Nowe zasady dotyczące cookies
Witryna korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Kurs doszkalający

60 h 600 zł

Zapisz się >

Kurs od podstaw

168 h 1599 zł

Zapisz się >

Kurs wyjazdowy od podstaw

3 tygodnie 3490zł

Zapisz się >

BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

zdjecie uzytkownika
eeeeeee - 2010-06-29 12:30:18 odpowiedz | cytuj
daj sobie spokój z takimi ściemniaczami,co ludziom kit wciskają!!!!!!
zdjecie uzytkownika
kot - 2010-07-27 14:37:26 odpowiedz | cytuj
moja firma w której pracowałem zwinęła żagle szukam pracy w branży może macie dobre namiary jan_uszw@interia.pl
zdjecie uzytkownika
stop oszustom!!!!!!! - 2010-07-27 16:48:20 odpowiedz | cytuj
Ludzie nie dajcie się nabrać tym ściemniaczom!!!!!!!!
Za byle(usunięte przez administratora) żądają kupe kasy.......
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-12 20:52:33 odpowiedz | cytuj
hehe normalna firma......
Co ludzi oszukuje(przeważnie starszych bo są bardziej łatwowierni),młodzi ludzi nie dadzą się na taki chłam nabrać.
Wciskają ludziom szajs,co kosztuje kupę kasy,a Ci biedni emeryci,
renciści niejednokrotnie nie maja za co żyć!!!!!!!!
(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-08-13 10:43:36 odpowiedz | cytuj
pracodawca - 2010-08-12 20:22:29

Witam, jeśli chodzi o opienie tupy oszuści, to za bardzo przesadzacie. Jak ktoś chce zarabiać powyżej 3tys, jeździć autem służbowym, na służbowym paliwie to powinien sobie zdawać sprawę, że coś się musi z czegoś brać. A nieudacznicy co by chcieli nic nie robić mieć auto służbowe dobrą wypłatę za jeżdżenie do kolegów na kawę powinni się zatrudnić u swojej mamusi, która ich do tej pory utrzymywała. A jeżeli ktoś chce pracować w normalnej firmie, z umową o pracę i narzędziami służbowymi typu samochód itd to zapraszam (usunięte przez administratora)l jesteśmy uczciwą firmą wobec pracowników i klientów.

tak na pewno klientów

wciskanie rencistom i emerytom, że pomaga na różne choroby chińskiego szajsu wartego może 50zł
za kilka tys zł - to jest na pewno uczciwość

ja nie chciałbym tych pięniędzy tych zarobków bo bym nie mógł ludziom w oczy spojrzeć
ale zawsze w społeczeństwie jest procent totalnych zakłamańców degeneratów którzy za garść srebników zrobią wszystko
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-16 13:01:53 odpowiedz | cytuj
Naszymi klientami nie są tylko starsi ludzie. Obsługujemy również młode osoby i w średnim wieku. Po pierwsze nie sprzedajemy chińskich bubli. Są na rynku firmy które w ten sposób próbują zarobić ale nie każdemu psu na imię burek!! Większość z was tylko mówi, że nie chce takich pieniędzy a tak na prawdę każdy kto się wypiera wie że jest za mało inteligentny by zarabiać takie pieniądze. Kluczem do sukcesu jest dobry i sprawdzony produkt. Na co dzień walczymy na rynku z firmami sprzedającymi chłam który wysiada po 3 dniach, właśnie po to by tacy jak WY nie podciągali nas pod jedno kopyto. W każdej branży koszt produkcji do ceny sprzedaży ma taki stosunek. Jak jesteś jeden z drugim zainteresowany to mogę ci powiedzieć ile kosztowała produkcja twojego telewizora LCD wartego 4tyś PLN za który do tej pory płacisz raty. Wiecie ile kosztuje produkcja nowej toyoty avensis, którą sprzedają w salonie w super promocji 120tys?? Żal wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ściska, że ktoś potrafi zarabiać i pracować a nieudacznicy spod sklepu będą dalej narzekać i wymyślać, że ten ukradł a temu tata dał. Nie stać was na to żeby popracować i zarobić każdy by chciał żeby z nieba spadło. NIE MA TAK!! Ale to jest niestety wada polaków. Zatrudnijcie się w urzędach nieroby a ja łaskawie zapłacę podatek żebyście na zupę mieli. Z drugiej strony powiedz ile razy oszukałeś pracodawce? Zwinąłeś ryzę papieru do domu? Ile było takich ja Ty? A teraz pomyśl dla czego zakłady padają? Dla czego nie ma premii?
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie polaczony z profilem - 2010-09-16 20:24:08 odpowiedz | cytuj
Nawet cię nie stać by spłodzić normalne zdanie. Po pierwsze jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś doczytał że nie pisze tego kobieta po drugie nie wyzywaj ludzi od oszustów. Mam dla ciebie propozycję. Załóż firmę, zatrudnij ludzi, opłać zusy, opłać samochody, paliwo, biuro, telefony, pracowników i przynieś coś do domu żeby dzieci miały co jeść. Zobaczymy czy będziesz mówił do siebie oszuście? Załóż chociażby warzywniak, wstawaj o 5 rano i spróbuj wyrobić na czynsz! Ciekawe czy wyrobisz na marży 25%? Stań z drugiej strony człowieku i zapytaj swojego pracodawcę ile go kosztujesz przy średniej krajowej... Może zaczniesz myśleć a nie tylko bronić swojego tyłka jakbyś był pępkiem świata!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-12 14:20:34 odpowiedz | cytuj
O Złotym Runie mogem powiedzieć, że to uczciwa firm i ludzie sprzedajonca bardzo dobre produkty. Ten, kto tak napisał to prawdopodobnie oszust z grupy zdrajcow, którzy chcieli wykonczyc Złote Runo otwierajac wlasnom firme czyli baska swider i zimmer. Ludzie uwazajcie na nich bo to prawdziwe przekrenty i (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
T-rex - 2010-10-12 22:15:37 odpowiedz | cytuj
he he he pewnie mowa o firmie Złoty Sen. Oni nawet strony www nie mają, wiem bo ostatnio ich pogonilem. Takie firmy trzeba eliminować bo tylko nas naciągają. Ludzie nie dajcie się tym cwaniaczkom
zdjecie uzytkownika
Misza - 2010-10-12 22:33:41 odpowiedz | cytuj
(usunięte przez administratora) ma racje. Byl u mnie taki lysy tomasz zimman czy zimmer i mowil, ze Złoty Sen to wielka firma. On chyba bajkopisarzem w tamtym zyciu byl. Usmiech od ucha do ucha, a cwaniactwo z butow wyplywa niepomogly mu podac adresu strony internetowej jego wielkiej firmy
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-14 07:10:35 odpowiedz | cytuj
gościu,jak piszesz takie banały to się przynajmniej przedstaw, bo dla mnie to wygląda,jakbyś był byłym pracodawcom (usunięte przez administratora),a teraz jak on odszedł i inne osoby,które robiły kasę dla Złotego Runa to się po prostu mścisz i szkalujesz!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-14 14:02:32 odpowiedz | cytuj
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-12 14:20:34

O Złotym Runie mogem powiedzieć, że to uczciwa firm i ludzie sprzedajonca bardzo dobre produkty. Ten, kto tak napisał to prawdopodobnie oszust z grupy zdrajcow, którzy chcieli wykonczyc Złote Runo otwierajac wlasnom firme czyli baska swider i zimmer. Ludzie uwazajcie na nich bo to prawdziwe przekrenty i wszystko na czarno chcom robic.

Drogi analfabeto!!! Najpierw naucz się poprawnie pisać i składać zdania, a potem krytykuj innych!!!!
zdjecie uzytkownika
Handlowiec - 2010-10-17 12:36:11 odpowiedz | cytuj
Pracuje w pościelach już 2,5roku, i nie zamieniłbym się na żadną inną prace dlatego że mój dochód miesięczny oscyluje między 4-10tys złotych, lubie swoich klientów i nigdy nie czułem się jak naciagasz,z własnego prawda jest taka że nie każdy się do tej pracy nadaje, każdy jeden co przychodził zachwalal ta prace pod niebiosy natomiast gdy mu nieszło tak jak wy zaczynał ją krytykować, codziennie sprzedajemny produkt osobom które maja już średnio 2 komplety, to dlaczego kupują po raz kolejny? dlatego że ich ktoś oszukał a może są nie zadowoleni???????
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-10-19 12:35:31 odpowiedz | cytuj
jak 5 razy powtórzysz to myślisz, że zakrzyczysz sumienie kim naprawde jesteś???
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-08 22:35:42 odpowiedz | cytuj
Nie gryzie Cie sumienie?Ludzie Ci niejednokrotnie nie mają na chleb,opłaty,a Ty wyciągasz od nich ostatnie pieniądze...........
Jesteś jak HIENA CMENTARNA.Wstydź się!!!!!
zdjecie uzytkownika
FIRMA MEDYCZNA - 2011-03-10 09:32:47 odpowiedz | cytuj
Firma z branży medycznej, poszukuje prezenterów na terenie całej Polski, z entuzjazmem do prowadzenia prezentacji
przed większym gremium organizowanych przez firmę. Gwarantujemy WYSOKIE prowizje, Promujemy produkt wysoce
akceptowalny przez rynek w przyjaznych cenach.Zachęcamy do kontaktu.(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-10 10:57:16 odpowiedz | cytuj
OOOOOO następni szukają frajerów,żeby ludziom wciskali kit
o wątpliwej jakości i cenie.......
Sami go sobie sprzedawajcie!!!!!!
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-12 07:44:33 odpowiedz | cytuj
a zna ktoś może firmę Mavita? też sprzedają pościel wełnianą.
zdjecie uzytkownika
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-12 10:56:29 odpowiedz | cytuj
ciężko coś poczytać o nich w internecie... nie ma żadnych opinii (chodzi o Mavitę), a na stronie internetowej jest napisane, że firma od 15 lat na rynku.
zdjecie uzytkownika
Andy - 2012-06-19 22:08:19 odpowiedz | cytuj
Ja właśnie zaczynam w zupełnie nowej firmie na rynku. Zupełnie nowy produkt i niezła prowizja
Jakby ktoś był zainteresowany zapraszam wisdom2@o2.pl
zdjecie uzytkownika
rambo - 2014-01-02 20:42:46 odpowiedz | cytuj
oszusci pizdy grochowe
alert