Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
zdjecie uzytkownika
ania - 2009-02-24 08:33:41 odpowiedz | cytuj
Prosze o dokladniejszy opis tej firmy wybieram sie tam w tym roku i niewiem czy to prawda co opisuja na swojej stronie karls.pl. Prosze o szczere wypowiedzi.
zdjecie uzytkownika
Damian - 2009-02-24 09:03:53 odpowiedz | cytuj
czesc Aniu ,a mogła być napisać od kiedy można podjąc tam pracę i czy zatrudniają też meżczyzn ??. Firma wydaje sie dosc wiarygodna , podobają mi sie te karyz zwalczające pijanstwo , wandalizm !! i stawka tez nie jest najgorsza , również bym sie wybrał
zdjecie uzytkownika
ania - 2009-02-24 09:06:58 odpowiedz | cytuj
Niewiem czy jeszcze przyjmuja, ja moge jechac od polowy czerwca ale chcialybym wiecej wiedziec o tej firmie bo wiesz ze pisac mozna duzo.
zdjecie uzytkownika
irka - 2009-02-24 13:53:30 odpowiedz | cytuj
moze cos wiecej o tej firmie, pracy , jakie warunki ?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-26 09:30:05 odpowiedz | cytuj
tej firmy chyba nikt nie zna:)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-27 10:28:23 odpowiedz | cytuj
anonim - 2009-02-26 09:30:05

tej firmy chyba nikt nie zna:)

Ja na przykład od 3 lat jeżdżę do Niemiec na zbór truskawek. Jest to duża
firma w okolicach Rostoku. Na początku bardzo się obawiałam. W końcu zbiór
truskawek to jedna z najgorszych prac sezonowych. Na moje szczęście okazało
się, że owszem, praca jest ciężka, ale dobre i pewne zarobki oraz warunki
socjalne sprawiły, że w przyszłym sezonie będę tam po już czwarty raz.
Znalazłam się tam przez moją koleżankę, która była tam już chyba 3 razy.
Dała mi ona nr telefonu do pana z Połczyna Zdroju, zadzwoniłam pod
094-3662712, resztę załatwili już oni. Pomogli mi nawet załatwić transport.
Bałam się bardzo, pytałam o wszystko moją koleżankę. Sprawdzałam ich
stronę www.karls.pl, w końcu pojechałam. Było warto, polecam.

Odpowiedz | Cytuj

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-02-27 10:36:07 odpowiedz | cytuj
To ogloszenie jest niemal na kazdej stronie a wiem z pewnego zrodla ze strona tej firmy jest nowa a nie od 4 lat, ktos tu bardzo zachwala cos czego nikt nie zna, moze w koncu odezwie sie pani iwona i wypowie prawde co to za firma? Pewnie jak wszedzie zachwalanie przed zatrudnieniem a potem okazuje sie co innego.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-04-27 18:50:26 odpowiedz | cytuj
kochani ja będe tam już 8 rok jak ktoś chce zarobić ijedzie do pracy anie na wczasy to ma szanse ajeśli chodzi o warunki socjalne nie najgorsze ja bynajmniej jestem zadowolona i jedzenie ok
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-07 17:50:48 odpowiedz | cytuj
polecam firma jest okej,byłem tam 12 razy i mam nadzieje że w tym roku się spotkamy
zdjecie uzytkownika
Zuza - 2009-05-12 19:30:16 odpowiedz | cytuj
witam wybieram się do Karlsa pierwszy raz kochani napiszcie jak tam jes bo nic nie wiem morze ktoś wie ile można tam zarobić za 60 dni pracy wiem że to ciężka robota ale pochodzę ze wsi wiem co to robota w polu pozdrawiam was gorąco odpiszcie
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-25 11:31:29 odpowiedz | cytuj
strona nie jest nowa a przebudowana niedawno. Firma natomiast istnieje od 15 lat, jeśli chodzi o Rostock. Bo wiem że w Lubece jest już od "wieków"
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-06-13 15:04:40 odpowiedz | cytuj
nie polecam wyjazdu na te truskawki sa inne warunki niz sa wypisane w umowie.wiem bo bylam, mylismy sie w zimnej wodzie. Kazali nam duzej pracowac niz jest w regulaminie wogole nie szanuja pracownikow.Malo jest truskawek,to co obiecuja to jedna wielka farsa!!!!!!!!!tym ktorzy pojada zycze powodzenia
zdjecie uzytkownika
zuza - 2009-07-11 21:26:00 odpowiedz | cytuj
witam co do firmy KARLS koło ROSTOKU nie jest tak różowo jak się reklamują byłam tam w tym roku truskawki były przez tydzień a potem biegaliśmy po polu po 4 godz i uzbieraliśmu 2 skrzynki aż 8 kg to sobie przeliczcie ile zarobiliśmy albo chodziliśmy zbierać szrot tylko dla ukraińców były dobre pola przez miesiąc zarobiłam aż500 euro potem kąpaliśmy się w zimnej wodzie państwo z POŁCZYNA ZDRÓJ tylko przez tel byli mili ale na miejscu było już inaczej liczy się tylko truskawka a zbieracz nie ,tam tylko mogą zarobić CHAPACZE któży przy wadze nie są kontrolowani i walą do szalek szrot codziennie obiecywano nam że jedziemy na dobre pole Naprawdę nie polecam
zdjecie uzytkownika
mała - 2009-07-13 22:21:47 odpowiedz | cytuj
Witam. Ja też byłam na tej plantacji- nie jest lekko pracuje sie w deszczu a nawet buży. Długie kolejki do prysznicu -szok. pracuje sie niby do określonego czasu ale jak jest zapotrzebowanie to do bólu i nie ma zmiłuj sie. Teraz nie określili czasu pobytu, trzeba siedzieć tam aż skończą sie truskawki a ludzie są już zmęczeni i nie chca ich pószczać. Zarobić sie da- sama byłam chapaczką ale nieżle się namęczłam. A jeżeli jesteśmy podwładni dla polaka za granicą to już sami powinniście sie domyśleć jak jest.
zdjecie uzytkownika
mała - 2009-07-13 22:32:34 odpowiedz | cytuj
jest tam naprawde ciężko a ludzie tam jadą bo nie maja gdzie!! Mogli by troche sfolgować. Z łaską dadzą dzień wolnego. Tam nie ma przyjemności- tylko praca praca i charówa!!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-07-18 19:05:18 odpowiedz | cytuj
Nie pisze sie borzy tylko - burzy i nie poszczali , tylko - puszczali. Pisali, ze trzeba przepracowac 60 dni i tyle wymagali. Ja przepracowalam 60 dni , zarobilam jak zadnego roku 4300 euro i jestem zadowolona. Fajnie wyglada dla znajomego , jak ktos wraca z kasa. Potem ten znajomy jedzie i chce to samo... ale niestety... tam tylko biedoli i pierd... miast pracowac. Sama polecilam dwie znajome z ktorymi juz nie rozmawiam... one tylko chcialy. Sniadania, obiady, bananki, soczki , batoniki, wszystko za darmo... one biedolily od rana do wieczora... ja pracowalam, darmowy kamping, doplata do transportu w obie strony... od rana psuly mi humor swoimi niezadowolonymi twarzami... ja dalej pracowalam. W koncu zjechaly po miesiacu bez premii, z malymi zarobkami i byc moze ktoras z nich napisze ze ta firma jest do d... Niestety nic nie jest za darmo i dobrze ze niektorzy moga sie tam sprawdzic ile sa warci !!! Ja za rok znowu tam pojade bo firma ok, ale juz nikogo ze soba nie zabiore. " Czemu biedny - bo glupi, czemu glupi - bo biedny "
zdjecie uzytkownika
truskawka - 2009-07-26 21:48:21 odpowiedz | cytuj
Siedzę i czytam te wszystkie idiotyzmy, które ludzie wypisują o firmie Karls,byłam tam pierwszy raz w tym roku ,ciężko cholernie ale to zbieranie truskawek ,a nie wczasy pod gruszą ,zarobiłam i to dość sporo ,wróciłam zadowolona do domu ,a te głupoty piszą ci którzy nie znają pracy!!!!!!
zdjecie uzytkownika
Marta - 2009-09-25 18:16:07 odpowiedz | cytuj
Drodzy zapracowani !
Tam sie jedzie pracowac a nie wczasować :) Jeśli chcesz zarobić kase to sie pracuje a nie lezy w rajkach i opala badz spi sie po diksi dla wtajemniczonych"toitoi" ja tam jestem juz 8 rok i sobie chwale a nie nazekam tak jak wy A jeśli chodzi o obsługe to jest super... jedzenie prawie jak w restauracji a wam jeszcze żle musicie jechać na obus przetrwania to wtedy sie nauczycie. A nie przyjadą i biedolą czy jak tam wolacie pierdolą "ciszko", "zimno" Nie tylko leżec na kojach! A co do wynagrodzenia to by chcieli kokosy.

Pozdrowienia dla starych zbieraczy :)
zdjecie uzytkownika
stefcia - 2009-10-08 14:56:37 odpowiedz | cytuj
każdy jest kowalem swojego losu.nie było super,ale tragicznie też nie.pozdrowienia dla wioli,przemka,moniki i alicji!!!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-11-18 19:36:45 odpowiedz | cytuj
ania - 2009-11-18 19:26:56

ja juz jeżdże tam 10 lat, przeszłam wszystkie możliwe tam prace,od sadzenia ,pielęgnacje, przykrywanie folią truskawek przed przy mrozkami i chyba to wspominam najmilej nocne akcje ,,folia,,po zbiory fakt jest cieżko,warunki są do zniesienia i przede wszystkim można zarobic tylko dobre checi mieszkanie bezpłatne+sniadanie i obiad wierzcie mi nie słyszałam ,aby na innych plantacjach tak było obsługa w czasie zbiorów jest w porządku wiem, coś o tym czasem ma się dosć pewnie wczesnego wstawania ,bywa róznie ale, w koncu jedziemy tam zarabiać a ludzie sa wszedzie jednakowi,polecam tą plantacje.10 lat temu byłam tylko 2 tygodnie tak wyszło a jezdze już 10 lat z roku na rok coraz dłużej jestem zadowolona i pozdrawiam wszystkich którzy, obawiają sie a naprawde nie ma czego to co jest w ulotkach to prawda przez te lata zaszły wielkie tam zmiany na lepsze byłam tego świadkiem.

opinie bedą zawsze różne tam jest około 1000 ludzi to każdy inny ma charakter ,to dlaczego wieksza cześc osób nadal tam jeżdzi?
zdjecie uzytkownika
mila - 2009-12-01 21:18:50 odpowiedz | cytuj
hej
chcialabym wyjechac w 2010 na truskawki albo winogrona, wczesniej juz jezdzilam ale do malego plantatora i kiepskie warunki, a jak jest u was? jak mozna taka prace sobie zalatwic? z kim sie skontaktowac? dzieki za informacje
pozdrawiam!
zdjecie uzytkownika
~~~~ - 2009-12-02 12:10:39 odpowiedz | cytuj
Na stronie internetowej Karls'a znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i kontakt z Panem Wiśniewskim
zdjecie uzytkownika
piecia-2009-12-02 - 2009-12-02 13:14:53 odpowiedz | cytuj
mila - 2009-12-01 21:18:50

hej
chcialabym wyjechac w 2010 na truskawki albo winogrona, wczesniej juz jezdzilam ale do malego plantatora i kiepskie warunki, a jak jest u was? jak mozna taka prace sobie zalatwic? z kim sie skontaktowac? dzieki za informacje
pozdrawiam!

Najprosciej jest wejsc na strone karlsa tam jest wszystko .Jezeli szukasz dobrych plantacji to tam własnie znajdziesz .Jest spoko polecam goraco
zdjecie uzytkownika
piecia-2009-12-02 - 2009-12-02 13:14:54 odpowiedz | cytuj
mila - 2009-12-01 21:18:50

hej
pozdrawiam!

Najprosciej jest wejsc na strone karlsa tam jest wszystko .Jezeli szukasz dobrych plantacji to tam własnie znajdziesz .Jest spoko polecam goraco
zdjecie uzytkownika
Kazimierz - 2010-01-07 22:19:03 odpowiedz | cytuj
Nie zarobiłaś pieniędzy w sezonie 2009 ?.... jaki żal !!! Pewnie hrabianka zjechała po 2 tygodniach bo rączki i nóżki bolały. To praca dla ludzi którzy chcą zarobić i mają charakter . Byłem tam i widziałem te wymalowane lalusie w polu. I dobrze ze już nie pojedziesz bo będzie miejsce dla osoby, która potrzebuje pracy.
zdjecie uzytkownika
Do tej osoby co jeżdzi 10 lat - 2010-01-10 12:25:45 odpowiedz | cytuj
Nikt kto jeździ tam 10lat nie zbiera truskawki, jest się albo wagową, albo brygadzistką ,skończ opowiadać baje o miłej obsłudze! Praca nie jest lekka ale nie jest źle tylko to traktowanie jest okropne.Tylko z tego powodu odradzam .Jak zmienią się rządy z miłą chęcią pojadę na zbiór.
zdjecie uzytkownika
Jest tam ok tylko nieroby narzekać mogą! - 2010-01-11 11:07:55 odpowiedz | cytuj
Jeśli ktoś będzie szukał transportu do pracy ,do firmy karls nie ma problemu proszę zostawić wiadomość na forum!skontaktuje się na pewno!
Lub GG19233926 Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
PRACA KARLS JEST TAM OK! - 2010-01-11 11:13:57 odpowiedz | cytuj
Praca jak każda inna to nie sielanka, ale można zarobić warunki jak na 1000ludzi ,wiadomo to nie hotel 4 gwiazdkowy,ale jest nieźle!Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej pisz na gg19233926 Pracowałem tam kilka lat ,szukasz transportu do firmy? zawożę z każdego miejsca w Polsce pod adres!
zdjecie uzytkownika
niebieska - 2010-01-12 14:08:35 odpowiedz | cytuj
Jesli chodzi o wypowiedz Kazimierza zgadzam sie z nim ,jeżdze tam pare lat i nie jako wagowa czy brygadzistka tylko jako zbieracz .A przyjezdzają tacy co zbiąrą 2zkrzynki i lezą i marzą kiedy na kamp . albo walą gupa.
zdjecie uzytkownika
niebieska - 2010-01-12 14:08:38 odpowiedz | cytuj
Jesli chodzi o wypowiedz Kazimierza zgadzam sie z nim ,jeżdze tam pare lat i nie jako wagowa czy brygadzistka tylko jako zbieracz .A przyjezdzają tacy co zbiąrą 2zkrzynki i lezą i marzą kiedy na kamp . albo walą gupa.
zdjecie uzytkownika
Jan - 2010-01-15 20:34:11 odpowiedz | cytuj
PAMIĘTAM PARĘ LAT TEMU ROBIŁEM NA HALI BYŁO CIĘŻKO ALE OK BYŁ TAM NORMALNY CHŁOPAK ZNAŁ SIĘ NA ROBOCIE UMIAŁ WSZYSTKO SOBIE USTAWIĆ I TEŻ WYLECIAŁ TO BYŁ KOLEGA TEGO RAFIEGO DOBRY Z TEGO CO PAMIĘTAM TO ZA SYF NA KAMPIE POWIEM TAK TERAZ JUŻ MI TO LATA TO NIE BYŁ JEGO SYF KOLEGO JAK TO CZYTASZ TO PRZEPRASZAM.
zdjecie uzytkownika
gośka - 2010-01-16 06:46:44 odpowiedz | cytuj
Jak wszyscy widzieli co żółtej grupie się działo to szok kijkowa beznadziejna obibok że aż przykro razem z wagową tylko brygadzista ten człowiek poprostu jest za cichy i nie potrafi obsługi nagnać do uczciwej pracy.A dlatego tak się dzieje bo jeżdzą 10 lat i wiedzą że nikt ich do pracy nie zmusi wogóle ich motto możemy robić wszystko nik mam w raje iść nie każebo my Panie a reszta to chołota
zdjecie uzytkownika
Wielka szkoda że! - 2010-01-16 12:02:42 odpowiedz | cytuj
Tak mało ludzi wie o tej stronie bo każdy by miał szanse się wypowiedzieć!
zdjecie uzytkownika
jola - 2010-01-16 17:55:37 odpowiedz | cytuj
zeby tam zarobić trzeba ciężko pracować,a teraz jeszcze wprowadzaja opłaty za kamp i wyżywienie ///////oszaleli mało ze trzeba tyrac jak wół to jeszcze za każdy dzień 7ero haraczu.Ciekawe kto to wymyślił.POZDRAWIAM CIEZKO PRACUJACYCH///przy truskawkach.
zdjecie uzytkownika
tyrać tyrać! - 2010-01-16 19:31:03 odpowiedz | cytuj
To motto państwa niemieckiego rok 39 tylko tym się tam różni od 2009 że tylko broni nie mają,bo tak to POLAK jest tam zerem Jolu normalni jadą tam raz ,albo wcale. Nie polecam nikomu .
zdjecie uzytkownika
... - 2010-01-16 23:20:08 odpowiedz | cytuj
Tą prace poleciła mi znajoma, mówiła ,że jest ciężko ale można zarobić, ale nie wspomniała mi o żadnych opłatach!!.Czy ktoś potwierdza to co pisała jola? Pozdrawiam...:)
zdjecie uzytkownika
gośka - 2010-01-17 13:33:56 odpowiedz | cytuj
wejdż na strone www.karls.pl i tam pisze ile za co
zdjecie uzytkownika
gośka - 2010-01-17 13:33:56 odpowiedz | cytuj
wejdż na strone www.karls.pl i tam pisze ile za co
zdjecie uzytkownika
gośka - 2010-01-17 13:38:56 odpowiedz | cytuj
Jedzenie jest ok dziewczyna ktoś ci nakazuje pisać take bzdury i co do warunków socjalnych 950 kobiet na16 kabin z natryskiem i czekanie po 4 godzny aby się umyć to ok.
zdjecie uzytkownika
gośka - 2010-01-17 13:38:57 odpowiedz | cytuj
Jedzenie jest ok dziewczyna ktoś ci nakazuje pisać take bzdury i co do warunków socjalnych 950 kobiet na16 kabin z natryskiem i czekanie po 4 godzny aby się umyć to ok.
zdjecie uzytkownika
Marcin Kucper - 2010-01-18 23:56:30 odpowiedz | cytuj
Dobra Firma
zdjecie uzytkownika
piecia - 2010-01-19 15:48:56 odpowiedz | cytuj
POTWIERDZAM DOBRA FIRMA TYLKO LUDZIE NARZEKAJA BO WRACAJA DO DOMU BEZ PIENIEDZY ALE DO KAUFLANDU I PENEGO TO DWA RAZY DZIENNIE BIEGAJA
zdjecie uzytkownika
Ty rafaelo czy jak ci tam? - 2010-01-19 17:42:19 odpowiedz | cytuj
Skoro cie wypieprzyli to musisz byc sumiennym pracownikiem tam za darmo nikogo nie wypieprzaja ja jakos tam pracuje i mnie nie chca wyrzucic ciekawe dlaczego?
zdjecie uzytkownika
... - 2h 11min. temu - 2010-01-19 20:27:06 odpowiedz | cytuj
KOLEGO ,KOLEŻANKO POZDRAWIAM I POPIERAM!!!
zdjecie uzytkownika
Patryk - 2010-01-19 20:39:57 odpowiedz | cytuj
taka nasz narodowa mentalnosc ... to wasze gadanie narzekanie...obrazanie...krytykowanie ludzi ktorzy chca wam pomoc ... mianowicie osobom nie majacym stalego zatrudnienia w polsce...wiadomo przyjezdza sie tu na dwa miesiace i z glowy ... najgorsze jest to ze kazdy z was wydlubalby oczy innemu za 50 centow...zauwazylem ze za wszystko prawdopodobnie obwiniacie czlowieka ktory tym wszystkim zarzadza podczas sezonu i organizuje prace dla was jak i dla mnie ... chce zeby kazdy dobrze zarobil i byl zadowolony z pobytu tutaj ... myslcie sobie co chcecie ... ludzie tu przyjezdzaja od wielu lat i dobrze znaja ta firme ... wiadomo w sezonie jest 1000 ludzi i 1000 roznych charakterow...ludzie badzcie obiektywni...nie odnoscie sie do tego co mowia inni ... warto tu pracowac..polecam osobom ktore zawsze twierdza ze szklanka jest do polowy pelna...polecam i nie obrzucajcie sie nawzajem blotem bo i tak 90% z was przyjedzie tu i nie bedzie tak wyspiewana ... pozdrawiam serdecznie i zapraszam ... :)
zdjecie uzytkownika
Ola - 2010-01-19 21:00:56 odpowiedz | cytuj
wiem o czym piszesz ale ja narazie jestem zmuszona tam jeżdzic a jadac to pracuję i opserwuję a ja nikomu nie będę w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodzic żeby łapać plusy i zostac wagowa bo tam jest już dość takich POZDRAWIAM
zdjecie uzytkownika
do Gośki - 2010-01-20 08:08:55 odpowiedz | cytuj
Co Ty możesz wiedzieć o żółtej grupie nie wiem w której byłaś ale żółta była ok.Wagowa była z ludzmi kijkowa zresztą tez ,a brygadzista nie był wcale cichy tylko poprostu wiedział jak z ludzmi postępować, umiał z nimi pracować bez wydzierania się jak to robili w innych grupach psychologia to się nazywa Gosiu.
zdjecie uzytkownika
PRAWDA - 2010-01-20 08:21:30 odpowiedz | cytuj
Paulina napisałaś samą prawdę,dokładnie myślę tak samo jak Ty!POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKICH Z ŻÓŁTEJ GRUPY!!!!Mam nadzieję że w tym roku spotkamy się w tym samym składzie,chociaż to bardzo wątpliwe.
zdjecie uzytkownika
alicja - 2010-01-20 14:06:29 odpowiedz | cytuj
HEJ STEFCIA DZIEKI ZA POZDROWIENIA................ a co do firmy Karls to jedzcie i sie przekonajcie sami. Ogólnie to nie jest tak źle zresztą kazdy wie ze zbieranie truskawek to ciężka praca. Jedyne co moge zarzucic to TO ze ludzie na polu nie mają do siebie szacunku i jeden drugiego pogania a przeciez trzeba zrozumiec ze nie kazdy jest super extra zbieraczem pierwszego roku bo u nas w Polsce zbiera sie troszke inaczej niz tam. a to ze chapacze mają tam najlepiej to moze zauważyc juz po kilku dniach pracy.
zdjecie uzytkownika
adela - 2010-01-20 15:19:58 odpowiedz | cytuj
Witam Panie Kazimierzu ja chce w tym sezonie wyjechac i jestem w trakcie zalatwiania i zgodze sie z Panem jak ktos nie zna ciezkiej pracy i nie chce pracowac to nie zarobi i niech zostawi miejsce takim ludzia jak ja co bardzo potrzebuja pracy.Pozdrawiam
x
Konkurs fryzjerski