Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-06 10:36:52 odpowiedz | cytuj
prosze nie reagowac na tego typu komentarze gdyz INTERKADRA TO SA OSZUSCI
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-09 18:47:05 odpowiedz | cytuj
ja jestem z tarnowa i pytalem w urzedach pracy i muwili ze to pic na wode zeby nie szukac pracy przez posrednikow to moga byc naciagacze wszystko zadarmo mieszkanie zywnosc ubezpieczenie koszty przejazdu i te kaucje wracaja to zakolorowo strasznie male dziecko by sie nie nabralo wszystko darmowe pytałem po innych urzedach pracy sprawdziłem te firme i wszedzie to samo zeby im nie ufac bo to nie jest firma godna zaufania za nic sie nie płaci wzyciu nie ma nic za darmo z penoscia tylko by wykorzystali polakow i potracieli za wszystko za zywnosc za mieszkanie i za przejazd bo pracodawca tez musi miec korzysci z tego co jakis sponsor sie znalazł co wszysto refunduje jak tak pomyslec chwile to sie przeciez kupy nie trzyma
zdjecie uzytkownika
akwizytor - 2009-04-09 18:53:45 odpowiedz | cytuj
zgadzam sie ztoba jak sa zbiory to owszem zakwaterowanie pokrywa pracodawca ale wyzywienie to raczej wszedzie jak sie jedzie trzeba w swoim zakresie zero opłat wszystko darmowe hoho akurat wszytko sponsoruja to by zero korzysci mieli ztego ja tez pytalem sie wroznych instytucjach biurach i tez odradzali zeby wtakie cos nie wierzyc bo to jasna sprawa jak kaucja wpłacic to wiadomo oco chodzi tylko smiali w urzedach ze sa niektorzy przeagenci wtych posredniakch
zdjecie uzytkownika
lektor - 2009-04-09 19:01:40 odpowiedz | cytuj
firma INTERKADRA to nie JEST FIRMA GODNA ZAUFANIA jesli ktos szuka pracy to przez urzad pracy w swojej miejscowosci sa kursy z biura pracy dzieki których mozna wyjechac na cypr rodos majorke warunkiem sa ukonczone kursy dobra znajomosc jezyka ang i niem bardzo dobra praca zakwaterowanie pokrywa pracodawca zywnosc trzeba tylko miec chec
zdjecie uzytkownika
wójt - 2009-04-09 19:20:02 odpowiedz | cytuj
JESLI KTOS SZUKA PRACY to wejdzcie sobie na strone europejska szkoła nowych technologi i turystyki sa organizowane oferty pracy na wyspach rodos cypr czy majorka trzeba miec chec tylko dobra znajomosc jezyka ang niem sa takie oferty jak kelner barman kucharz i inne oferty komfortowe warunki pracodawca pokrywa zkwaterowanie wyzywienie dobra praca wyskie napiwki ekskluzywne hotele 4 5 gwiazdkowe nie to co gdzie indzie harowanie jak wół za grosze i spanie wbarakach lub w domkach co nie ktorym trafiaja sie okropni ludzie gdzie nie mozna znimi wmiłej atmosferze mieszkac sa tez staze praktyki jak kto woli sa to oferty nie tylko dla uczestników tej oto szkoły ale i dla osób zwykłych z innym wykrztałceniem podstawa tej podjecia pracy jest dobra znajomosc jezyka lub ukonczone kursy rozmowa kwalifikacyjna wszystkie te informacje sa zawarte na tej oto stronie EUROPEJSKA SZKOŁA NOWYCH TECHNOLOGI I TURYSTYKI
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-09 19:24:08 odpowiedz | cytuj
SA KOMFORTOWE WARUNKI W HOTELACH 4 5 GWIAZDKOWYCH WYSOKIE NAPIWKI PRACODAWCA POKRYWA ZAKWATEROWANIE WYZYWIENIE MOZNA PRACOWAC BEZ OBAW burmistrz poleca i chwali duzo osob jest zadowolonych młodziez chetnie podejmuje sie takiej pracy badz stazy zagranicznego czy tez praktyki
zdjecie uzytkownika
arek - 2009-04-09 19:29:20 odpowiedz | cytuj
DROGA MŁODZIEZY nikt was niechce szpuntowac czy tez odradzac ale trzeba uwazac na niektóre agencje zwłaszcza tych posredników dobra gwarancja sa biura pracy czy z jakis szkół ktore sa organizwane takie oferty pracy .Owszem widze ze sa i pozytywne opinie i negatywne to juz rozum w waszych głowach
zpowazaniem arek
zdjecie uzytkownika
mike - 2009-04-10 00:06:16 odpowiedz | cytuj
co wy wypisujecie, nie macie pojecia chyba.
kazdy normalny pracodawca proponuje pracownikom sezonowym wyżywienie, to normalka. ja jade na te jagody do portugalii, dzwonilem do konsulatów i ambasady i potwierdzili ze pracodawca istnieje i jest ok
zdjecie uzytkownika
agata - 2009-04-14 19:37:00 odpowiedz | cytuj
to w końcu jedzie ktoś na te jagody? nie wiem czy się zdecydowac. jesli jest tutaj ktoś kto jedzie, proszę o kontakt gg : 11012485
zdjecie uzytkownika
nata - 2009-04-17 01:00:12 odpowiedz | cytuj
ja jade, tzn chyba jade, bo po tym co tu przeczytalam, to nie jestem pewna. Wplacilam im juz kase:( Co myslicie o tej umowie? Ja w domu dopiero tak na spokojnie cala przeczytalam i zalamalam sie. Agencja nie ponosi za nic odpowiedzialnosci, oni nam tylko zalatwiaja transport i reszta im wisi, a i byly tam jeszcze jakies kary np. za spóźnienie, czy nie stawienie sie w pracy placi sie 2500zl . W portugali podpiszemy nowa umowe, ale juz z pracodawca. Normalnie [usunięte przez admina]. Ale jestem naiwna...
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-17 09:27:44 odpowiedz | cytuj
ja tez juz zaplacilam i jade...teraz mozemy gdybac .jak bedziemy na miejscu to sie okaze jakie to zarobimy kokosy i w jakich warunakch bedziemy.......jade z krakowa.niech mi ktos napisze ze jedzie juz na stowe sama jestem przerazona no ale coz moze warto sprobowac.kaska11382192
zdjecie uzytkownika
piotrek - 2009-04-17 18:01:30 odpowiedz | cytuj
to sie przekonacie tam na miejscu jakie cyrki sie dzieja za wszystko wam odbija kary bedziecie dostawac nawet nie bedziecie wiedzieli kiedy to jest poto zeby wyłudzic kase i wykorzystac ludzi nas polaków wy sie przekonacie puzniej ze mam racje
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-17 19:47:03 odpowiedz | cytuj
my tez jedziemy i jakos mnie nie szokuje ta umowa. normalne ze im wisi, przeciez to nie oni ci placą kasę i nie oni zatrudniaja
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-17 22:51:55 odpowiedz | cytuj
tak? nie szokuje was nic? zupelnie nic? a wiecie, ze bedziemy podpisywac nowa umowe z pracodawca? a co w niej bedzie, to az sie boje pomyslec. Moga wpisac co tylko chca, a jak nam sie nie spodoba to kaza spadac na wlasny koszt do polski, no i jeszcze ta kara, kilka tys
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-17 23:38:37 odpowiedz | cytuj
anonim - 2009-04-17 22:51:55

tak? nie szokuje was nic? zupelnie nic? a wiecie, ze bedziemy podpisywac nowa umowe z pracodawca? a co w niej bedzie, to az sie boje pomyslec. Moga wpisac co tylko chca, a jak nam sie nie spodoba to kaza spadac na wlasny koszt do polski, no i jeszcze ta kara, kilka tys
To(usunięte przez administratora)r/>ale umowa jest przetłumaczona na polski!!! co ty wogole wypisujesz...
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-18 15:25:39 odpowiedz | cytuj
anonim - 2009-04-18 00:20:12palant? sam jestes palant pewnie z interkadry...hahaha własnie bylam na tym spotkaniu, widac jestes bardziej naiwny ode mnie, w dodatku czytales umowe, i nic cie nie zaniepokoilo, tak? ok. To byla umowa z agencja, ale bedzie jeszcze umowa z pracodawca z portugalii i tego sie obawiam, przeczytamy ja dopiero na miejscu. ale [usunięte przez admina]ja nie mam nic do stracenia, a oni chyba tak:)tak sie sklada, ze umowa portugalska razem z tlumaczeniem byla do wgladu na miejscu, wiec nie sciemniaj ze byles na miejscu.i nie pisz ze"bylas na spotkaniu" bo jestes facetem, no chyba ze (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-06-30 23:00:17 odpowiedz | cytuj
jeśli chcecie coś więcej wiedzieć o interkadrze i wyjeździe do portugalii dajcie znać...masakra
zdjecie uzytkownika
adaś - 2009-07-02 22:54:41 odpowiedz | cytuj
jak to masakra?
moja mama tam jest i jakos nie mówi o masakrze, bo siedzialbym juz w samolocie do niej.
zdjecie uzytkownika
aninim - 2009-07-10 00:13:41 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) dziecko zapytaj mame o powybijane szyby i o noclegu na magazynach, może cię w końcu oswieci
zdjecie uzytkownika
k. - 2009-11-27 14:00:04 odpowiedz | cytuj
a ja byłam na tym wyjeździe i jestem zadowolona i nie wypisujcie takich bredni!!! Żal mi Was!
zdjecie uzytkownika
k. - 2009-11-27 14:06:05 odpowiedz | cytuj
No to co nie było tak strasznie i nie panikujcie,nie takie rzeczy sie w zyciu przechodzi! troche adrenaliny skoki z dachu ale jest git, warto bylo zobaczyc ten kraj, bezplatne wakacje ja sie bawiłam dobrze.
zdjecie uzytkownika
on - 2010-03-17 13:30:01 odpowiedz | cytuj
Moze ktos napisac kto byl.Jak to wygladalo.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-17 18:55:53 odpowiedz | cytuj
on - 2010-03-17 13:30:01

Moze ktos napisac kto byl.Jak to wygladalo.

jest tu gdzieś na forum drugi bardziej rozwinięty temat o tej firmie, czytałem gdzieś dwa dni temu - poszukaj
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-17 23:09:53 odpowiedz | cytuj
piotrek - 2009-04-17 18:01:30

to sie przekonacie tam na miejscu jakie cyrki sie dzieja za wszystko wam odbija kary bedziecie dostawac nawet nie bedziecie wiedzieli kiedy to jest poto zeby wyłudzic kase i wykorzystac ludzi nas polaków wy sie przekonacie puzniej ze mam racje

na szczescie nie miales racji bo wyjazd byl zajebisty!!! slyszeliscie ze znowu jest wyjazd?? ktos jedzie ze starej brygady w tym roku???
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-18 21:06:35 odpowiedz | cytuj
nie bierzcie wszystkiego do serca co tutaj się wypisuje,byłam w tamtym roku w Portugalii ,może kokosów nie było ale miło wspominam

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
marta - 2010-03-19 01:29:34 odpowiedz | cytuj
w polsce tez nie ma kokosów... ja chętnie pojade w tym roku,byla znajoma mojej kumpeli, i podobno zadowolona wie ktos czy sa jeszcze wolne miejsca??
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-03-23 21:36:59 odpowiedz | cytuj
no wlasnie chyba juz nie ma! dzis dzwonilam i jestem na liscie rezerwowej bo maja juz komplet. strasznie chcem wyjechac,ale teraz nie wiem czy da rade a podobno dobra agencja
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-31 18:39:18 odpowiedz | cytuj
Wybiera sie ktoś na borówkę do Portugali z Interkadry 4.05.2011. jak coś to moje gg 32365776
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-31 18:41:50 odpowiedz | cytuj
Wybiera sie ktoś na borówkę do Portugali z Interkadry?Jak cos to moje gg 32365776
zdjecie uzytkownika
pilatka - 2011-10-10 15:32:14 odpowiedz | cytuj
Nie polecam tego wyjazdu szczerze,praca po 8h na akord w upale koszmarnym ,dojście samo do plantacji to do pokonania bagatela 2,5po czym biegiem powrót na campo na obiad i uwaga następne 2,5 do pokonania na magazyn który mieści się na plantacji aby tam odbębnić następne 6h jak nie więcej .Warunki sanitarne są koszmarne, zimna woda toalety brudne, odpływy zapchane mało tego do tego luxusu czeka ok 20 kobiet w jednym domku,właściwie to ja miałam "szczęście'' bo ta łazienkę obok domku posiadałam,domek obok nie posiadał tego komfortu .I płaca i warunki tam to jakaś jedna wielka pomyłka.Jeśli ktoś jest hardcorem niech jedzie ...dla normalnych ludzi zostaje trauma na cale życie.
alert