013-05-13 15:01:55 odpowiedz | cytuj
ja też jestem zainteresowana pracą w Holandii znacie jakieś dobre firmy??:)
zdjecie uzytkownika
Paki - 2013-05-13 19:08:37 odpowiedz | cytuj
Również szukam i chyba zadna nie jest tak naprawde godna polecenia ;/
zdjecie uzytkownika
_Lusia - 2013-05-13 21:08:40 odpowiedz | cytuj
Paki - 2013-05-13 19:08:37

Również szukam i chyba zadna nie jest tak naprawde godna polecenia ;/
Ja także jestem w trakcie poszukiwań, jednak im więcej szukam tym coraz to różniejsze opinie wynajduje na temat różnych agencji i już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć...
Zaryzykować? ...hmmm

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
Paki - 2013-05-13 22:26:08 odpowiedz | cytuj
Jeżeli sie gdzies dostane to na pewno zarezykuje i wyjade, myslalam o VDB i AMP CENTER .
zdjecie uzytkownika
_Lusia - 2013-05-13 22:34:12 odpowiedz | cytuj
Paki - 2013-05-13 22:26:08

Jeżeli sie gdzies dostane to na pewno zarezykuje i wyjade, myslalam o VDB i AMP CENTER .
A tylko Holandie bierzesz pod uwagę? a składałaś już gdzieś aplikację?
zdjecie uzytkownika
Paki - 2013-05-13 22:40:11 odpowiedz | cytuj
nie tylko o Holandie, ale wszystkich posredników jakich znalazlam to kieruja ludzi do Holandii... aktualnie to czekam bo zlozylam tez na truskawki do Niemiec. Ale tez dzwonili do mnie z AMP, ale bylam przed matura wtedy, a oni chceli zebym jechala juz w tamtym momencie i powiedzieli ze jak bede w pełni dostepna to dopiero mam sie do nich zglosic.
zdjecie uzytkownika
Paki - 2013-05-13 22:56:57 odpowiedz | cytuj
tak jadę sama, nic mnie w Polsce nie trzyma już..., wiec nie widze tu perspektyw, a jeśli chodzi o to AMP to nawet mnie nie pytali co umiem jakie mam doswiadczenie ( w ogrodnictwie , zglaszalam sie do pracy przy kwiatkach doniczkowych) tylko kiedy bym chciala wyjechac.... wiec, też mnie to troszkę zdziwilo. A ty wysylalas na coś ? dzwonili do Ciebie?
zdjecie uzytkownika
_Lusia - 2013-05-13 23:09:10 odpowiedz | cytuj
Paki - 2013-05-13 22:56:57

tak jadę sama, nic mnie w Polsce nie trzyma już..., wiec nie widze tu perspektyw, a jeśli chodzi o to AMP to nawet mnie nie pytali co umiem jakie mam doswiadczenie ( w ogrodnictwie , zglaszalam sie do pracy przy kwiatkach doniczkowych) tylko kiedy bym chciala wyjechac.... wiec, też mnie to troszkę zdziwilo. A ty wysylalas na coś ? dzwonili do Ciebie?
Miałam zamiar ostatnio, jednak po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opini moje plany legły w gruzach. W sumie to myślałam o axidusie lub euro work bo takie w Katowicach znalazłam, bo teoretycznie to nie wyjeżdżałam nigdy z pośr. pracy więc szczegółów dot. procesu rekrutacji nie znam.
a w tym AMP w ogrodnictwie to mniej więcej od kiedy jest wyjazd?
zdjecie uzytkownika
Paki - 2013-05-13 23:17:19 odpowiedz | cytuj
z tego co mi wysłali to wyjazdy były od kwietnia, ale mysle ze jakbym teraz wyslala cv to w ciagu dwóch dni sie odzywaja i dzwonią , mozesz spróbować http://ampcenter.pl/oferty-pracy?start=13 na to wysyłałam :) jak mi nie wyjdzie z tymi truskawkami , to sprobuje z AMP , lepszego wyjscia nie widze :/
zdjecie uzytkownika
_Lusia - 2013-05-14 16:58:48 odpowiedz | cytuj
Paki - 2013-05-13 23:17:19

z tego co mi wysłali to wyjazdy były od kwietnia, ale mysle ze jakbym teraz wyslala cv to w ciagu dwóch dni sie odzywaja i dzwonią , mozesz spróbować http://ampcenter.pl/oferty-pracy?start=13 na to wysyłałam :) jak mi nie wyjdzie z tymi truskawkami , to sprobuje z AMP , lepszego wyjscia nie widze :/
Ja chyba się zdecyduje na to AMP, a potem trzeba się u nich w biurze zgłosić ? nie wyst. email,tak ?
zdjecie uzytkownika
Paki - 2013-05-14 19:40:56 odpowiedz | cytuj
nie wiem nie gadalam z nimi tak konkretnie , oni od razu dzwonia jak wyslesz cv wiec , poprostu jak mozesz nawet jutro jechac to wysylaj i oni ci wszystko pewnie powiedza, gdzie masz sie zglosisc na spotkanie i czy w ogole musisz gdzies jechac czy wszystko zalatwicie przez tel, czy email :)
zdjecie uzytkownika
_Lusia - 2013-05-14 21:52:25 odpowiedz | cytuj
ahaa:)
To fajnie, dzięki
zdjecie uzytkownika
violinka - 2013-05-22 12:47:02 odpowiedz | cytuj
Czesc, wlasnie do mnie napisali ze mam dac odpowiedz kiedy moge jechac do pracy w Holandii na ogrod. Boje sie jak diabli bo nikogo nie znam.
zdjecie uzytkownika
_Lusia - 2013-05-22 18:36:16 odpowiedz | cytuj
violinka - 2013-05-22 12:47:02

Czesc, wlasnie do mnie napisali ze mam dac odpowiedz kiedy moge jechac do pracy w Holandii na ogrod. Boje sie jak diabli bo nikogo nie znam.
Ja się jeszcze trochę wstrzymałam, bo właśnie dopiero w połowie czerwca mogę wyjechać.
A kiedy im wysłałaś CV?
zdjecie uzytkownika
ania - 2013-09-14 10:07:56 odpowiedz | cytuj
Witajcie mam kilka namiarów sprawdzonych na pracę w niemczech bez żadnych pośredników w zamian prosiłabym o namiary na holandię
zdjecie uzytkownika
kaskahy - 2013-11-20 12:36:11 odpowiedz | cytuj
dziewczyna ktora chcialaby jechac ze mna podkarpacie / a / vip.onet.pl
zdjecie uzytkownika
michal - 2013-11-20 13:14:12 odpowiedz | cytuj
Witam jesli ktos jest zaintresowany do wspolnego wyjazdu do pracy zagranice z okolic Bielska Białej kontakt bobinio33@interia.pl
zdjecie uzytkownika
lolicja - 2014-10-09 08:13:32 odpowiedz | cytuj
LUDZIE!!!!TU SIE NIE SZUKA PRACY!!! TU SIE WYPOWIADA NA TEMAT AGENCJI PRACY W TYM WYPADKU VDB! SZUKAM PRACY? PILNIE SZUKAM PRACY? PROSZE O KONTAKT? CO ZA ŚMIECI TU WYPISUJECIE? ŻYGAĆ SIE CHCE JAK SIE TO CZYTA, GŁOWA BOLI, CZŁOWIEK CHCE SIE CZEGOŚ DOWIEDZIEC A TU SAME SZUKAM PRACY! IDIOCI! OGARNIJCIE SIE! PRZESTAŃCIE WYPISYWAĆ BZDETY! LITOŚCI! NIC DZIWNEGO ŻE NAMI GARDZĄ ZA GRANICĄ PRZEZ TAKICH JAK WSZYSCY KTÓRZY NIBY POKOŃCZYLI SZKOŁY A NIE WIEDZĄ CO ZNACZY WYPOWIEDZIEC SIE NA TEMAT!
zdjecie uzytkownika
tymusiński - 2014-12-19 11:52:09 odpowiedz | cytuj
Przedmówcy radzę sięgnąć do słownika języka polskiego i netykiety. Dlaczego obrażasz ludzi, którzy szukają pracy? To jest forum, a wątek rozpoczął się od konkretnego pytania.

Ja ze swojej strony podaję namiar na stronę z ogłoszeniami o pracy w NL - http://www.pracaholandia.com/, proponuję szukać po filtrach / wg branży.
zdjecie uzytkownika
robert - 2014-12-24 14:46:45 odpowiedz | cytuj
witam , zalatwie prace w holandii dla kobiet przy pieczarkach, duzo godzin, pisac na nr gg 12175394 lub meil isco13@wp.pl
alert