Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-11-29 18:38:05 odpowiedz | cytuj
ile osób teraz jedzie na 6 grudnia
zdjecie uzytkownika
perez - 2009-11-29 21:34:32 odpowiedz | cytuj
między innymi ja...tyle że jadę własnym samochodem.Zobaczymy jak to będzie wyglądało na miejscu. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
master - 2009-11-29 22:16:56 odpowiedz | cytuj
z tym wyjazdem to napewno sciema koles widac ze dodoał sobie 2 opinie na forum pozytywne reszta ludzi nic nie wie o tej firmie nawet swojej strony nie mają do tego powinni podawac nr. tel stacjonarny jak jest kom to jzu pirwszy krok do (usunięte przez administratora), nastepnie 400zł tez nie mozliwe firmy zawsze biorą koszty na siebie i odciągaja z pensji, nie badzcie naiwni tez mialem jechac ale jak to zobaczyłem nawet nie dzwonie do niego. Pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
sola - 2009-11-30 09:07:08 odpowiedz | cytuj
może pojedziemy razem
zdjecie uzytkownika
sebo - 2009-11-30 10:22:30 odpowiedz | cytuj
ja jestem za ?? a ty prezes masz komplet skim jedziesz? skad jestes
zdjecie uzytkownika
sebo - 2009-11-30 11:24:51 odpowiedz | cytuj
witam sprawdzałem tom firmie ARTRECRUTIMEND FIRMA NIE POSIADA KRS. MAŁO TEGO POSZPERAŁEM W NECIE JEST TO WYJEBA PONIEWAZ SIE FIRMA WCZESNIEJ INAACZEJ NAZYWAŁA DODAJE LINKA GDZIE JAK ZJEDZIECIE NA SAM DÓŁ PISZE ZE TO WYJEBA I W DODATKU FIRMA ZNAJDUJE SIE NA CZARNEJ LISCIE NIE PODAJA NIPU W EMIAL CO PRZYSYŁAJA. UWAGA!!
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
SEBO - 2009-11-30 11:26:50 odpowiedz | cytuj
ODRADZAM WYJAZD DO LIVERPULU DO FABRYKI. GDZIE NIBY POSZUKUJA 50 0SÓB
zdjecie uzytkownika
artrecruitmnet - 2009-11-30 20:58:41 odpowiedz | cytuj
Do sebo:
Nie wiem skad Pan wzial takie informacje. Podaje Pan link do jakiesj innej firmy i twierdzi Pan ze to niby my??? Na miesjcu W liverpoolu jest juz okolo 20 osob wyslanych przez nas i wszycy pracuja i sa zadowoleni. W tym tygodniu jedzie kolejne 10 i nastepnym rozwniez. W styczniu bedzie robiony nowy nabor na ok 30 pracownikow. Co do KRS to prosze nie opowiadac bzdur, dzialalnosc prowadzona przez osobe fizyczna nie wymaga KRS tylko wpisu do ewidencji dzial godpodarczej. Mozna to sobie latwo sprawdzic gdzyz taki rejestr jest jawny. Po drugie mamy certyfikat nr 5527 wiec rozwniez mozna sobie to sprawdzic na stronie kraz.gov.pl. Nilegalnym firmom nie wydaje sie takich uptawnien. Jezeli nie jest Pan zainteresowany prosze nie robic falszywej opini. Jezeli zostal Pan oszukany prosze zglosci sparawe na Policje. Oswiadczamy rowniez iz w porozumieniu z administrotorem zostanie ustalony panski adres iP i tym samym Pana dane osobowe, nastepnie sprawa o bezprawne pomowienie trafi na policje. Radze 2 razem uwazac co sie pisze lub mowi. W naszym kraju pomawianie kogos bez zadnych dowodow jest przestepstwem
zdjecie uzytkownika
perez - 2009-11-30 23:05:06 odpowiedz | cytuj
ktoś z okolic Katowic się wybiera ?
zdjecie uzytkownika
sola - 2009-12-01 00:31:42 odpowiedz | cytuj
kto leci z Warszawy 5 grudnia
zdjecie uzytkownika
malina - 2009-12-02 07:03:35 odpowiedz | cytuj
Fakt można samemu znaleźć mieszkanie,ale nie opłaca sie samemu mieszkać,poniewaz wynajem małego mieszkanka to jakieś 300/400funtów do tego woda ze 40,gaz najwięcej bo nawet 200,tax counsil zalezny od miejsca zamieszkania i miasta,ogólnie sporo,ale jakby tak u jakis polaczków pomieszkac to luzik,ale z doswiadczenia wiem że polak za granica wycyka polaka jak ta lalala;)i mieszkanie z polakami to ogólnie sajgon.wieczne pretensje o wszystko,a na końcu zonk;)pozdawiam
zdjecie uzytkownika
AAAAAAAA - 2009-12-07 10:26:38 odpowiedz | cytuj
Wiec twierdzisz ze od roku daja oferty i to jest przekret tak ?
zdjecie uzytkownika
kirkow - 2009-12-07 11:41:30 odpowiedz | cytuj
Wiec jak jest w koncu z ta firma?? Wie ktos na sto procent i moze sie wypowoedziec??
zdjecie uzytkownika
bez pracy - 2009-12-15 17:42:44 odpowiedz | cytuj
jestem jedna ztych ktore siedza ponad dwa tygodnie bez pracy jest nas okolo 15 osob jesli chcecie byc oszukani to zapraszam
zdjecie uzytkownika
Piotr Siewruk - 2009-12-18 11:48:37 odpowiedz | cytuj
Z calym szacunkiem dla osoby, ktora to napisala ale prosze napisac dokladna liczbe osob ktore jak Pana zdaniem nie maja pracy. Kolejna sprawa to post ktory zostal dodany... Sprawa zrobila sie osobista! Pracuje w tej firmie "(usunięte przez administratora) i jakims cudem wszyscy maja prace. Inne osoby jakos nie maja nic do powiedzenia na forum poniewaz pracuja. Jest tych osob ponad 40 jesli nie wiecej! Wszyscy przyjechali jak Pan do Liverpool i tak samo jak Pan zaplacili. Jesli nazywa mnie Pan (usunięte przez administratora) to juz jest przesada, a sprawa staje sie bardziej prywatna. Sam przyjechalem jak Pan przez agencje Art Rec. I czekalem dluzej niz pan. Za to mialem wieksze mozliwosci i lepsza prace jako supervisor. Zaplacilem taka sama sume jak Pan! Nastepnym razem prosze dobierac slowa z rozwaga, a jeslli ma Pan jakis problem to prosze zadzwonic do mnie albo najlepiej bedzie jesli cala"11" odwiedze jeszcze dzis. Wtedy porozmawy. Jestem ciekaw dlaczego nigdy nie bylo skarg od innych osob przez ponad dwa lata jak ta firma funkcjonuje?
zdjecie uzytkownika
marecki25 - 2009-12-18 14:10:31 odpowiedz | cytuj
witam chcialem zapytac czy byl juz ktos na wyjezdzie z ta firma z Katowic bo ja wlasnie dostalem oferte od nich ale niewiem co myslec bo te oplaty mnie troche odstraszaja niewiem czy warto ryzykowac artrecruitment
(usunięte przez administratora)
Oferta Pracy

Warunki zatrudnienia
1. Stanowisko: Pracownik produkcji w magazynie TJ Morrisson LTD w Liverpool

2. Pracodawca zagraniczny:

MDS property Ltd
79 Holt road, Merseyside, Liverpool, L72PN
Great Britain

3. Wynagrodzenie: od 5.80 GBP/h

4. Rozpoczęcie pracy: zwykle od 24 do 48 godzin po przyjeżdzie do Wielkiej Brytanii

5. Godziny pracy: średnio 36-40 godzin 5 dni w tygodniu z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych. Długość kontraktu: minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia

6. Każdy pracownik będzie w pełni ubezpieczony zgodnie z postanowieniami prawa brytyjskiego (zastosowanie ma system P.A.Y.E. pokrywający chorobę oraz wypadki w pracy) składki na ubezpieczenie społeczne będę odciągane z pensji pracownika.

7. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę przed przyjazdem pracownika

8. Koszt zakwaterowania to: 50GBP/tygodniowo. Usługa opcjonalna, pracownik może zorganizować sobie zakwaterowanie na własną rękę

9. Opłaty na rzecz Agencji Artrecruitment: 450zl za tłumaczenia dokumentów aplikacyjnych:

●Formularz medyczny
●Kwestionariusz osobowy
●Świadectwo ukończenia ostatniej szkoły
●Referencje lub świadectwo pracy

10. Opłaty na rzecz pracodawcy, firmy MDS Property Ltd.. Płatne po przyjeżdzie w biurze w Wielkiej Brytanii

100GBP: osoba :oplata za pierwsze 2 tygodnie zakwaterowania
250GBP: oplata administracyjna

11. Pracownik wykupuje przelot do Liverpool i stamtąd jest odbierany przez przedstawiciela pracodawcy brytyjskiego

12. Pracownicy zostaną zakwaterowani w domkach jednorodzinnych. Do dyspozycji wspólna kuchnia oraz salon z TV

W przypadku zainteresowania praca prosimy o potwierdzenie checi wyjazdu u osoby prowadzacej oferta pod tel: 0791443019 pomozcie jak ktos cos wie :)

zdjecie uzytkownika
piotr - 2009-12-19 12:59:18 odpowiedz | cytuj
nie pchaj sie w(usunięte przez administratora). albo albo tylko pod warunkiem ze te pieniadze za tłumacznie i 350funtó odciagnom Ci z pierszej pensji duzo negatywnych wupowiedzi nie tylko na tej stronie lecz innych . ZASTANÓW Sie!!!! ja zrezygnowałem tej oferty. za duzo negatywnych wypowiedzi na stronach. a kasa dal mnie duza dac tyle za (usunięte przez administratora) Bo PoLak potrafi.
zdjecie uzytkownika
Robert - 2009-12-19 16:26:24 odpowiedz | cytuj
Witam.Tez dostalem na e-mail od nich oferte pracy do liverpool.Nie wiem co on ich sadzic bo juz pare lat jezdze na kontrakty i nigdy nie placilem jak jeszcze nie zarobilem.Rozumiem ze w U.K. placi sie tygodniowki za mieszkanie,ale kasa w Polsce to troche zastanawia(usunięte przez administratora).Nie kazda firma tak bazuje ale jest sporo kretaczy i trzeba uwazac.Lepiej cos przeczytac pare razy i podpisac niz wpasc w bloto !!!I jeszcze jedno zazwyczaj firmy posredniczace nie biora kasy za podroz bo i tak zarobia na tobie.Wiem ze jest teraz ciezki czas w Polsce,zamykaja zaklady ,kasa ludzia sie konczy ale zobaczycie ze na wiosne robota sie juz ruszy dlatego jak bym znal ta firme to pojechalbym tez niej nawet na jeden kontrakt,a tak trocche szkoda kasy jak nie dojdzie do wyjazdu!!!!!!!!!!!Na koniec to sa tylko moje odczucia,firmy nie znam wiec nie wiem jaka jest,ale moje ostnie mottyo :nie dziel skory na niedzwiedziu.Pozdrawiam i zycze wesolych swiat !!!
zdjecie uzytkownika
p_mrozik - 2009-12-29 23:31:57 odpowiedz | cytuj
Witam. Jak większośc z was tutaj tez dostałem oferte od tej firmy d wyjazdu do Liverpoolu do pracy na magazynie. A co do Opłat to powiem tak. Ostatnio wyjezdzalem do UK przez inne biuro i tez placilem w sumie okolo 800 zl czyli takie same oplaty jak tj. niby tlumaczenie dokumentow i jakies tam jeszcze pierdolki, tez niewiedzialem co i jak z tamtym biurem ale sie okazalo ze sa ok. pojechalem wszytko bylo tak jak uzgadnialismy z biurem. Co do tej firmy mam male watpliwości. Zastanawiam sie czy przyjac oferte i zaryzykowac czy lepiej nie ryzykowac i nie przyjmowac tej oferty. Ja mam propozycje wyjazdu na poczatku stycznia. Jezeli jest ktos jeszcze kto ma taka propozycje to piszcie to moze podskoczymy w kilka osob do katowic i zobaczymy co i jak. Ja jestem z LUBLINA mam saomochodzic to nie ma problemy=u zebysmy podjechali i sprawdzili ta firmę. Jak cos to piszcie na maila(usunięte przez administratora)albo gg 8060978 (usunięte przez administratora) mozna dzwonic tak do 24-1 w nocy. Pozdrówka dla wszystkich nie zdecydowanych.
zdjecie uzytkownika
p_mrozik - 2009-12-30 17:08:37 odpowiedz | cytuj
witem znowu.
dzwonilem dzisiaj do biuro i niby wszystko ok. tylko jest jeden maly problem przyslali mi papiery z opisem calych kosztow wyjazdu i sie okazuje ze nie jest tak fajnie. Ich oplaty to 450 zl dla biura, 250 Funtówoplaty administracyjnej w anglii, 100 fontów za mieszkanie, i ze 100 fontów trzeba wziac dla siebie na przezycie, pierwsza wyplata dopiero po 2 tygodniach pracy. Do tego trzba doliczyc bilet do GB i wychodzi prawie 3000zl samych oplat. czyli 1 misiac (usunięte przez administratora) za darmo. I jak dla mnie 3000 zl dac za wyjazd to stanowczo za duzo, sa tansze programy. Dlatego rezygnuje z wyjazdu przez to biuro. Niewiem co wy o tym myslicie ale cos mi nie gra z tym biurem. nie rozumiem dlaczego mamy dostac wyplate dopiero po 2 tygodniach o rozpoczecia pracy, jak dla mnie za duzo nie jasnosci. Pozdrawiam wszystkich
zdjecie uzytkownika
Artrecruitment - 2009-12-31 11:46:23 odpowiedz | cytuj
W Anglii zazwyczej stosuje sie system tygodniowy. Pracownicy otrzymuja oplate za poprzedni przepracowany tydzien, z tego wzgledu 1 wyplata jest po 2 tygodniach. Po zkonczeniu prcy dostje sie jeszcze jedna wyplate pomimo ze sie nie pracuje. W calej Anglii obowiazujie taki system(tam gdzxie pracodawcy wyplacaja tygodniowki)
zdjecie uzytkownika
dawid - 2010-01-08 20:02:13 odpowiedz | cytuj
to chyba jakiś żart, 250 funtów opłaty administracyjnej?!?!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-06 11:39:36 odpowiedz | cytuj
Witam ma ktoś jakiś kontakt do tej agencji artrec... bo zaplaciłem im kase a wyjazdu sie nie doczekałem telefon który mam podany na umowie nie isnieje
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-04-14 16:55:41 odpowiedz | cytuj
ta agencja juz nie istnieje
zdjecie uzytkownika
Pracownik ktory wyjechal z artrecruitment - 2010-07-22 17:08:20 odpowiedz | cytuj
Nie moge zgodzic sie tymi wypowiedziami, bylem wyjechalem z tej firmy do pracy i bardzo sie ciesze, odebranie z lotniska, mieszkania naprawde wysokiej klasy a praca jak na kogos kto nie pracowal wczesniej w UK dobra i w dodatku z nadgodzinami. Nie wiem dlaczego tyle krytyki, bo kto byl w Wielkiej Brytanii czy tam sie wybiera wie ze bez numeru NIN i rejestracji w Home Office trudno czegokolwiek sie zlapac. Pracowalem w Marks and Spencer, dzieki temu , bo to znana firma w Europie i na swiecie moge szukac nie tyle lepszej pracy co wyzszego stanowiska i co zrozumiale wyzszego wynagrodzenia. Polecam te firme kazdemu kto chcialby w latwy sposob zaczac prace w UK i przy okazji miec zalatwione wszystkie dokumenty. Ludzie przeciez lepiej zaczynac od czegokolwiek i miec staly dochod na poczatek, a w trakcie nikt nikomu nie zabroni szukac czegos innego czy zgodnie z kogos kwalifikacjami.
Jezeli ktos ma jakiekolwiek pytania badz watpliwosci prosze napisac do mnie chetnie odpowiem, pomoge odpowiedzia. Ponadto w najblizszym czasie prawdopodobnie wracam do UK, tym razem samochodem, moglbym zabrac jedna osoba, email: maxk@interia.pl
alert